Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4641
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

Nowości wydalnicze!

#1

TITELITURY 7 lata temu

Jestem leniwy prawie jak czarnuch, a z drugiej mańki nie mam czasu grzebać i wyszukiwać, co też tam w metalowym światku piszczy, dlatego założyłem ten temat, prosząc Was jednocześnie, byście wrzucali tu informacje jak w temacie.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#2

HUMAN 7 lata temu

dla mnie siła kapeli jest forma ogień na koncertach więc:
Triptykon are pleased to announce that Secrets of the Moon have been added to the four concerts the band will be performing in Poland in March of 2017, along with Blaze of Perdition and Mord'A'Stigmata:

16.03 - Cracov @ "Kwadrat"
17.03 - Wroclaw @ "Alibi"
18.03 - Warsaw @ "Progresja"
19.03 - Gdansk @ "B90"
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#3

Wędrowycz 7 lata temu

Skład zajebisty jak dla mnie więc się wybiorę w Wawie. Secrets Of The Moon zawsze chciałem na żywca zobaczyć, Triptykon widziałem rok temu i była miazga, BoPków parę lat nie widziałem i chętnie zobaczę jak teraz prezentują się na żywca, Mord'A'Stigmata koncertowo też świetnie wypadają, więc wszystko tu się zgadza i liczę na udany gig.

Co do nowości wydalniczych, jak w temacie:

Graveland - 1050 Years Of Pagan Cult - fajny tegoroczny składak nagranych na nowo szlagierów kapeli.
Owls Woods Graves - s/t - zakupiłem sobie tą ich epkę przy okazji koncertu Mayhem/Watain i muszę powiedzieć, że bardzo udane połączenie black metalu i punka, w leśnych klimatach
Teitanblood - Accursed Skin - epka z jednym nowym kawałkiem i jednym który już znamy. Wiadomix czego się po kapeli spodziewać - death metalowy gruz najwyższych lotów

z nadchodzących rzeczy to jeszcze:

Witchmaster/Voidhanger - winylowy split, który wyjdzie jakoś w styczniu 2017. Winyli nie zbieram, ale obie kapele bardzo lubię i sądzę że splicik rozda pewnie karty w tegorocznym rodzimym black/thrashowym łojeniu
Bestial Warlust - Storming Bestial Legions - Live '96 - taką fajną koncertówkę szykuje Hells Headbangers na koniec stycznia 2017
Death Like Mas - Jak Zabija Diabeł - szykuje się nowa epka. Po ostatniej wyczekuję kolejnego solidnego ciosu, bo kapela zapowiada się świetnie, oby tego nie spierdolili.
Aosoth - V - jakieś tam trailery ze studia czy inne gówna krążą po sieci. Aosoth od paru lat rozdaje karty w francuskim BM, więc zapewne nowy album również będzie kozak

Tyle ode mnie

Polecam i pozdrawiam

Fiotr Pronczewski
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4641
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#4

TITELITURY 7 lata temu

Taki znak czasów, że zespoły dzisiaj najpierw wydają merch, gacie, spinki, prezerwatywy, dmuchane lale i sztuczne pochwy, następnie zaczynają grać koncerty i ewentualnie pojawi się jakieś demo lub epka, a długograj na końcu. Inaczej, niż kiedyś, kiedy dostawaliśmy demo i jeśli zespół był tego wart, zostawał odkryty przez jakąś wytwórnię i wydawał długograja. Na szczęście "Memoriam" nie może być chujowy, bo jeśli rzeźbią w nim ludzie z Benediction i Bolt thrower, to nawet jeśli by bardzo się starali zjebać, nagrają płytę co najmniej bardzo dobrą. I o tym świadczy wałek z płyty, która wreszcie zapowiedziano, a na którą już od dawna oczekiwałem. Dla mnie miodzio, biorę w ciemno jak tylko się to pokaże na rynku. Po to słucham metalu, coby dostawać właśnie takie majstersztyki:

Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#5

Pioniere 7 lata temu

Jasna i oczywista sprawa. Na pełnowymiarowy materiał od tych panów czeka chyba większość fanów ekstremalnego Metalu.
Awatar użytkownika
Arson
Master Of Reality
Posty: 248
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#6

