Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

BANDCAMP darmowa muzyka w pyte

Belzebóbr rok temu

Jako, że bardzo zdziwił mnie prezencik w postaci darmowego Anatomia - Dissected Humanity, a jestem chuj i sknera to dawać mi tu więcej zajebistych albumów, które można tam pobrać za darmo. Oczywiście najlepiej DEATH i from Pioniere.
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Pan Efilnikufesin rok temu

Jeszcze gigi za free....... a muzykanci niech zapierdalają na zmywaku żeby mieli co zeżreć.
Lubię plakaty o treści szatanistycznej.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Pioniere rok temu

Skoro udostępniają legalnie, to czemu nie? Tu za, co łaska:

Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Belzebóbr pisze:
rok temu
a jestem chuj i sknera to dawać mi tu więcej zajebistych albumów, które można tam pobrać za darmo
:D
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog rok temu

Funebrarum to i koncerty za pół-darmo gra, prawdziwi maniax.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor

porwanie w satanistanie rok temu

Obczajcie to, ja jestem w szoku: https://pwsmusic1.bandcamp.com/ - za friko cała dyskografia PWS, włącznie z takimi evergreenami jak Demon Puszczy Kozienickiej czy Blady Cieć!
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Belzebóbr rok temu

//Pan Efilnikufesin nie zaśmiecaj mi kurwa wątku swoimi żalami, jak już coś mi się spodoba to wesprę paroma dolarami tam gdzie jest 'name your price', nie chcę słuchać empechujek 320kbps tam gdzie mogę, bo zwyczajnie słyszę u siebie różnicę między nimi a bezstratnym dźwiękiem.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Pioniere rok temu

O proszę, trochę klasyki z Austrii:

Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Belzebóbr pisze:
rok temu
//Pan Efilnikufesin nie zaśmiecaj mi kurwa wątku swoimi żalami, jak już coś mi się spodoba to wesprę paroma dolarami tam gdzie jest 'name your price', nie chcę słuchać empechujek 320kbps tam gdzie mogę, bo zwyczajnie słyszę u siebie różnicę między nimi a bezstratnym dźwiękiem.
Zero żalu z mojej strony.

Gdybyś kiedykolwiek kupił jakiś plik z BC to byś wiedział że możesz zassać FLAC.
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Ryszard rok temu

Tych formatów to dają kilka: wavy aac nie pamiętam już
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Belzebóbr rok temu

Pan Efilnikufesin pisze:
rok temu
Belzebóbr pisze:
rok temu
Zero żalu z mojej strony.

Gdybyś kiedykolwiek kupił jakiś plik z BC to byś wiedział że możesz zassać FLAC.
Ale o czym Ty w ogóle. Oczywiście, że wiem, że można pobrać bezstratny format WAV, FLAC, ALAC, AIFF, bo można to zrobić zarówno jak kupujesz po ustalonej cenie, po własnej, jak i gdy udostępniają za darmo. A z BC kupiłem kilkanaście niszowych albumów w ciągu ostatnich 3 lat i wolę tam zapłacić trochę mniej niż za fizyczną płytę CD, których nie kolekcjonuję a trzeba sobie ripować. Szkoda tylko, że jeszcze długo przyjdzie czekać na jakość wyższą niż CD w metalu.
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Ryszard rok temu

Ja np w miarę możliwości staram się kupować z BC. Robiłem za free, kilku bandom rzuciłem na piwo, płaciłem za fizyczniaki realizowałem kody. Dla mnie zajebioza. Sporo kapel wystawia swoją własną pulę nakładu, gdzie te skrawki kasy trafiają bezpośrednio do kapelantów. Dla mnie broń wyboru zastępująca "radio muzyczne". Kupiłem se placka Neurosis, dostałem kod, ściągnąłem flaka na mobile, dupie MP3 :lol: bo i tak tłucze a po dwóch tygodniach skasowalem bo zawsze mogę se ściągnąć. Dla mnie lepsza niz yt, spotify, itp....

Inaczej działa na pc, inaczej kom i inaczej jako app.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!

Wróć do „Dyskusje muzyczne”