Wszelkie pogawędki okołomuzyczne
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Re: Re:

Post Pioniere » 9 mies. temu

porwanie w satanistanie pisze:
9 mies. temu
Pioniere pisze:
9 mies. temu
Raczej nie, gdyż seks jako taki w efekcie mogący doprowadzić do prokreacji to gloryfikacja kultu życia, jakże sprzeczna z jego kultem śmierci.
Czy Euro nie postulował aby przypadkiem w związku z tym, żeby zawsze w pupę?
No i zawsze zostaje nekrofilia.
Jedynym prawilnym wyjściem dla Dead'a wydawałaby się nekrofilia, gdyż będąc prawie ciągle na urwanym filmie, skąd miałby wiedzieć, czy jest w pupie, w pipie, czy może gdzie indziej (dziura, deska, sęk).
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Post Ryszard » 9 mies. temu

Gdyby dead spróbował LSD czy popalił haszyszu... to by żył, bo do terapeuty pewnie i tak by nie poszedł....

Zauważyliście że w filmie, typowa norweska fanka metalu to glupia lalka, ktora chodzi na imprezy dawać dupy i ciągnąć fajki? Polki też teraz takie?

Chciałbym poczytać opinie o filmie, ale wszystkich tych pierwowzorow ludzikow z tla, przedstawionych jako głupie posluszne norwestie neandertalczyki.
yog pisze: Powiem Ci, @Ryszard, co mi nie pasuje - o czym wspomniał zresztą też @deathwhore. To, żeś narobił dzieci nie czyni z Ciebie życiowego przewodnika żadnego z nas. Skończ z tym protekcjonalnym pierdoleniem.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Post Hajasz » 9 mies. temu

Będzie druga część tym razem o wydarzeniach w Germanii.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 9 mies. temu

Euro to właśnie dość tutaj fan kultu życia tak pod płaszczykiem tych farbowanych czarnych włosów ;) Chciał chłopak być bardzo kochany i chyba mu się to udało ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor

Post deathwhore » 9 mies. temu

Swoją drogą pewnie też te rozsyłane groźby śmierci uważał za dobre jaja. Ja tak przynajmniej myślę, bo sam kiedyś "uśmierciłem" jednego kolegę, jak mu internet odcięli. Też bawiłem się przy tym setnie, a byłem w podobnym wieku.
Nebiros pisze:
3 tyg. temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

Post TITELITURY » 9 mies. temu

My z kolegami dzwonilismy po ludziach z książki telefonicznej najebany o 3 w nocy. Najlepszy był jeden z nas, który udawał mafioza i wyrwanemu ze snu facetowi kazał oddać 4000 bo inaczej wjedzie mu na chatę z Miszą i Stiepą, a facet zamiast się rozlaczyc, zaczął usprawiedliwiać, że teraz nie ma, że musi uzbierać, dopiero później pojawiło się pytanie, kto w ogóle dzwoni. Chłopaki też pewnie robili takie żarty z Helvette.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Ania86
Master Of Puppets

Post Ania86 » 9 mies. temu

Alkohol + telefon=nie! Filmu mimo szczerych chęci nie dałam radę oglądać, wolałam robić coś innego.
Awatar użytkownika
BMbabcia

Post BMbabcia » 8 mies. temu

yog pisze:
9 mies. temu
Euro to właśnie dość tutaj fan kultu życia tak pod płaszczykiem tych farbowanych czarnych włosów ;) Chciał chłopak być bardzo kochany i chyba mu się to udało ;)
Ale ten płaszczyk z włosków też tu trochę wyświechtany, bo najpierw pokazali włoski z odrostami (przecież takie zdjęcie Euro w sieci chodzi, to trzeba było wykorzystać), a potem włoski ścieli, żeby pokazać symboliczne odcięcie się od ZŁEJ przeszłości. No bo tu blond lala, miłość i poważne sprawy, a nie jakieś tam głupoty dla nastolatków.
Zdecydowałam się obejrzeć film jeszcze raz, tym razem się przygotowałam na najgorsze i uzbroiłam się w browara. I muszę przyznać, że dobrze się bawiłam. Słowem - film zajebisty :mrgreen:
"...przeszliśmy przez Ścieżkę Wieczności, na niej pozostały już tylko krzaki, na których rosną jagody..."