Arson 7 lata temu

Otóż to. Od pierwszego demka czekałem na jakiś obszerniejszy materiał i niezmiernie się cieszę, że wreszcie taka informacja się pojawiła. Wałek konkretny, ale to nie dziwota. Do tego klimatyczna okładka. Swoją drogą, jeśli o death metal idzie, znów zapowiada się całkiem konkretnie, bo niebawem nowy Sinister, Rude, Obituary czy chociażby Mordbrand.
"From dream to dream we have always been,
Like an ever flowing stream."
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#7

Wędrowycz 7 lata temu

Kolejna koncertówka od Mayhem:

http://chaosvault.com/newsy/nowy-material-od-mayhem/

Nie bardzo kumam na co to komu, skoro przecież wydane już było jako słynny bootleg "Dawn Of Black Hearts" (który sam również zakupiłem sobie do kolekcji).
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#8

Pioniere 7 lata temu

Tamto to był bootleg, to będzie oficjalne wydawnictwo, jak podają z poszerzoną oprawą graficzną i tekstową.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#9

Wędrowycz 7 lata temu

Tak wiem, czytałem, ale i tak dalej nie widzę zasadności wydawania go na nowo jako oficjalne wydawnictwo. O ile dobrze pamiętam to "Dawn Of Black Hearts" to jeden z najpopularniejszych bootlegów w historii muzyki metalowej, który doczekał się całej masy edycji. Skoro zatem jest to tak popularne wydawnictwo, wyczuwam zwykły chwyt na kasę fanów.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4181
Rejestracja: 7 lata temu

#10

DiabelskiDom 7 lata temu

Zwłaszcza, że wszystkie sześć wydawnictw Mayhem wypuszczonych od ostatniego, regularnego albumu to odpowiednio:

-kompilacja
-koncertówka
-kompilacja
-koncertówka
-koncertówka
-koncertówka

:D :D

A tak trzymając się tematu: w tym roku z nowości na pewno warto sprawdzić bardzo dobry album Emptiness - jeszcze lżejszy niż poprzednik ale jednocześnie świetny oraz nowe dzieło The Great Old Ones, których to "Tekeli-Li" sprzed 3 lat było jednym z najchętniej słuchanych przeze mnie albumów post-blackowych.

Z nadchodzących premier warto mieć na oku Death Like Mass, Medico Peste i Mordę Stigmatę, bo hordy owe wypuszczą na dniach/tygodniach nowe matexy.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4641
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#11

TITELITURY 7 lata temu

Dwa wałeczki z nowej płyty Lantern:



I jeden od Venenum:

https://www.youtube.com/shared?ci=ntuX1wRp69o

Wyścig na podium "płyty roku" rozpoczęty.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#12

Pioniere 7 lata temu

Kilka dni temu nakładem Transylvanian Tapes ukazał się na kasecie oraz w formie digital pt. "Dialect of the Dead" debiutancki album pochodzącej z San Francisco młodej (istniejącej od 2014 r.) kapeli o nazwie Cartilage. Oprócz wspomnianego albumu Amerykanie mają na koncie wydaną w 2015 roku, nakładem tejże samej wytwórni, kasetę demo pt."It's Necrotic". Muzycznie mieszana ekipa z Bay Area przezimuje całkiem solidny utrzymany przeważnie na wysokich obrotach wściekły OS-owy DeathGrind wzbogacony elementami Death/Thrash, melodyjnymi wtrąceniami oraz okazjonalnymi zwolnieniami a'la Autopsy. Ogólnie ich muza przypomina mi po części twórczość takich kapel jak: Exhumed, Carcass, czy Haemorrhage.



It's Necrotic demo - https://cartilage2.bandcamp.com/
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#13

Ryszard 7 lata temu

Swedish devil worshipers Firespawn just announced a new upcoming album! The Reprobate will descent upon mankind on April 28th and you can expect "nothing less than a merciless piece of evil, ferocious and blasphemous death metal." The cover artwork for The Reprobate, as you can see here, is an excerpt of a huge painted piece of artwork, done by Paolo Girardi. Girardi has been responsible for the artwork of Firespawn's debut album as well as artworks for bands such as Black Breath, Power Trip, Chthe'ilist, Manilla Road and many more.
More details on The Reprobate will be revealed in the upcoming weeks.
http://www.metalstorm.net/events/news_c ... s_id=30993

Obrazek



Poprzedni album był zajebisty, nowy track tyż zajebisty.

