Awatar użytkownika
metzgerpat

Vitur - death metal (Warszawa)

metzgerpat tydzień temu

Hej chciałbym Wam zaprezentować mój zespól. Istniejemy od niedawna i jestesmy z Warszawy. Wypuścilisny pierwszego singla, a niedługo będziemy nagrywać debiutancką płytę. Gramy death metal.

Jeśli Wam się podoba to możecie nas polajkować albo co:
http://facebook.com/viturofficial

http://instagram.com/vitur_official
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

CzłowiekMłot tydzień temu

Elegancko to brzmi, słychać fascynacje częścią kapel, których dokonania już komentowałeś na forum. Chciałoby się rzec, że w końcu jakiś polski techniczny deff na poziomie, ale nie napiszę tego, zaczekam na całość 😀
Swoją drogą wrzuciliście też powyższy kawałek na spotify, leci po raz trzeci.

P.S. Którą częścią składową zespołu jest autor tematu?
Non Stop Kolor!

Szczęść Boże.
Awatar użytkownika
metzgerpat

metzgerpat tydzień temu

Ja jestem gitarzystą. No tak, staramy się, zobaczymy co z tego wyjdzie, moge tylko powiedziec, że każdy z numerów jest w jakiś sposób inny. Ale to będzie do zweryfikowania jak już nagramy album. Ale ciesze się, że się podoba ten numer :)
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Blind tydzień temu

metzgerpat pisze:
tydzień temu
Ja jestem gitarzystą.
Po przesłuchaniu tego singla, a co za tym idzie - twoich wygibasów na gitarze, stwierdzam że musisz walić dobre palcówki.
Zdecydowanie nie jest to mój ulubiony styl grania death metalu, ale u was brzmi to naprawdę dobrze. Utwór wydaje się być napisany z głową i zamysł kompozytorski niewątpliwie na niego był. Trzymaj się tego, nie popadnij w masturbację gryfu i wszystko będzie zajebiście.
Swoją drogą, każdy powstający w Polsce zespół death metal cieszy, bo od kilku/kilkunastu lat, odnieść można wrażenie, że w naszym kraju nad Wisłą na ekstremę monopol trzyma black metal. Przy okazji nie jesteście kopią kopii klona Incantation, więc elegancko. Oczywiście Incantation kocham i wiele klonów również, ale kopistów kopistów klonów już nie. To tak na marginesie tylko.
Powodzenia!
Gdybym za każdy mózg, którego Belzebóbr nie ma, dostawał złotówkę, to miałbym złotówkę.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
2 mies. temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
metzgerpat

metzgerpat tydzień temu

Jak ktoś będzie chętny posłuchać innych naszych numerów to 21 Października w Warszawie w Metal Cave będziemy supportować death metalowy Burn Down Eden z Niemiec i black metalowy Stiriah.

Wróć do „Hails!”