deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#301

deathwhore 4 lata temu

Sinister > Coven > Henbane > Haxan

Tak to wygląda, że każda kolejna płyta coraz lepsza. Nie ujmując nic debiutowi, bo znakomicie się tego słucha.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian

Tagi:
Deathhammer
Master Of Puppets
Posty: 126
Rejestracja: 6 lata temu
Kontakt:

#302

Deathhammer 4 lata temu

Jak już się bawimy w wyliczanki:

Henbane > Sinister => Spectres > Haxan > Coven

resztę mam zbyt słabo osłuchaną.

Coven ma absolutnie genialne momenty(choćby ten szaleńczy śmiech w pierwszym utworze czy solówka w ostatnim), ale też niestety momentami trąci zwyczajną nudą. Sorry, ale żeby móc ciągnąć jeden riff przez kilka minut bez jakiejkolwiek progresji, to trzeba go czymś obudować; to udaje się najnowszej, nie udaje się zaś Coven. Mimo wszystko lubię czasem pierdolnąć tę ostatnią, bo ma po prostu świetny, unikalny klimat.
Orkan
Posty: 90
Rejestracja: 6 lata temu

#303

Orkan 4 lata temu

Tylko Henbane.
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#304

Marduk666 4 lata temu

Lubię takie licytacje - która gorsza, która lepsza?? Bardzo mnie to zachęca do posłuchania całej dyskografii, a później wychodzi, że każda lepsza od poprzedniej i następnej niezależnie od kolejności słuchania. Co to oznacza? Że zespół przeskurwysyn!
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3115
Rejestracja: 5 lata temu

#305

kurz 4 lata temu

„spectres over transylvania„ powinno się puszczać na seminariach dla blackmetalowców spod znaku kozła i nie tylko.
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

#306

Metalized 4 lata temu

Ostatni album nawet sobie sprawiłem, całkiem fajny , Coven słuchałem z empeczów kilkakrotnie i nie chce nijak nadal posmakować, przegryzam nietoperzami, nic, wypiję krew wyciśniętą z lochowych pająków, efektu brak. Trochę tam czuje sie na podobno dobrym spektaklu teatralnym kiedy ja chcialem na piwo do piwnicznego pubu. Nie pasuje mi i tyle.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#307

yog 4 lata temu

kurz pisze:
4 lata temu
„spectres over transylvania„ powinno się puszczać na seminariach dla blackmetalowców spod znaku kozła i nie tylko.
Powinno się puszczać każdemu i bez przerwy, aż zadeklaruje, że zbierze całą dyskografię, na wszystkich nośnikach ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3115
Rejestracja: 5 lata temu

#308

kurz 4 lata temu

Metalized pisze:
4 lata temu
Coven […] Trochę tam czuje sie na podobno dobrym spektaklu teatralnym kiedy ja chcialem na piwo do piwnicznego pubu.
Bo tę panią powinieneś na wódeczkę zaprosić i tam wysłuchać (w tym pubie w sensie), i to byłby taki spektakl w cztery oczy.

yog pisze: Powinno się puszczać każdemu i bez przerwy, aż zadeklaruje, że zbierze całą dyskografię, na wszystkich nośnikach ;)
To nie jest dobry pomysł, za dużo prawdziwych słuchaczy diabła byłoby na świecie. Zabrakło by punktu odniesienia.
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

#309

Metalized 4 lata temu

Hmmm może las i wódka :D
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3115
Rejestracja: 5 lata temu

#310

kurz 4 lata temu

I kocyk + jaja na twardo
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#311

Wędrowycz 4 lata temu

Preferuję piwska + las + black metal - taka kombinacja robi mi bardzo dobrze, aha i jak coś mówię o samotnych wypadach, bo takie również wolę. W szczególności jak męczy mnie już bycie duszą towarzystwa i chcę poczuć w końcu kurwa odrobinę gorzkiej mizantropii.
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#312

deathwhore 4 lata temu

Dobry buszek i przyroda, jakakolwiek.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
GHC
Posty: 54
Rejestracja: 6 lata temu

#313

GHC 4 lata temu

Demo na vinylu dostępne

Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#314

yog 4 lata temu

O tak, to było potrzebne.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#315

deathwhore 4 lata temu

Nie było.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#316

yog 4 lata temu

Jak najbardziej, co 45 zł za winyl, to nie 100-200 za cd :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#317

deathwhore 4 lata temu

W dalszym ciągu to potrzebne nie było. Ten materiał. Płacenie takich pieniędzy tylko dlatego, że tam jest logo CdG jest równie logiczne jak wydawanie tego na winylu.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#318

