yog 7 lat temu
Tormentor
Posty: 18364 Rejestracja: 9 lat temu
yog 7 lat temu
Destroy their modern metal and bang your fucking head
TITELITURY 7 lat temu
Tormentor
Posty: 5405 Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn
TITELITURY 7 lat temu
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Vortex 7 lat temu
Tormentor
Posty: 3533 Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Strzałkowo
Vortex 7 lat temu
"Between Shit and Piss we are Born"
Astral 7 lat temu
Fallen Angel Of Doom
Posty: 351 Rejestracja: 7 lat temu
yog 7 lat temu
Tormentor
Posty: 18364 Rejestracja: 9 lat temu
yog 7 lat temu
Przez ostatnie 2 dni leciał głównie Urfaust, GBK i Moonblood na zmianę. Teraz sobie drugi raz słucham:
Destroy their modern metal and bang your fucking head
TITELITURY 7 lat temu
Tormentor
Posty: 5405 Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn
TITELITURY 7 lat temu
Taki fajny industrial BM z Grecji. Jedno płyciwo na koncie, granie jakby ktoś pod Darkthrone położył czasem beat. Ja bardzo lubię. Kupiłem pod wpływem fascynacji jeszcze chyba koło 2011 r., długo, długo nie słuchałem i odkrywam ten album na nowo.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
yog 7 lat temu
Tormentor
Posty: 18364 Rejestracja: 9 lat temu
yog 7 lat temu
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Czit 7 lat temu
Tormentor
Posty: 1106 Rejestracja: 9 lat temu
Czit 7 lat temu
yog pisze: 7 lat temu
Uważanie
Seasons in the Abyss za lepszą od
South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem
yog 7 lat temu
Tormentor
Posty: 18364 Rejestracja: 9 lat temu
yog 7 lat temu
no zajebisty napierdol, ta perka w połączeniu z wokalem maksymalny ciężar razem dają
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Pan Efilnikufesin 7 lat temu
Tormentor
Posty: 2616 Rejestracja: 8 lat temu
Pan Efilnikufesin 7 lat temu
Leniwie,Gojira 'Magma'.
Epoxx 7 lat temu
Tormentor
Posty: 818 Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Epoxx 7 lat temu
if you can find it on the internet, it's not underground.
TITELITURY 7 lat temu
Tormentor
Posty: 5405 Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn
TITELITURY 7 lat temu
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
yog 7 lat temu
Tormentor
Posty: 18364 Rejestracja: 9 lat temu
yog 7 lat temu
Ja te Moonbloody na tyle skatowałem, że idąc dziś do sklepu sobie nuciłem refren z
Bells of Apocalypse ze splita z DSO
Destroy their modern metal and bang your fucking head
pit 7 lat temu
Tormentor
Posty: 6028 Rejestracja: 8 lat temu
Pioniere 7 lat temu
Moderator globalny
Posty: 4192 Rejestracja: 9 lat temu
Pioniere 7 lat temu
No podbrutalizowanej dwójki można se śmiało posłuchać. Debiut zaś posiadał jedynie chwile, gdzie sie pojawiał jakiś chwytający za ucho lepszy riff, poza tym jest zbytnio przekombinowany - ilość elementów groove/nu metalu nieakceptowalna. Dobrze na
A life of suffering zrezygnowali z wpływów tego chłamu.
Wędrowycz 7 lat temu
Administrator
Posty: 6365 Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Warszawa
Wędrowycz 7 lat temu
trochę 13th Moon dziś leciało, nowy Rammstein, a teraz:
Tenhi - Väre
Jaki to jest doskonale klimatyczny, wyciszający i relaksujący album.
Odium Humani Generis
Ryszard 7 lat temu
Tormentor
Posty: 2899 Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Forteca Trolli
Ryszard 7 lat temu
Kupione razem słuchane razem
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
yog 7 lat temu
Tormentor
Posty: 18364 Rejestracja: 9 lat temu
yog 7 lat temu
Destroy their modern metal and bang your fucking head
pit 7 lat temu
Tormentor
Posty: 6028 Rejestracja: 8 lat temu
yog 7 lat temu
Tormentor
Posty: 18364 Rejestracja: 9 lat temu
yog 7 lat temu
DE METEJLJEN !
Destroy their modern metal and bang your fucking head
TITELITURY 7 lat temu
Tormentor
Posty: 5405 Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn
TITELITURY 7 lat temu
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
pit 7 lat temu
Tormentor
Posty: 6028 Rejestracja: 8 lat temu
Molotow 666 7 lat temu
Tormentor
Posty: 1464 Rejestracja: 8 lat temu
Molotow 666 7 lat temu
PHYLLOMEDUSA - "Fijian Fantasies"
PHYLLOMEDUSA - "Fijian Holiday"
PHYLLOMEDUSA - "Beast Of The East"
NAPALM DEATH - "Scum"
Wędrowycz 7 lat temu
Administrator
Posty: 6365 Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Warszawa
Wędrowycz 7 lat temu
Odium Humani Generis
TITELITURY 7 lat temu
Tormentor
Posty: 5405 Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn
TITELITURY 7 lat temu
Zauważyłem, że poczciwy Slasher Dave poleca książkę, którą polecał też swego czasu użydkownik
@pit .
