nocturnalforest
Posty: 3
Rejestracja: 5 lata temu

Evilfest

#1

nocturnalforest 5 lata temu

Jestem zainteresowana kupnem płyt CD bądź kaset projektu muzycznego Evilfeast : Lost Horizons of Wisdom , Wintermoon Enchantment, Thy Abhorrent Emerging, Promo Tape 2015, Isenheimen. Jakoś nie mogę ich zdobyć. Jak macie jakieś namiary, albo sami jesteście w posiadaniu i chcecie sprzedać, to odezwijcie się do mnie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#2

Wędrowycz 5 lata temu

Trochę pomogę:
https://pagan-records.com/pl/searchquer ... =evilfeast

http://hellthrasher.com/shop/search.php ... rch=Szukaj

Co ciekawe, kiedyś materiały Evilfeast były wszędzie dostępne, a teraz przekopałem kilka znajomych distro rodzimych gdzie zawsze sam zamawiałem i prawie nigdzie nie ma, na alledrogo również. Ewentualnie można do samego Jakuba naskrobać, powinien swoje materiały mieć w jakiś ilościach na sprzedaż. Mailik do niego: j_grzywacz@wp.pl
Sam posiadam co nieco, ale nie sprzedaję póki co niczego ze swojej kolekcji.
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#3

deathwhore 5 lata temu

On sporo materiałów robił w takich ilościach, żeby przypadkiem nie zostawały. Zwłaszcza takie rzeczy które nazywają się Promo Tape.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6282
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#4

Vexatus 5 lata temu

nocturnalforest pisze:
5 lata temu
Jak macie jakieś namiary, albo sami jesteście w posiadaniu i chcecie sprzedać
Mamy, jesteśmy i nie chcemy. ;) A tak poważnie mówiąc, jak już zauważył kolega @Wędrowycz, większość materiałów Evilfeast jakoś magicznie wyparowała z obiegu i niektóre ciężko ustrzelić.
Raw Black Metal w rowie!!!
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1014
Rejestracja: 6 lata temu

#5

Molotow 666 5 lata temu

Wyparowaly bo to dobre muzyczne wydawnictwa, więc się pięknie posprzedawalo... Ja już pokompletowalem ile mogłem z twórczości Jakuba... I nie sprzedaje....
nocturnalforest
Posty: 3
Rejestracja: 5 lata temu

#6

nocturnalforest 5 lata temu

Wędrowycz pisze:
5 lata temu
Trochę pomogę:
https://pagan-records.com/pl/searchquer ... =evilfeast

http://hellthrasher.com/shop/search.php ... rch=Szukaj

Co ciekawe, kiedyś materiały Evilfeast były wszędzie dostępne, a teraz przekopałem kilka znajomych distro rodzimych gdzie zawsze sam zamawiałem i prawie nigdzie nie ma, na alledrogo również. Ewentualnie można do samego Jakuba naskrobać, powinien swoje materiały mieć w jakiś ilościach na sprzedaż. Mailik do niego: j_grzywacz@wp.pl
Sam posiadam co nieco, ale nie sprzedaję póki co niczego ze swojej kolekcji.

Dziękuję bardzo za odpowiedz. Wiesz nie mogę uwierzyć, że podałeś mi e- maila do samego Grim Spirit. Od jakiegoś czasu szukałam kontaktu z nim i pisałam do Dayla Petersona, który nakierował mnie na wytwórnię Eisenwald. Ale gość z wytwórni nie podał mi adresu e - mail do Jakuba. A tu masz , jaka niespodzianka. Chciałam mu dodatkowo przekazać moją wdzięczność za jego szlachetną twórczość. Dziękuje serdecznie. A pozostałe płyty, na które namiary wysłałaś już mam. Ale dziękuję za poświęcony czas i uprzejmość. Pozdrawiam serdecznie. A tak z ciekawości zapytam to jakie płyty Evilfeast masz w swojej kolekcji ? Albo jakich nie masz ? A tak w ogóle z skąd masz do niego adres e- mail. Chyba, że to tajemnica.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6282
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#7

