Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 853
Rejestracja: 6 lata temu

Blood Libel

Nathas 3 mies. temu

Obrazek
Blood Libel to projekt człowieka znanego m.in. z równie świetnego Svolder (choć może i nie znanego, bo w temacie Svolder chujem wieje i tylko kule biegaczy zapieprzają jak po pustyni). Oczywiście oba są bardzo niepoprawne politycznie i oba są banowane w wielu miejscach. Główna różnica między tymi tworami jest taka, że Blood Libel skupia się na żymianach i jest w moim odczuciu trochę ostrzejszy muzycznie.

Debiut jest bardzo ok i kto lubi Svolder, łyknie bez popity. W tym roku wyszedł drugi album i to już jest taki cios, że weź! Pięknie to buja i już pierwszy, instrumentalny kawałek, który można nazwać intrem zapowiada mega jazdę. Normalnie jazda jak pociągiem słyszanym w czwartym kawałku i tak jest do końca, przez całe czterdzieści minut.

Z wiadomych powodów wklejam tylko linki do yt. Słuchajcie póki jest, bo pewnie z czasem zostaną tu jedynie nieaktywne kwadraty:
Skład:
Sam Hyde - Everything (2019-present) Intolerance, Svolder, ex-Northern Torment, Konungr, ex-Rites of Thy Degringolade, ex-Fragile Existence (live), ex-Bolero, ex-Mythyratus, ex-Nocturnity

Dyskografia:
2019 - Only One Way to Win Back Our Nations [EP]
2019 - Hate Propaganda Compendium [kompilacja]
2020 - Museums of Gas and Mirrors
2023 - Giftgas!

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Bl ... 3540450481
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17315
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 mies. temu

W temacie o Svolder chujem wieje, bo takie Nathasy nawet nie napiszą, że druga płyta wyszła!!!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4567
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 2 mies. temu

No, przyznać muszę, że jak na NSBM, to poprzeczka postawiona tak wysoko, że niejeden zespół z nurtu gównojadów wywołujących duszki w pentagramie jej nie przeskoczy. Faktycznie, intro kozackie, a potem jest już tylko lepiej. A kiedy wchodzą w te lekko rockowe rytmy, mam skojarzenia z Midnight. Faktycznie, bdb album i trzeba będzie zapukać do LSS po oryginalny nośnik.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.

Wróć do „Black Metal”