"Si Monumentum Requires, Circumspice"
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

Re:

Post pit » 2 mies. temu

yog pisze:
2 mies. temu
Jakieś nowe teledyski, pewnie to, co zawsze, jakieś krzyże i dużo dłoni składanych jak do zbierania deszczówki.

A co to? Parodia Heart-Shaped Box, Albatross, Love Like Blood i okładek Dwarves? Nergal jako Kung Lao?
It's not my goddamn planet. Understand, monkeyboy? - John Bigbooté

Tagi:
Molotow 666
Master Of Reality

Post Molotow 666 » miesiąc temu

Obrazek

Tak słucham po prostu albumu "Satanica".... I nagle taki dzwon... Kurwa ten album wyszedł 20 lat temu!!! Szok jak czas ucieka...
dj zakrystian
Tormentor

Post dj zakrystian » miesiąc temu

I nadal sie go dobrze slucha, moze nieco brzmienie odstaje od pozniejszych ale same utwory dalej robia wrazenie. Szkoda, ze Behemocz juz raczej nie powroci w te rejony. Nergus za mocno poszedl w hipsteriade.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Post Zsamot » miesiąc temu

Kurwa, jaką hipsteriadę??? Bo gadżety???

Satanica miała swój czas i jest to idealny album, by pójść dalej. Potem już tylko lepiej.

Niemniej uwielbiam ten album.
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.
dj zakrystian
Tormentor

Post dj zakrystian » miesiąc temu

Zsamot pisze:
miesiąc temu
Kurwa, jaką hipsteriadę??? Bo gadżety???

Satanica miała swój czas i jest to idealny album, by pójść dalej. Potem już tylko lepiej.

Niemniej uwielbiam ten album.
Chodzi mi o imidz Adasia jak i podpierdalanie patentow z tego co akurat trendi w mocnym graniu. Bylo Morbid/Nile na Zoskach i Demigodach. Teraz jest modny religijny blek i ostatni Behemocz ewidentnie w te klimaty leci. Niemniej lubie w zasadzie wszystko co nagrali, ale koniunkturalni sa.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Post Zsamot » miesiąc temu

Mi tam ich image delikatnie "leży". Istotny jest na "deskach" , no i sesje fotograficzne, które są elementem szaty graficznej danego albumu. co do koniunktury, to pewnie tak, zarazem przyznam, ze czasem płyty "followersów" bardziej mnie przekonują niż liderów danego nurtu.

King Diamond / Mercyful Fate powypuszczali jakieś figurki, paluchy, zatem to powszechne dorabianie sobie gadżetami. Mi to wisi, bo absolutnie jestem poza tym. Co innego smycz, otwieracz do piwa czy czapeczka. Ale inne bzdety omijam, bo np. nie zaryzykowałbym prezerwatywy, która jakby nie było ma mnie chronić. ;-) Psu też kupuję karmę Boscha, nie Behemoth. ;-) Inaczej bym prędko pożałował. ;-)

Jeżeli za jakiś czas Nergal będzie miał audycję w TV, kana ł mną YT- ok. I tak nie mam tv, nie oglądam nic poza klipami i dokumentami na YT. ;-)

Liczy się tylko muza, a ta jest moim słabsza na tej ostatniej płycie niż na poprzedniej. Nie mam poczucia obcowania z poszczególnymi utworami, są oczywiście ciekawe kompozycje, ale... no właśnie.
corpseflower

Post corpseflower » tydzień temu

Z wczorajszego koncertu Behemoth 🤘 ostatni w polskiej trasie 😢 przy okazji zgarnąłem wydaną tylko na okazje tej trasy epkę z autografami , w limitowanej edycji sztuk 666 😈

🤘

Obrazek

🤘

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Post Zsamot » tydzień temu

EPka winylowa?
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Post Vexatus » tydzień temu