Vexatus 5 lata temu

Jest tajny i ma go od samego Szatana. Albo stąd: https://www.metal-archives.com/artists/GrimSpirit/12965

Coś słabo szukałaś. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17533
Rejestracja: 7 lata temu

#8

yog 5 lata temu

Przyznam, że sam liczyłem na jakąś opowieść o dawnym zjeździe pośród borów, po którym zawiązała się wieloletnia więź czarnego braterstwa... Ale ale, może jednak? Pozwólmy wypowiedzieć się samemu @Wędrowyczowi ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#9

deathwhore 5 lata temu

Kurwa, przecież wystarczyło dostać nawet jakiegoś głupiego Open Casket żeby ten adres dostać, pomijając już to głupie MA.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17533
Rejestracja: 7 lata temu

#10

yog 5 lata temu

A jak ktoś nie dostał? :( Bo w lesie mieszka i tam nikt nie rozdaje Open Casketów?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#11

deathwhore 5 lata temu

Open Casket to taki wiesz, darmowy periodyk który wychodził w sporym nakładzie i który trafiał do większości przesyłek w Polsce, więc nie zachowuj się jak Gorelord, który twierdził, że zinów nie czyta, bo w kiosku ma tylko Metal Hammer.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17533
Rejestracja: 7 lata temu

#12

yog 5 lata temu

Ale ja nie znałem żadnych metalowców to jak miałem znać te ich całe ziny :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#13

deathwhore 5 lata temu

Ale serio, nigdy nie dostałeś Open Casket? ja niektórych egzemplarzy miałem po kilka sztuk, bo w każdym zamówieniu przychodziły jakieś, nawet w paczkach z allegro. Pomijam to, że kiedyś sam jeden numer dystrybuowałem tak samo, bo von mortem wysłał mi plik któregoś tam numeru, żeby sławić imię boże. po postu ciężko mi w to uwierzyć, że ktoś mógł słuchać metalu i nigdy się z tym nie zetknąć.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17533
Rejestracja: 7 lata temu

#14

yog 5 lata temu

Nie, bo kupowałem tylko w jakichś merlinach empikach i potem mi siostra kupowała już na studiach coś w tym sklepiczku pod centralnym ;p Zresztą ja ogólnie bardzo niewiele płyt kupowałem w czasach szkolnych, wolałem na piwko czy bilarda albo coś wydać pieniążki ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#15

deathwhore 5 lata temu

No ale właściwie jeszcze całkiem niedawno wpadł mi w łapy jakiś numer, tylko od kiedy von mortem zaczął wrzucać recenzje do musick i rlyeh to jego autorskie dzieło wzięło i przystopowało. teraz widziałem, że wrócił znowu z pełnowymiarowym ziniaczem.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17533
Rejestracja: 7 lata temu

#16

yog 5 lata temu

Może za mało plugawy słuchacz ze mnie na takie wtajemniczenie ;(
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#17

Wędrowycz 5 lata temu

nocturnalforest pisze:
5 lata temu
Dziękuję bardzo za odpowiedz. Wiesz nie mogę uwierzyć, że podałeś mi e- maila do samego Grim Spirit. Od jakiegoś czasu szukałam kontaktu z nim i pisałam do Dayla Petersona, który nakierował mnie na wytwórnię Eisenwald. Ale gość z wytwórni nie podał mi adresu e - mail do Jakuba. A tu masz , jaka niespodzianka. Chciałam mu dodatkowo przekazać moją wdzięczność za jego szlachetną twórczość. Dziękuje serdecznie. A pozostałe płyty, na które namiary wysłałaś już mam. Ale dziękuję za poświęcony czas i uprzejmość. Pozdrawiam serdecznie. A tak z ciekawości zapytam to jakie płyty Evilfeast masz w swojej kolekcji ? Albo jakich nie masz ? A tak w ogóle z skąd masz do niego adres e- mail. Chyba, że to tajemnica.
;) Nie ma sprawy. W kolekcji mam aktualnie tylko split z Marblebog i "Lost Horizons of Wisdom". Adres e-mail mi się gdzieś swego czasu już obił (pewnie we wkładce do któregoś z materiałów które posiadam) i faktycznie, tak jak kolega @Vexatus zauważył najłatwiej było go odnaleźć poprzez profil GrimSpirita na MA. Również pozdrawiam serdecznie i liczę owocnych poszukiwań materiałów Evilfeast.
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#18

deathwhore 5 lata temu

Swoją drogą ciekawi mnie kiedy moda na Revenge :)
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#19

