Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor

Re: Sprzęt muzyczny.

Marduk666 tydzień temu

Czy chujowy, czy nie chujowy to nieistotne, ważne, że właściciel zadowolony ;) Gratulacje, gratuluję!!!
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Ryszard tydzień temu

DiabelskiDom pisze:
tydzień temu
ObrazekObrazek

No więc ostatecznie się przeprowadziłem i zakupiłem koniec końców takie coś:

Yamaha A-S501
Yamaha CD-S300
Kokumny Elac BS-U5

Gra zajebiscie, po odsłuchu w salonie i podłączeniu w domu na pierwsze ognie poleciały nowsze Urfausty, Warp Chamber, widoczne na foto Katavasia i Temple Desecration a także Jess and the Ancient Ones i Krolok. Ciepłe, wilgotne brzmienie, czystość i siła (nie, to nie teskt RACowej kapeli, tylko moje wrażenia :D ).

PS. Docelowo będzie stało nieco inaczej, m.in. na tych półkach niżej, ale to jak będę miał powieszony telewizor i przewierconą szafkę z tyłu żeby kable poprowadzić.
Jak najbardziej gratuluje, gratulacje. Dokładnie. Wszystko na dół głośnie z szafki i gramiacz na środku :)

Plejstejszn wyjebać
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Pan Efilnikufesin tydzień temu

DiabelskiDom pisze:
tydzień temu
ObrazekObrazek

No więc ostatecznie się przeprowadziłem i zakupiłem koniec końców takie coś:

Yamaha A-S501
Yamaha CD-S300
Kokumny Elac BS-U5

Gra zajebiscie, po odsłuchu w salonie i podłączeniu w domu na pierwsze ognie poleciały nowsze Urfausty, Warp Chamber, widoczne na foto Katavasia i Temple Desecration a także Jess and the Ancient Ones i Krolok. Ciepłe, wilgotne brzmienie, czystość i siła (nie, to nie teskt RACowej kapeli, tylko moje wrażenia :D ).

PS. Docelowo będzie stało nieco inaczej, m.in. na tych półkach niżej, ale to jak będę miał powieszony telewizor i przewierconą szafkę z tyłu żeby kable poprowadzić.
Gratuluje!!!Gratulacje!!!

Glosniki na standy KONIECZNIE.Rzucilem okiem w internety,bass reflexy masz z tylu,sprobuj odsunac od sciany.Chyba ze producent radzi inaczej.Aaaaaa,nie katuj ich przez jakies 50~60 godzin.
PS podlacz sobie optykiem do pieca.Tylko wejdz w ustawienia audio i pierdolnij na stereo.
Lubię plakaty o treści szatanistycznej.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom tydzień temu

Dzięki, dziękuję Wam wszystkim, każdą opinię i radę analizuję i rozważam i za wszystkie dziękuję!
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Belzebóbr tydzień temu

Gratulacje DeDe, niech ładnie i długo gra. A konsolę faktycznie wypierdol :)
deathwhore
Tormentor

deathwhore tydzień temu

No ale kolumny faktycznie na standy, no i szerzej, chyba że fotel do odsłuchu masz w odległości metra od zestawu. Bo tak to stoją jak w wieży z marketu. Daj sobie przestrzeń, niech to stereo wybrzmi. Pobaw się szerokością i szukaj kompromisu między przestrzenią a jebnięciem.
Nebiros pisze:
9 mies. temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Pan Efilnikufesin tydzień temu

deathwhore pisze:
tydzień temu
No ale kolumny faktycznie na standy, no i szerzej, chyba że fotel do odsłuchu masz w odległości metra od zestawu. Bo tak to stoją jak w wieży z marketu. Daj sobie przestrzeń, niech to stereo wybrzmi. Pobaw się szerokością i szukaj kompromisu między przestrzenią a jebnięciem.
Zabawe mozna rozpoczac od trojkata.

Rownobocznego.
Lubię plakaty o treści szatanistycznej.

Wróć do „Dyskusje muzyczne”