Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Master Of Puppets

Re: Behemoth

TheAbhorrent 6 dni temu

dj zakrystian pisze:
6 dni temu
Wchodzą w erę Load/Reload?
Raczej wchodzą w erę wieku średniego ;) O ile psychicznie można się bawić ultra hiper opóźnioną adolescencję, to biologii się nie oszuka.
Nie cierpię pisać postów.

Tagi:
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian 6 dni temu

TheAbhorrent pisze:
6 dni temu
dj zakrystian pisze:
6 dni temu
Wchodzą w erę Load/Reload?
Raczej wchodzą w erę wieku średniego ;) O ile psychicznie można się bawić ultra hiper opóźnioną adolescencję, to biologii się nie oszuka.
Nerguś ma 45, więc midlife crisis już przeszedł. Za wiek średni przyjmując, że życie zacina się po 40. Młodość musi się wyszumieć, starość wypierdzieć. Chociaż weteranom udaje się po latach nagrać świetne płyty. W okolicach 60 - 70.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
deathwhore
Tormentor

deathwhore 6 dni temu

Ja czekam aż wydadzą płytę której mógłbym posłuchać od początku do końca bez uczucia znużenia. Mimo zmiany stylisryki z 5 razy, pod każdą postacią nagrywa muzykę w której ciężko mi się słucha. Tę nową sprawdzałem w dużej mierze, żeby posłuchać jakie brzmienie ukręcili. Też nie powaliło, o muzyce się nie wypowiem, po 2 numerach włączyłem stare Wilki - więcej życia, lepsza dramaturgia, a Gawliński jako szaman był bardziej autentyczny, Darskiemu gdy śpiewa jakoś w ogóle nie wierzę, cienki z niego aktor, a wokalista powinien być albo znakomitym aktorem, albo totalnie autentyczny i przynajmniej przyzwoitym aktorem. Darski nie jest, ma najwyżej bardzo dobry warsztat. Ale to dla mnie za mało.
Nebiros pisze:
2 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 6 dni temu

Albo przedawkowałeś Genesis, albo masz rację.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor

deathwhore 6 dni temu

Ostatnio nawet gorzej, winyle Genesis z Gabrielem się kurzą, a slucham dużo Colllinsa solo. Więc może po prostu zdziadziałem.
Nebiros pisze:
2 lata temu
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian 6 dni temu

Wilki lepsze od Hehemoth, wokalnie nie ma nawet co porównywać.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 6 dni temu

deathwhore pisze:
6 dni temu
Ostatnio nawet gorzej, winyle Genesis z Gabrielem się kurzą, a slucham dużo Colllinsa solo. Więc może po prostu zdziadziałem.
Dobrze. Embrace your inner Patrick Bateman.
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Master Of Puppets

TheAbhorrent 6 dni temu

Jakaś recka nowej płyty, ale mnie zaciekawił ostatni akapit:
Trzeba mu oddać coś jeszcze. Mianowicie to, że mimo całej tej swojej celebryckości Nergal gdzieś tam w środku pozostał zwykłym gościem, który lubi rockową muzę i metalową imprezę. Wie o tym każdy, kto bywa na koncertach w warszawskich klubach. Darskiego można tam regularnie spotkać i zobaczyć, jak bez zadęcia zbija pionę i gada z młodziakami, którzy też przyszli zobaczyć swój ulubiony band na scenie. I nie ma co pierdzielić, że robi to w ramach dbania o swój fanbase. Nie, bo w tym celu to drze biblię na scenie i wrzuca nudesy na insta. A na koncerty wśród gawiedzi przychodzi, bo wciąż lubi metal. I w jego płytach wciąż to czuć.
Potwierdzi ktoś, że Nergal pojawia się na koncertach i tak się zachowuje? Bo wg dominującej tu opinii koleś jest bucem, wprawnym biznesmenem i jeszcze raz bucem ;) Mnie on też się wydaje totalnym pasjonatem metalu, ale zawsze może się okazać, że to poza. Chociaż bym się zdziwił.

Źródło: https://sztukmix.pl/behemoth-opus-contra-naturam/
Nie cierpię pisać postów.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 6 dni temu

Pojawia się na warszawskich koncertach i zachowuje się jak człowiek, potwierdzam. Nie wiem jednak, czy rozmawia z młodocianymi fanami czy też nie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian 6 dni temu

To żeby niebyć bucem, nie wystarczy chodzić na koncerty. Nie rozumiem analogii? To jak przejdę się na jakiś koncert, to zostanę prawilniakiem? W chuju to mam, tak tylko pytam😁
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 6 dni temu

No tak sprawa wygląda, że wiele pewnie osób podbijało do Adama a ten widząc kto i jak pewnie robił selekcje czyli pogadał z trzeźwymi i normalnymi a najebanych gówniarzy i nie tylko spławiał bezczelnie. Ci pierwsi powiedzą, że Adam spoko gość, całkiem normalny, fajnie się pogadało, zrobiło fotkę a tamci drudzy powiedzą, że cham, prostak i buc bo kazał im spierdalać.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot 6 dni temu

