Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Re: Korn - Life is Peachy, 1996 [Historia albumu]

yog 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
Wypada adminowi tak bruździć na forum?

A zupełnie poważnie - to jak ktoś się tnie dla poklasku odnosząc się z rzekomą depresją, to to słabe w chuj. Oczywiście mogą być różne motywacje i tego nie neguję, nie potępiam.
Nie wypada :(

Oczywiście, że słabe w chuj, a nawet jeszcze gorzej.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Blind 4 lata temu

O to mi właśnie chodziło. Banda brudasów sobie wykminiła, że depresja się dobrze sprzedaje, więc zaczęło się takich smutasów mnożyć jak grzybów po deszczu. Korn był na długo przed tym i grał riffy pełne brudnego groove, co o stokroć bardziej mi pasuje niż smutne pitupitu tremolo na tradycyjnym stroju <ziew>
Gdybym za każdy mózg, którego Belzebóbr nie ma, dostawał złotówkę, to miałbym złotówkę.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Ryszard 4 lata temu

Zawsze miałem takie skojarzenia odnośnie njumetalu: że to takie puszczanie sobie bączka na środku pokoju. Bo mama krzyczy i mnie denerwuje. Bo BMX na flaku. Bo noszona przez tydzień w kółko koszula śmierdzi potem i trzeba ją w końcu zdjąć.

Taka muzyka buntu dla wzrastających w czasach bez klepania po ryju i zdzierania koszulek haha żartuje przy sobocie ;)

Więc w razie spięcia, jak tato nakrzyczy czy napięcia bo dyktando czy syf na policzku, proponuję "oczyścić" atmosferę w pomieszczeniu. Zapuścić bąka korna i za wokalistą w myślach wykrzyczeć najobskurniejsze bluzgi świata.

Ogólnie muzyka dla brzydkich i zakompleksionych. Takich chcących zwrócić uwagę psychologa ale za chudych i strachliwych na chuliganerkę.

Black Metal jest trochę inny. Stał się modny w tym samym czasie co korn i pod swoje skrzydła przygarną tych chcących pozować na inteligentniejszych od kolegów z klasy indywidualistów. Aura tajemnicy której może ktoś się zlęknie. Kilka linijek od Niczego, Boldra, DeSada czy Micinskiego. Jakiś nekronomikon krołlej czy lawej... do tego fachowe słownictwo... Ci z reguły pochodzą z lepszych rodzin. Tata zamiast pić i łapać siostrę za dupe kupił CD Player i daje kieszonkowe. Ci biedniejsi, z robotniczego tałatajstwa, wynoszą z domu poglądy prawicowe i podlizują się skinom dzięki czemu w przeciwieństwie do starszych kolegów wychowanych na thrash i death, nie dostają od nich wpierdol. Zamiast na wino, zbierają na gierki a po pierwszym wieczornym wyjściu i upokorzeniu, zapisują się na jakieś treningi i zaczynają udawać gardzących ludzkością filozofologów nihilistów....

Drodzy czytelnicy, wszyscy jesteśmy sobie równi niestety. Nawet trve BM i trve Korn to w gruncie rzeczy to samo :D

Współczesny pseudo-inteligentny tworzony z nudów black metal zestawiacie z 20 letnią rockową maszyną do robienia pieniędzy założoną przez gościa z rozbitej czy patologicznej rodziny haha.

:D :D :D
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 lata temu

Bardzo mądry post, Rysiu. Po kim jak po kim, ale po Tobie bym się nie spodziewał ( ;) )
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Ryszard 4 lata temu

Weź zmień styl emotikonów bo nie wiem czy do mnie puszczasz oczko zrozumienia czy politowania hahaha.

A wszystko co napisałem płynie oczywiście z głębi trve metalowego serducha. Poważnie ;) (widzisz @yogI, ciężko powiedzieć co ten uśmieszek znaczy)

:P
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 lata temu

oczko zrozumienia oczywiście ;)
deathwhore
Tormentor

deathwhore 4 lata temu

Jak dla mnie to oczko jest wyraźnie zalotne.
Nebiros pisze:
2 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny

pp3088 4 lata temu

Jak dla mnie to jest kakaowe oczko, a temat powinien wypierdolić z forum.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Blind 4 lata temu

Rychu dobrze kombinuje, ale Korna nie powinno się traktować przez pryzmat nu metalu, bo to nie jest nu metal ;)
Gdybym za każdy mózg, którego Belzebóbr nie ma, dostawał złotówkę, to miałbym złotówkę.
UP THE VERONICAS
Awatar użytkownika
STALOWY SYLWEK
Master Of Reality

STALOWY SYLWEK 4 lata temu

Nie wywołujcie konesera z lasu... :D Zaraz wam wykład strzeli nicponie.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Blind 4 lata temu

Koneser akurat, z tego co pamiętam, to lubi jedynie "Take a Look in the Mirror", a tutaj rozchodzi się o debiut i "Life is Peachy" głównie, choć ja tam wszystkie krążki lubię :)
UP THE VERONICAS
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny

pp3088 4 lata temu

Blind pisze:
4 lata temu
Koneser akurat, z tego co pamiętam, to lubi jedynie "Take a Look in the Mirror", a tutaj rozchodzi się o debiut i "Life is Peachy" głównie, choć ja tam wszystkie krążki lubię :)
Aż tak dogłębnie poznałeś jego preferencję? Liczę że tylko muzyczne, bo młody jesteś, wpływowy i kto wie co taki bydlak mógł próbować zrobić.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Blind 4 lata temu

pepe świntuszku :*
UP THE VERONICAS

Wróć do „Artykuły”