Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17525
Rejestracja: 7 lata temu

Zinowe wykopaliska

#1

yog 6 lata temu

Hajasz pisze:
6 lata temu
@Up

Jeżeli chodzi o zine to polecam wspomnianego Infernal Death i Sadistic Mag. Oba z Lublina i oba tworzyli moi serdeczni znajomi.

Przemek Popiołek nawet reaktywował Infernala i ukazały się już dwa numery. Łukasz Jaszak od Sadistica obecnie bawi się grafiką.

Jak chcesz poczytać na luzie oraz zobaczyć jak jechało się po tzw. prawdziwych zespołach w tamtych latach to obie gazetki są właśnie od tego.
Wszystko po polsku.
Totalny offtop, ale jak coś to mam skany Infernal Death #5 i Sadistic #3. No i jeszcze kilkadziesiąt innych zinaczy.

[Wydzieliłem temat, coby nie rozwijać dalej offtopu w wątku o Azhubham Haani.]

Gdyby ktoś miał ochotę podzielić się swoimi papierowymi zbiorami to zachęcam - wyrażając jednocześnie nadzieję, że się autorzy owych zinów nie obrażą, a jeśli ktoś jednak by miał z tym problemy to oczywiście można usunąć takową twórczość po prośbie ze strony autora.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1505
Rejestracja: 7 lata temu

#2

pp3088 6 lata temu

Może zrobić jakiś zbiorczy temat, gdzie ktoś by wrzucał ciekawe skany(lub pełne) zinów. Ja bym chętnie poczytał, chociażby ten wywiad z Darkthrone był ciekawy.

A jakby poprawiło to wartość strony, bo to przecież niecodzienne materiały dla młodzików.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#3

Wędrowycz 6 lata temu

Jestem jak najbardziej za, mogę się także podzielić tym co posiadam, choć tak jak wspomniałem to głównie zagraniczne ziniacze po angielsku.
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4451
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#4

deathwhore 6 lata temu

Na chomiku jeste tego w chuj, pytanie tylko czy warto, bo zazwyczaj poziom starych zinów (nowych zresztą też) jest w okolicach żenującego.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#5

Pioniere 6 lata temu

Why not? Przecież kochacie tę żenadę, groteskę, plotki i cały ten metalowy kicz.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#6

Wędrowycz 6 lata temu

Tak jak pisałem, mogę się podzielić swoimi zbiorami jak tylko uda mi się uruchomić na nowo swojego kompa stacjonarnego (powinno to nastąpić za kilka dni). PS: w sumie większość moich zbiorów i tak można znaleźć u Pana prowadzącego bloga Asmodian Coven, którego nota bene bardzo polecam :)

Lina: http://ascoven.blogspot.com/
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#7

Epoxx 6 lata temu

Wędrowycz pisze:
6 lata temu
Tak jak pisałem, mogę się podzielić swoimi zbiorami jak tylko uda mi się uruchomić na nowo swojego kompa stacjonarnego (powinno to nastąpić za kilka dni). PS: w sumie większość moich zbiorów i tak można znaleźć u Pana prowadzącego bloga Asmodian Coven, którego nota bene bardzo polecam :)

Lina: http://ascoven.blogspot.com/
Widzę, że z tego samego żródła korzystamy :) Również polecam.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#8

Wędrowycz 3 lata temu

Właśnie dostałem paczkę od kumpeli z ziniaczami co u niej zalegały. Fajna sprawa, bo już dłuższy czas nie obcowałem z papierzakami. Właśnie łyknąłem Cyrograf #1 i bardzo przyjemnie się czytało, choć błędów tu sporo i momentami dość naiwnie się robiło, to jednak jest w tym jakiś taki urok i duch podziemia, którego brak mi jednak mocno.
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4451
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#9

deathwhore 3 lata temu

No ja też niedługo do siebie zniosę, bo mi w rodzinnym domu brzęczą, że wywalą. Machnę fotę, bo u mnie pewnie do piwnicy pójdą.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#10

Wędrowycz 3 lata temu

Z tego co dostałem, to w paczce są jeszcze Cyrograf #2, Głos Antychrysta nr. 1, Zły Demiurg #1, Mega Kultowiec nr. 8, Radogost Hell Hammer nr. 7, Unicestwienie Zine #3, Antychryst księga II, Maleficus #2 i #3 i Vaginalluftwaffe zine V.
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4451
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#11

deathwhore 3 lata temu

Część mam, nawet nie wiem czy w vaginalu nie ma jakiegoś mojego tekstu.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
deathwhore
Tormentor
Posty: 4451
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#12

deathwhore 3 lata temu

deathwhore pisze:
3 lata temu
No ja też niedługo do siebie zniosę, bo mi w rodzinnym domu brzęczą, że wywalą. Machnę fotę, bo u mnie pewnie do piwnicy pójdą.
Obrazek
Tyle tego zabrałem od rodziców. Ostatecznie nie poszło do piwnicy, a wygospodarowałem półkę w przedpokoju i elegancko ułożyłem :)
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
zinoteka
Posty: 5
Rejestracja: 4 lata temu
Kontakt:

#13

zinoteka 3 lata temu

Wędrowycz pisze:
3 lata temu
Z tego co dostałem, to w paczce są jeszcze Cyrograf #2, Głos Antychrysta nr. 1, Zły Demiurg #1, Mega Kultowiec nr. 8, Radogost Hell Hammer nr. 7, Unicestwienie Zine #3, Antychryst księga II, Maleficus #2 i #3 i Vaginalluftwaffe zine V.
Hell Hammer? co to za zine?
i Maleficus sie ukazął juz #3?
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#14

Wędrowycz 3 lata temu

Odpowiem krótko:

Odium Humani Generis

Wróć do „Dyskusje muzyczne”