Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4168
Rejestracja: 7 lata temu

Re: Immortal

#101

DiabelskiDom 5 lata temu

A Beyond the North Waves jaki przebój! Ile się przy tym człowiek za małolata wybawił!
Panzer Division Nightwish

Tagi:
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6091
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#102

Wędrowycz 5 lata temu

deathwhore pisze:
5 lata temu
No bo sons najlepsze, od dawna to mówię, tylko jeszcze do tego nie dojrzeliscie
+2 - akurat nie wiem dotąd czy najlepsze, ale napewno jedno z najlepszych ich wydawnictw.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2971
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#103

Vortex 5 lata temu

At the Heart, później Damned i Sons, ta trójka wystarczy mi aby nacieszyć się tą kapelą do cna.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#104

yog 4 lata temu

W świetle najświeższych informacji zaktualizowałem info o dyskografii, okazuje się bowiem, że EP-ka Immortal wyszła już po debiutanckim albumie - ze względu na opóźnienia ze strony tłoczni, to jest 18 sierpnia 1992, a nie w roku 1991, jak podaje nieomylne MA ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#105

Zsamot 4 lata temu

Vortex pisze:
5 lata temu
At the Heart, później Damned i Sons, ta trójka wystarczy mi aby nacieszyć się tą kapelą do cna.
Kolejność z preferencją na Sons... Ale owszem, te 3 są u mnie najchętniej słuchane.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#106

EdusPospolitus 3 lata temu

Jakieś tam kolejne brudy
Członkowie Immortal, Demonaz i Horgh, niedługo wytrzymali w zgodzie zjednocześni przeciw Abbathowi, który kilka lat temu odszedł ze składu i próbował sądownie uzyskać wyłączne prawa do nazwy zespołu (który wspólnie założył z Demonazem w 1990 r.). Sąd nie przychylił się jednak wtedy do jego wniosku. Tym samym Demonaz w 2019 r. uzyskał wyłączne prawa do komercyjnego wykorzystywania nazwy w drodze patentu, jednak - jak się okazuje - Horgh podważył wtedy ten ruch podkreślając, że zbyt długo pracował w zespole wspólnie budując z pozostałymi jego markę, by mu to prawo odbierać. Teraz sąd przyznał mu rację i tym samym Demonaz stracił dopiero co uzyskaną wyłączność. Nie zgadza się z tą decyzją twierdząc, że powinien ją zachować jako jedyny oryginalny członek obecny na wszystkich płytach. (Wygrany) Horgh twierdzi natomiast, że ma nadzieję, iż "w długim terminie uda im się zostawić ten problem za sobą" i "że zespół wystąpi jeszcze na żywo."
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#107

Nebiros 3 lata temu

Jaka romantyczna historia.
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#108

Zsamot 3 lata temu

Wygrają nazwę- po 1/2- ale chcą grać razem??? Gdzie tu logika?
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6091
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#109

Wędrowycz 3 lata temu

Kurwa, ale to żenujące.

Odnośnie Immortal natomiast wczoraj leciało "Battles In The North" i dalej bardzo lubię ten materiał. Wszyscy narzekają na to, że tak bardzo ma spieprzone brzmienie, a moim zdaniem właśnie w tym tkwi swoisty urok. Jest to surowy ekwiwalent zamieci śnieżnej w black metalowej formie. Jak tak słucham, to chyba faktycznie najjaśniejsze punkty tego albumu to pierwszy i ostatni kawałek, choć w riffach sporo się tu dzieje w większości kawałków.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#110

Zsamot 3 lata temu

A ja najbardziej lubię "komercyjny" okres. Pierwsze płyty non stop słuchane u kumpli, wtedy Morbid Noizz, jeszcze z siedzibą w Poznaniu, stanowczo nie dbał o dystrybucję do mniejszych miast. A koleś w Gnieźnie wychodził z założenia, ze przywozi cały katalog, ale po 1 sztuce... Dopiero jak zeszło, to następne przywoził. ;-)

Miały i mają klimat te stare rzeczy. Nawet te komiczne klipy. To ich styl, ich ekspresja.

Z nowszego etapu to chyba najmniej udana to "Damned in black", mimo paru genialnych utworów. "Sons...