Wędrowycz 4 lata temu

Nie było to potrzebne bo to zwyczajnie najsłabszy materiał CdG, chyba że tak jak ja ktoś chce go mieć jako uzupełnienie kolekcji.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#319

yog 4 lata temu

Jasna sprawa, że to materiał głównie kolekcjonerski, kierowany do największych maniax i tym bardziej zacnie, że się Angel of Poison and Death ukaże pierwszy raz na winylu, a nie jako reedycja cd. Okładka fajna, logo CdG też zawsze na propsie, ale też i najzwyczajniej sobie czasem lubię posłuchać, zaczątki ich stylu tam są. Włączyłem sobie to i tak myślę, że wokal w opisywanym przeze mnie niedawno portugalskim Terror Noxpheratur to brzmi totalnie jak ten tutaj, też taki ogłuszająco-pulsujący huk z krypty.

Ciekaw jestem, czy ten jeszcze wcześniejszy Rehearsal też kiedyś ujrzy światło dzienne. Zapewne. Nie powiedziałbym złego słowa, gdyby np. w postaci kompilacji z demosem Treading the Darker Paths to wyszło, bo ten drugi to czasem co prawda widuję na allegro czy ebayu, ale głupio płacić 200+ zł za kserokopię.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Andrzej Oktawa
Master Of Puppets
Posty: 117
Rejestracja: 5 lata temu

#320

Andrzej Oktawa 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Ciekaw jestem, czy ten jeszcze wcześniejszy Rehearsal też kiedyś ujrzy światło dzienne. Zapewne. Nie powiedziałbym złego słowa, gdyby np. w postaci kompilacji z demosem Treading the Darker Paths to wyszło, bo ten drugi to czasem co prawda widuję na allegro czy ebayu, ale głupio płacić 200+ zł za kserokopię.
Wydaje mi się, że było gdzieś powiedziane, że raczej nie ma szans (chęci ze strony zespołu) na wznowienie tych materiałów. A te kasety z TTDP, które co jakiś czas się w sieci pojawiają to na 90% są "bezczelne" kopie, a nie taśmy pierwotnie rozprowadzone przez zespół. No, ale nadzieja umiera ostatnia, też bym chciał reedycję w/w matexów.
卐 Show no mercy for the weak, Jesus mother can suck my dick! 卐
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#321

deathwhore 4 lata temu

Bezczelne kopie czyli co? Xero i przegrywana taśma czegoś co było wydane jako xero i przegrywana taśma?
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#322

Wędrowycz 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
Bezczelne kopie czyli co? Xero i przegrywana taśma czegoś co było wydane jako xero i przegrywana taśma?
:mrgreen:
Tyle, że jeżeli ten materiał chodzi po 200+ zyla, to chyba faktycznie kogoś pojebało. Ja rozumiem, że pejsy rosną, bo i tak kupią tylko kolekcjonerzy.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Andrzej Oktawa
Master Of Puppets
Posty: 117
Rejestracja: 5 lata temu

#323

Andrzej Oktawa 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
Bezczelne kopie czyli co? Xero i przegrywana taśma czegoś co było wydane jako xero i przegrywana taśma?
To był cytat z pana Marka.
卐 Show no mercy for the weak, Jesus mother can suck my dick! 卐
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#324

yog 4 lata temu

Wędrowycz pisze:
4 lata temu
deathwhore pisze:
4 lata temu
Bezczelne kopie czyli co? Xero i przegrywana taśma czegoś co było wydane jako xero i przegrywana taśma?
:mrgreen:
Tyle, że jeżeli ten materiał chodzi po 200+ zyla, to chyba faktycznie kogoś pojebało. Ja rozumiem, że pejsy rosną, bo i tak kupią tylko kolekcjonerzy.
Kultowy hord, 10-20 sztuk, to ile ma chodzić, 30? :P

A "bezczelne kopie" to mogą być równie dobrze z netu drukowane okładki i mp3 na kasecie :) Mogę ci wydrukować taką okładkę, krąży po internetach w 1700+ x 800 pikseli skan ;p
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#325

deathwhore 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Wędrowycz pisze:
4 lata temu
deathwhore pisze:
4 lata temu
Bezczelne kopie czyli co? Xero i przegrywana taśma czegoś co było wydane jako xero i przegrywana taśma?
:mrgreen:
Tyle, że jeżeli ten materiał chodzi po 200+ zyla, to chyba faktycznie kogoś pojebało. Ja rozumiem, że pejsy rosną, bo i tak kupią tylko kolekcjonerzy.
Kultowy hord, 10-20 sztuk, to ile ma chodzić, 30? :P

