Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor

Re: Sprzęt muzyczny.

Kozioł rok temu

Nekroskop pisze:
rok temu
Dla wielbicieli ambientów pewnie zajebiste. Wystarczy tylko przyciszyć o jakieś 20dB, nałożyć na to wichury, zamiecie, trąby powietrzne itd. i byłaby płyta roku.
Znaczy się drzwi od magazynu otworzyć i uruchomić zaparkowanego na zewnątrz Stara?
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit rok temu

Nekroskop pisze:
rok temu
Dla wielbicieli ambientów pewnie zajebiste. Wystarczy tylko przyciszyć o jakieś 20dB, nałożyć na to wichury, zamiecie, trąby powietrzne itd. i byłaby płyta roku.
No przecież napisałem, że zajebiste. Brzmi trochę jak doomowy Laraaji. A sample pogody mogą być, ale na dłuższą metę to tani chwyt. Kiedyś jak ambient przechodził okres regresu napierdalało się nagraniami delfinów i szumem oceanu.
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor

Nekroskop rok temu

@Belzebóbr, miałeś może styczność z ELAC Debut Reference DBR-62? Podobno bardzo zbalansowane głośniki, a ja szukam czegoś takiego.
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Belzebóbr rok temu

@Nekroskop niestety nie. W ogóle niestety z niewieloma głośnikami obcowałem sobie na tyle długo i na własnych regułach żeby je oceniać, więc żaden ze mnie opiniodawca. W zasadzie to poza 2 kumplami, którzy mają uszy (do sprzętu, muzyki trochę mniej) to słucham ich czasami tylko... przez jutuba xDeee. Mogę zajrzeć czy jest coś o tych Twoich na portalach audio i kanałach yt, które dobrze oceniam. ELAC to jedni z pionierów i germańska technologia więc wiadomo, pewnie jest to konkretna propozycja. Hailz(88)!

Właściwie to na palcach jednej ręki wymieniłbym przyzwoite głośniki, które pamiętam z całego swojego życia :) Poczynając od gówniaka kiedy wujek miał jakieś konkretne Bose z lat 80-tych, za sporo szmalu i zanim Bose stało się dzisiejszym gównem. Przez a jakże Altusy 110 w domu od około połowy lat 90-tych, Technicsy t200 u kumpla dużo słuchane w czasach gimbaza/liceum. Potem niestety wynajmowane mieszkanie z kilkoma osobami to wyłącznie komputerowe, jakoś bardzo złe te Edifiery R coś tam nie były, ale meh wolałem dużo bardziej otwarte słuchawki od nich. Ostatni raz z kolumn miałem Yamahy ns-f330, więc żadne też cudo, i odradzano mi je jako raczej do kina domowego niż muzyki, ale może miałem szczęście do akustyki, duży pokój półki z książki i grały mi bardzo fajnie soczyście, a nie rzekomo jak to tańsze yamahy sucho z dudniącym basem. Trochę żałuję, że odsprzedałem je bratu, ale i tak wciąż nie mam warunków to słuchania głośno muzyki w tym zjebanym nowym budownictwie o tekturowych ścianach. Poza tym jakbym się już wyprowadził pod las to strasznie chciałbym znaleźć jakieś kultowe stare kolumny, Bose albo Klipscha, ale chyba nierealne nie mieszkając w USA, albo przynajmniej Japonii.

