Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4644
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

Re: Wielcy nieobecni

#301

TITELITURY 2 lata temu

Do zobaczenia w piekle przyjacielu.
Jak mnie bawią takie teksty. :D

Mógłbym ustawić sobie profilowe na fejsbuczku "nie płakałem po Romanie", gdyby takowe istniało, ale to chyba naraziłoby mnie na ostracyzm w środowisku, które jak każde, ma swoich herosów, choć boi się do tego przyznać. Do muzyki Kata nigdy nie potrafiłem się przekonać, mam jednak sentyment do ballad, przy których zdarzyło mi się uprawiać seks za studenckich czasów, sam frontman natomiast był dla mnie zawsze symbolem typowego, tępego kuca, którego światopogląd kształtują metalowe piosenki, literatura fantasy, biblia szatana tego jakiegoś tam la vey'a oraz "Fakty i Mity". Ta sama liga, co Darski, który przejął chyba po nim schedę. Gadał głupoty na filmiku z metalmanii, 40 lat później gadał takie same głupoty u Wojewódzkiego. Ci ludzie ( Darski, Kostrzewski) mentalnie zatrzymali się w wieku nastu lat i za cholerne nie chcieli dojrzeć. I może nie powinienem pisać tego w myśl zasady "o zmarłych dobrze, albo wcale", ale nie mogę jakoś przetrawić tej metalowczykowej hipokryzji, która pozwala osobom z tego środowiska śmieszkować sobie z tragedii wielu ludzi, żeby potem płakać w tych samych okolicznościach w przypadku innego człowieka.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1693
Rejestracja: 6 lata temu

#302

porwanie w satanistanie 2 lata temu

Myślę, że kult Romana nie opiera się na filmikach z Metalmanii Roweru Błażeja czy od Wojewódzkiego, a na jego twórczości.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#303

Lis 2 lata temu

Podejrzewam że Titeltury coś nadużywa, albo nadużywał, i od tego prawi te swoje pseudomądrości z baśniowego świata który sam sobie tworzy. Jego też nie ma co traktować na poważnie.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4644
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#304

TITELITURY 2 lata temu

To byłby wtedy kult jego muzyki, zasłużony zresztą. Ale kult Romana opiera się na Romanie, który jak możemy przeczytać sobie np. na fejsbukowym profilu Jakuba Żulczyka, był wielki, ponieważ nagrał audiobook z La Veya. Czym innym dzieło, czym innym twórca.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#305

CzłowiekMłot 2 lata temu

Z częścią wywodu się zgadzam, z częścią nie. Przede wszystkim mimo, ze niewykształcony, Kostrzewski półkę mentalnie wyżej od Nergala. Otoczka podobna rzecz jasna, ale wykonanie i jako taka szczerość przekonań tez zdaje się na wyższym poziomie. Nigdy szczególnie mi się nie podobała i nie popieram, nudzi mnie ten szatan od dłuższego już czasu, ale jak już to wole spojrzenie Romana, nie skierowane na kasę, która musi się zawsze zgadzać. Biblia Satanistyczna beka ogółem.

A i nie filmik z Metalmanii, a Jarocina (gdybym był, to może i bym lubił, a tak to krzyki Jarocin, Jarocin trochę zaburzały moim zdaniem klimat koncertów ogolem. Wiem, ze pewnie nie mam racji, bo nie byłem, nie widziałem, nie oddaje odpowiedniej czci. W każdym razie mam to w dupie, bo przychodzę na koncerty dla muzyki).
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#306

Nekroskop 2 lata temu

TITELITURY pisze:
2 lata temu
Do zobaczenia w piekle przyjacielu.
Jak mnie bawią takie teksty. :D
Myślę, że ze smutkiem jest trochę jak z wódką - pod jego wpływem człek nie do końca ma klarowną wizję zdań, które skleja, stąd palnie czasem coś infantylnego. Chociaż jednak jestem człowiekiem, który stroni od tekstowych zniczy i zbiorowych tematów o zgodnach znanych ludzi, to bardziej od takich tematów żenują mnie ludzie, którzy próbują w nich pokazywać, że są mądrzejsi.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4644
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#307

TITELITURY 2 lata temu

Dobra jest. Z papieża można śmiać się, że ruchał dzieci, to z Romana, że był debilem. Żadnych świętości. Konsekwentnie!

