RocketDragoN
Posty: 2
Rejestracja: 4 lata temu

Pomóżcie uciszyć niemy krzyk w mojej głowie...

#1

RocketDragoN 4 lata temu

Witam, piszę w tym dziale bo nie raczej nie ma lepszego miejsca...

Od dłuższego czasu poszukuje piosenki która kiedyś przeleciała mi podczas dryfowania po świecie muzyki i teledysków. Chce usłyszeć to jeszcze raz bo nie mogę wyrzucić tego obrazu z głowy.

Aby jakoś naprowadzić was na trop, powiem że w teledysku wokalistka była ubrana jak driada a po jej twarzy chodziło mnóstwo ogromnych robali, sam teledysk miał klimat (tak przynajmniej mi się wydaje) teledysku



Ktoś może coś wie??
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#2

TITELITURY 4 lata temu

To mi się przypomniało, jak przez wiele, wiele lat swędziało mnie w głowie na piosenkę eurodance, którą "śpiewałem" z kolegą na zasadzie naśladowania dźwięków, wszak 13 latki nie znają angielskiego, a przynajmniej nie znały go w połowie lat 90. ubiegłego stulecia, ubiegłego millenium, gdzie wokalistka mówiła coś na zasadzie "szłełeo", co wtedy niemożebnie nam się podobało. I swędziało mnie w tej kapucynie, swędziało, czasem nawet, gdy problem stawał się szczególnie nurtujący, szukałem utworu w necie, jednak bezskutecznie. Aż pewnego razu TRACH! Natrafiłem na mój zapomniany, umiłowany w dzieciństwie szlagier, a okazał się być nim:



Dziś już niestety znam angielski, więc wiem, że próbowaliśmy z kolegą śpiewać "don't want short Dick Man". Mogłoby SIĘ to źle skończyć dla naszych rodziców oraz relacji z innymi kolegami, gdyby znajomość tego języka była wówczas bardziej powszechna, a my jednak umielibyśmy śpiewać. Dzisiaj też jakoś tak głupio nucić sobie ów kawałek pod nosem.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.

Wróć do „Dyskusje muzyczne”