Chciałem tymczasem wrzucić tu coś ultra budżetowego na usb, pod telefon zresztą też. Bo nie sztuka kupić sobie jakiegoś Bursona czy Myteka za tysiące cebulionów i cieszyć się przez lata! Bez sprawdzania dźwięku z ziemniaka :p
Nabyłem za taniochę, jako którąś tam już alternatywę mini pudełko do zamiany cyfr na drgania, biorąc pod uwagę to żeby jak najdłużej działało bez ładowania, a i z fona zassysało względnie mało baterii. I od wczoraj sobie słucham różnej muzyki i jestem pod wrażeniem, że dziś można mieć tak tanio tak dobrze dźwiękiem i tyle mocy.
Podstawowy (i chyba najsensowniejszy od FiiO sprzęt) DAC+AMP E10k Olympus 2, który zresztą mam już n-ty raz, ale pierwszy raz ominąłem hamującą go sekcję wzmocnienia i zamieniłem Toppingiem NX5, kozak w kategorii przenośnych wzmacniaczy.
Całość 350 zł, 100 zł używka FiiO (których pełno na wtórnym rynku) i 65 $ NX5 (co jakiś czas mega promka na ebay/alie). Mocy bardzo dużo, spokojnie do wysterowania 250 Ohm Beyerów czy planarnych Fostexów (Fostexy T50rp w zasadzie nawet najprzyjemniej samą sygnaturą tu brzmią, co jest zapewne zasługą gładziutkiego DACa w FiiO nie wyciągającego tak dokładnie ich wkurwiających fragmentów w paśmie), czysty sygnał nawet ze starego usb laptopa, równe brzmienie, 25-27h na baterii wzmacniacza. Wyjście optyczne, L/H gain, dobre pokrętła bez dysbalansu kanałów na niskiej głośności (może jakiejś bardzo niskiej, ale low gain na tyle cichy, że ogarnie bardzo czułe iemy i bez szumu), jest nawet podbicie bassu dla bassozjebów.
Pewnie użyję od święta, ale i tak cieszy mnie drugie życie zacnego E10K, ogólnie jak ktoś szuka czegoś do pc/laptopa do słuchawek albo głośników komputerowych, jak najtaniej i dobrze to brać używkę, nie żadne nowsze od FiiO gdzie są przeostrzone i cyfrowe wysokie tony, w tym starym jest bardzo przyjemny i poprawny DAC - Burr Brown PCM5102. Za 100-150 na stałe podłączony do kompa, będzie działał sto lat; za tyle to ci nawet baba ręką w majtkach nie pogrzebie, kurwa mięsa jakiegoś dobrego nawet już nie kupisz w roku 2021 :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor

Nekroskop rok temu

Edifier robi naprawdę przyzwoite głośniki desktopowe, zresztą któryś z ich modeli był najlepiej ocenianymi głośnikami na Amazonie. Nie jest to oczywiście jakieś nie wiadomo co, ale jeśli chodzi o głośniki do kompa, które można ustawić w odległości metra, to trudno by było znaleźć coś z lepszym stosunkiem jakości do ceny IMO.

Klipsch jest znany z sygnaturowego, jasnego dźwięku, więc dla mnie raczej odpada.

Panuje stereotyp, że metalu słucha się co do zasady głośno, ale ja rzadko puszczam coś powyżej 40%. Muzy skompresowanej słucham jeszcze ciszej, bo zaczyna mnie wkurwiać przeważnie już przy 20%.
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor

Nekroskop rok temu

Jestem na etapie poszukiwań wzmacniacza do ELAC Debut Reference DBR62, o czym wspominałem na SB. Założyłem tematy na różnych forach audio, więc pozwolę sobie zacytować opis sytuacji:

Witam,

Kupiłem głośniki ELAC Debut Reference DBR62 za przystępną cenę, a co za tym idzie chcę do nich dobrać odpowiedni wzmacniacz. DBR62 to głośniki raczej cieplejsze, bardzo zbalansowane (dla niektórych nawet zbyt zbalansowane), nieco wycofane. Stoją w niedużym pomieszczeniu, co oczywiście jest czynnikiem do wzięcia pod uwagę. Gdyby ktoś był zainteresowany, to tutaj można poczytać więcej o tych ELACach i przejrzeć pomiary/wykresy.

Sytuacja jest o tyle dziwna, że jestem fanem heavy metalu, który lubi naturalny dźwięk i rzadko słucha muzyki głośno. Słucham głównie starych pressingów, bo co do zasady nie toleruję dźwięku skompresowanego.

Nie chcę tych głośników bardziej ocieplić, lubię dynamikę i podwójną stopę, ale nie jest mi też potrzebne kopnięcie, od którego wejdę w nadświetlną w tym małym pokoju. Zależy mi też na możliwości podłączenia zewnętrznego DACa, a do tego ponoć potrzebny
jest preamp input.

Jeśli chodzi o moją zdolność wydatkową, to chciałbym się zamknąć w 1 800 PLN.

Będę wdzięczny za sugestie.