Pamiętam szok, jak zobaczyłem okładkę do "At the Heart of Winter", a potem usłyszałem ich, od razu ten album mnie "kupił".
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#111

dj zakrystian 3 lata temu

Zsamot pisze:
3 lata temu
A ja najbardziej lubię "komercyjny" okres. Pierwsze płyty non stop słuchane u kumpli, wtedy Morbid Noizz, jeszcze z siedzibą w Poznaniu, stanowczo nie dbał o dystrybucję do mniejszych miast. A koleś w Gnieźnie wychodził z założenia, ze przywozi cały katalog, ale po 1 sztuce... Dopiero jak zeszło, to następne przywoził. ;-)

Miały i mają klimat te stare rzeczy. Nawet te komiczne klipy. To ich styl, ich ekspresja.

Z nowszego etapu to chyba najmniej udana to "Damned in black", mimo paru genialnych utworów. "Sons...

Pamiętam szok, jak zobaczyłem okładkę do "At the Heart of Winter", a potem usłyszałem ich, od razu ten album mnie "kupił".
No to mam podobnie. Lubię te ich trv początki z szczególnością Pure Holocaust, ale dopiero po AtHoW się obsrałem z uszu. Na drugim miejscu Sons... a Damned... całkiem ok, tylko za dużo tam tresz medyl i popisów ca to Abbath potrafi wybrandzlować na gryfie. No potrafi ciul sporo, tylko to już nie Immortal trochę.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#112

yog 3 lata temu

30 listopada 2020 roku wyjdzie Under the Banner of Blashryrkh. 750 sztukasów, Darkness Shall Rise oczywiście. 6 kaset i dużo innych cudów. 81,99 €

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3977
Rejestracja: 7 lata temu

#113

Pioniere 3 lata temu

Jakoś przegapiłem to, że w ubiegłym roku NWW wydał taką fajną kompilację demosów Amputation - wcześniejszej dm-owej formacji muzyków z Immortal, a jako że nie mają własnego wątku, wkleję se BC tu:

Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#114

TITELITURY 3 lata temu

Już mnie śmieszy to wydawanie muzyki na kasetach. Że też żaden metalowiec nie wpadł na wydawanie materiałów na taśmach pod magnetofony szpulowe. To byłby dopiero kvlt eternal.

Jak na mój gust, Immortal nic się nie zestarzał.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1690
Rejestracja: 6 lata temu

#115

porwanie w satanistanie 3 lata temu

Wędrowycz pisze:
3 lata temu
Kurwa, ale to żenujące.

Odnośnie Immortal natomiast wczoraj leciało "Battles In The North" i dalej bardzo lubię ten materiał. Wszyscy narzekają na to, że tak bardzo ma spieprzone brzmienie, a moim zdaniem właśnie w tym tkwi swoisty urok. Jest to surowy ekwiwalent zamieci śnieżnej w black metalowej formie.
Ja mam z tą płytą największą amplitudę. Raz (częściej chyba) mam dokładnie tak, jak opisujesz i idealnie mi tam wszystko styka, a inną razą wydaje mi się "ja jebie, ale plastikowy śnieg, góry z kartonu i bieda-Trey na wieśle"...
TITELITURY pisze:
3 lata temu
Że też żaden metalowiec nie wpadł na wydawanie materiałów na taśmach pod magnetofony szpulowe. To byłby dopiero kvlt eternal.
Tylko woskowe cylindry are real!


Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 sty 2021, 14:42 przez porwanie w satanistanie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#116

TITELITURY 3 lata temu

E tam, pewnie przeróbka w jakimś Photoshopie.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1690
Rejestracja: 6 lata temu

#117

porwanie w satanistanie 3 lata temu

Nic z tych rzeczy, to wydawnictwo jest akurat znakomicie udokumentowane:

Obrazek
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#118

TITELITURY 3 lata temu

Jebany, słuchał norweskiego BM zanim to się stało modne. Zaimponował mi.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 703
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#119

deathcrush rok temu

Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#120

yog rok temu

Lepiej by Demonaz drugą solową płytę nagrał, a nie jakieś Immortale.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 866
Rejestracja: 6 lata temu