Za górami, za lasami mieszka sobie Babcia. Pewnego ranka otwiera okno, rozgląda się wokół- "Kurwa, jak ja daleko mieszkam!"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 8 mies. temu

Lords of Chaos w The Guardian, wywiad z Blasphemerem:

https://www.theguardian.com/music/2019/ ... erous-past
PanLisek
Moderator globalny

Post PanLisek » 8 mies. temu

Widziałem tylko jakieś fragmenty, np jak Varg ukatrupia Euro, czy tam przy tym nie było czasami tego łysego od Thorns?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 8 mies. temu

W samochodziku grzecznie siedział.
PanLisek
Moderator globalny

Varg mówił że to lamus
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 8 mies. temu

Został w takim razie przedstawiony w filmie wedle jego wizji ;)
PanLisek
Moderator globalny

Trafił do więzienia za siedzenie w samochodzie, ech ci norwescy black metalowcy
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Post Ryszard » 8 mies. temu

Może pasy miał nie zapięte? W końcu to Trve BM.
yog pisze: Powiem Ci, @Ryszard, co mi nie pasuje - o czym wspomniał zresztą też @deathwhore. To, żeś narobił dzieci nie czyni z Ciebie życiowego przewodnika żadnego z nas. Skończ z tym protekcjonalnym pierdoleniem.
Versatile X

Post Versatile X » 8 mies. temu

"Lords Of Chaos" to film oskarowy, bo jest wypasiony pod każdym względem: obsadowym, aktorskim, muzycznym, realizatorskim! Widziałem go 3-krotnie i chętnie obejrzałbym ponownie, ale tym razem na sali kinowej w mojej czarnej skórze i corpse-paincie na twarzy. :D Jedno jest pewne: premiery kinowej wraz z DVD nie przegapię! :twisted:
Beherit

Post Beherit » 8 mies. temu

Najbardziej spaprana wersja historii o norweskim metalu.
Ostatnio zmieniony 13 kwi 2019, 06:07 przez Beherit, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Post Hajasz » 8 mies. temu

@Up A poza tym to wszyscy zdrowi ?
GRINDCORE FOR LIFE
Beherit

Post Beherit » 8 mies. temu

Szkoda ze zadnego Wikinga z jajami nie zatrudnili przy tej produkcji.
Versatile X

Post Versatile X » 8 mies. temu

Hajasz pisze:
8 mies. temu
@Up A poza tym to wszyscy zdrowi ?
Pytasz a wiesz: mowa! :D A czemu pytasz? :shock:
Awatar użytkownika
mork
Fallen Angel Of Doom

Post mork » 7 mies. temu

No i wreszcie obejrzałem. Za wcześniej przeczytaną radą - nie traktowałem go jak filmu dokumentalnego i seans był bardzo przyjemny. Nie dziwię się, że Varg psioczy na ten film bo zrobili tam z niego kozaka-ruchacza, a przecież on gardzi takimi dziewczynami oraz stylem życia :D Snorre wyszedł nie na konfidenta a po prostu na idiotę. Z Fausta mało co nie zrobili geja, chociaż nie wiem czy wystarczająco szybko i stanowczo zareagował na macanie po jajkach przez starszego pana :D Euronymous najfajniejszy ziomek - do samego końca miał Varga za przyjaciela i tęsknił jednak za Dead'em.
Ile w tym wszystkim prawdy a ile kłamstwa - huj wie. Bohaterowie tamtych wydarzeń i wtedy i teraz często jakby pierdolili od rzeczy ;) a najważniejszego komentarza - tj. Euronymousa - nigdy nie usłyszymy.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality

Post KorgullExterminator » 5 mies. temu

Awatar użytkownika
Canidia
Master Of Reality

Post Canidia » 4 mies. temu

Ryszard pisze:
9 mies. temu

Zauważyliście że w filmie, typowa norweska fanka metalu to glupia lalka, ktora chodzi na imprezy dawać dupy i ciągnąć fajki? Polki też teraz takie?
Nie są ;)

Podeszłam do filmu na luzie, traktując go własnie nie jako dokument, a jako sympatyczny film do poduszki. Wtedy ma rację bytu, choć i tak trochę zbyt uproszczony i przerysowany. Ot, na raz. Choć fakt faktem są nieścisłości, brakuje pewnych wątków, ale tak jak mówię - traktowany w kategorii filmu fabularnego rozprawiającego o okołometalowych klimatach nie wypada najgorzej.
yog pisze:
2 mies. temu
Jebać wasze zdanie w takim razie
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Post Wędrowycz » 4 mies. temu

Bo to taka nieco hollywoodzka produkcja bazują luźno na historii, podkolorowana też trochę, jako film ogląda się dobrze i bez spiny.
PS: @Canidia bdb materiał masz w avatarze ;)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Canidia
Master Of Reality

Post Canidia » 4 mies. temu

Wędrowycz pisze:
4 mies. temu
Bo to taka nieco hollywoodzka produkcja bazują luźno na historii, podkolorowana też trochę, jako film ogląda się dobrze i bez spiny.
PS: @Canidia bdb materiał masz w avatarze ;)
a dziękuję dziękuję @Wędrowycz ;) uwielbiam stare wokale Deada.
yog pisze:
2 mies. temu
Jebać wasze zdanie w takim razie
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » miesiąc temu

Necrobutcher o pieniądzach i planach zemsty na autorach książkowego Lords of Chaos.

Wróć do „Dyskusje muzyczne”