A "bezczelne kopie" to mogą być równie dobrze z netu drukowane okładki i mp3 na kasecie :) Mogę ci wydrukować taką okładkę, krąży po internetach w 1700+ x 800 pikseli skan ;p
Za tyle, co demo na kasecie, za dychę. 30 za taśmę tego kalibru to byłaby oznaka pejsów. Metalowcy to widać jednak idioci.
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2019, 15:48 przez deathwhore, łącznie zmieniany 1 raz.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#326

yog 4 lata temu

Tak, tak, co tam sobie uważasz :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#327

Wędrowycz 4 lata temu

Ja się zgadzam z @deathwhore w tej materii. Poza tym Golasy, z całym szacunkiem jaki do nich mam, to nie Mayhem czy Burzum, żeby demka/rehy tyle kosztowały, serio.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#328

yog 4 lata temu

A moim zdaniem to na Treading the Darker Paths jest świetny materiał, prawie dorównujący temu z Odd Spirituality i mogę go słuchać jak pojebany, a i Angel of Poison and Death poleciało u mnie wczoraj chyba z 10 razy i ani chwili się nie nudziłem. Jak najbardziej są to wydawnictwa mające wartość większą, niż czysto kolekcjonerska, tylko trzeba takie granie lubić.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#329

deathwhore 4 lata temu

Tak, zarówno granie tego typu trzeba lubić, jak również serio mieć nie po kolei w głowie, żeby za demo płacić takie pieniądze. Przypomnijmy - za materiał demonstracyjny, wydany w takiej formie, jaką może sobie każdy w domowym zaciszu przygotować. W materiale na przegranej kasecie albo nawet zgranej na taśmę z mp3 z netu z odbitą na ksero albo wydrukowaną z pliku oprawą nie ma nic gorszego niż taki sam materiał przygotowany przez muzykanta danej kapeli w takiej samej formie. I nie ma absolutnie nic złego, że ludzie wymieniają się demówkami, ale patologią i spierdoleniem jest płacić za takie rzeczy 200zł. Albo 30zł.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#330

yog 4 lata temu

Patologią jest też płacić za albumy 40 zł, skoro można sobie flac zgrać. Dla mnie sam fakt, że coś jest demosem nie czyni z tego czegoś mniej godnego uwagi, niż gdyby to było EP czy album, tego się nauczyłem słuchając Moonblood, a i często tych norweskich tuzów wolę dema od pełnych albumów (niekoniecznie mówię o Mayhem czy Burzum) :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#331

deathwhore 4 lata temu

Jeżeli ten "album" to byłoby wydanie na CDr bez nalepki i okładka z domowej drukarki, to tak, masz rację, to byłaby patologia. I chuja ma znaczenia czy piosenki tam są ładne czy nie.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#332

yog 4 lata temu

Może duchowości Ci braknie, ażeby zrozumieć kult bluźnierczych relikwii ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#333

deathwhore 4 lata temu

Serio, to że kasetę przegrał Marek albo Łukasz 13 czy 14 lat temu nie czyni z niej obiektywnie więcej wartej niż gdyby przegrał ją jakiś Mariusz albo Robert w 2018 albo 2019. Jeżeli to ten sam rodzaj duchowości co u katolików, każąca całować księdza w szalik, to owszem, takiej mi brakuje. Ale dla odmiany nie brakuje mi idealizmu i robienie kurwy z wymiany taśm - zarówno po stronie handlarza jak i kupującego - uważam za przejaw głupoty i wypaczanie idei podziemia.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#334

yog 4 lata temu

Toteż nie kupuję, może gdybym z rąk samego Marka otrzymał, tudzież jakąś wzruszającą historię tego, jak ta taśma do jej właściciela dotarła i ile krwi za nią przelał, to bym się zastanowił ;)

Nie wiem jak dziś postęp technologii, ale jak pamiętam, to każda kolejna kopia kasety brzmi coraz gorzej ;p
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Andrzej Oktawa
Master Of Puppets
Posty: 117
Rejestracja: 5 lata temu

