Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 16661
Rejestracja: 7 lata temu

Loputon Gehennan Liekki / Endless Flame of Gehenna, czyli True Finnish Black Metal ;) [FILM]

yog 4 lata temu

Może ktoś przegapił, jak ja, to fajny dokument typka od Ride for Revenge na temat fińskiego blacku. Z 2011 roku. Wypowiadają się w niemal wszystkie bardziej znane hordes z wyjątkiem Impaled Nazarene, więc mamy Nuclear Holocausto we wspaniałej kreacji indyjsko-buddyjsko-pończochowej jako reprezentanta Beherit, wesołka Sovę z Barathrum, niedojebanego Lorda Satanachię, jakieś Azaghale, Horny, Goatmoony, oczywiście na Mikko kończąc. Enochian Crescent jeszcze, ale tych to już chyba nikt nie pamięta. Jeszcze jakiś smutny jak pizda jeża ziomuś, a także Satanistyczny Mistrz Wojny Wilkołak we własnej osobie, jakieś ceremoniały Dead Reptile Shrine i inne randomy ze swastami w logo ;) A jeszcze się jutuber niejaki Rauta wypowiada w roli eksperckiego obserwatora. Plus satanistyczny pisarz-filozof i jakiś gość, co wygląda jak Ihsahn trochę i nie pamiętałem cały film kto to.

Loputon Gehennan Liekki aka Eternal Flame of Gehenna:[fiński z ang. napisami]

Wiedzieliście, że Rudego z Goatmoon skazali za rozjebanie 166 nagrobków?
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 5702
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 4 lata temu

Bardzo spoko dokument. Ogółem śfiński black metal to nagromadzenie różnych dziwaków :) Takie wrażenie odniosłem oglądając powyższy film. Normalnie galeria osobliwości.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 16661
Rejestracja: 7 lata temu

yog 4 lata temu

No, zbytnio "normalnych" nie stwierdzono. Już chyba Mikko najbardziej przy ziemi się wydaje być z nich wszystkich, choć przedstawiony niczym mafiozo ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Dyskusje muzyczne”