HUMAN
Tormentor
Posty: 1009
Rejestracja: 3 lata temu

Re: Papierowy metal. Literatura, prasa itp

HUMAN 2 mies. temu

7 Gates powraca !!!
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 987
Rejestracja: 2 lata temu

porwanie w satanistanie 2 mies. temu

yog pisze:
2 mies. temu

Swoją drogą, odnośnie samej Ewolucji Kultu to nie wiem, może się mylę, ale mam wrażenie, że pan tłumacz tego, Bartosz Donarski, to za chuja pojęcia o black metalu nie ma, a przynajmniej nieszczególne, bo notorycznie albumy czy utwory nazywa inaczej, niż się zwą faktycznie, a rekord pobił nazywając z 5-cio krotnie debiut Sigh Scorn Death. No chyba, że najebany to tłumaczył, to wtedy przepraszam.


Z językiem polskim też ma problemy, ewidentnie przerastają go imiesłowy i notorycznie sadzi babole typu "idąc do szkoły świeciło słońce".
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny
Posty: 1248
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 2 mies. temu

HUMAN pisze:
2 mies. temu
7 Gates powraca !!!
Skąd te info??? A na fejsie jest info. Bardzo dobrze.

Musick Magazine kupiony. Do tego przyszłą mi książka o Metal Blade

"Dla dobra metalu. Historia Metal Blade Records" to pełna historia wytwórni Metal Blade napisana przez Briana Slagela założyciela i wieloletniego szefa wytwórni. Od skromnych początków związanych z redagowaniem fanzine'a i organizowaniem lokalnych koncertów po próbę rozpropagowania kalifornijskiej sceny metalowej poprzez wydanie składanki Metal Massacre. Historia fascynacji NWOBHM, thrashem, death metalem oraz historia problemów finansowych, złych decyzji, niespotykanego szczęścia i dobrej ręki do zespołów. Pośrednio historia takich zespołów jak Slayer, Metallica, Armored Saint, Fates Warning, Gwar i Amon Amarth, Cannibal Corpse czy również Immolation, Mercyful Fate i King Diamond (to Slagel namówił ich do reaktywacji), Unearth, Cirith Ungol i wielu wielu innych z kilku dekad funkcjonowania wytwórni. Całość napisana lekkim, rzeczowym językiem Slagela uzupełnionego o wypowiedzi muzyków i współpracowników Briana, którzy nie zawsze odmalowują funkcjonowanie wytwórni w samych superlatywach. Generalnie jest to książka o realizacji własnej pasji i stworzenia z niej sposobu na życie. Historia Metal Blade Records to również w dużej mierze historii amerykańskiego metalu i biznesu muzycznego. Losy wytwórni zresztą biegną niejako równolegle do podobnie układających się dziejów Earache - chociażby sojusz z majorsami, mający miejsce w zasadzie niemal w tym samym czasie. Przy czym Metal Blade, jako bardziej otwarty na mainstream zdołał lepiej wkroczyć w XXI wiek.

DLA DOBRA METALU. Historia Metal Blade Records
Autor: Brian Slagel, współpraca Mark Eglington
Przedmowa: Lars Ulrich
Tłumaczenie: Jakub Kozłowski

Wydawnictwo In Rock
Stron: 316 + 8 stron wkładka ze zdjęciami
Format: 145x205 mm
Oprawa twarda
Cena detaliczna: 49,90 zł

i ponadto zamówiłem dwie pozycje o Motorhead.
Allah jest wielki, ale B-52 też jest duży.
deathwhore
Tormentor
Posty: 3121
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 2 dni temu

Obrazek
Najlepszy z aktualnych polskich zinów powraca.
Nebiros pisze:
6 mies. temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 962
Rejestracja: 2 lata temu

Belzebóbr 2 dni temu

Kurwa jakie podziemie, pewnie piszą to na maszynie i dają gwarancję jakości w postaci odcisku palca wyciągniętego z dupy.

Wróć do „Dyskusje muzyczne”