#121

mork rok temu

Northern Chaos Gods jest świetny. Szkoda, że nie grają koncertów.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#122

TheAbhorrent rok temu

Ostatni Immortal jest zajebisty, zjada całą solową twórczość Abbatha. Mam nadzieję, że nadchodząca będzie tak samo dobra.
Obrazek
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#123

yog rok temu

A solowy Demonaz, to w ogóle masakruje te wszystkie ich ostatnie albumiki! Gdzie do tego Abbathowi.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#124

EdusPospolitus rok temu

Oni w ogóle grali jakieś koncerty od czasu wydania "Northern Chaos Gods"?

Ten "nowy" album śmierdzi fejkiem :)
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#125

EdusPospolitus rok temu

Jednak nie fejk i takie info pojawiło się na pejsbuku Immortal:
IMMORTAL have completed work on our upcoming new studio album!
Our new record, War Against All, will be released via Nuclear Blast. This is the band’s 10th studio album, and it will feature 8 new songs in classic IMMORTAL style.

The band ́s founder Demonaz states:
"Immortal continues the style that was established and defined on our very first records. It ́s fast, furious, epic, and mighty Blashyrkh metal - the one and only way!”

Demonaz offers some more background on the process of making War Against All:
“Even though the studio work is necessary to get an ultimate recording, the writing process is obviously my favourite. I still write all the guitar riffs/music at home with the same old vibe, and the lyrics as well. The early days of black metal inspire me the most. Cold nights in the woods, on the mountains under the winter moon. That´s what keeps the spirit alive, and the foundation to all our music"

The album was produced in Bergen, Norway, at Earshot & Conclave Studios.
"It´s actually the same studio where I recorded the guitars and vocals for Northern Chaos Gods. They also did a great job with the new album, and it was a pleasure to go back and work there again. I am especially pleased with the outcome on this one.
It´s got that cold biting guitar sound, yet powerful production.

Immortal have never compromised on the original vision, which is taking fans on a journey through Blashyrkh with our most grim and dark music, with every new release. These songs are no exception to this. I am proud of the final result, it ́s got a distinct expression, and I can ́t wait to let the fans hear it!”

The album’s cover artwork was done by the Swedish artist Mattias Frisk.

Tracklisting:
1. War Against All
2. Thunders Of Darkness
3. Wargod
4. No sun
5. Return To Cold
6. Norlandihr
7. Immortal
8. Blashyrkh My Throne

To shorten the wait until the album comes in 2023 you can listen to our discography here: https://nblast.de/ImmortalSpfyFull
Czyli wychodzi na to, że Immortal to obecnie solowy Demonaz? :)
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#126

yog rok temu

Ciekawe, kto będzie stukał.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2971
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#127

Vortex rok temu

Zapewne @Hajasz 😂
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#128

Zsamot rok temu

Mógłby Trym i tak nic nie robi. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#129

TheAbhorrent rok temu

Nowy album Immortal pojawi się 21 marca, z tego co widać póki co chyba tylko w wersji elektronicznej... Na basie zagrał Ice Dale (grał już z Demonazem na "March of the Norse", co ciekawe grał też z Abbathem i chyba wciąż pozostaje w składzie koncertowym), a na perce Kevin Kvale.
https://immortal.bfan.link/waasg.fpo

“Everything was recorded and mastered in Bergen this time, and I am especially pleased with the production on this one. The album was produced in Earshot & Conclave Studios and mastered at Solslottet. This time we had Ice Dale (Enslaved/Audrey Horne) on bass and Kevin Kvåle (Gaahls Wyrd) on drums. It’s all about getting the best result.”

“Immortal have never compromised on the original vision, which is taking the fans on a journey through Blashyrkh with our most grim and dark music with every new release – no matter. These songs are no exception to this. I am very excited and proud of the final result, it’s got a distinct expression, and I can’t wait to let the fans hear it!”

The album’s cover artwork is done by the Swedish artist Mattias Frisk.

