Awatar użytkownika
Kozioł
Master Of Reality

Re: Nowości wydalnicze!

Kozioł miesiąc temu

Umbra Vitae to deathmetalowy projekt wokalisty Converge. Premiera ich debiutanckiego albumu miała miejsce podczas tegorocznych obchodów święta pracy. Hard Metal & Death Core. Fani Napalm Death też mogą sprawdzić.

Awatar użytkownika
Szajtan
Master Of Puppets

Szajtan 4 tyg. temu

Bestial Warfare to kolejna bezlitosna propozycja w katalogu Godz ov War i bardzo dobra EP-a Niemców. Oni umiom we wojnę i doskonale to udowadniają. Słuchajcie i zdychajcie!

Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 2 tyg. temu

Szajtan pisze:
miesiąc temu
Witajcie w świecie pierzastych węży, brzmienia z groty i instrumentów perkusyjnych firmy Tefal. Dziewięć piosenek zadedykowanych nikomu innemu, jak samemu Aniołowi Śmierci, Samaelowi. Wydawca zapewnia, że na płycie znajdziemy dużo “hammering bestiality, vortextural surge” co Google Translate tłumaczy na “zoofilia młotkiem, gwałtowny wzrost temperatury wirowej”. Miłego.

Pioniere pisze:
miesiąc temu
To, że fajne, czy nuda? Z twej zapowiedzi trudno cokolwiek wywnioskować — nie wiadomo, czy to tylko nieplanowana ironia z tym "tefalem" i jej zaprzeczenie "miłego", czy też płaczliwa elegia i narzekanie.
Zajebiste, nowa Epka to świetny smak na nową płytę. Dziki, warmetalujący death/black, ale z gatunku tych inteligentnych. Sample, efekty, dzikie sola a jednak ciągle bestialski metal. Aż się przeprosiłem z debiutem z tego wszystkiego.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Szajtan
Master Of Puppets

Szajtan 2 tyg. temu

Trzeci album gorlickiego Dira Mortis udanie łączy techniczną biegłość w spuszczaniu łomotu z grobowym klimatem. Jeśli na dźwięk nazw takich jak Incantation czy Autopsy dostajecie gęsiej skórki - wjeżdżajcie koniecznie.

Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny

pp3088 tydzień temu

Kozioł pisze:
miesiąc temu
Umbra Vitae to deathmetalowy projekt wokalisty Converge. Premiera ich debiutanckiego albumu miała miejsce podczas tegorocznych obchodów święta pracy. Hard Metal & Death Core. Fani Napalm Death też mogą sprawdzić.

Opis który wstawiłeś brzmi zajebiście, sam utwór tylko przyzwoicie. No nic, będzie znowu do backloga.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Pioniere tydzień temu

pp3088 pisze:
Kozioł pisze:
miesiąc temu

Opis który wstawiłeś brzmi zajebiście, sam utwór tylko przyzwoicie. No nic, będzie znowu do backloga.
Słuchałem już tego dość dawno i wrzucałem w tym czasie do sb. Szczerze, mnie dość słabo podeszło, a więcej podejść nie robiłem - stwierdziłem, że nie warto.
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Pan Efilnikufesin tydzień temu

Wczoraj sie wypuscil nowy Atrocious Filth

Lubię plakaty o treści szatanistycznej.
Awatar użytkownika
Szajtan
Master Of Puppets

Szajtan tydzień temu

Szwedzki BM pełną gębą, w kapitalnym wydaniu. Malakhim na swoim debiucie godnie niesie sztandar najlepszego okresu swoich starszych kolegów z Watain.

Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog tydzień temu

Nadszedł w końcu z dawna odwlekany moment:

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom tydzień temu

Wrzuciłem do shouta ale, żeby nie przepadło póki tematu nie będzie, wklejam też tu. Nowy projekt muzyków Lvcifyre i Cultes des Ghoules.

Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
amoncarcass

amoncarcass 5 dni temu

Nawet mi się wkręciło od kilku dni...

!!! METAL FOREVER !!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 dni temu

Kasetka Candelabrum / Sulphuric Night wyszła (wcześniej 10").

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Szajtan
Master Of Puppets

Szajtan 3 dni temu

Amerykanie tworzą dźwięki bardzo silnie zainfekowane muzyką Portal, Antiversum czy Grave Upheaval. Ta muzyka aż kipi złem i śmierdzi przegnitą, cmentarną ziemią. Wszystkie składniki zostały tu wymieszane w idealnych proporcjach.

HUMAN
Tormentor

HUMAN 21 godz. temu

Petarda z Norwegii nowy Diskord , bardzo ciekawa oferta odzieżowa nawet jest od nich . Utwór bardzo dobry wbija w banie , mocne riffy i ciężar no i wokal jak trzeba mocny cios będzie .

Wróć do „Dyskusje muzyczne”