Pzdr.

https://forum.audio.com.pl/topic/78478- ... ent-384654

Póki co chcą mi wcisnąć: Pioneer A40, Yamaha AS 501, Marantz PM 6006/6007, ale to jacyś akwizytorzy z branży, do których ja nie mam za grosz zaufania. Jeżeli są tu jacyś znafffcy, to rady rzecz jasna mile widziane.
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Pan Efilnikufesin rok temu

DAC mozesz podpiac pod CD,DVD,AUX IN.
Preamp IN to inna bajka.
Nie znam tych paczek Elac wiec napisalem Ci wczoraj zebys pozyczyl jakis piec,pozniej inny,pozniej i jeszcze inny i porownal.Cos znajdziesz.Najlepiej zapytaj o cos juz wygrzanego.Te paczki sa nowe czy maja juz jakis przebieg?Nowy sprzet,zwlaszcza glosniki zmienia troche,czasem nawet mocniej niz troche,barwe.Fizyka.
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor

Nekroskop rok temu

Pan Efilnikufesin pisze:
rok temu
Preamp IN to inna bajka.
Nie znam tych paczek Elac wiec napisalem Ci wczoraj zebys pozyczyl jakis piec,pozniej inny,pozniej i jeszcze inny i porownal.Cos znajdziesz.Najlepiej zapytaj o cos juz wygrzanego.Te paczki sa nowe czy maja juz jakis przebieg?Nowy sprzet,zwlaszcza glosniki zmienia troche,czasem nawet mocniej niz troche,barwe.Fizyka.
Mój DAC ma wzmacniacz słuchawkowy i preamp w dobrodziejstwie inwentarza, a ponoć lepiej czegoś takiego nie podpinać pod inne wejścia bo sadzisz za dużo kapuchy w sygnał.

Głośniki są nowe, a aż tak pierdolić się z pożyczaniem wzmacniaczy nie zamierzam, zwłaszcza że mieszkam w małym mieście i nie mam nawet od kogo, a zabawa w kurierów mija się z sensem.
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Nekroskop pisze:
rok temu
Pan Efilnikufesin pisze:
rok temu
Preamp IN to inna bajka.
Mój DAC ma wzmacniacz słuchawkowy i preamp w dobrodziejstwie inwentarza, a ponoć lepiej czegoś takiego nie podpinać pod inne wejścia bo sadzisz za dużo kapuchy w sygnał.

Głośniki są nowe, a aż tak pierdolić się z pożyczaniem wzmacniaczy nie zamierzam, zwłaszcza że mieszkam w małym mieście i nie mam nawet od kogo, a zabawa w kurierów mija się z sensem.
Skoro masz juz preamp to wystarczy koncowka mocy.Lub dwie,kanal lewy,kanal prawy.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Pioniere rok temu

Tego NADa, o którym wspominałeś, można podłączyć jako samą końcówkę mocy i byłoby ok.
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor

Nekroskop rok temu

Primare A20 MK3

Obrazek
Obrazek

Sprzedawca nie koloryzował – wzmacniacz ma 20 lat na karku, a wygląda, jakby wyjechał z salonu. Widać, że facet dbał o ten sprzęt.

Miłość od pierwszego wejrzenia. :_)
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor

Kozioł rok temu

No to do usłyszenia :D
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor

Nekroskop rok temu

Kozioł pisze:
rok temu
No to do usłyszenia :D
Nie tak prędko, bo wydałem tyle pieniążków na głośniki i wzmacniacz, że nie zostało mi już nawet na kable, żeby wszystko odpowiednio podłączyć. Do końca miesiąca jestem na ścisłej diecie.
Pan Efilnikufesin
Tormentor

@Nekroskop nie chce straszyc ale w dwudziesto letnim piecyku wiekszosc kondow pewnie do wymiany.Zeby nie bylo za czarno to zycze milego sluchania.
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor

Nekroskop rok temu

Pan Efilnikufesin pisze:
rok temu
@Nekroskop nie chce straszyc ale w dwudziesto letnim piecyku wiekszosc kondow pewnie do wymiany.Zeby nie bylo za czarno to zycze milego sluchania.
Sprzedawca wymienił kondensatory w serwisie dystrybutora przed wystwieniem wzmacniacza na sprzedaż - papiery mam w załączeniu.
Pan Efilnikufesin
Tormentor

No to milego uzytkowania.
HUMAN
Tormentor

HUMAN rok temu

Nekroskop pisze:
rok temu
Pan Efilnikufesin pisze:
rok temu
Sprzedawca wymienił kondensatory w serwisie dystrybutora przed wystwieniem wzmacniacza na sprzedaż - papiery mam w załączeniu.
Nie wiesz na co wymieniał ten wzmacniacz i pod jakie kolumny , powód sprzedaży .
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor

Nekroskop rok temu

HUMAN pisze:
rok temu
Nekroskop pisze:
rok temu
Pan Efilnikufesin pisze:
rok temu
Nie wiesz na co wymieniał ten wzmacniacz i pod jakie kolumny , powód sprzedaży .
Wiem, bo mi powiedział. Facet był wyjątkowo transparentny.
Pan Efilnikufesin
Tormentor

I jak sie sprawuje piecyk i paczki?To jest chyba zabawka klasy D czy tranzystor?
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor

Nekroskop rok temu

Pan Efilnikufesin pisze:
rok temu
I jak sie sprawuje piecyk i paczki?To jest chyba zabawka klasy D czy tranzystor?
Nie mam pojęcia, a google zwraca sprzeczne info.

Na razie sprawdziłem, czy wszystko działa, na poważnie odsłucham dopiero za 3 tygodnie, bo nie mam już kasy na inne komponenty.
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Czego brakuje do szczescia?
Oprocz kasy rozumiem.......
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor

Nekroskop rok temu

Pan Efilnikufesin pisze:
rok temu
Czego brakuje do szczescia?
Oprocz kasy rozumiem.......
Kabli i neutralnego DACa bez preampa.
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Cos bardzo neutralny sprzet probujesz chyba zlozyc.Uwazaj zebys sie nie zawiodl.
Masz cos na oku?
Moze warto byloby pojsc w monitory aktywne?Yamaha produkuje ponoc neutralne.
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor

Nekroskop rok temu

Pan Efilnikufesin pisze:
rok temu
Cos bardzo neutralny sprzet probujesz chyba zlozyc.Uwazaj zebys sie nie zawiodl.
Masz cos na oku?
Moze warto byloby pojsc w monitory aktywne?Yamaha produkuje ponoc neutralne.
Neutralnego dźwięku (nie mylić ze zbalansowanym) to chyba nikt nie lubi i mnie też o to nie chodzi. Głośniki już mam, a DACa chce takiego, który po prostu kompetentnie przetworzy sygnał i się odpierdoli, zostawiając właściwą robotę wzmacniaczowi.

Po przeczytaniu dziesiątek testów i przekopaniu for, wygląda na to, że najbezpieczniejszym zakupem będzie Topping D30. Jest prosty, ma wszystkie funkcjonalności, których potrzebuję, dobry bas i ponoć nie wyostrza sopranów (jak niektóre późniejsze). Cena też nie zwala z nóg.

Na chuj mi monitory aktywne? :)
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Nekroskop pisze:
rok temu

Najczesciej w sumie sluza to odsluchu/sluchania,moze bardziej by sie przydaly do tego,niz zeby je na chuju trzymac.
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor

Nekroskop rok temu

Pan Efilnikufesin pisze:
rok temu
Nekroskop pisze:
rok temu

Najczesciej w sumie sluza to odsluchu/sluchania,moze bardziej by sie przydaly do tego,niz zeby je na chuju trzymac.
Akurat ja to już właśnie na chuju, bo mam jeden aktywny zestaw 2.1 do każułalowego słuchania i do tego pasywne monitory ELAKa.

ObrazekObrazek
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Nekroskop pisze:
rok temu
Pan Efilnikufesin pisze:
rok temu
Nekroskop pisze:
rok temu

Akurat ja to już właśnie na chuju, bo mam jeden aktywny zestaw 2.1 do każułalowego słuchania i do tego pasywne monitory ELAKa.

ObrazekObrazek
Ja mialem na mysli cos bardziej PRO a nie jakies zabawki wcisniete w kat.
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor

Nekroskop rok temu

Pan Efilnikufesin pisze:
rok temu
Zabawkę to masz w szufladzie, taką z wibracjami. To jest całkiem przyjemny zestaw od Edifiera, o którym jeszcze nikt złego słowa nie powiedział. PROfesjonalne monitory służą do odsłuchu analitycznego, w studiu, a nie do słuchania muzy dla przyjemności.
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Nekroskop pisze:
rok temu
Pan Efilnikufesin pisze:
rok temu
Zabawkę to masz w szufladzie, taką z wibracjami. To jest całkiem przyjemny zestaw od Edifiera, o którym jeszcze nikt złego słowa nie powiedział. PROfesjonalne monitory służą do odsłuchu analitycznego, w studiu, a nie do słuchania muzy dla przyjemności.
W ktorej to szufladzie mam zabawke,taka z wibracjami?

