Wszelkie pogawędki okołomuzyczne
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor

Re: Sprzęt muzyczny.

Post Marduk666 » 2 mies. temu

Pan Efilnikufesin pisze:
2 mies. temu
Co Ci jebnelo w decku?
Odtwarzasz tylko czy nagrywasz?
Pojebało mu się i zaczął robić co mu się podoba. Mechanizm sprawny bo wybebeszyłem, pokręciłem kółkiem i wszystko rucha się jak należy więc stwierdziłem - paski się powyciągały, więc je zmieniłem, ale dalej robi co chce. Po włączeniu uruchamia się mechanizm, przewinie ciut kasetę, ciut odtworzy, przewinie ciut w drugą stronę i sie zablokuje, po przyciśnięciu czegokolwiek robi też to samo. Tak więc pewno jakieś kondensatory lub elektrolity powiedziały "pierdole, nie robie!" i koniec. 2h kręciłem, rozkładałem, składałem i w końcu żona mi zasugerowała kulturnie "weź to, człowieku, wypierdol" co też uczyniłem bo już byłem delikatnie podkurwiony :)
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Post Belzebóbr » 2 mies. temu

Wypierdol to kup sobie dacka z usb zeby to lapa/pc podpiac, a nie jakiegos kurwa decka z wczesniej mezopotamii.
Nebiros pisze:Powiedzmy, że staram się dbać o siłę i ogólną formę/wygląd. W pewnym sensie również muszę to robić, ale taki tryb bitych czterech treningów siłowych w tygodniu wszedł mi w nawyk i czerpię z ćwiczenia ogromną przyjemność.
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor

Po co mi, na rany Chrystvsa, podłączać decka do komputera?
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Post Belzebóbr » 2 mies. temu

Jakiego decka, z magnetofonu się urwałeś. Ripuj cedeki, kaseciaki do plików i puszczaj po usb do zewnętrznego dacka, cedeki na półkę do kolekcji, bądź nowoczesny, nie jak jakiś pedał z lat 90tych z plastikową wieżą sony.
Nebiros pisze:Powiedzmy, że staram się dbać o siłę i ogólną formę/wygląd. W pewnym sensie również muszę to robić, ale taki tryb bitych czterech treningów siłowych w tygodniu wszedł mi w nawyk i czerpię z ćwiczenia ogromną przyjemność.
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor

Aha dacka, myslalem ze literowka. Sam sie zripuj.
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor

Post Marduk666 » 2 tyg. temu

deathwhore pisze:
2 mies. temu
https://allegro.pl/listing?string=techn ... e-1-1-1002
Ja mam Technics RS-TR474, dość regularnie muszę czyścić głowicę, ale ogólnie jest... przyzwoity. Słyszałem lepiej brzmiące magnetofony, dodatkowo ten ma sporo elektroniki, a wiadomo, że im więcej elektronicznych bajerów, tym więcej rzeczy może się zjebać.
Kupiłem se takie coś, ino gorsze bo RS-TR212, ale gra i to o wiele lepiej niż mój poprzedni, zjebany i wywalony na śmietnik Soniak. Także jet ok, zwłaszcza, że śmieszne piniądze bo 7 dyszek ;)
Dzisiaj z rana zajebałem sobie (i moim dziewczynom, były zachwycone) z samego rana CDG "Coven" i już nie psioczę na brzmienie tego wydania bo jest ok, na Soniaku brzmiało chujowo :)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Post Vexatus » 2 tyg. temu

deathwhore pisze:
2 mies. temu
https://allegro.pl/listing?string=techn ... e-1-1-1002
Ja mam Technics RS-TR474, dość regularnie muszę czyścić głowicę, ale ogólnie jest... przyzwoity. Słyszałem lepiej brzmiące magnetofony, dodatkowo ten ma sporo elektroniki, a wiadomo, że im więcej elektronicznych bajerów, tym więcej rzeczy może się zjebać.
Prawidłowo eksploatowany jest prawie niezniszczalny... :)
Belzebóbr pisze: Jakiego decka, z magnetofonu się urwałeś. Ripuj cedeki, kaseciaki do plików i puszczaj po usb do zewnętrznego dacka, cedeki na półkę do kolekcji, bądź nowoczesny, nie jak jakiś pedał z lat 90tych z plastikową wieżą sony.
Czyli po prostu bądź jak nowoczesny pedał. ;)
Vexatus - moje słuchowiska dla ludzi głuchych. Czacha dymi - mój blog.
Przyszła pora na Grindcore'a >>> 地獄 >>> Work in progress...
Jestem uczulony na pierdolenie głupot!!!
deathwhore
Tormentor

Post deathwhore » 2 tyg. temu

Co to znaczy prawidłowo eksploatowany? Absolutnie się nie zgodzę.
Nebiros pisze:
tydzień temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Post Pan Efilnikufesin » 2 tyg. temu

deathwhore pisze:
2 tyg. temu
Co to znaczy prawidłowo eksploatowany?
Nie przyklejac gili z nosa do glowic ani do rolek,nie sikac do obudowy,nie uzywac decka do gory nogami,nie probowac odtwarzac kaset VHS.....
Lubię plakaty o treści szatanistycznej.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

Post TITELITURY » tydzień temu

Jaki odtwarzacz CD podłączylibyście do Radmora 5102 TE? Pomijam dedykowany, te chodzą na allegro powyżej 500 zł, a to dla mnie zbyt drogo. Teraz po prostu podłączyłem starego discmana, a chciałbym coś lepszego.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Post Pan Efilnikufesin » tydzień temu

TITELITURY pisze:
tydzień temu
Jaki odtwarzacz CD podłączylibyście do Radmora 5102 TE? Pomijam dedykowany, te chodzą na allegro powyżej 500 zł, a to dla mnie zbyt drogo. Teraz po prostu podłączyłem starego discmana, a chciałbym coś lepszego.
Jakikolwiek.
Lubię plakaty o treści szatanistycznej.

Wróć do „Dyskusje muzyczne”