Dziękuję, że odebrałeś mój wpis jako próbę bycia mądrzejszym. Nie miałem takiego zamiaru, ale jakoś samo wyszło.

Mam złu humor od paru dni. Czepiam się.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#308

dj zakrystian 2 lata temu

Titek ma 100 a nawet 120 proc racji! Romek czy Darski, to niedojrzałe, infantylne typki co ze swojej pasji i hobby uczynili sposób na życie wg własnych reguł, zamiast iść zapierdalać na budowie czy w fabryce dildo, ewentualnie korpo szczurem. To jest dojrzałe podejście do życia!
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#309

Lis 2 lata temu

Też potępiam, wzięliby się tacy do uczciwej roboty, doły kopać albo coś.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#310

dj zakrystian 2 lata temu

PanLisek pisze:
2 lata temu
Też potępiam, wzięliby się tacy do uczciwej roboty, doły kopać albo coś.
Otóż to! I PKB by wzrosło! A ci się wygłupiają i chcą żyć pasją... artysty jedne, bumelanci. Ech....
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#311

Zsamot 2 lata temu

To że masz sentyment do onanizmu przy konkretnej płycie, nie usprawiedliwia takich bzdur.

Romek nigdy nie robił z siebie nikogo więcej. Albo to akceptowałeś, Jego styl, albo nie. Brał na siebie niewdzięczną rolę "naczelnego satanisty", w efekcie kapela była na świeczniku. Summa summarum to waliło ich to po kieszeni. Nergalowe podskoki wręcz przeciwnie- są siła jego medialnego jestestwa. Taka mała, acz diametralna różnica.
Darski non stop się zmieniał, począwszy zaś od leśnego dziada, poprzez deathowego lidera, partnerki Dody aż po samotnego wilka jeżdżącego niby taksówką robi z siebie idiotę.
Cenię Nergala za profesjonalizm muzyka, całą otoczkę, klipy itp. Może się nie podobać, ale nie jest wiejsko-babolskie. Romek był szczery- w tych tekstach wychodziły kfiatki", na koncertach odpływał w monologi, ruch sceniczny... ale to wszystko było Jego.

Ale dobrze, że zaakcentowałeś, że jesteś inny. Tu już mamy Luczyka forum, co zarzucał jakieś machloje przy biletach na wrocławski koncert. Zatem możecie założyć spółdzielnie (nie)myśli.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#312

Hajasz 2 lata temu

Zsamot pisze:
2 lata temu
To że masz sentyment
Ty jesteś tu jedyną osobą, którą nadużywa tego słowa przy każdej okazji.
Zsamot pisze: Tu już mamy Luczyka forum
Nazwij mnie tak jeszcze raz to przysięgam, że jak cię kiedyś gdzieś spotkam to obiję ci mordę tyle razy ile ten luczyk ma liter. Choćbym miał pojechać na jakiś jebany SDL czy inny Mystic aby spełnić tę przysięgę.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#313

Zsamot 2 lata temu

Hajasz, z tym obiciem nie rozpędzaj się, bo jak mawia klasyk- pójdzie wpierdol ale w drugą stronę. Zatem nie rozśmieszaj mnie bardziej.
Ułatwię Tobie: najbliższe koncerty, gdzie będę: Vader - P-ń, Mystic 4 dni Gdańsk, jakby co, to pewnie coś w marcu i kwietniu się uda.

Nadużywam? A co masz klucz do tego? Do ilości stosowania słów?
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1511
Rejestracja: 7 lata temu

#314

pp3088 2 lata temu

TITELITURY pisze:
2 lata temu
Dobra jest. Z papieża można śmiać się, że ruchał dzieci, to z Romana, że był debilem. Żadnych świętości. Konsekwentnie!

Dziękuję, że odebrałeś mój wpis jako próbę bycia mądrzejszym. Nie miałem takiego zamiaru, ale jakoś samo wyszło.

