Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Felvum

Vexatus miesiąc temu

Obrazek
Felvum to istniejący od 2022 roku ukraiński zespół grający zajebisty prostacki Raw Black Metal. Chłopaki jak do tej pory uraczyli świat tylko i wyłącznie jednym materiałem, czyli rewelacyjną EPką "Fullmoon Mysticism" z 2022 roku. EPka jest tak zajebista i słucha się tego krótkiego materiału tak doskonale, że nawet nie mam serca wypominać chłopakom, że trzy z czterech umieszczonych na niej kawałków to wariacje na temat najsłynniejszego riffu Darkthrone. :D

Obrazek
Skład:
Wanja Mamykin - Bass, Drums (2022-present) Mrtva Vod
Crying Orc - Guitars (2022-present) Këkht Aräkh, ex-Cuckoo's Nest, ex-Crying Orc, ex-Fløra the Witch, ex-Pillows Club, ex-ug_sys, ex-Yokai
Felnone - Vocals (2022-present)

Dyskografia:
2022 - Fullmoon Mysticism [EP]

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Felvum/3540504853
BC: https://felvum.bandcamp.com/music
Ostatnio zmieniony 25 kwi 2024, 18:51 przez Vexatus, łącznie zmieniany 1 raz.
Hosanna w (ś)fińskim okopie!!! :twisted:
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor

brzask miesiąc temu

Bardzo dobra Epka i przyjemnie spędzone 15minut.
Może niektórych zachęci a innych wręcz przeciwnie - na gitarce pocina tu smutny chłop z różą w łapie, ten ze skórzanego fotela.
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus miesiąc temu

brzask pisze: ten ze skórzanego fotela.
Zgadza się, ale on tu tylko na gitarze pierdzi. Cała koncepcja tego zespołu to chyba od skrzeczącego wyszła. Jakoś nie miałem czasu sprawdzić tego projektu i akurat dzisiaj mnie naszło. Zajebiste! Pewnie poleci dzisiaj jeszcze z 10 razy. :D
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog miesiąc temu

Słuchałem prawie rok temu i gdyby nie wspomnienie, że chlipiec ze skórzanego fotela, to bym nie skojarzył, że znam tych prostaków i ich krótkki materiał. Spoko było.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Vexatus miesiąc temu

Literówkę byś poprawił zamiast śmieszkować... :) A właściwie dwie, bo u Ciebie w poście też chochlik napsocił.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Vexatus miesiąc temu

Dzisiaj cały wieczór śmiga ta płytka w zapętleniu. Więcej by mogli tego prostackuego brzęczącego plagiatowania transylwańskiego głodu wypuścić, bo EPka jest króciutka i pewnie za jakiś czas mi się znudzi... :D
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz miesiąc temu

Dobre to. Lubię takie kloniki starego Darkthrone a jak jeszcze robią sobie takie fotki to nawet bardzo. Szkoda tylko, że pewnie nic już nie wydadzą bo zapną ich w kamasze i zobaczą blek metal na pełnej.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Vexatus miesiąc temu

Dorwałem EPkę na fizyku... :twisted:

Wróć do „Black Metal”