************************************************************************

http://www.metalunderground.com/news/de ... sid=131299
Vampire is set to follow the band's 2014 self-titled debut (reviewed here) and subsequent "Cimmerian Shade" EP with a new full-length due out via Century Media. "With Primeval Force" will be released on April 21st, 2017
“With Primeval Force” offers nine tracks of furious and nightmarish death/thrash metal. The cover for the album is a monstrous piece of handcrafted art by Nick Keller that can be seen below. First advance song "Skull Prayer" can also be heard at:


Obrazek
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4641
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#14

TITELITURY 7 lata temu

Ofermod lada chwila wyda nową płytę. Jeden kawałek już w sieci:

https://www.youtube.com/shared?ci=Qmb3djfGtz0

4 - way split Mortuus/ Nightbringer/ Abigor i czegoś tam jeszcze do odsłuchania tutaj:



I na koniec tego wpisu, przezajebiste Temple of Void, które w 2015 roku nagrało zajebistą płytę, kończy już prace nad.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#15

Pioniere 7 lata temu

Dwa dni temu ukazał się w wersji Digital (co łaska/free) debiutancki s/t longplay atmosferycznego post-balckowego Au-Dessus z Litwy. Jest to zremasterowana i rozszerzona o cztery nowe utwory wersja EP-ki, wydanej w 2015 r. przez Witching Hour Productions. Całości w nowej wersji można posłuchać z linku BC poniżej. Zupełnie nowa płyta Litwinów ma ukazać się już 19 maja nakładem francuskiego Les Acteurs de l'ombre Productions.

Polecam płytkę lubującym się w muzie: Outre, Odraza, Alcest, Harakiri for the Sky, czy też Lifelover.

Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4641
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#16

TITELITURY 7 lata temu

Rysujrzęsy dokumentnie mnie rozjebało w 2011 roku swoim "False Enlightenment". Ta płyta w moim mniemaniu jest fenomenalna. Kazali czekać sześć lat na drugi krążek, który ukaże się niebawem. Tymczasem w sieci pojawł się nowy kawałek. To będzie doooobry rok dla death metalu.

https://www.youtube.com/shared?ci=MJBm2DlP0YI

Obrazek
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#17

Pioniere 7 lata temu

Wczoraj była premiera, więc nie sposób se odmówić wysłuchania, obejrzenia.

- video full set
Converge "Jane Live" is the classic "Jane Doe" album performed and recorded live in its entirety at Roadburn Festival in The Netherlands
Nagrania ukazały się w wersji Digital, CD oraz na podwójnym winylu, wydanym w pięciu limitowanych wersjach przez ich własną wytwórnię Deathwish Inc.

- audio
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4181
Rejestracja: 7 lata temu

#18

DiabelskiDom 7 lata temu

Nowy miniak Death Like Mass. Wczoraj zakupiłem sobie na gigu, swoją drogą zajebistym Doombringera i Animy Damnaty. Słucham już któryś raz i jestem pod wrażeniem tych 13 minut.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#19

Ryszard 7 lata temu

Kilka śmierciowych bandKampfhubschrauberów:

Shaarimoth - Temple of the Adversarial Fire Styczeń 2017



Scourge Lair - Abominable Entities Styczeń 2017



Tomb Mold - Primordial Malignity Luty 2017



Angel Morgue - s/t Luty 2017



Ascended Dead - Abhorrent Manifestation Marzec 2017




EDYTA: Trzy defmetale zaaprobowane przy porannej kawie, dymku i kopie. Swoją drogą ostatnio sporo mocnego złomu wytapiają:

Miserist - s/t Luty 2017 Human, inna i lepsza jazda niż Autokrator. Podobne stylistycznie ale pomysły to jakieś sf z influencjami ostatnich dwóch nagrań I. Triumphant.



