Awatar użytkownika
Joni | Grief Circle
Posty: 5
Rejestracja: rok temu

Grief Circle - Post Metal/Doom

Joni | Grief Circle rok temu

Obrazek
Kłaniam się niziutko, Jonasz z Grief Circle po tej stronie internetów. Z ogromną przyjemnością polecam Waszej uwadze nasz debiutancki album "Weightless", który ukazał się 6 października tegoż roku. Gramy post-metal pomieszany z doomem i szczyptą stonera, na pokładzie sekcja z Forge of Clouds, na wokalu niezastąpiony Kwachu (m.in. Moanaa, Psychotropic Transcendental), a ja tam sobie rzępolę. Zapraszam do odsłuchu, album hula chyba na wszystkich możliwych streamingach, oczywiście zachęcam do zakupu fizycznej wersji w pięknym wydaniu.

Za nami kilka koncertów (graliśmy z Wijem, Krztą, Haven), przed nami, oby, dużo więcej. Planujemy mini traskę w okresie 9-11 grudnia, na ten moment mamy potwierdzoną Warszawę (11.12) w klubie Voodoo, z resztą się jeszcze bujamy. Pożyjemy, zobaczymy.

Podrzucam link do bandcampa dla atencji, życząc niniejszym przyjemnego odsłuchu.

Pozdrowienia, Joni

Skład:
F - Bass ex-Forge of Clouds
J - Drums ex-Forge of Clouds
J - Guitars ex-Voidsmoker
K - Vocals Psychotropic Transcendental, Sigihl, Moanaa, ex-Got No Soul, ex-StrommoussHeld, ex-Unipolar Manic-Depressive Psychosis, ex-Blindead (live), ex-Blamer

Dyskografia:
2022 - Weightless



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Gr ... 3540513542
BC: https://griefcircle.bandcamp.com/music

Tagi:
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot rok temu

No właśnie kończe słuchanie waszej płyty na Spotify. Bardzo spoko, mimo oczywistych wpływów stwierdzam przy tym, że jest dość oryginalnie i nie słyszę hipsterskich klimatów. Bardzo dobre wokale, mimo średnio długich kompozycji nie odnotowałem też nudy. Ładna okładka, chętnie bym nabył płytkę, najlepiej na koncercie, w poznańskiej Minodze moglibyście dobrze zabrzmieć.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Joni | Grief Circle
Posty: 5
Rejestracja: rok temu

Joni | Grief Circle rok temu

Super, że siadło, dzięki za miłe słowa! Jak tylko na horyzoncie pojawi się Wielkopolska - dam znać niezawodnie!
Awatar użytkownika
Joni | Grief Circle
Posty: 5
Rejestracja: rok temu

Joni | Grief Circle rok temu

@CzłowiekMłot

Słowo stało się ciałem, jak 10.12.2022 kto bliżej Ostrowa Wielkopolskiego, to serdeczne zaproszenia na harce w towarzystwie Black Smoke i Noise River

11.12 gramy w Wawie z Black Smoke i Muut, zapraszam równie serdecznie
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot 11 mies. temu

@Joni | Grief Circle, jak to mawiają, do trzech razy sztuka, wiec dotarłem na wasz koncert. No klasa, ale poproszę jeszcze raz w lepszych warunkach, kilkanaście metrów dalej w Minodze byłoby znacznie lepiej. No i tak - wczuwa wokalisty i styl gry perkusisty. Tak to powinno wygladać w tym stylu, to dobry kierunek. Płyta z koszulką w promocji zakupiona i pozostaje polecić wtajemniczonym w tego typu klimaty.

@pp3088, @porwanie w satanistanie, @Kozioł mogliby kliknąć...być może też to coś dla @morka i wciąż poszukującego @kurza.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
blackOrchid
Posty: 5
Rejestracja: 11 mies. temu

blackOrchid 11 mies. temu

Nie mam pojęcia o czym pan śpiewał, ale dymek na koncercie był fajny. Pozdrawiam
Build a ladder if there's a wall
Don't be afraid to slip and fall

Jebać brudne kuce

Wróć do „Hails!”