Awatar użytkownika
Odrowąż
Master Of Puppets

Re: Stworz

Odrowąż 11 mies. temu

Jest bdb, zakup obowiązkowy. Do zestawu w tym samym terminie ma być gotowy Rivers Like Veins.

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 10 mies. temu

Ukaże się kompilacja Nektar Inspiracji, zawierająca dwa pierwsze albumy Stworz, które wyszły dawno, dawno temu nakładem Frenteuropa. Będą to oczywiście Po czasu kres oraz Synowie Słońca. Premiera (2x a jakże) na letnie przesilenie w Werewolfie. 2CD.

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 10 mies. temu

Bardzo mnie cieszy fakt, że obydwa albumy posiadam w oryginalnym, pierwszym wydaniu i żadnymi reedkami posiłkować się nie muszę.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor

porwanie w satanistanie 10 mies. temu

yog pisze:
10 mies. temu
Ukaże się kompilacja Nektar Inspiracji, zawierająca dwa pierwsze albumy Stworz, które wyszły dawno, dawno temu nakładem Frenteuropa. Będą to oczywiście Po czasu kres oraz Synowie Słońca.
Ciekawe, czy poprawią błąd realizacyjny tej pierwszej płyty, przez który lewy kanał jest trzy razy głośniejszy od prawego :)
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor

porwanie w satanistanie 10 mies. temu

Jest nowy utwór. Jeszcze nie słuchałem, wrzucam z miejsca, tak bardzo chciałem yoga wyprzedzić!

No dobra, jest sympatycznie, a koncept na video - mistrzostwo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 9 mies. temu

Całość kontemplacyjnego stworzowego granka ze splita:

Niestety (albo i na szczęście), winylarze czekają do jesieni.

Edit: Kolejny zajebisty materiał.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 tyg. temu

Wkrótce split Stworz / Wapentake - Duchy Ziemi / Ghosts of the Soil.

Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor

porwanie w satanistanie 3 tyg. temu

Ładnie to brzmi :) Jak ten drugi band też zabrzmi ładnie, to będzie brane. A z kręgów odstworzowych - kolejny projekcik W., tym razem znów w cięższe strony wędrujący. Był na demówce Prava hołd dla Hate Forest, teraz leci jakby Drudkh:

E, kurde - myślałem, że zajawkę wrzucam, a tu widzę, że to już miesiąc temu w całosći wyszło. Nie ma to jak refleks...
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 tyg. temu

Ano, wyszło pewnie rzeczywiście, sam przegapiłem, bo jakoś niby w porządalu, ale trochę takie granie jakich niemało i wyleciało mi z głowy. Co innego Stworz, to zawsze jest obczajane.

Martwi mnie tylko, że ten split z Siwym jarem niby miał wyjść na LP, a coś chyba w tym temacie cisza zapadła od premiery.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor

Swoją drogą zajebisty ten splicik, akurat dziś sobie słuchałem podczas spacerku. Stworz klasa jak zwykle, ale Sivyj Yar też zanucił ładnie, jak tam basik pięknie chodzi! Zapewne najlepszy w historii atmosferyków, dobre do robienia zdjęć baziom.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 tyg. temu

My tu gadu gadu, a tu cała stworzowa zawartość splitu z Wapentake wjechała w międzyczasie:

9 acoutsic/neofolk tracks dedicated to folk customs, tradition and rural way of life - in search for common roots, inspired by Polish and English peasantry respectively.
Edit: Przyjemne plumki, fanów to chyba nie zawiedzie.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor

O, dzięki za cynk, będzie sprawdzane :)

Chociaż jeśli chodzi o akustycznego Stworza, dla mnie Słońcakres wciąż pozostaje bez konkurencji.
Awatar użytkownika
kyu

kyu 2 tyg. temu

Od Stworza wszystko w ciemno! Zawsze zadziwiają mnie, że płodność idzie ramię w ramię z talentem. Instrumentalny split również bardzo miło wchodzi, aż mam ochotę na ognicho i ubijanie komarów na łydkach. ;)

Wróć do „Folk / Pagan / Viking”