Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4183
Rejestracja: 7 lata temu

Re: Nowości wydalnicze!

#1101

DiabelskiDom miesiąc temu

Dla mnie to mocno inne granie od grobowego Spectral Voice. Tutaj właśnie klimat najlepszego Worma bardziej (Gloomlord), tylko jeszcze bardziej psychodeliczno-obmierzło-chory.

Dla mnie sztos. Do tego świetna okładka.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1711
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

#1102

brzask miesiąc temu

Granie (brzmienie) inne ale obie płyty podpinamy pod dm/doom...więc dlatego je zestawiłem. W tej kategorii w SV trafia do mnie bardziej...

Jeśli wyszło coś równie ciekawego, piszcie bo nie śledzę jakoś intensywnie tego kierunku!
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4183
Rejestracja: 7 lata temu

#1103

DiabelskiDom miesiąc temu

No wiem, wiem, też wrzucam do jednego, dużego zbioru. Ale obecnie podoba mi się równie bardzo jak SV, dlatego też napisałem "prawdopodobnie" :)
Panzer Division Nightwish
edi_gein
Master Of Puppets
Posty: 143
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: (...)

#1104

edi_gein miesiąc temu

In the depths of a mind insane, fantasy and reality are the same.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#1105

Szajtan miesiąc temu

Ukazała się EP-ka Mirror of the Void. Premiera miała miejsce 6 marca nakładem Lower Silesian Stronghold .
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#1106

Szajtan miesiąc temu

Nowozelandzki Heresiarch udostępnił kolejny kawałek z ich nadchodzącego, nowego albumu "Edifice", którego premiera zaplanowana została na 12 kwietnia nakładem Iron Bonehead Productions.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2976
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#1107

Vortex miesiąc temu

Szajtan pisze:
miesiąc temu
8 marca swoją premierę miał debiutancki album Shadohm "Through Darkness Towards Enlightenment". Jest to projekt stworzony przez Pavulona (Paweł Jaroszewicz). Materiał to półgodzinna porcja nowoczesnego, progresywnego, metalowego grania, łącząca pomysły muzyczne z kilku gatunków. Jako referencje wydawca (SELFMADEGOD RECORDS) przywołuje takie nazwy jak Meshuggah, Gojira, Architects czy Lorna Shore.
No jest to konkret pierdolnięcie ex Hate'a.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1711
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

#1108

brzask miesiąc temu

Blackmetalowy Verberis po niezłym debiucie i bardzo dobrym mini Vorant Gnosis /jest jeszcze płyta z 2022, której okładkę wielokrotnie widziałem w wielu sklepach,..ale nie słyszałej jej na razie/...powraca z trójeczką. Dostępny numer całkiem zachęcający by sprawdzić już za kilka dni cały album

The Apophatic Wilderness
MA https://www.metal-archives.com/bands/Ve ... 3540379269

Swój drugi album zapowiedział też doomowy Göden z Winter'owym Stephenem Flamem na gitarze i basie.

Vale of the Fallen
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#1109

Szajtan 4 tyg. temu

Coffin Storm, heavy metalowy projekt pełen nostalgii za latami 80., projekt znanych figur norweskiej sceny ekstremalnej.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
kyu
Master Of Reality
Posty: 280
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: bory tucholskie

#1110

kyu tydzień temu

Nowe Whores:

Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1711
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

#1111

brzask tydzień temu

kyu pisze:
tydzień temu
Nowe Whores:
no ciekawe czy się zbliżą poziomem do EPek 'Ruiner' i 'Clean'
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#1112

Szajtan tydzień temu

31 maja nakładem Metal Blade Records ukaże się debiutancki album Hellbutcher - "Hellbutcher". Na jej czele stoi Hellbutcher - były frontman Nifelheim, skład tworzą: gitarzyści Necrophiliac (Mordant) i Iron Beast, basisat Eld i perkusista Devastator (ex-Nifelheim).



Pierwszy singiel (a zarazem klip) do otwierającego płytę numeru "Sword of Wrath".

I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4644
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#1113

TITELITURY 6 dni temu

Tegoroczna reedka kultowego albumu Czechów z Amon Goeth. Pierwotnie na okładce była trupia główka Totenkopf znana z czapek SS, jednak dożyliśmy czasów wszędobylskiej cenzury w imię wolności oraz lepszego jutra, więc niemiecki wydawca zaczął mieć problemy z jakimś tam urzędem tropiącym nazizm, musiał więc wycofać ze sprzedaży sztuki z oryginalną okładką i zastąpić ją taką sztampą:


Bo wiadomo, nazizm, to zło, a satanizm już nie.

Zespół nie ma nic wspólnego z nsbm, grał na początku lat 90. mieszankę black/ thrash.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Perun82
Master Of Puppets
Posty: 105
Rejestracja: 4 mies. temu

#1114

Perun82 6 dni temu

TITELITURY pisze:
6 dni temu
Tegoroczna reedka kultowego albumu Czechów z Amon Goeth. Pierwotnie na okładce była trupia główka Totenkopf znana z czapek SS, jednak dożyliśmy czasów wszędobylskiej cenzury w imię wolności oraz lepszego jutra, więc niemiecki wydawca zaczął mieć problemy z jakimś tam urzędem tropiącym nazizm, musiał więc wycofać ze sprzedaży sztuki z oryginalną okładką i zastąpić ją taką sztampą:


Bo wiadomo, nazizm, to zło, a satanizm już nie.

Zespół nie ma nic wspólnego z nsbm, grał na początku lat 90. mieszankę black/ thrash.
Ten Amon to niezły ancymon był , ten z SS , nie kapela . I że im nazwy nie ocenzurowali przy okazji ? 😋
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4644
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#1115

TITELITURY 5 dni temu

Wcześniej kapela nazywala się po prostu Amon i też urodziła parę fajnych dźwięków. Potem zmienili nazwę, bo chyba chcieli być bardziej mroczni.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Perun82
Master Of Puppets
Posty: 105
Rejestracja: 4 mies. temu

#1116

Perun82 5 dni temu

TITELITURY pisze:
5 dni temu
Wcześniej kapela nazywala się po prostu Amon i też urodziła parę fajnych dźwięków. Potem zmienili nazwę, bo chyba chcieli być bardziej mroczni.
" steevy rider " , język czeski je boski , sedim se w doma, paczam , a tu przychdi do mnie satan , takie skojarzenie mam . Muzyczka zacna 🙂
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1711
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

#1117

brzask 4 dni temu

brzask pisze:
tydzień temu
kyu pisze:
tydzień temu
Nowe Whores:
no ciekawe czy się zbliżą poziomem do EPek 'Ruiner' i 'Clean'
Nie zbliżyli się, szkoda czasu.
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride

Wróć do „Dyskusje muzyczne”