Posty: 11717


Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć


Mniej minimalistyczne, bardziej w Sunn brzmienia, niż mozolny post-rockowy jazzik Sunset Mission, mniej pustej przestrzeni chyba, to i słuchać się może lepiej
U mnie ostatnio Grand leciało kilkakrotnie - liczyłem na to, że wreszcie uda mi się pojąć tę koncepcję... nie pojąłemVexatus pisze: Dziś lecą kolejno wszystkie EPki i pełniaki Mayhem...![]()
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć




Ryszard pisze: 7 lat temu Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha







Właśnie chciałem zapodać Dissection Somberlain,,ale widze , że jest..

Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć






Ryszard pisze: 7 lat temu Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
viewtopic.php?f=6&t=2641Belzebóbr pisze: 7 lat temu Nie znam zbytnio duńskiej sceny, ale jak już po coś sięgam to w 90% jest zajebiste.
Tongues - Hreilia

Wieki nie słyszałem APC, ale jest to mniej nadmuchane i wycyzelowane ;p No i nie pamiętam, czy APC robił trip hopowe beaty? ;p Chyba nie, a to dużo robi, żeby taka muza nie była usypiająca ;pRyszard pisze: 7 lat temu
MANES - Slow Motion Death Sequence
Normalnie Puscifier / The Perfect Circle norwegian wanna be![]()
Nowe APC nie brzmi jak te z czasów teledysków bikini.yog pisze: 7 lat temuWieki nie słyszałem APC, ale jest to mniej nadmuchane i wycyzelowane ;p No i nie pamiętam, czy APC robił trip hopowe beaty? ;p Chyba nie, a to dużo robi, żeby taka muza nie była usypiająca ;pRyszard pisze: 7 lat temu
MANES - Slow Motion Death Sequence
Normalnie Puscifier / The Perfect Circle norwegian wanna be![]()
I jak Yog, wchodzi ? jeszcze nie sprawdząłemyog pisze: 7 lat temu Candelabrum - Portals
Jak się komuś ostatni Black Cilice podoba, to to też jest taki raw atmo blaczur z portugalskiej piwnicy. Fajny klawisz całość spowija (w tony lo-fi Summoning uderzający).
To sobie odpal Orgy of Carrion albo Lampir tylko tam już tyle lo-fi nie uświadczysz za to sporo surowego, minimalistycznego bm.