Wędrowycz 5 lata temu

Jak mniemam chodzi Ci o to warszawskie Revenge, gdzie GrimSpirit zdaje się bębnił gościnnie? :D
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#20

deathwhore 5 lata temu

No o to, ale ja mam wątpliwości, czy tylko gościnnie. Wywiadów oba twory udzielają w bardzo podobny sposób, w podobnym tonie. Ale to tylko moje domysły :D
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#21

Wędrowycz 5 lata temu

Czyli myślisz, że Jakub ma drugie ja, w którym jest wielbicielem wujka Adiego itp.? :)
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#22

deathwhore 5 lata temu

Nie wiem. Ale myślę, że oba zespoły może więcej łączyć. Musiałbym się spytać kumpla, który robił wywiad z jednym i drugim, ale pewnie nawet jak wie coś więcej, to może nie powiedzieć albo zabronić powtarzać :)

Revenge jakoś nigdy po prawdzie nie postrzegałem jako zespół NS, a używający takiej symboliki ewentualnie w charakterze afirmacji ludobójstwa, zła okrutnego, że hohoho i tak dalej. Ale również, mówiąc eufemistycznie, nie jestem wielkim fanem tego zespołu. Evilfeast zresztą też nie.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#23

Wędrowycz 5 lata temu

Revenge, to nawet nie pamiętam czy coś konkretnie słyszałem dotąd, w sumie może nie być NS, ale demko o nazwie "Sieg Heil!" wypuścili z tego co widziałem :P
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#24

deathwhore 5 lata temu

Myślę, że mogłoby Ci się spodobać. Taki prosty, nie najlepiej brzmiący (ale wszystko słychać, nie ma tragedii) black death czy tam war metal, bardziej skręcający w bm. Niby proste, ale coś w tym jest. No i szacun za totalnie podziemną postawę.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#25

Wędrowycz 5 lata temu

Być może, jak już przy naszych lokalnych klimatach jesteśmy, to zapewne w podobnych klimatach obracało się Legacy Of Blood, które swego czasu bardzo lubiłem, a i teraz co jakiś czas do niego wracam, bo dzięki koledze co tam grał uzupełniłem sobie w sumie większość dyskografii na półce. Coś czuję, że to Revenge może być podobnym graniem.
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#26

deathwhore 5 lata temu

Tych to znam tylko ostatni duży materiał, to zdecydowanie bardziej techniczne granie od Revenge.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#27

Wędrowycz 5 lata temu

No trochę chłopaki kombinowali w obrębie swojej dyskografii. W ostatnim okresie funkcjonowania kapeli 3/5 muzyków kapeli to były moje znajomki i wtedy robiło się ciekawie, ale potem Arch dokonał żywota i się spierdoliło, a szkoda. Jeżeli Revenge bardziej proste niż Legacy Of Blood, to z jednej strony mnie zaciekawiłeś, z drugiej mam też pewne obawy :D Chyba w końcu sprawdzę ten jeden materiał, który gdzieś po dysku mi się w mpchujkach wala.
Odium Humani Generis
nocturnalforest
Posty: 3
Rejestracja: 5 lata temu

#28

nocturnalforest 5 lata temu

Jak mogłam nie zauważyć, regularnie korzystam z encyklopedii metalu. No cóż kiepski ze mnie detektyw, Spostrzegawczości zabrakło. Już do Jakuba napisałam. Znając jego nawyki pewnie jest na jakiejś wyprawie, może jak wróci odpisze.

Wróć do „Bazar”