Podwójna rekomendacja.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Pioniere 7 lat temu
Moderator globalny
Posty: 4192 Rejestracja: 9 lat temu
Pioniere 7 lat temu
Dobry Grindcore z Brazyli
https://malesfecundosgrind.bandcamp.com/releases
A gore feast for lovers of Agathocles, Impetigo, Napalm Death and Brujeria
Astral 7 lat temu
Fallen Angel Of Doom
Posty: 351 Rejestracja: 7 lat temu
Vexatus 7 lat temu
Tormentor
Posty: 7877 Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Mieszkam z matką i piję z królikiem!
Vexatus 7 lat temu
Bardzo spoko granie. Będzie słuchane.
Vortex 7 lat temu
Tormentor
Posty: 3533 Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Strzałkowo
Vortex 7 lat temu
"Between Shit and Piss we are Born"
yog 7 lat temu
Tormentor
Posty: 18364 Rejestracja: 9 lat temu
yog 7 lat temu
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Wędrowycz 7 lat temu
Administrator
Posty: 6365 Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Warszawa
Wędrowycz 7 lat temu
Odium Humani Generis
DiabelskiDom 7 lat temu
Moderator globalny
Posty: 5090 Rejestracja: 9 lat temu
DiabelskiDom 7 lat temu
Panzer Division Nightwish
pit 7 lat temu
Tormentor
Posty: 6028 Rejestracja: 8 lat temu
Wędrowycz 7 lat temu
Administrator
Posty: 6365 Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Warszawa
Wędrowycz 7 lat temu
Odium Humani Generis
Hajasz 7 lat temu
Raubritter
Posty: 6272 Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Hajasz 7 lat temu
Klasyczna Jenna zawsze wiedziała co jest dobre.
GRINDCORE FOR LIFE
Pan Efilnikufesin 7 lat temu
Tormentor
Posty: 2616 Rejestracja: 8 lat temu
Pan Efilnikufesin 7 lat temu
Wędrowycz 7 lat temu
Administrator
Posty: 6365 Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Warszawa
Wędrowycz 7 lat temu
Owszem
A teraz to:
Ale to dobre - melodyjne mocno, ale pięknie smakujące klasycznym norweskim i szwedzkim black metalem opartym na klimacie i tremolach. Do mnie przemawia idealnie. Nawet jeden mocno Burzumowy 16-minutowy kolos tu jest.
Odium Humani Generis
yog 7 lat temu
Tormentor
Posty: 18364 Rejestracja: 9 lat temu
yog 7 lat temu
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Wędrowycz 7 lat temu
Administrator
Posty: 6365 Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Warszawa
Wędrowycz 7 lat temu
Odium Humani Generis
Nucleator 7 lat temu
Moderator globalny
Posty: 1719 Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: LIPSK
Nucleator 7 lat temu
Ryszard pisze: 7 lat temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
yog 7 lat temu
Tormentor
Posty: 18364 Rejestracja: 9 lat temu
yog 7 lat temu
Hajasz mnie zmotywował, żeby sobie pierwsze dwa GBK zarzucić. Ze 4 dni już chyba nie słuchałem.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Astral 7 lat temu
Fallen Angel Of Doom
Posty: 351 Rejestracja: 7 lat temu
Astral 7 lat temu
Świetne!
pit 7 lat temu
Tormentor
Posty: 6028 Rejestracja: 8 lat temu
Wędrowycz 7 lat temu
Administrator
Posty: 6365 Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Warszawa
Wędrowycz 7 lat temu
Odium Humani Generis
pit 7 lat temu
Tormentor
Posty: 6028 Rejestracja: 8 lat temu
Czit 7 lat temu
Tormentor
Posty: 1106 Rejestracja: 9 lat temu
Czit 7 lat temu
yog pisze: 7 lat temu
Uważanie
Seasons in the Abyss za lepszą od
South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem
yog 7 lat temu
Tormentor
Posty: 18364 Rejestracja: 9 lat temu
yog 7 lat temu
Destroy their modern metal and bang your fucking head
DiabelskiDom 7 lat temu
Moderator globalny
Posty: 5090 Rejestracja: 9 lat temu
DiabelskiDom 7 lat temu
Panzer Division Nightwish
Molotow 666 7 lat temu
Tormentor
Posty: 1464 Rejestracja: 8 lat temu
Molotow 666 7 lat temu
Tradycyjnie dzis:
P. L. F.
PATOLOGICUM
PHYLLOMEDUSA
Ooooo 3 x P
yog 7 lat temu
Tormentor
Posty: 18364 Rejestracja: 9 lat temu
yog 7 lat temu
Zaginiony klejnot heavy/speedu z Holandii
Destroy their modern metal and bang your fucking head