Mam złu humor od paru dni. Czepiam się.
No akurat jest spora różnica między bandytą i pedofilem a infantylnym staruszkiem, który nikomu szkody nie robił. Muzyka Kata nigdy mnie nie kręciła, ale swoje zrobil dla sceny i nie ma co się dziwić, że ludzie dobrze go wspominają.

Rozumiem postawę "żadnych świętości", ale nie odnosi się ona do jebania każdego po równo tylko do nieszanowania pseudo-świętości tak jak Jan Pancerz 2, Matka Teresa z Kałkupy czy innych fałszywych świętoszków.
Mógłbym ustawić sobie profilowe na fejsbuczku "nie płakałem po Romanie", gdyby takowe istniało
Ty byś pewnie płakał po Romanie, ale Giertychu bo taki ładny, narodowy i z MW ;)
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#315

Nekroskop 2 lata temu

Gwoli ścisłości.

Wyszydzanie konkretnych, nieżyjących osób to dla mnie osobny temat. Ja piłem do udzielania się w takich tematach jak ten, z okazji czyjejś śmierci i wyśmiewania, co tam ludzie piszą z tej okazji.

Aczkolwiek, @TITELITURY, ja bym nie szedł tą drogą, bo odnoszę wrażenie, że brniesz w mentalność, która prowadzi na Jasną Górą, do obrony kościołów razem z Najmanem.
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#316

Pogan696 2 lata temu

Chyba nikt nie bierze na poważnie wywodów @TITELITURY, itp.? Jeżeli tak, to współczuję. Roman był sobą. Chłop z bidula, który miał może swoje odchyły, ale kuźwa nie oceniał discpolowców jak Piekarczyk czy Nergal. Jeżeli ktoś zadał mu pytanie to zawsze odpowiadał, jak ktoś poprosił go o zdjęcie, autograf nie odmawiał, jak miał zagrać to zagrał. Byłem na dwóch koncertach Romka. Raz na wypizdowie, gdzie hajs za koncert był konkretnie marny. Kat z Romkiem zagrał tak, jakby świata nie było. Nawet Ci co nie znali KAT z Romkiem i słuchają jednak polskiego metalu mogliby, mieć choć trochę przyzwoitości i oddać to co Romkowi się należy. Zrobił wiele, nie umniejszając też całemu KAT jak i reszcie, która przyczyniła się do rozwoju marki KAT. KAT, KAT i jeszcze raz KAT.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#317

Zsamot 2 lata temu

Pogan696 pisze:
2 lata temu
Chyba nikt nie bierze na poważnie wywodów @TITELITURY, itp.? Jeżeli tak, to współczuję. Roman był sobą. Chłop z bidula, który miał może swoje odchyły, ale kuźwa nie oceniał discpolowców jak Piekarczyk czy Nergal. Jeżeli ktoś zadał mu pytanie to zawsze odpowiadał, jak ktoś poprosił go o zdjęcie, autograf nie odmawiał, jak miał zagrać to zagrał. Byłem na dwóch koncertach Romka. Raz na wypizdowie, gdzie hajs za koncert był konkretnie marny. Kat z Romkiem zagrał tak, jakby świata nie było. Nawet Ci co nie znali KAT z Romkiem i słuchają jednak polskiego metalu mogliby, mieć choć trochę przyzwoitości i oddać to co Romkowi się należy. Zrobił wiele, nie umniejszając też całemu KAT jak i reszcie, która przyczyniła się do rozwoju marki KAT. KAT, KAT i jeszcze raz KAT.
Otóż to. Zawsze 200% przyzwoitości. Wiele razy wspominałem, że pamiętam jak raz koncert nie wypalił do końca w Mega Clubie, to za darmo był za jakiś czas w Klubie Bravo w Gliwicach. Po prostu. I nie było żadnego tłumaczenia się kapeli, że to wina klubu. A była wina klubu. Zagrali "zaległy" koncert i tyle. O rozmowach z Romkiem nawet nie wspomnę. Kto miał okazje, ten wie.
A na przepychanki z debilami i innymi luczykami nie mam czasu. Czas na obowiązkowy toast i naprawdę jestem zły, że nie dam rady być w piątek u Romka.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#318