Skáphe - EPka bez tytułu Marzec 2017



Extermination Angel demo Marzec 2017

!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#20

Pioniere 7 lata temu

Oranssi Pazuzu szykuje liczne winylowe reedycje oraz nową EP-kę, która ma być dostępna podczas planowanej trasy po Europie.
During the last few years we have had many people asking from us about the availability of our earlier albums, the vinyl versions of both and also the debut cd being sold out for some time now. We have been promising a repress basically since 2011, when the vinyls first came out, and we are very happy to say this is finally being realized.
To us both Muukalainen puhuu and Kosmonument nowadays sound something like a different band, but they still embody many of our principal musical ideas in songs like Korppi or Kaaos hallitsee. A shorter chapter - but at least for us an important one - in our early evolution was the four song session we did for a split album with Tampere underground friends Candy Cane in 2010. These songs were going for a more metallic sound after the trippier debut, and they would probably have fitted among Kosmonument cuts nicely. They are now reissued as a standalone 12” EP, remastered for a better sound quality.
And to keep our minds away from digging the old stuff only, we are also releasing a 10” vinyl EP containing two new songs. Although not “new” in every sense of the word - the first song ‘Kevät’ was recorded during Valonielu sessions in 2013, but left out from the album because it’s darker mood didn’t quite seem to fit in with the other songs’ more cosmic approach. The second, ‘Värimyrsky’, is also an older and more nihilistic one, that we have been playing with for a long time, and now finally decided to record it in our home cave with the help from our Brother-in-Wastement Jussi Saarivuori. The 10” EP was mixed and mastered by Jaime Gomez Arellano and will be available at the upcoming shows.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17527
Rejestracja: 7 lata temu

#21

yog 7 lata temu

Ta epka nie jest za bardzo nowa, bo to są tracki wydane wcześniej na splicie z ich ziomkami z miasta, Candy Cane. Split ten wyszedł po debiucie Oranssi Pazuzu i jest chyba jednocześnie ostatnim wydawnictwem tego drugiego zespołu. Grali oni taki podindustrializowany black/death/doom/cośtam. Ale z tego co widzę, to jakiś remaster.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#22

Pioniere 7 lata temu

Nie są to znane wersje - utwory zostały nagrane na nowo, czyli "nowa".
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17527
Rejestracja: 7 lata temu

#23

yog 7 lata temu

They are now reissued as a standalone 12” EP, remastered for a better sound quality.
A ok dalej jest, że kolejna epka jakaś też z dwoma utworami, sorry. Jak by nie było, bardzo fajnie, że wznowili w końcu debiut, bo kosmiczne ceny osiągał.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#24

Pioniere 7 lata temu

Sprzedam jeszcze jednego newsa, z którego się bardzo cieszę. Po sześciu latach przerwy wydawniczej hiszpańscy weterani Grindcore'a Haemorrhage szykują nowy album.

Płyta będzie nosiła tytuł „We Are The Gore” i ukaże się jakoś późnym latem za sprawą Relapse Records. W jej nagraniu gościnnie udział wzięli: Carlo Regadas z Monstrance (ex-Carcass), Ross Sewage i Sean McGrath z Impaled, Jaro z Meat Spreader (ex-Dead Infection), Peter Svoboda, Cremator i Digestor z Ghoul, Dany z Dead, i Noel Kemper z Gruesome Stuff Relish.

Wprost nie mogę się doczekać tego wydawnictwa, a do lata jeszcze trochę czasu pozostało.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#25

Ryszard 7 lata temu

Chłopacy z Gorephilia wyszykowali nowy materiał Severed Monolith. Szkoda trochę bo fajnie grają ale monotonne to i na jedno kopyto. Raz przeleciało z mp3 i skasowałem. Jedno puszczenie styka, wam pewnie nie wystarczy... ;)
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#26

Wędrowycz 7 lata temu

Jak informuje 7Gates na swoim pejsbuku:
ARCKANUM - nowy album latem 2017!

ARCKANUM obecnie nagrywają nowy materiał, który pierwotnie miał być EP-ką, ale ostatecznie przerodził się w 9. album zatytułowany “Den Förstfödde” ("The First Born"), a wyda go Folter Records.
Album ma być poświęcony pierwszemu synowi Lokiego i Angrboðy, czyli potężnemu wężowi Jörmungandrowi.
Shamaatae zdecydował się, że teksty na cały album będą napisane w jego ojczystym, szwedzkim języku, a oto niektóre z utworów "Likt Utgårds Himmel", "Kittelns Beska" i "Du Grymme Smed".
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
MORBIDHAMMER
Posty: 16
Rejestracja: 7 lata temu

