Gniewomir666
Posty: 3
Rejestracja: 2 lata temu

Poszukiwany zespół

#1

Gniewomir666 2 lata temu

Witajcie,

Chodzi mi od jakiegoś czasu po głowie zespół ze sceny BM, polski, słuchałem jedynie płyty na YT wydaje mi się ,że mieli jedną płyte ale głowy nie dam. Napisze tylko to co pamiętam.

Jedna z piosenek zaczynała się śmiechem (Ahahahaaaaaaaaa Ahahahaaaaaaaaaaaa) przechodzący w nieco piskliwy skowyt, nastepnie było bardzo niewyraźne odczytywanie tekstu, luźna muzyczka było coś o łące podcinaniu żył i o dziewczynie :D jedynie tyle pamiętam, próbuje może ktoś skojarzy wiem ,że mało tych wspomnień tutaj wylałem ale może akurat, muszę spróbować bo męczy mnie ta płyta i chciałbym sobie jeszcze przesłuchać słuchałem gdzieś w 2014
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5497
Rejestracja: 6 lata temu

#2

pit 2 lata temu

Altered States of Divinity.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#3

Wędrowycz 2 lata temu

pit pisze:
2 lata temu
Altered States of Divinity.
Dalej uważam ten album za doskonały, ale śmieszków na początku kawałka o których mowa wyżej tu nie uświadczymy.
Odium Humani Generis
Gniewomir666
Posty: 3
Rejestracja: 2 lata temu

#4

Gniewomir666 2 lata temu

Świetny album ale niestety to nie to, tutaj mieliśmy bardziej tekst mówiony głosem delikatnym, ale ten głos był w tle nieco mało wyraźny przykryty muzyką, po Polsku no i w tym albumie brakuje tych śmieszków :D
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#5

Lis 2 lata temu

Artrosis
Gniewomir666
Posty: 3
Rejestracja: 2 lata temu

#6

Gniewomir666 2 lata temu

Dziękuje za koleją odpowiedź to niestety również nie jest to - śpiewał tam facet i z tego co mi się wydaje było to naprawdę podziemie.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4644
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#7

TITELITURY 2 lata temu

W Atrozgryz śpiewa facet.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.

Wróć do „Dyskusje muzyczne”