Tracklisting:
1. War Against All
2. Thunders Of Darkness
3. Wargod
4. No sun
5. Return To Cold
6. Norlandihr
7. Immortal.
8. Blashyrkh My Throne
Obrazek
Awatar użytkownika
hvitt lys
Posty: 16
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Dziupla

#130

hvitt lys rok temu

EdusPospolitus pisze:
rok temu
Czyli wychodzi na to, że Immortal to obecnie solowy Demonaz? :)
I dobrze. Demonaz ostatnim albumem zmielił wszystko to co crab walkujący grubas wysrał podczas swojej solowej twórczości. Jeśli Immortal ma dalej być Immortalem to tylko w rękach tego typa.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2958
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#131

Szajtan rok temu

TheAbhorrent pisze:
rok temu
Na basie zagrał Ice Dale (grał już z Demonazem na "March of the Norse", co ciekawe grał też z Abbathem i chyba wciąż pozostaje w składzie koncertowym), a na perce Kevin Kvale.
Dobrze, że pomagali mu żywi muzycy, bo już się martwiłem, że nagrał to z laptopem.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#132

TheAbhorrent rok temu

Dokładnie, ostatni Immortal dużo lepszy niż wszystkie 3 od Abbatha. Ciekawi mnie tylko brak wersji fizycznej. Czy to nowy trend? Zespół za mały żeby się opłacało Nuclear Blast? Może niedługo będą w Agonia Rec.? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
STALOWY SYLWEK
Master Of Reality
Posty: 260
Rejestracja: 6 lata temu

#133

STALOWY SYLWEK rok temu

Deja vu
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2958
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#134

Szajtan rok temu

TheAbhorrent pisze:
rok temu
Ciekawi mnie tylko brak wersji fizycznej.
Premiera wersji fizycznej 26 maja jako digipack.
Ciekawe dlaczego tak późno? Chcą zobaczyć jakie nastroje ludu i w zależności od zapotrzebowania tyle wybić? Opóźniony winyl to norma, ale z CD kilkumiesięczna przerwa jest dosyć dziwna.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#135

TheAbhorrent rok temu

Skąd info?

Może teraz tak będzie, gdzieś czytałem, że w USA winyle lepiej schodzą niż CD... Chociaż myślałem, że Immortal to jednak taka znana nazwa, że będzie normalna premiera.
Obrazek
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#136

dj zakrystian rok temu

Mnie to się wydaje, że po odejściu Abbatha nazwa Immortal sporo straciła na popularności a część kucy woli solowe wypociny Abbatha od niby zachwalanej ostatniej płyty Immortal. Samo nagranie dobrej płyty i pozytywne opinie nie są tyle istotne, co sprzedaż. Idę o zakład, że Abbath opchnął 2-3 razy tyle ostatniej płyty, co ostatnie Immortal.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#137

yog rok temu

Morda Abbatha jest z pewnością bardziej rozpoznawalna, ale Demonaz solo, a Abbath solo to przepaść ogromna.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
wyziew
Posty: 39
Rejestracja: 5 lata temu

#138

wyziew rok temu

Szajtan pisze:
rok temu
TheAbhorrent pisze:
rok temu
Ciekawi mnie tylko brak wersji fizycznej.
Premiera wersji fizycznej 26 maja jako digipack.
Ciekawe dlaczego tak późno? Chcą zobaczyć jakie nastroje ludu i w zależności od zapotrzebowania tyle wybić? Opóźniony winyl to norma, ale z CD kilkumiesięczna przerwa jest dosyć dziwna.

Obrazek

Mam cię doppelganger
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1839
Rejestracja: 7 lata temu

#139

Blind rok temu

Ano to nie pierwszy taki dziwny zbieg okoliczności, bo już kiedyś też kopiując wpisy użytkownika podejrzanego, google odnosiło mnie do np. stronek na fejsie, gdzie słowo w słowo było coś napisane tak samo.
A co do Immortal to naturalnie na płytę zupełnie nie czekam i jej nie sprawdzę, gdyż zespół ten jest mi obojętny. No, lubię debiut i ten album, na którym jest One by One i Tyrants, ale nie wracam do nich już.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1692
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