#27

MORBIDHAMMER 7 lata temu

Wędrowycz pisze:Tak wiem, czytałem, ale i tak dalej nie widzę zasadności wydawania go na nowo jako oficjalne wydawnictwo. O ile dobrze pamiętam to "Dawn Of Black Hearts" to jeden z najpopularniejszych bootlegów w historii muzyki metalowej, który doczekał się całej masy edycji. Skoro zatem jest to tak popularne wydawnictwo, wyczuwam zwykły chwyt na kasę fanów.
Z tego co słyszałem, to podobnie jak w przypadku Zeitz, będzie to zgrane z taśmy matki, a nie z dziesiątej kopii kasetowej. Czyli będzie brzmieć dużo lepiej. Mnie się to podoba.
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#28

Epoxx 7 lata temu

Vitriol z niemiec demko z 2017 roku nakładem Hellthrasher

Obrazek

if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17527
Rejestracja: 7 lata temu

#29

yog 7 lata temu

MORBIDHAMMER pisze:
Wędrowycz pisze:Tak wiem, czytałem, ale i tak dalej nie widzę zasadności wydawania go na nowo jako oficjalne wydawnictwo. O ile dobrze pamiętam to "Dawn Of Black Hearts" to jeden z najpopularniejszych bootlegów w historii muzyki metalowej, który doczekał się całej masy edycji. Skoro zatem jest to tak popularne wydawnictwo, wyczuwam zwykły chwyt na kasę fanów.
Z tego co słyszałem, to podobnie jak w przypadku Zeitz, będzie to zgrane z taśmy matki, a nie z dziesiątej kopii kasetowej. Czyli będzie brzmieć dużo lepiej. Mnie się to podoba.
i co oni to wydadzą z oryginalną okładką? Necrobutcher się na coś takiego zgodzi? :shock:
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#30

Pioniere 7 lata temu

Skoro ma to być oficjalne wydawnictwo, wydane za zgodą zespołu, czyli że się zgodził, ba podobno nawet udostępnił dodatkowe materiały do poszerzenia zawartości wkładki.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17527
Rejestracja: 7 lata temu

#31

yog 7 lata temu

Trochę śmieszne, bo z miesiąc temu wyszedł dokument nakręcony przez kumpla Necrobutchera z trasy po Ameryce łacińskiej "Los Bambinos del Satan", a tam Necro bardzo dosadnie mówi o tym, że te foty go niemożebnie wkurwiają i gardzi ludźmi, którzy je rozpowszechnili:



(ten kumpel Necro, co nakręcił film to Happy-Tom z Turbonegro)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#32

Wędrowycz 7 lata temu

yog pisze:Trochę śmieszne, bo z miesiąc temu wyszedł dokument nakręcony przez kumpla Necrobutchera z trasy po Ameryce łacińskiej "Los Bambinos del Satan", a tam Necro bardzo dosadnie mówi o tym, że te foty go niemożebnie wkurwiają i gardzi ludźmi, którzy je rozpowszechnili:

https://www.youtube.com/watch?v=5RF3B-RjWDg

(ten kumpel Necro, co nakręcił film to Happy-Tom z Turbonegro)
Ale zara zara...przecież w tym linku który zapodałem widać wyraźnie, że ten materiał ma mieć inną okładkę. Nie widać tu żadnych zdjęć Deada, więc nie wiem o co kaman i skąd taka dyskusja.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17527
Rejestracja: 7 lata temu

#33

yog 7 lata temu

Z lenistwa i nieklikania linków taka dyskusja wynika ;D Ale przynajmniej dzięki niej wiecie, że jest nowy dokumencik o Mayhem ;)

Edit: To teraz Necrobutcher będzie na okładce ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
MORBIDHAMMER
Posty: 16
Rejestracja: 7 lata temu