Slyszalem pare razy monitory PROfesjonalne,zarowno w warunkach domowych jak i w studio.Syfiascie nagrana muzyka grala syfiascie,dobrze nagrana Muzyka grala dobrze.
Zajebiscie moge nawet napisac!
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor

Nekroskop rok temu

Pan Efilnikufesin pisze:
rok temu
Nekroskop pisze:
rok temu
Pan Efilnikufesin pisze:
rok temu

Slyszalem pare razy monitory PROfesjonalne,zarowno w warunkach domowych jak i w studio.Syfiascie nagrana muzyka grala syfiascie,dobrze nagrana Muzyka grala dobrze.
To oczywiste, bo monitory mają wiernie odtworzyć dźwięk – ma zagrać to, co zostało nagrane, ni mniej, ni więcej. Jest to rzecz kardynalna, aby móc poprawnie zmiksować i zmasterować dźwięk. Do słuchania domowego kupuje się jednak głośniki dostrojone do osobistych preferencji (ciepły dźwięk, chłodny dźwięk, scena z przodu, scena z tyłu itd.).
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Nekroskop pisze:
rok temu
Pan Efilnikufesin pisze:
rok temu
Nekroskop pisze:
rok temu
Pan Efilnikufesin pisze:
rok temu

To oczywiste, bo monitory mają wiernie odtworzyć dźwięk – ma zagrać to, co zostało nagrane, ni mniej, ni więcej. Jest to rzecz kardynalna, aby móc poprawnie zmiksować i zmasterować dźwięk. Do słuchania domowego kupuje się jednak głośniki dostrojone do osobistych preferencji (ciepły dźwięk, chłodny dźwięk, scena z przodu, scena z tyłu itd.).
Jeszcze raz zapytam o szuflade..............

Scena z przodu,z tylu.......
@yog niedawno wspominal cos o scenie na SB,ale nie rozwinal tematu.
Znasz jakies plyty z Metylem z niezla scena?
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor

Nekroskop rok temu

Pan Efilnikufesin pisze:
rok temu
niedawno wspominal cos o scenie na SB,ale nie rozwinal tematu.
Znasz jakies plyty z Metylem z niezla scena?
Scena w kontekście, o którym pisałem to sposób prezentacji dźwięku przez głośniki. Niektóre głośniki umiejscawiają dźwięk z przodu, inne z tyłu (dając wrażenie głębi). Możliwa jest też sytuacja pomiędzy. Mówimy więc o tym, w jaki sposób został dostrojony sam sprzęt, a nie o scenie w odniesieniu do nagrań (czyli miksu).

A co mnie obchodzi, gdzie masz jakie szuflady?
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Wspomniales o zabawce w mojej szufladzie wiec ladnie odpowiedz na grzecznie zadane pytanie.

Odnosnie sceny to wedlug mnie mylisz pojecia.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor

Kozioł rok temu

Przyszedł ten DACior i okazało się że zapomniałem o coaxial 3.5...... No ale chuj podłączyłem optycznym do android boxa bo tylko taka opcja ndd wchodzi w grę.... Włączam coś tam z bc... No, jest głośniej... Może jak wytrzeźwieje i ściągnę jakieś flaczki to usłyszę jakąś różnice.
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Uslyszysz na pewno.
Co w koncu kupiles?
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor

Kozioł rok temu

FiiO Taishan D03K.

Jako pierwszy o ile nie ostatni. £20
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Chyba za bardzo nie poszalejesz.
Chyba ze sie myle.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor

Kozioł rok temu

Szczerze to poszedłem za moim ulubionym audiofilem z yt....
https://m.youtube.com/channel/UCMADmrBg2mMall8bpC4anQQ
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor

Nekroskop rok temu

Kozioł pisze:
rok temu
FiiO Taishan D03K.

