Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czego aktualnie słuchasz?

#10901

Wędrowycz 2 mies. temu

Obrazek
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4646
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#10902

TITELITURY 2 mies. temu

Obrazek

Czasem czuję się samotny, a wtedy myślę sobie, że fajnie byłoby mieć kolegów w długich włosach. Ostatnio na black silesii siedziałem przez pewien moment sam przy stoliku, a parę metrów przy namiotach jacyś młodzi metalowcy z wypiekami na twarzy rozprawiali o muzyce, robiąc przy tym flaszkę wódki. Jaki piękny jest świat - pomyślałem sobie wówczas - młodzież jeszcze kocha sztukę i jest ona dla niej ważna. Nawet chciałem przyłączyć się do dyskusji, lecz do moich uszu dotarły nazwy "Unleashed" i "Dismember". Zrobiło mi się wtedy bardzo smutno, ponieważ nie miałbym o czym rozmawiać z tymi młodymi ludźmi.

Dlatego czasem próbuję przekonać się do jakiejś metalowej klasyki, aby w takich jak powyższa sytuacjach móc włączyć się do rozmowy i powiedzieć "ej, ja też uwielbiam thrash metal, a sodom jest zajebisty!". Cóż z tego jeśli nie jest? Któryś już raz podchodzę do tego klasyka i ziewając z nudów po drugim lub trzecim kawałku, zmieniam płytę. Na przykład na to :
Obrazek

Powiedziałem sobie, że tematu o kapeli kumpli nie założę, bo wyglądałoby to jak reklama lub co gorsza jak jakaś forma lizusostwa. Bo faktycznie, nawet gdybym chciał, nie miałbym za co zjechać tej płyty. Wszystko tu trafia w mój gust, ponieważ jest ten ciężar i mrok, który musi być nieodłączną częścią dobrego black metalu. Album koncepcyjny o Muraszkowcach doskonale ilustruje poglądy sekty religijnej z kresów II Rzeczypospolitej, która oddawała się swoim krwawym rytuałom. My też mieliśmy swojego Jezusa z Waco i wreszcie ktoś przybliżył nam jego postać poprzez metal.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1712
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

#10903

brzask 2 mies. temu

^no to jutro posłuchamy m.in. Hekatomb
U mnie w ostatnich dniach kilka dobrych strzałow :
Obrazek
Edycja,
i jeszcze b. spokojnie na koniec - mrocznie, transowo, wymykając się definicjom i szufladkom...
Lurker of Chalice z wszystkimi utworami sprzed debiutu.
Obrazek
Edycja 2ga
i z pracy kilka kwadratów jeszcze!
ObrazekObrazekObrazek
fnm,angel dust'_____________hail conjurer,dreams of serpent'______________thaw,decay/advance'
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 306
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#10904

Wicih 2 mies. temu

Gdzieś na tym forum zobaczyłem Kaosritual że ktoś ostatnio kupił; no i wróciło. Jak dla mnie od początku do końca jedna z najlepszych płyt gatunku. Brzmienie, okładka (ten przygniły skrzydlaty potwór z fajfusem robi robotę), minimalne intro dobrze wchodzące w pierwsze riffy (nie to co w Mortuary Drape na które się przed chwilą żaliłem), album zrealizowany od A do Z. Kocham

Awatar użytkownika
kyu
Master Of Reality
Posty: 280
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: bory tucholskie

#10905

kyu 2 mies. temu



Dziś premiera nowej płyty od Chelsea Wolfe (w linku playlista z wszystkimi 10 kawałkami)
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2976
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#10906

Vortex 2 mies. temu

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 710
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#10907

deathcrush 2 mies. temu

Obrazek
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 306
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#10908

Wicih 2 mies. temu

Dziś znowu wleciało moje guilty pleasure. Nie lubię w sumie wszystkiego w tym albumie; produkcja wali plastikiem bardziej niż PMMA wypalane na laserze co2, przejścia między riffami to kaszana jak na wsi u rzeźnika, kawałki kompozycyjnie jakby posklejane z różnych epok różnych wykonawców a wokalista jeszcze nie zdecydował czy chce być jak Attila Csihar. A mimo to strasznie mi ciągle wraca episod puszczania sobie tego i no co, dalej bajgla

Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#10909

Szajtan 2 mies. temu

Fenriz z DARKTHRONE, Apollyon z AURA NOIR i Bestial Tormentoz z INFERNO mają nowy zespół. Nazywa się COFFIN STORM. Chłopaki twierdzą, że chcieli grać Doom Metal we włoskim stylu...
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 710
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#10910

deathcrush 2 mies. temu

Molotow 666
Tormentor
Posty: 1014
Rejestracja: 6 lata temu

#10911

Molotow 666 2 mies. temu

deathcrush pisze:
2 mies. temu
No piękny koncert! U mnie klasyk:

Obrazek
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 710
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#10912

deathcrush 2 mies. temu

@Molotow 666 Zajebisty koncert, często go odpalam. Mistrzowska ekipa.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4646
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#10913

TITELITURY 2 mies. temu

Ten Kaosritual jest tak dobry, że aż chciałem kupić drugi raz, na szczęście przypomniałem sobie, że już mam. :D

Dzień Święty święcę tak:
Obrazek
Ten szwedzki kapel pozostaje jednym z moich ulubionych zespołów BM "ever", elementem mojej osobistej "wielkiej trójcy" najlepszych szwedzkich zespołów BM obok Ondskapt i Ofermod. Zajebisty, mroczny, transowy album z fenomenalnie minimalistyczną okładką, wyrażająca więcej, niż tysiąc słów.
Obrazek

A dupa tam. Nowa kaplica zarazy, to już nawet nie jest life metal, to jest jakiś pedalski progresywny rock dla lubiących czuć chuja w dupie wegetarian, wymieszany z elementami sztampowego life metalu, którym większość się tu zachwyca na tym forum, więc może zespół spotka się wśród Szanownych Forumowiczów z pozytywnym odbiorem, ale nie u mnie. A zaczynali tak pięknie od hommage a sarcofago. Jeden z trzech zespołów z płyty na płytę coraz bardziej fajfusowatych. Obok Tomb Mold i Horrendous. Kartoflarze nagrali album nijaki niczym niedoprawiona zupa pomidorowa. Gówno. A ja to kupiłem w ciemno myśląc sobie, że przecież tak nisko nie upadną. Ale czego można oczekiwać po lewakach?
Obrazek
Dark Fury dla odmiany bez zawodu. To jest takie passerati black metalu. Zawsze wiesz, że będzie miało konkretną jakość i cię nie zawiedzie, podobnie jak volkswagen Passat. Nie do zdarcia. Naziole nagrają sobie po prostu album, a to i tak lepsze od reszty. Ten jest bardzo... Stonowany. Spokojny.
Obrazek
Jak większość polskich kucy, jesteście zbyt zjebani aby dostrzec geniusz czeskiego Unclean. Na szczęście nie jest tak w przypadku Ukraińców z The Devil's Elixirs, więc wydali reedycje tego materiału w digibooku obok wcześniej opublikowanego długograja. Możecie spróbować posłuchać, jest lepszy od "Tego, który wymyka się światłu", może się spodoba. Chociaż z waszym gustem...
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1693
Rejestracja: 6 lata temu

#10914

porwanie w satanistanie 2 mies. temu

TITELITURY pisze:
2 mies. temu

Dark Fury dla odmiany bez zawodu. To jest takie passerati black metalu. Zawsze wiesz, że będzie miało konkretną jakość i cię nie zawiedzie, podobnie jak volkswagen Passat. Nie do zdarcia. Naziole nagrają sobie po prostu album, a to i tak lepsze od reszty. Ten jest bardzo... Stonowany. Spokojny.
Nie wiem co to jest passerati, ale nowe DF bardzo spoko, słuchałem dziś akurat z kasetki. Faktycznie, jakby bardziej stonowane to tym razem. Taka dobrze osadzona, wysezonowana nienawiść, bez przesadnego się nią młodzieńczego ekscytowania.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4646
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#10915

TITELITURY 2 mies. temu

Volkswagen Passat, auto nie do zdarcia.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
4-HO-MiPT
Posty: 64
Rejestracja: 4 mies. temu