#34

MORBIDHAMMER 7 lata temu

Wędrowycz pisze:
yog pisze:Trochę śmieszne, bo z miesiąc temu wyszedł dokument nakręcony przez kumpla Necrobutchera z trasy po Ameryce łacińskiej "Los Bambinos del Satan", a tam Necro bardzo dosadnie mówi o tym, że te foty go niemożebnie wkurwiają i gardzi ludźmi, którzy je rozpowszechnili:

https://www.youtube.com/watch?v=5RF3B-RjWDg

(ten kumpel Necro, co nakręcił film to Happy-Tom z Turbonegro)
Ale zara zara...przecież w tym linku który zapodałem widać wyraźnie, że ten materiał ma mieć inną okładkę. Nie widać tu żadnych zdjęć Deada, więc nie wiem o co kaman i skąd taka dyskusja.
Przecież logiczne, że nie będzie oryginalnej okładki. Zresztą oryginalnej nie było, bo Dawn of the Black Hearts funkcjonowało jako bootleg, czytałem nawet że Necrobutcher był chętny gościa odpowiedzialnego za to wydawnictwo przywołać do porządku, ale zdechł ponoć na Hiv.

Oficjalnie będzie to pospolicie Live in Sarpsborg.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17527
Rejestracja: 7 lata temu

#35

yog 7 lata temu

Ten koleś, Bull Metal, znany z kolumbijskiej kapeli Massacre (ich debiut wydał Osmose w 1991!) popełnił samobójstwo w 2002 roku :P Jakaś jeszcze z nim ciekawa historia się wiązała, ale wyleciało mi ze łba.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
MORBIDHAMMER
Posty: 16
Rejestracja: 7 lata temu

#36

MORBIDHAMMER 7 lata temu

Widzisz, ja czytałem że padł na Hiva, ale w sumie to już mało istotne. Poza Masacre (jedno S, bo nazwa tychże jest po hiszpańsku) koleś grał też w Typhon, który wypluł jedną płytę. Całkiem fajny, siermiężny black metal z heavy metalowymi solówkami. Z ciekawostek, goście nagrali kawałek "Life Eternal" - nie był to cover Mayhem, ale tekst Deada został użyty. Twierdzili, że Dead pierwotnie ten tekst napisał dla nich, ale jak było chuj jeden już raczy wiedzieć.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#37

Wędrowycz 7 lata temu

Obrazek
Impetuous Ritual - Blight Upon Martyred Sentience

06.16.2017

Track listing:

1. Void Cohesion
2. Apoptosis
3. Inordinate Disdain
4. Untoward Evocation
5. Synchronous Convergence
6. Denigrative Prophecies
7. Sullen
8. Feculence Reveled
9. Intransience

Listen to "Inordinate Disdain" here:

I jeszcze info z Chaos Vault na temat 7" calówki Darkthrone:
Na 23 czerwca Peaceville Records przygotowało kolekcjonerską edycję siedmiocalówki Norwegów z Darkthrone. Na krążku zatytułowanym „Burial Bliss / Visual Agression” znajdą się dwa numery – surowa wersja mastera z kawałaka, który pojawił się na „Arctic Thunder” oraz wcześniej niepublikowany cover Celtic Frost, nagrany w Oslo w 1989 roku w klasycznym składzie zespołu, z tą różnicą, ze na wokalach i gitarze mamy Fenriza, a Nocturno Culto za garami.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#38

Wędrowycz 7 lata temu

Jak dla mnie, to news dnia, jak nie ostatnich paru miesięcy:
✟ARKHON INFAUSTUS✟ joins Les Acteurs de l'ombre Productions
There are times in life that leave a strong mark, There are bands, in the Black Metal scene, that mark your life...And there are formations that mark the French Black/Death Metal history, proudly raising that bloody flag through out a strong, powerful and, sometimes, dissonant musical legacy.Twenty years after its creation, breaking a decade of silence, Arkhon Infaustus Official raises form the shadows to finish its work and taking over where the souls, facing that long silence, have fallen.
2017 will be the year of resurrection, because Arkhon Infaustus Official is taking up arms again...
New logo, new coverart, new EP to be released in October
2017 /// artwork by Cäme Rdr
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17527
Rejestracja: 7 lata temu

#39

yog 7 lata temu

Rzeczywiście bardzo dobra wiadomość, Arkhon Infaustus to miłe memu uchu napierdalanie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#40

HUMAN 7 lata temu

to ja tez dobre wieści
Iron Bonehead Productions, in conspiracy with Parasitic Records, is proud to present Weregoat's highly anticipated debut album, Pestilential Rites of Infernal Fornication, on vinyl LP and cassette tape formats. Fellow conspirator Vault Of Dried Bones will handle the album's CD edition.
(...)
CD release date: 5 May 2017
LP release Date: 30 June 2017
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#41

