Awatar użytkownika
kurz
Tormentor

Re: Winyle

kurz 6 mies. temu

2xLP, każda strona po 12,5 min. Nie lubię, nie lubię, nie lubię!!! Dlatego też bojkotuję CD-ki, bo to przez nie!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 6 mies. temu

Elo, szukam takich kartonów do wysyłki LP-ków z podwójnym zabezpieczeniem, znaczy się, żeby miał tę zewnętrzną warstwę szerszą, coby boki/rogi chronić. Wie ktoś, gdzie takie kupię?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor

Nekroskop 6 mies. temu

yog pisze:
6 mies. temu
Elo, szukam takich kartonów do wysyłki LP-ków z podwójnym zabezpieczeniem, znaczy się, żeby miał tę zewnętrzną warstwę szerszą, coby boki/rogi chronić. Wie ktoś, gdzie takie kupię?
Dunno, ja ostrożnie otwieram przesylki z discogs i sobie kilka kartonów zostawiłem w razie, jeśli coś chciałbym sprzedać.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor

kurz 5 mies. temu

Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 5 mies. temu

To pierwsze widziałem, ale to chyba dłuższe z 2 boków a pozostałe już nie, czyli rogi chroni z grubsza, ale boki już nie do końca, a ta z drugiego linku trochę wygląda jakby po prostu była zwykłą, tyle że zaklejaną, więc nie o to mi chodzi do końca. Może mam za duże wymagania albo sobie wymyśliłem coś, co nie istnieje ;p
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor

kurz 5 mies. temu

Chyba składak jakis z dwóch kartonów musisz zrobić.
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor

brzask 5 mies. temu

Czasem przychodzą pancerne, podwójne opakowania ,to fakt...ale tez szukałem i nie wiem gdzie dostać takie nowe.
'napuchną mną drzewa'
'Od dobrych kilku lat...'
'The cult of Heroes our religion, our world is one of strife
Nature our new righteous order, Free and Proud and Wild'
'There's something growing in the trees
I think it's a different me'
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor

Nekroskop 5 mies. temu

yog pisze:
5 mies. temu
To pierwsze widziałem, ale to chyba dłuższe z 2 boków a pozostałe już nie, czyli rogi chroni z grubsza, ale boki już nie do końca, a ta z drugiego linku trochę wygląda jakby po prostu była zwykłą, tyle że zaklejaną, więc nie o to mi chodzi do końca. Może mam za duże wymagania albo sobie wymyśliłem coś, co nie istnieje ;p
Zszedłem do piwnicy sprawdzić i jest to takie coś - nawet potrójne. Czy jest to zestaw, czy jedno włożone w drugie trudno mi stwierdzić.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 5 mies. temu

Gramiak chyba ze 4 miechy nie ruszany, pierwszy Kallax pełny, drugi stoi, od rodziców większość płyt zabrana (dyskografię Windir zostawiłem, bo już nie miałem tak wielkich kartonów).

Obrazek

A co do kartonów, to Peste Noire przychodzi w takim pancernym z wydłużonymi bokami, który jest wkładany w większy z wydłużonymi bokami, więc mi się nie przywidziało.

Wróć do „Dyskusje muzyczne”