Awatar użytkownika
pit
Tormentor

Re: Raw Black Metal

pit rok temu

Tagi:
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor

Szajtan rok temu

Udany split Vermisst z Condescendance. Surowość, czerń, sataniczność i nienawiść sączą się z tych kompozycji, zatruwając nasze dusze, a odtrutki nie ma. Na należycie zagrany raw black metal antidotum nie uświadczysz i niech tak zostanie.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
paero123

paero123 rok temu

Radio Caprice z Rosji - Proto / True / Raw / Black Metal http://79.120.77.11:8002/blackmetal
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 7 mies. temu

- raw z podkładem z instrumentów ludowych, mandolina, drewniane instrumenty perkusyjne i tak dalej
Vexatus
Tormentor
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 7 mies. temu

pit pisze:
7 mies. temu
raw z podkładem z instrumentów ludowych, mandolina, drewniane instrumenty perkusyjne i tak dalej
Trochę kiepsko to wyszło jako całość, bo te przeszkadzajki głównie psują klimat zamiast go tworzyć i sprawiają momentami wrażenie doklejonych na siłę do miksu.
Wrócę z bejsbolem... :twisted:
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Pioniere 7 mies. temu

O widzę @Vexatus ma identyczne zdanie o tych ludowych przeszkadzajkach.
Awatar użytkownika
MaKuMa123

MaKuMa123 7 mies. temu

Szajtan pisze:
rok temu
Grymmstalt to kapela wchodząca w szeregi południowoamerykańskiego kręgu Pure Raw Underground Black Metal Plague. Ponura i dekadencka jest ta produkcja. Dokładnie jak nadchodzący koniec panującego nam 2022 roku. Ciemno i zimno jak cholera. I tu, i tam.
Bardzo dobry krąg swoją drogą. Z kolesi z niego polecam szczerze Funeral Fullmoon a dla większych hardkorów Gryftigaen.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor

Szajtan 7 mies. temu

Forbidden Tomb to jednoosobowy projekt z Indonezji. Surowy black metal, który mocno zalatuje piwniczną stęchlizną, a lodu w nim na drugą Antarktydę by starczyło bez dwóch zdań. Kto by pomyślał, że w sercach mieszkańców cieplutkiej Republiki Indonezji, może panować taki chłód.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 3 mies. temu

Kupa black metalowych klisz, ale głównie tych wizerunkowych. Klawiorów jest masa, jednak bez żadnego koślawego dungeon synthu, to raczej budżetowa próba zrobienia ambientowego odpowiednika organów z każdego gotyckiego horroru jaki się nawinął. Wszystko zlewa się w jedną całość, czyli tak jak powinno być. Dla fanów LLN, Burzum, Lamp of Murmuur i każdego Dungeon & Dragons o wampirach. Pocieszne w cholerę, podoba mi się.
Vexatus
Tormentor
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 3 mies. temu

Okładka niestety wybitnie zniechęca, ale przywołane nazwy zachęcają. Zaryzykuję i będzie sprawdzane. :)
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor

Epoxx miesiąc temu

Nowe Black Cil ...yy ten Candelabrum. Jestem zaskoczony melodyjnością tego materiału.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor

Szajtan miesiąc temu

Smyrtonos to jednoosobowy projekt z Bułgarii. Klasyczny black metal pachnący siarką lat 90.

Debiutancki album Lust Hag z miasta Missoula w Montanie. Wampiryczny raw black metal, który powinien się spodobać grzebiącym
w najgłębszych piwnicach.

Vexatus
Tormentor

Vexatus miesiąc temu

Tego bułgarskiego pajacyka słyszałem i nawet jest na liście rowów, którym się temat należy. Wampiryczne ustrojstwo będzie sprawdzane.
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor

brzask miesiąc temu

Vexatus pisze:
miesiąc temu
Wampiryczne ustrojstwo będzie sprawdzane.
posłuchałem kilka minut, niestety z raw bm mało ma wspólnego i... szkoda czasu na bm robiony na laptopie:)
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
Vexatus
Tormentor

Vexatus miesiąc temu

brzask pisze:
miesiąc temu
szkoda czasu na bm robiony na laptopie:)
Wiadomix, że prawdziwy BM to można nagrywać tylko analogowo i najlepiej starą suszarką na czterośladowym Tascam Portastudio 244! ;) Zaraz będzie słuchane! ;)
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian miesiąc temu

Vexatus pisze:
miesiąc temu
brzask pisze:
miesiąc temu
szkoda czasu na bm robiony na laptopie:)
Wiadomix, że prawdziwy BM to można nagrywać tylko analogowo i najlepiej starą suszarką na czterośladowym Tascam Portastudio 244! ;) Zaraz będzie słuchane! ;)
Laptok black metal, to osobny gatunek. Kiedyś podobał mi się Fulgurum. Nie wiem, jak dziś, ale automacik i gitarka wpięta w laptoka, to też Running Wild po reaktywacji.
Hate Forest, to raw black metal? Bo surowo, ale z cykającym automacikiem.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Vexatus
Tormentor

Vexatus miesiąc temu

Dla mnie nie ma większego znaczenia co i jak zostało nagrane, ale jaki jest efekt tego nagrywania.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit miesiąc temu

Każdy fan LLN od razu odkryję prawdziwą wartość tego projektu.
Vexatus
Tormentor

Vexatus miesiąc temu

pit pisze:
miesiąc temu
Każdy fan LLN od razu odkryję prawdziwą wartość tego projektu.
Którego?
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit miesiąc temu

Tego śmiesznego o wampirach.
Vexatus
Tormentor

Vexatus miesiąc temu

Przesłuchałem płytkę i jest średnia. Jednym uchem wpadła i drugim wypadła.

Wróć do „Dyskusje muzyczne”