Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Nazarene Whore

#1

Vexatus 4 lata temu

Obrazek
Nazarene Whore to jednoosobowy amerykański projekt z gatunku Raw Black Metal/Experimental. Do tej pory pod tym szyldem wyszło już kilkanaście materiałów, ale są to niemal wyłącznie demka. Dodatkowo ukazały się także 3 EPki, w tym 2 na jedynym słusznym nośniku. ;) Nazarene Whore to Raw Black Metal pełną gębą, ale jednocześnie często na plan pierwszy wysuwa się tutaj... coś innego. :) Niby muzyka prymitywna i prosta jak konstrukcja cepa, ale jednocześnie tworzy dość oryginalny (choć nieco klaustrofobiczny) klimat. Poniżej wrzucam mój ulubiony materiał Heaven Bleeds Black oraz najnowsze demo. Dla większości to będzie bezsensowny hałas nie do strawienia, ale i tak warto sprawdzić w ramach eksperymentu. :)

Skład:
Ray Rivera - All instruments, Vocals (2003-present) Fellatrix Morgue, ex-Sacreligious Torment, ex-Anuus Altaar, Jhesu Masturbator, Purulent Wormjizz, ex-Alucarda's Tomb, ex-Black Putrefaction, ex-Fantasmi Di Sodoma, ex-Nuclear Vulva, ex-Sewercunt

Dyskografia:
2003 - The Scourge [demo]
2004 - Black Vulva Christ [EP]
2004 - Ritual of Anus [demo]
2012 - The Purge of Filth and Vomit [demo]
2012 - Necroperversion [demo]
2013 - Decomposed in Sodomy [split]
2013 - Invocations of Necro-Sodomy / Dark Realm Mysticism [split]
2013 - Unholy Black Filth [EP]
2013 - Heaven Bleeds Black [EP]
2013 - Sacrilegious Necro-Slaughter [demo]
2013 - Black Death Rising [demo]
2013 - Black Revelations / Canonizing the Inmortus [split]
2016 - Morbid Macabra [demo]




MA: https://www.metal-archives.com/bands/Na ... 3540358847
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#2

yog 4 lata temu

Posłuchałem tego zachwalanego Heaven Bleeds Black i brzmi to, jakbyś pchnięty ciekawością zapuścił żurawia do jakiejś groty, a tu z niej atakuje cię chmara nietoperzy. Oszołomiony zataczasz się, robiąc pół piruetu i wpadasz do jaskini, która okazuje się być opuszczonymi katakumbami. Jedyne co nie daje spokoju, to że szkielety ułożono w pozycjach sugerujących uczestnictwo w orgii i czujesz, że obficie krwawisz ze skroni...
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#3

Vexatus 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Posłuchałem tego zachwalanego Heaven Bleeds Black
Ale po co? To nie jest muzyka dla fanów depresyjnego Thrashu. ;)
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#4

Pioniere 4 lata temu

Opinii ani oceny tu żadnej nie widzę, a jedynie jakiś opis — niczym proza, spisana ze ściany sekretnych odmętów szpitala w Tworkach. A może to coś tyczy się tekstów zespołu? Nie wiem, nie słuchałem. Powtórzę więc za @Vexatusem pytanie. Po co? ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#5

yog 4 lata temu

A posty Wasze - po co?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#6

Vexatus 4 lata temu

Posty muszą się zgadzać! ;)
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#7

Pioniere 4 lata temu

Ciekawi nas skąd nagle u ciebie się wzięło zainteresowanie tego typu projektami? Jak powszechnie wiadomo to na coś, co jest zbyt przewidywalne, wtórne wylewasz zazwyczaj wiadro pomyj i szczyn, oznajmiając, że dla ciebie to nieprzeciętna nuda lub inne takie. Szkalując przy okazji tych, co się w tym zasłuchują.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#8

yog 4 lata temu

Vexatus pisze:
4 lata temu
Raw Black Metal/Experimental
Lubię raw black metal, lubię eksperymentalny black metal. Dużo bardziej, niż thrash. Myślałem, że to w miarę łatwo zauważyć :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#9

Pioniere 4 lata temu

Właśnie dało się zauważyć, że w większości, nie lubisz — znaczy się w sensie takim, że nie interesi cię już współcześnie grany Raw, a jedynie jego aspekt historyczny w formie jakich tam LLN-ów i chyba nie specjalnie, nic poza tym 8-)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#10

yog 4 lata temu

No nie wiem, jakoś z Black Cilicami, Candelabrumami i Pa Vesh Enami tego świata jestem z grubsza na bieżąco, a w kolejce do sprawdzenia w najbliższym czasie czyha np. Lampir.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#11

deathwhore 4 lata temu

W życiu nie nazwałbym surowym black metalem gówna z perkusją z komputerka. Surowo to brzmiał Under A Funeral Moon.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#12

Pioniere 4 lata temu

No może żyłem w błędzie? Stąd wnioski, bo się nie chwalisz wcale swymi odkryciami w zakładanych wątkach, jak @Vexatus, a jedyne twe opinie o tekowej muzie, poza kilkoma wyjątkami, to narzekania na bezkresną nudę.

@deathwhore Surowość to pojęcie dość szerokie, obejmujące też nie same kwestie brzmienia, ale też i "skrajny" minimalizm.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#13

Vexatus 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
w kolejce do sprawdzenia w najbliższym czasie czyha np. Lampir.
Zrobię temat o tym projekcie to sobie możesz znowu pomarudzić o grotach, jaskiniach, katakumbach i tym podobnych. :)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#14

Vexatus rok temu

Obrazek

Ale to pięknie z placka brzmi! Szkoda, że mam taki kiepski sprzęt i rzadko słucham tego typu rzeczy z jedynego słusznego nośnika...

Wróć do „Black Metal”