Jako pierwszy o ile nie ostatni. £20
Co prawda skrajnie budżetowy, ale polecany na forach audio DAC.
Pan Efilnikufesin
Tormentor

@Kozioł wytrzezwieje,poslucha,porucha to moze napisze jak gra.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor

Kozioł rok temu

Całą tą zabawę lepiej zacząć od budżetowego projektu weekendowego niż afery audio urządzać. :mrgreen:
Tam, pierdolety sprzedawać o sprzętach... :D
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Tez DACa kupilem za grosze bo to taki dodatek u mnie.
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor

Nekroskop rok temu

Przeglądałem sobie testy DACów i konkluzja jest taka, że w rozsądnym przedziale cenowym, czyli 500-1500, Toppingi mają najlepsze parametry. Ciekawą marką jest też nasze rodzime Nostromo, ale o tych DACach trudno znaleźć jakieś merytoryczne informacje.
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Dlatego wlasnie Topping sobie u mnie lezy.Calkiem spoko i za drobne.
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Belzebóbr rok temu

Toppingi z serii NX też kozaki, w kategorii przenośnych i do słuchawek. Mają tyle mocy na h gainie, że spokojnie sobie radzą ze wszystkimi na rynku poza starymi studyjnymi. O wzmacniaczach już pisałem, a na DACku NX4 DSD w swoim czasie testowałem charakter brzmienia słuchawek, bo świetny neutralny przetwornik. U nas jak zwykle dusigrosze więc chodzi po 750, ale swojego czasu za 99$ był często w promkach na alibabie/ebay/... i do 5 stówek to był najlepszy sprzęt dźwiękiem, mocą, baterią i wygodą.
https://gfx.superata.com/topping/toppin ... foty/1.jpg

ta grafika mnie rozpierdala - masz bdb dac, a używasz tylko jako wzmacniacz do chujowego dacka z lapka
https://gfx.superata.com/topping/toppin ... foty/2.jpg
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Kozioł pisze:
rok temu
Przyszedł ten DACior i okazało się że zapomniałem o coaxial 3.5...... No ale chuj podłączyłem optycznym do android boxa bo tylko taka opcja ndd wchodzi w grę.... Włączam coś tam z bc... No, jest głośniej... Może jak wytrzeźwieje i ściągnę jakieś flaczki to usłyszę jakąś różnice.
Wytrzezwiales?Poruchales?Posluchales?
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor

Kozioł rok temu

WPP. Wpp. Żebyście znowu mogli się pożreć.

WPP = wytrzezwiane, poruchane i posluchane
Wpp = wieczorem pierdolne posta

P. S. WpP = wlasnie popelniam posta...

A więc tak, wczoraj nie miałem już czasu więc posłuchałem tylko South of Heaven z youtuba hehe. Wiadomo że była różnica. Do dzisiejszej, chwilkę dłuższej posiadówki przygotowałem się odrobinkę "profesjonalniej". Tzn na android boxa ściągnąłem i zainstalowałem VLC, a z komórki przesłałem flaczki Vile Luxury i Friends Yoshio Suzuki. Zero czary mary :) Zacząłem od tego drugiego i muszę przyznać różnicę. Zresztą już przy slejerze zakładałem że efekt będzie identyczny z pre do tt.
I jest. Można po prostu powiedzieć że jest głośniej, albo że np. wiecej powietrza i siły a co za tym idziej czytelniej, zyskuje reakcja, scena... Nie jestem niczym zaskoczony ale dusza się raduje.
Jakikolwiek dac, pre, sre to droga w jedną stronę. Wiadomo że na upartego nie musowo, ale jak już spróbujesz to nie powrócisz do nie używania. Tyle. To gówienko podepnę pod androida i ps4 młodego. Jeżeli chodzi o domowe audio to ew pc +soft z solidnym analizerem i equalizerem w 1 - - - dac/pre - - - - małe aktywne głośniki. Wszystko jak najnaturalniejsze w barwie plus świadomie użyty korektor w oprogramowaniu.

Romantycznie teraz. Pamiętajcie na dobranoc, że tymi wszystkimi audio filiami, polemikami i apgrejdami, najczęściej ścigamy dźwiękowe ideały z przeszłości.... Referencje będące jamnikami, kasprzakami, boomboxami czy elektrotechnikami. :D
HUMAN
Tormentor

HUMAN rok temu

W oczekiwaniu na Audiolaba :D :D :D

Obrazek
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor

Kozioł rok temu

Bardzo smaczny wybór sir. Gratuluję gratulacje.
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Jebac gramofony,FP,DR,DACi,wzmacniacze i reszte gowna!!!!!!

Obrazek

8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Wróć do „Dyskusje muzyczne”