Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 307
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź

Amatorskie Ambienty

Wicih rok temu

Ostatnio udało mi się popełnić pół godziny mrocznej amatorki w gównianym stylu. Publikowane u mnie na bandcampie i na netlabelu, ale zapostuję swój. Jak ktoś lubi takie Lo-Fi wysrywy to zapraszam hejtować i chwalić

blue_calx
Fallen Angel Of Doom
Posty: 360
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Judaszów

blue_calx rok temu

Dość organiczne odgłosy, czuję się trawiony przez chujwieco gdzieś obok przejazdu kolejowego.
Nothing inside.
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 307
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź

Wicih 6 mies. temu

Joł, popełniłem ostatnio dwa luźniejsze tracki. Linki do bandcampa jak ktoś lubi






blue_calx pisze:
rok temu
Dość organiczne odgłosy, czuję się trawiony przez chujwieco gdzieś obok przejazdu kolejowego.
A dzięki, zgodnie z założeniem
blue_calx
Fallen Angel Of Doom
Posty: 360
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Judaszów

blue_calx 6 mies. temu

Fajne to jest. Dużo więcej światła w Foggy Obsidian Garden wpuściłeś, ale jakaś cząstka tajemnicy też jest i ciemne chmury. Prędzej wróciłbym do tego, niż do potwora przy torach. Dla mnie tylko trochę za długie.
Drugie spoko. Ale wolałem to pierwsze, ze względu na ten mix ciemnego z jasnym.
Nothing inside.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6345
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 6 mies. temu

Wicih pisze: Joł, popełniłem ostatnio dwa luźniejsze tracki. Linki do bandcampa jak ktoś lubi
Całkiem spoko. Wrzucaj częściej materiały na forum, bo nie każdy śledzi wszystkie nowości na BC. Właśnie wszedłem na Twój profil i znalazłem sporo nowych rzeczy. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 307
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź

Wicih 6 mies. temu

Kurde tak patrzę że się bardzo ładnie przyjęło na forum to aż żałuję że nie mam tyle czasu tu postować. W ogóle nie spodziewałem się takiego odzewu na forum ekstremalnym, zwłaszcza że te nowe kawałki to już u mnie bardziej fascynacja Brianem Eno niż Lustmordem. Ale jasne, jak ludzie łapią to będę wrzucał, w czwartek planuję coś skończyć spokojnego a w przyszłym tygodniu będzie na Gates of Hypnos coś mroczniejszego. Swoją drogą jak ktoś chce na święta to mam dwa fizyczne wydania u siebie. Niestety oba nie są zremasterowane, więc słuchanie w aucie może odpaść

kaseta
CD
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 307
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź

Wicih 6 mies. temu

Takie coś mi ostatnio wjechało: nic wielkiego, raczej inspiracje Basinskim i próba odtworzenia tego co w nim najbardziej lubię. Ale pętla wyszła fajna, a i pady są przyjemne

Awatar użytkownika
jaskapela
Posty: 25
Rejestracja: 6 mies. temu

jaskapela 6 mies. temu

Spoko ambiencik, raczej nie taki amatorski :)

A okładki kto Ci robi? Samemu, jakiś grafik artysta na twoje zlecenie, czy w tym netlabelu ogarniają?
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 307
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź

Wicih 6 mies. temu

jaskapela pisze:
6 mies. temu
Spoko ambiencik, raczej nie taki amatorski :)

A okładki kto Ci robi? Samemu, jakiś grafik artysta na twoje zlecenie, czy w tym netlabelu ogarniają?
No do nie takiego amatorskiego jeszcze trochę brakuje, co prawda i tak nie lubię sterylnego brzmienia ale mam jeszcze bardzo dużo do nauczenia się.

Co do okładek to wszystkie wymienione przez ciebie opcje są prawdziwe xD Na Untitled i Inferno okładki robiła moja dziewczyna, która akurat studiuje na ASP więc grzech było nie skorzystać. Na Landing okładka była kupiona od gościa którego baaaaardzo polecam z całego serca; cena była bardzo korzystna do piwniczego projektu, a obrazek bardzo ładny. Daję link do typa

https://linktr.ee/surrealnihilist?utm_s ... bee93417c0

Na bandcampie jest jeszcze split na który okładkę ogarniał gość od Sado Rituals, a do rzeczy publikowanych z labelem Shadow Tears rzeczywiście babka ogarnia okładki. Też bardzo przyjazny label dla piwniczaków, polecam. Resztę robiłem sam, z tych ostatnich w sumie wszystkie
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 307
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź

Wicih 5 mies. temu

Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 307
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź

Wicih tydzień temu

Zacząłem sobie nowy projekt i na dobry początek wygenerowałem sobie trochę kodów. Jak ktoś ma bandcampa to wie co z nimi zrobić
Codes for The Watcher - Music For Woods



code
k6fd-eg7t
kzds-u3q7
ktqe-ex65
nk8f-bptf
myzl-wf3m
fttj-hal6
5nz6-525y
g5yt-bc7r
t7kt-xxpl
2m3y-j5be
d8vz-6rsu
xh5l-vfk9
je7j-6azz
6rw7-yny6
zxsa-bjnk
zeqr-xkp9
z8rw-ey7t
yzl4-7rq7
yypq-5465
2k97-batf
aztx-wn3m
rtkp-hel6
7jyr-k6xx
xbu5-gkjp
haw9-7992
qfjz-596h
fwbu-7t9v
whvx-vnk9
eqfp-6ezz
gbdr-y7y6
tx45-bvnk
tqpf-h9p9
t8fl-587t
uv2k-jare
xgmk-k2cu
jtbt-6hlp
fnv2-kj52
mwg5-6k2c
bjkb-kkxx
wf3m-y9jp
cax6-7z92
p7ek-5z6h
rlr2-7g9v
dsmd-v7k9
vktw-cu2m
7yze-x5x6
v2t9-5ray
9mzk-bdfr
zbtk-xlel
3vut-jere
w95t-kbcu
et7y-6xlp
ru53-kv52
aw6m-k92c
rpy7-69xx
kqj7-xze9
kgfd-egft
ktds-ubj7
zzqe-ex95
ny8b-35yf
5kzl-wf2m
bztj-hpx6
52z6-52ay
8vyt-bcfr
tbkt-xhel
2a3y-j5re
7l73-uy6v
xc5l-vfz9
qj7j-6pkz
9fw7-ynt6
zwsa-bmuk
yjqr-x6e9
y9rw-eyft
ytlc-u3j7
tkpq-5495
2y97-bpyf
attx-wn2m
vl6a-6z3c
7eyr-k6lx
l7u5-gkqp
4mwg-uk62
qrjz-599h
bxbu-786v
wcvx-vnz9
epfp-6akz
87dr-y7t6
tw45-bjuk
tppb-xke9
kfzz-x4pl
u52k-jpbe
l6mk-k2su
qzbt-6lxp
f2v2-kja2
5xg5-663c
bekb-kklx
wr3m-y9qp
smx6-7962
pbek-5z9h
rdr2-7t6v
uz9r-3etf

Wróć do „Hails!”