Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

mini chłamik bobra

#1

Belzebóbr 4 lata temu

Nie wiem czy kurwa tu, czy nie tu... w każdym bądź razie wspomóż bobra na zimną jesień i kup coś. Wszystko kolekcjonerski stan, odfoliowane, ale CD nieruszane. Wysyłka do paczkomatu, jak mieszkasz w dupie to na pocztę.

Carcass Surgical Steel Complete Edition - 30 zł
Sorcery - Arrival at Six - 25
DIO - The Collection - 15
Deathevokation - The Chalice of Ages 2CD - 30
Judas Priest - The Essentials 2CD - 20
Mgła - With Hearts Toward None - 20
Ragehammer - War Hawks - 25
Denouncement Pyre - Almighty Arcadium - 20
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#2

deathwhore 4 lata temu

Jak przetrzymasz jakiś czas to wezmę Denouncement Pyre.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#3

Belzebóbr 4 lata temu

Przetrzymam. Minus tylko taki, i to akurat tylko tu, że dostałem już ten jewel case z taką rysą i przetarciem z przodu, to nie zupełne pęknięcie, ani nawet wyczuwalna palcem rysa, tylko pęknięcie wewnątrz plastiku, zdjęcie z lampą trochę na wyrost to pokazuje, no ale jest. Natomiast w środku nic nieruszane, jak nowe. No, ale dlatego taka dobra cena za tak świetny album! :) Aha, i wysyłka tylko paczkomat za pobraniem.

Obrazek
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#4

Belzebóbr 4 lata temu

Dobra kurwa, bo wyjeżdżam na bahama i jamnika tam nie będę miał. Wysyłka do paczkomatu za pobraniem (przykładasz kartę do czytnika, kumasz?) za 7 (chociaz kosztuje 15), czysta paka nie będziesz wiedział kto i skąd, i co ci wysłał.

Carcass Surgical Steel Complete Edition - 20
Deathevokation - The Chalice of Ages 2CD - 22
Ragehammer - War Hawks - 15
Denouncement Pyre - Almighty Arcadium - 15
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#5

Belzebóbr 3 lata temu

Jak macie jakieś zbędne płyty, rock, heavy metal itp. bez ekstremy metalu, to możecie mi słać, za pobraniem 20 zł (wliczając kw) do paczkomatu, na aukcję charytatywną na operację serca 2-latki. Zapamiętam Was sobie i jak zostanę krulem to będziecie żyć godnie w czwartej polskiej rzeszy, na razie mogę coś fajnego z rzeki wyłowić.

Wróć do „Bazar”