#10916

4-HO-MiPT 2 mies. temu

porwanie w satanistanie pisze:
2 mies. temu
TITELITURY pisze:
2 mies. temu

Dark Fury dla odmiany bez zawodu. To jest takie passerati black metalu. Zawsze wiesz, że będzie miało konkretną jakość i cię nie zawiedzie, podobnie jak volkswagen Passat. Nie do zdarcia. Naziole nagrają sobie po prostu album, a to i tak lepsze od reszty. Ten jest bardzo... Stonowany. Spokojny.
Nie wiem co to jest passerati,
"Największym marzeniem Janusza jest kupno Volkswagena Passata – najlepiej funkiel nówkę nieśmiganą prosto z niemieckiego salonu autoszrotu"

https://nonsa.pl/wiki/Nosacz_sundajski
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 710
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#10917

deathcrush 2 mies. temu

Obrazek
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#10918

Derelict 2 mies. temu

porwanie w satanistanie pisze:
2 mies. temu
TITELITURY pisze:
2 mies. temu

Dark Fury dla odmiany bez zawodu. To jest takie passerati black metalu. Zawsze wiesz, że będzie miało konkretną jakość i cię nie zawiedzie, podobnie jak volkswagen Passat. Nie do zdarcia. Naziole nagrają sobie po prostu album, a to i tak lepsze od reszty. Ten jest bardzo... Stonowany. Spokojny.
Nie wiem co to jest passerati,
Król i książę polskiej wsi. - Golf i Passat w TDI.


"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#10919

Wędrowycz 2 mies. temu

Obrazek

Kaosritual bdb, ja tego pełniaka nie mam, ale kiedyś przy okazji napewno skombinuję też do kolekcji, bo warto.
TITELITURY pisze: Dzień Święty święcę tak:
Obrazek
Ten szwedzki kapel pozostaje jednym z moich ulubionych zespołów BM "ever", elementem mojej osobistej "wielkiej trójcy" najlepszych szwedzkich zespołów BM obok Ondskapt i Ofermod. Zajebisty, mroczny, transowy album z fenomenalnie minimalistyczną okładką, wyrażająca więcej, niż tysiąc słów.
O widzisz, to szacuneczek, właśnie tego pełniaka sobie kupiłem z rok temu jakoś i bardzo sobie cenię. Widzę to zresztą tak samo jak Ty, że obok Ofermod i Ondskapt jedna z ciekawszych kapel ze Szwecji.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 710
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#10920

deathcrush 2 mies. temu

Obrazek
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#10921

Wędrowycz 2 mies. temu

Obrazek
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6282
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#10922

Vexatus 2 mies. temu

https://www.last.fm/pl/user/VeXXXatus

Najpierw słuchałem mamy, potem żony, teraz córki... Milicja! :D
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Nakurwiator
Posty: 10
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Sz-n

#10923

Nakurwiator 2 mies. temu

Obrazek
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#10924

Wędrowycz 2 mies. temu

Obrazek
Kończę właśnie odświeżanie The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble, ależ to świetny zespół był.
Odium Humani Generis
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1014
Rejestracja: 6 lata temu

#10925

Molotow 666 2 mies. temu

Obrazek



Ależ to jest kawał dobrej zabawy! :twisted:
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2976
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#10926

Vortex 2 mies. temu

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#10927

Wędrowycz 2 mies. temu

Obrazek
To i odświeżanie Mortician kończę składakiem "From The Casket".
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17533
Rejestracja: 7 lata temu

#10928

yog 2 mies. temu

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 306
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#10929

Wicih 2 mies. temu

Bardzo fajny amtosferyczny Raw black metal z bardzo fajnym logiem. Jak się przyjmie to nawet wątek bym założył bo chłopaki puścili demo w zeszłym roku, i kolejne w tym

Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 306
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#10930

Wicih 2 mies. temu

Dziś wjechał sobie jeden z najlepszych blekowych projektów w PL na słuchawy.


Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#10931

Wędrowycz 2 mies. temu

Obrazek
Obrazek
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
rebus
Posty: 5
Rejestracja: 3 mies. temu
Lokalizacja: Poznań

#10932

rebus 2 mies. temu

Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#10933

Derelict 2 mies. temu

Atmosferyczny, próbujący być zły do szpiku kości, black. Pełno dysonansów, brak podniosłych melodyjek, same brzydkie harmonie, niekończące się, bezlitosne blastowanie. Wokal nieludzki. Jesteś uwięziony w jaskini, a niezidentyfikowane złe moce chcą ci zrobić krzywdę. Z ciemnej otchłani słyszysz nieludzkie skrzeczenie. Nie masz innego wyboru, niż ruszyć w ciemność. Nawet to niezłr jakby tak zapierdolić ze 2g grzybów i słuchać.

"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#10934

Wędrowycz 2 mies. temu

Obrazek
W końcu z fizycznego nośnika :)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#10935

Derelict 2 mies. temu

Teraz słucham sobie antyludzkiego i atakującego nagłymi zmianami głośności Funeral Mist - Salvation

"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6282
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#10936

Vexatus 2 mies. temu

Derelict pisze:
2 mies. temu
Teraz słucham sobie antyludzkiego i atakującego nagłymi zmianami głośności Funeral Mist - Salvation
Bardzo przyjemna płyta. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Sterben
Posty: 36
Rejestracja: 2 mies. temu

#10937

Sterben 2 mies. temu

U mnie dziś polska klasyka.


Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#10938

Wędrowycz 2 mies. temu

Obrazek
Obrazek
U mnie dziś wczorajszy wieczorny zestaw, ale tym razem nie na słuchawkach tylko z głośników i w słusznej głośności :twisted:
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#10939

Derelict 2 mies. temu

Hindusy, Indie, Kolkata. Warmetal, a w zasadzie warnoise. Jako inspiracje wymieniono: Goatpenis, Revenge, Black Witchery, Blasphemy, Conqueror.

"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6282
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#10940

Vexatus 2 mies. temu

Derelict pisze:
2 mies. temu
Hindusy, Indie, Kolkata. Warmetal, a w zasadzie warnoise.
Dobre! Bardzo dobre! Będzie słuchane! Tak! :twisted:
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#10941

Wędrowycz 2 mies. temu

Obrazek
Sobie sprawdzam płytę, którą dostałem w gratisie do jednego z ostatnich zamówień. O dziwo brzmi to całkiem nieźle. Trochę szwedzkiego black metalu wymieszanego z francuskim w tej bardziej "uduchowionej" odsłonie, choć to Rosjanie. Dość szybkie tempa i masywne brzmienie.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#10942

Szajtan 2 mies. temu

Obrazek Obrazek
Saint to kapela która zrodziła się jeszcze w latach 80, nagrali w latach 80 dwa krążki, które wzbudziły nie małe zainteresowanie. Co ciekawe, grupa ta jest nadal aktywna i swoją ostatnią płytę wydała w 2022 roku, a jest ich 13, lecz nie udało im się utrzymać równego poziomu. Na uwagę zasługują jednak ich pierwsze albumy. Mowa o "Time's End" i "Too Late for Living". Mamy tu do czynienia z rasowo brzmiącym Heavy Metalem, dość mocno inspirowany twórczością Judas Priest. Słychać to m.in. w takich numerach jak "In the Night","Island Prisoner" czy "Space Cruiser".Solidna porcja staroszkolnego metalu.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 306
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#10943

Wicih miesiąc temu

Bardzo dobry materiał Dungeonowy który doczekał się zbiorczego wydania z innym, również bardzo dobrym wydaniem Dungeonowym Finów. Old Sorcery zapracowało już sobie na miejsce w podium gatunku, moim zdaniem absolutnie słusznie

Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2976
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#10944

Vortex miesiąc temu

ObrazekObrazek
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
hellpanzer
Master Of Reality
Posty: 208
Rejestracja: 3 lata temu

#10945

hellpanzer miesiąc temu



W oczekiwaniu na nowe wydawnictwo.
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#10946

Derelict miesiąc temu

Non Phixion - Black Helicopters

Obrazek
Obrazek
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#10947

Wędrowycz miesiąc temu

Obrazek
Dla mnie w dalszym ciągu album kompletny.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17533
Rejestracja: 7 lata temu

#10948

yog miesiąc temu

Ave lombardzki heavy metal!!!

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#10949

Wędrowycz miesiąc temu

Obrazek
Pod czytanie Lovecrafta zapodaję sobie najnowsze Cryo Chamber Collaboration.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#10950

Derelict miesiąc temu

Evilthorn - Restart to the Evil Walking - Czajorski black metal o którym sobie ostatnio przypomniałem. Wokal w stylu dla mnie nieznośnym, ale cała reszta popierdala jak należy. Zagrane z werwą i wysoką wirtuozerią jak na black metal. Nic odkrywczego w tej muzie ni ma, ale metal to nie powinno być szukanie coraz to bardziej wymyślnych dildosów z wypustkami i chuj wie czym, żeby tylko przeorać rowa przy użyciu nowoczesnych środków wyrazu.




Malignant Altar - Retribution of Jealous Gods (Demo) oraz Realms of Exquisite Morbidity. Pociśnięty na kozaku death metal, w składzie pałker z Insect Warfare. Drumming pierwsza klasa, ciężar na wiosłach, świetny wokal, bardzo dobrze wyważenie pomiędzy powolnymi i szybkimi partiami. Szkoda, że skład się posypał. 8/10 obydwa.


"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"

Wróć do „Dyskusje muzyczne”