Hajasz pisze:
6 dni temu
No tak sprawa wygląda, że wiele pewnie osób podbijało do Adama a ten widząc kto i jak pewnie robił selekcje czyli pogadał z trzeźwymi i normalnymi a najebanych gówniarzy i nie tylko spławiał bezczelnie. Ci pierwsi powiedzą, że Adam spoko gość, całkiem normalny, fajnie się pogadało, zrobiło fotkę a tamci drudzy powiedzą, że cham, prostak i buc bo kazał im spierdalać.
Otóż to.
Allah jest wielki, ale B-52 też jest duży.
Lis
Moderator globalny

Lis 5 dni temu

Ja tam Nergala nawet lubię, wydaje się taki pozytywny wesoły świrusek, a nowa płyta? Sam nie wiem, brzmi mnie trochę jak kaszanka z dżemem.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian 4 dni temu

Najlepszym dokonaniem Hehemoth pozostaje Evangelion. Satanist bardzo dobry, ale trochę brak tam tego huraganu i wpierdolu, jaki był na Demigod. Na Evangelion jest i klimat i wpierdol, w odpowiednich proporcjach. Do tego świetne kompozycje.
Lis
Moderator globalny

Lis 4 dni temu

Dla mnie najlepszym Behemothem jest Thelema.6, właśnie za to o czym wspominasz, huragan i mrok gęsty. Potem Satanica, też za klimat, i energię, ta płyta ma taką specyficzną dynamikę i dramaturgię. Reszty nie słucham, ten ich styl średnio mi pasuje i nie podobają mi się te solówki, do tego wtykane na każdym kroku. Świetne sola to były, bodajże 3, w wykonaniu Havoca na Zos Kia Cultus, miał do tego rękę.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor

Szajtan 4 dni temu

Mają rozmach. Nowy klip Versvs Christvs.
Only Death is Real
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian 4 dni temu

Lis pisze:
4 dni temu
Dla mnie najlepszym Behemothem jest Thelema.6, właśnie za to o czym wspominasz, huragan i mrok gęsty. Potem Satanica, też za klimat, i energię, ta płyta ma taką specyficzną dynamikę i dramaturgię. Reszty nie słucham, ten ich styl średnio mi pasuje i nie podobają mi się te solówki, do tego wtykane na każdym kroku. Świetne sola to były, bodajże 3, w wykonaniu Havoca na Zos Kia Cultus, miał do tego rękę.
Thelema i Satanica to równie dobre płyty. Tylko tam brzmienie kuleje. Te triggerowane bębny szczególnie. Ale kompozycyjnie, to nie odstają od Evangelion. Na tej płycie spotkały się i świetne utwory i mięsista produkcja. Szczególnie gary Inferno. Wreszcie brzmią naturalnie i potężnie. Nawet na Apostasy, choć już bez triggerów, brzmiały jakoś płasko. A Satanica lubię jako pierwszy poznany Hehemoth. Kaka Demona robiła wtedy ogromne wrażenie.
Lis
Moderator globalny

Lis 3 dni temu

dj zakrystian pisze:
4 dni temu
Kaka Demona robiła wtedy ogromne wrażenie.
Tak, chyba już zawsze będę tam słyszał 'Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent'
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot 3 dni temu

Nowy klip jak zawsze na pełnej epie. Ciekawy. Zresztą sam utwór ma potencjał.
Ostatnio w u Dunaj w 357 Radio był Zbylu i trochę pogadał o Behemoth, projektach swoich, no i bębnach na przestrzeni lat w Behemoth. Jedna z ciekawszych audycji.
Allah jest wielki, ale B-52 też jest duży.
Awatar użytkownika
Wyrocznia

Wyrocznia dzień temu

A ja nie mogę się do hehemota przekonać. Z polskiego dm wole Vadera (bardzo lubie) czy nawet Hate a hehemot nigdy nie siadł. Może ta cała komercyjna otoczka mnie odstrasza i to ze są tak znani? A może słuchałem złych płyt?
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej

Vexatus dzień temu

Zsamot pisze:
3 dni temu
Ostatnio w u Dunaj w 357 Radio był Zbylu i trochę pogadał o Behemoth, projektach swoich, no i bębnach na przestrzeni lat w Behemoth. Jedna z ciekawszych audycji.
Co mnie akurat wcale nie dziwi, bo on jest od grania, nie od pajacowania...
deathwhore
Tormentor

deathwhore dzień temu

Zsamot pisze:
3 dni temu
Nowy klip jak zawsze na pełnej epie. Ciekawy. Zresztą sam utwór ma potencjał.
Na pewno złych, bo tak naprawdę dobrej to nie nagrali. Te z okresu Pandemonic Incantations - ZOS Skoda Fabia mogłyby być dobre, ale musiałyby mieć dobre numery w ilosci więcej niż kilka. Ale i tak są najlepsze.
Nebiros pisze:
2 lata temu

Wróć do „Black Metal”