Zsamot pisze:
tydzień temu
EPka winylowa?
Nie. To 10-calowy CD. Albo ktoś ma wyjątkowo małe rączki... ;) Oczywiście, że winylowa. :)
Vexatus - moje słuchowiska dla ludzi głuchych. Czacha dymi - mój blog.
Przyszła pora na Grindcore'a >>> 地獄 >>> Work in progress...
Jestem uczulony na pierdolenie głupot!!!
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Mi coś fotek nie do końca załadowało, ...
E, to żadna strata. I tak bym nie kupił. To EPka z kawałkami live czy coś jeszcze ?
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Post Vexatus » tydzień temu

Tytułowy kawałek + 3 kawałki live.

https://www.metal-archives.com/albums/B ... nis/794273
Vexatus - moje słuchowiska dla ludzi głuchych. Czacha dymi - mój blog.
Przyszła pora na Grindcore'a >>> 地獄 >>> Work in progress...
Jestem uczulony na pierdolenie głupot!!!
corpseflower

To taki gadżet , bajer .. takie wydawnictwo dostępne tylko na koncertach , wyprodukowane w nakładzie 666 sztuk , do wyboru vinyl biały albo przezroczysty .. fajnie ozdabia półkę w domu 😂 tez się zastanawiałem czy kupić czy nie ale nie żałuje 🤘
Ruda.06030

Post Ruda.06030 » tydzień temu

Dzisiaj rozmawiając ze znajomym z black metalowego zespołu usłyszałam, że dla niego Behemoth to dno. Zastanawia mnie fakt,że stary Behemoth zawiele od standardowego obrazu black metalu się nie różnił. Z czasem faktycznie zaczął robić się bardziej medialny (np. tworząc ręczniki ze swoją facjatą którą później wycierasz sobie dupe) ale niestety na tym już polega biznes. Sama muzyka jest według mnie na naprawdę wysokim poziomie, a podchodzenie do zespołu pod względem osobistości troche mija się z fenomenem słuchania muzyki.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » tydzień temu

Różnił się stary Behemoth tym od wielu innych blackowych zespołów, że jest w tym blackowaniu przeciętny do bólu. Obraz nie gra.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Ruda.06030

Post Ruda.06030 » tydzień temu

yog pisze:
tydzień temu
Różnił się stary Behemoth tym od wielu innych blackowych zespołów, że jest w tym blackowaniu przeciętny do bólu. Obraz nie gra.
Coś w tym jest. Ale wypromować się umieją? Umieją. I tak duża część polskich "black metali" wie, że Nergal był z doda ale dziwią się, że Batushka to polski zespół.
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Ale co to ma do muzyki, z kim jaki lider łazi... i z kim się spotyka. Niby tacy wszyscy kontrowersyjni, niewierzący a mentalność bab z poduchą na parapecie w oknie. Mnie interesuje wartość tej EPki,czy fajne kawałki czy ciekawe wykonanie, a tu o ręcznikach, wizerunku... i na finał Batuszce, bo rzeczywiście, mało o nich tu na forum. ;-)
Pytam, bo lubię EPki Behemoth, zwłaszcza gdy wrzucą jakiś kowerek.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

Post TITELITURY » tydzień temu

Pojechać na koncert i robić zdjęcia. O tempora, o mores!
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Teraz nie ma szans, by być na koncercie, bez jebanych filmików i fot tyłem do sceny. I wrzucać na FB.
Molotow 666
Master Of Reality

Post Molotow 666 » tydzień temu

corpseflower pisze:
tydzień temu
To taki gadżet , bajer .. takie wydawnictwo dostępne tylko na koncertach , wyprodukowane w nakładzie 666 sztuk , do wyboru vinyl biały albo przezroczysty .. fajnie ozdabia półkę w domu 😂 tez się zastanawiałem czy kupić czy nie ale nie żałuje 🤘
Ile kosztowała ta EP'ka?
corpseflower

100 zł 😂

Wróć do „Black Metal”