#140

brzask rok temu

Od wielu lat nie sprawdzam co nagrywają. Z ich całego dysko wystarczą mi dwie bezapelacyjnie najlepsze płyty czyli Blizzard Beasts z potężnymi pokładami agresji i At the Heart of Winter z sześcioma epickimi hymnami wychwalającymi mroźną północ, Aaaargh!!!!
Mam jeszcze debiut i 'Battles in the North' ale jak dla mnie to one już przynajmniej oczko niżej.
There's something growing in the trees_______Through time war prevails
I think it's a different me
__________________Thoughts fears cast aside
______________________________________Face the consequence alone
______________________________________With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2958
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#141

Szajtan rok temu

Jest pierwszy singiel z zapowiadanej nowej płyty, tytułowy "War Against All"

Okazuje się, że dzisiaj jest premiera tylko singla, a premiera albumu odbędzie się 26 maja.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 866
Rejestracja: 6 lata temu

#142

mork rok temu

dj zakrystian pisze:
rok temu
Mnie to się wydaje, że po odejściu Abbatha nazwa Immortal sporo straciła na popularności a część kucy woli solowe wypociny Abbatha od niby zachwalanej ostatniej płyty Immortal. Samo nagranie dobrej płyty i pozytywne opinie nie są tyle istotne, co sprzedaż. Idę o zakład, że Abbath opchnął 2-3 razy tyle ostatniej płyty, co ostatnie Immortal.
Immortal nie koncertuje a to w dużej mierze przekłada się na sprzedaż płyt. Koncerty na festiwalach, trasy najbardziej napędzają promocję albumu.
Singiel rewelacja! Solowe albumy Abbath'a lubię ale jeśli Immortal to tylko z Demonaz'em za sterami.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#143

TheAbhorrent rok temu

Zajebiste granie :D Dobrze, że nie ma tematu braku fizycznego nośnika, nazwa singla jest taka sama jak albumu, ktoś nie doprecyzował (do tego oficjalny link był tylko do preorderu cyfrowego) i poszło... :) Tymczasem NB przygotował nawet box i parę wersji kolorystycznych winyla.
Obrazek
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 703
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#144

deathcrush rok temu

Bardzo podobny ten singiel do utworu Northern Chaos Gods. Trzyma bardzo dobry poziom.
Awatar użytkownika
wyziew
Posty: 39
Rejestracja: 5 lata temu

#145

wyziew rok temu

Nudno. Z 10% Immortal w tym słychać. No ale skoro zachwycaliście się poprzednim albumem to szkoda nawet dyskutować.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#146

yog rok temu

Taki tam kawałek, gdyby wydał drugi album Demonaz, to bym słuchał z większym zapałem.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#147

dj zakrystian rok temu

Numer promujący Northern Chaos Gods miał lepsze riffy, ale konstrukcja numeru podobna. Typowy numer Immortal, nie kumam narzekań. Gdyby zagrali reggae podobne do black metalu, to by było zaskoczenie. Od tego przesytu muzyki z neta, to kucom się w dupach przewraca ze zblazowania.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
wyziew
Posty: 39
Rejestracja: 5 lata temu

#148

wyziew rok temu

„typowy numer Immortal” - a to z której płyty?
Zresztą zawołajcie użytnika @Hajasz to wam powie kiedy Immortal się skończył lub nigdy się nie zaczął.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#149

dj zakrystian rok temu

wyziew pisze:
rok temu
„typowy numer Immortal” - a to z której płyty?
Zresztą zawołajcie użytnika @Hajasz to wam powie kiedy Immortal się skończył lub nigdy się nie zaczął.
Z tej, która niebawem wyjdzie. Takie składowe w tym nowym utworze można odszukać i na Pure Holocaust i na Sons of Northern Darkness, oczywiście nie 1:1, bo jest rok 2023 a nie 1995, jakby ktoś przespał.
Dla Hajasz się skończyli na Blizzard Beast, czyli ostatniej płycie z Demonazem, który obecnie przejął stery, więc powinno mu podejść, bo chłop gra charakterystycznie. Demonaz, nie Hajasz😆
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 866
Rejestracja: 6 lata temu

#150

mork rok temu

Tak, brzmi jak typowy numer Immortal a to tylko jedna z wielu jego zalet.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease

Wróć do „Black Metal”