Pogan696 2 lata temu

Chodzi o to, że Roman to był turbo, starą szkołą. Liczyła się muzyka i ludzie. Roman o tym pamiętał. Uważam, że nigdy nie zarobił na swojej działalności, jakiś mega pieniędzy.. I tym samym zachował... ten swój czarny longslave, kłaki i "polkę" na scenie. Nie było gościa jak On. Wchodził Roman i "Polski cmentarz".
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#319

Zsamot 2 lata temu

Ja tak liczę po cichu, że ten koncert wyjdzie jednak.
I tak to właśnie jest @Pogan696 , że pieniądze do rozmów w tej kapeli to wprowadził pewien pizdeusz.

Chuj z nim.
Zawsze mnie wkurwiały te telefony na koncertach, a teraz- parę rzeczy dzięki nim obejrzałem na YT. Takie autentyczne, syfiaste brzmienie, denny obraz- ale uczucia nie brak.
W tym jest esencja metalu, muzyki- dawce prawdziwości. Ale w nie w odniesieniu do innych. Jako tej autentyczności.
Były dobre koncerty Kata, były słabsze... Normalne. Nie w tym rzecz, by to było studyjne odegranie, ale ten "romans" z publiką. Roman to potrafił. Autentyczności nie wyćwiczysz, śmieszność? może. ale dla tych, co sami się boją otwartości.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#320

dj zakrystian 2 lata temu

Ja tylko dodam, że bardzo mi pasuje to nagranie na żywo, ale w studio, gdzie grają min. Zawieszony Sznur. Wypadło to cholernie dobrze a wokal Romka najlepiej od lat. Również na filmikach z ostatnich koncertów wokalnie jest dobrze, wielki szacun dla Romana. Dużo oglądam ostatnio koncertów Kata, bo płyty znam na pamięć. Jarocin 92 mimo średnio zrealizowanego dźwięku, to jest sztos. To był chyba najlepszy skład i najlepsze czasy Kata.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#321

Zsamot 2 lata temu

Mogę tylko się zgodzić. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#322

CzłowiekMłot 2 lata temu

W wieku 50 lat zmarł Taylor Hawkins, perkusista Foo Fighters.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1711
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

#323

brzask 2 lata temu

CzłowiekMłot pisze:
2 lata temu
W wieku 50 lat zmarł Taylor Hawkins, perkusista Foo Fighters.
szkoda
"(...) podaje bbc.com, w organizmie muzyka wykryto aż dziesięć różnych rodzajów substancji. Mowa o marihuanie, lekach antydepresyjnych, opioidach, w tym heroinie, fentanylu i morfinie oraz o benzodiazepinach.(...)"
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#324

CzłowiekMłot rok temu

Trevor Strnad, wokalista The Black Dahlia Murder, popełnił samobójstwo w wieku 41 lat.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#325

dj zakrystian rok temu

CzłowiekMłot pisze:
rok temu
Trevor Strnad, wokalista The Black Dahlia Murder, popełnił samobójstwo w wieku 41 lat.
To była obok Job for a Cowboy jedna z nielicznych słuchalnych kapel z tego death core. Szkoda typa a na depresyjnego nie wyglądał....
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#326

Zsamot rok temu

Podobno zmarł wizjoner- Vangelis... Bez jego dźwięków- Łowca Androidów nie byłby tym samym filmem...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#327

Vexatus rok temu

Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#328

yog rok temu

Legenda proga z Aphrodite's Child i bóg elektroniki.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#329

Zsamot rok temu

Moje ulubione to oczywiście Blade Runner, ale poza tym:
Spiral

The city

Antarctica
https://ok.ru/video/46466075155
Bardzo dobry: Portraits


To był facet, który tworzył. I to słowo"tworzył" ma pełną barwę i wydźwięk. Nie ulegał trendom. Powoli się uzupełni brakujące pozycje.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5497
Rejestracja: 6 lata temu

#330

pit rok temu

Vangelis tylko z Russosem.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#331

