Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

Fajowe teledyski

TITELITURY 5 lata temu

Metal z teledyskami z reguły się nie ima. Wychodzi kicz i chała jak gówno z dupy z hemoroidami, dlatego większość teledysków "metalowych" wieje chujem. Ale są i wyjątki, i o tym ma być ten temat. Np. o Cancer, który nagrał siebie w stodole i wyszło to lepiej od tego, co dziś robi się za dużą kasę:

Albo mój chyba ulubiony teledysk, innego angielskiego zespołu, Akercocke:

Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Shagvarth

Shagvarth 5 lata temu

:)

We pray only Death
and drink from the chalice
of
Nekronihilistik Misanthropy
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Blind 5 lata temu

Metallica - One

Pierwsze co mi przyszło do głowy.

Pierwszy teledysk Metalliki i od razu taka petarda. Kocham i nie sądzę, abym kiedykolwiek miał przestać.
Gdybym za każdy mózg, którego Belzebóbr nie ma, dostawał złotówkę, to miałbym złotówkę.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

TITELITURY 5 lata temu

Weapon nagrało trzy płyty, dwie pierwsze zajebiste, przy trzeciej się potknęli i postanowili rozpaść. Żałuję, ponieważ bardzo ich lubiłem i był moment, gdy słuchałem właściwie bez przerwy. Po ostatnim długograju pozostawili teledysk. W gruncie rzeczy chujowy jak większość metalowych teledysków, ale w tym przypadku urzekła mnie buzia występującej tam kobiety. To znaczy, mam nadzieję, że jest to kobieta, nie dziecko. W przeciwnym razie znaczyłoby to bowiem, że jestem pedofilem.

Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 3 lata temu

Prosta animacja w stylu Terry'ego Gilliama, w komentarzach budzi większy popłoch i przerażenie niż klipy Behemotha ;)

Wróć do „Dyskusje muzyczne”