Wędrowycz 7 lata temu

Czytałem o tym wczoraj, również bdb info. "Unholy Exaltation of Fullmoon Perversity" i split z Diocletian mam na półce i uważam oba te materiały za bardzo dobre, ostatnia epka "Slave Bitch of the Black Ram Master" w mojej opinii już tylko dobra, czekam zatem na debiut bo on zapewne ugruntuje pozycję tej kapeli, na plus lub na minus ;)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#42

Epoxx 7 lata temu

Hell Desecrator z Meksyku wydał pełniaka w 2016 roku Black/Thrash

Obrazek



Niemiecki Morast wydał pierwszego pełniaka

Obrazek

if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17527
Rejestracja: 7 lata temu

#43

yog 7 lata temu

O KURWA... Xipe Totec nagrał od nowa swoje wyjebane demiszcze Prehispanic Beg. Wychodzi toto jakoś w maju chyba jeszcze. Jak zwykle nie lubię takich inicjatyw, to w tym jednym jedynym przypadku jestem pełen optymizmu. Zajebisty news jak dla mnie, zresztą te miodne gitary w próbce poniżej póki co mnie przekonują.



Więcej na ten temat:

http://defoxrecords.blogspot.com/2017/0 ... debut.html
Destroy their modern metal and bang your fucking head
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#44

HUMAN 7 lata temu

up. świetna wiadomość. masz może albumy w dobrej jakości np. flac
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#45

Ryszard 7 lata temu

Obrazek

Release date: 21st of July 2017



Przypadkiem znalazłem niepełną listę tegorocznych zapowiedzi wydawniczych z Profound Lore. Cześć płyt jest już dostępna. Pozostałe winny niebawem wypełznąć z czeluści...

Pallbearer
Fuoco Fatuo
Loss
Artificial Brain
Full of Hell
Portal
Impetuous Ritual
Innumerable Forms
Krieg
Monarch!
Vacivus
Pissgrave
Vaura
Evoken
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#46

Wędrowycz 7 lata temu

Portal, Impetuous Ritual i Krieg bdb, czekam z niecierpliwością.

A mnie cieszy, że Licho nowy materiał wydaje niebawem. Zapewne jestem tu jedyny, który słucha, ale może ktoś jeszcze się ucieszy z tego newsa, poniżej nowy wałek:

Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#47

Pioniere 7 lata temu

Dobre info dla lubujących się w melodyjnym graniu BM-u. Za trzy dni pt. "Servants of the Countercosmos" nakładem Avantgarde Music ukaże się drugi album Brytyjczyków z Wode

Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17527
Rejestracja: 7 lata temu

#48

yog 7 lata temu

Duchowy spadkobierca Amebix, Tau Cross wyda 21 lipca drugi album - Pillar of Fire.

Obrazek
Pillar of Fire is the continuation of some of the ideas that were explored on our first Album, this time we have managed to share the songwriting more equally and introduce some other textures to the songs. This should help to establish Tau Cross as less of a one off phenomena and more of an ongoing musical collective producing our own distinctive sonic environment.
Tracklist:
1. Raising Golem
2. Bread and Circuses
3. On the Water
4. Deep State
5. Pillar of Fire
6. Killing the King
7.A White Horse
8. The Big House
9. RFID
10. Seven Wheels
11. What is a Man
12. Three Down (Vinyl + Digital Bonus Track)
13. We are the Terror (Vinyl + Digital Bonus Track)
14. In Time (Vinyl + Digital Bonus Track)
Teledysk zapowiadający krążek:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17527
Rejestracja: 7 lata temu

#49

yog 7 lata temu

Gdyby ktoś nie wiedział, to Limbonic Art szykuje się do kolejnego upadku:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#50

Pioniere 6 lata temu



23 czerwca ukaże się nakładem Apocalyptic Prods. (winyl) Pulverised Recs (CD) i Caligari Recs (kaseta). Wręcz nie mogę się doczekać tej świetnej EP-ki Chilijczyków, która nagrana została ponownie z poprawionym brzmieniem i poszerzona dodatkowo o nowy, zamykający finalnie koncept wydawnictwa utwór.

Wróć do „Dyskusje muzyczne”