Zsamot rok temu

Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#332

yog rok temu

I perkusista Yes, Alan White, też dziś umarł. Grał w kapeli 50 lat.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#333

Szajtan rok temu

Na Dominikanie zmarł Ray Liotta. Miał 67 lat.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#334

Szajtan rok temu

Zmarł Ken Kelly - jeden z najsłynniejszych twórców okładek w heavy metalu...
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#335

yog rok temu

Akurat jak to czytałem to Eryk w głośnikach zaśpiewał "the fallen one, he stands in flame".
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#336

Szajtan rok temu

Andrew LaBarre, znany z takich kapel jak Impaled czy Ghoul zmarł 30 czerwca. Andrew miał czterdzieści trzy lata, chorował na stwardnienie zanikowe boczne.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#337

yog rok temu

Zmarł Mariusz Lewandowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych (polskich i nie tylko) autorów okładek metalowych ostatnich lat.

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#338

Szajtan rok temu

Wczoraj, 15 sierpnia, zmarł Steve Grimmett – wokalista znany między innymi z Grim Reaper czy Onslaught. Nie podano przyczyny śmierci, natomiast od 2017 miał poważne kłopoty ze zdrowiem i przeszedł amputację prawej nogi. Grimmett w chwili śmierci miał sześćdziesiąt dwa lata
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#339

Pioniere rok temu

W dniu dzisiejszym ziemski padół opuścił wielki artysta, reżyser, scenarzysta, krytyk filmowy, reformator francuskiego kina, przedstawiciel nowej fali, Jean-Luc Godard :(

wieczorem zatem seans z Alphaville
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#340

Vexatus rok temu

Szajtan pisze:
rok temu
Zmarł Ken Kelly - jeden z najsłynniejszych twórców okładek w heavy metalu...
Obrazek
Wiedziałem, że kiedyś sobie przypomnę gdzie jeszcze widziałem ten obrazek...

Obrazek
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#341

yog rok temu

Pioniere pisze:
rok temu
W dniu dzisiejszym ziemski padół opuścił wielki artysta, reżyser, scenarzysta, krytyk filmowy, reformator francuskiego kina, przedstawiciel nowej fali, Jean-Luc Godard :(

wieczorem zatem seans z Alphaville
Stał się nieśmiertelny, a potem umarł.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#342

dj zakrystian rok temu

Odszedł największy i najstarszy polski patostreamer, twórca cenzopapy - Jerzy Urban.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#343

Szajtan rok temu

W wieku 83 lat zmarł Jan Nowicki…
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#344

Szajtan rok temu

Dziś z dużym opóźnieniem dotarła bardzo smutna wiadomość. 4 grudnia odszedł Manuel Göttsching (1952-2022). Na tym nie koniec złych wiadomości, ponieważ niedawno świat się dowiedział o śmierci Angelo Badalamentiego (1937-2022). R.I.P
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#345

Szajtan rok temu

Maxi Jazz, wokalista zespołu Faithless, zmarł w wieku 65 lat.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#346

yog rok temu

No to już nie Sister Bliss mu będzie djowała, a:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4644
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#347

TITELITURY rok temu

dj zakrystian pisze:
rok temu
Odszedł największy i najstarszy polski patostreamer, twórca cenzopapy - Jerzy Urban.

A w dniu wybuchu Stanu Wojennego zmarł Walter, prawa ręka Urbana za komuny, człowiek "techniczny" od propagandy PZPR, potem założyciel TVNu. Chichot historii.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#348

CzłowiekMłot rok temu

W wieku 82 lat odszedł Pele.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#349

dj zakrystian rok temu

CzłowiekMłot pisze:
rok temu
W wieku 82 lat odszedł Pele.
Piłkarz wszechczasów dojechał tylko do 82 lat, a papaj Beny 16 do prawie 96. A mówią, że sport to zdrowie.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#350

CzłowiekMłot rok temu

W wyniku nagłego zachorowania na zapalenie opon mózgowych, przeżywszy lat 78, zmarł Jeff Beck.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!

Wróć do „Dyskusje muzyczne”