#335

Andrzej Oktawa 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
Ale dla odmiany nie brakuje mi idealizmu i robienie kurwy z wymiany taśm - zarówno po stronie handlarza jak i kupującego - uważam za przejaw głupoty i wypaczanie idei podziemia.
+1k , tym bardziej, że te taśmy nie szły do przypadkowych ludzi, którzy chcieli to kupić, a rzekomo zaufanych znajomych... aż któryś wrzucił do netu pliki empeczy i zdjęcia, a potem już poszło i każdy kto choć trochę potrafi obsłużyć jakiś program graficzny mógł(może) sobie wydrukować własną kopię i zgarnąć co pół roku na ebayu/allegro/discogs te ~2 stówki.
popieram @deathwhore , jebać kurwy i złodziei. Tylko patrzeć jak zaczną się pojawiać wszędzie reedycje 12" TTDP (czy 7" Odd Spirituality) za wielokrotność aktualnej ceny.
Wieczna wzgarda dla żydostwa w podziemiu! Jesteście wszy, kabotyny i machery, plwam na was!

a tak serio to nie popieram takich działań, tj. z góry zakładających wzbogacenie się na innych członkach, jakby nie patrzeć małego i dosyć hermetycznego(?), tzw. podziemia metalowego. Wiadomo, tak działa rynek, jak towaru mało, a zapotrzebowanie duże to i cena rośnie, dlatego jak dla mnie każde wydawnictwo mogło by być sprzedawane wg zasady 1os.-1szt., chociaż w przypadku dema CDG i to by nie pomogło gdy kopii było -naście, a chętnych pewnie dziesiątki lub setki. Dlatego fajnie jakby zespół nie wstydził się swojej przeszłości i przekonał się jednak do opcji opisanej przez @yoga i wydał taką przypominajkę porządnie np. w formie kompilacji demosów. Choćby po to, żeby trochę ukrócić poczynania tych, ekhm, w/w pań i panów.
卐 Show no mercy for the weak, Jesus mother can suck my dick! 卐
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#336

Hajasz 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
Tak, zarówno granie tego typu trzeba lubić, jak również serio mieć nie po kolei w głowie, żeby za demo płacić takie pieniądze. Przypomnijmy - za materiał demonstracyjny, wydany w takiej formie, jaką może sobie każdy w domowym zaciszu przygotować. W materiale na przegranej kasecie albo nawet zgranej na taśmę z mp3 z netu z odbitą na ksero albo wydrukowaną z pliku oprawą nie ma nic gorszego niż taki sam materiał przygotowany przez muzykanta danej kapeli w takiej samej formie. I nie ma absolutnie nic złego, że ludzie wymieniają się demówkami, ale patologią i spierdoleniem jest płacić za takie rzeczy 200zł. Albo 30zł.
Święta racja. Black metalowy to kretyni więc ich wszyscy dymają wydawaniem wszelakich materiałów na wszelkich możliwych nośnikach w postaci boxów. Za demo nigdy nie płaciłem, zawsze była wymiana. Trzeba być nieźle pojebanym aby kupować wszelakie rehy, dema wydawane obecnie oficjalnie. Na rynku krąży więcej bootlegów z DSP niż oryginałów a kretyni i tak kupują to za prawie takie same ceny co oryginalne wydania. Black metal to obecnie najbardziej sprzedajna kurwa w dodatku o wątpliwej urodzie, która oferuje swoje marne wdzięki za duże pieniądze dzieciakom, które niedawno zerwały naszywki Korn z plecaków i katan tudzież rzuciły w kąt deskorolki i za duże portki.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Andrzej Oktawa
Master Of Puppets
Posty: 117
Rejestracja: 5 lata temu

#337

Andrzej Oktawa 4 lata temu

Andrzej Oktawa pisze:
4 lata temu
fajnie jakby zespół nie wstydził się swojej przeszłości i przekonał się jednak do opcji opisanej przez @yoga i wydał taką przypominajkę porządnie np. w formie kompilacji demosów. Choćby po to, żeby trochę ukrócić poczynania tych, ekhm, w/w pań i panów.
co ja w sumie pierdzielę, przecież właśnie sukcesywnie dostajemy te reedycje, tylko nie w formie kompilacji (które notabene często potrafią zabić klimat danego wydawnictwa). Angel już jest na trzech nośnikach, Odd na dwóch, zostaje TTDP, ale na reedycję Reha bym nie liczył, chociaż bym b.chciał.
Hajasz pisze:
4 lata temu
Black metal to obecnie najbardziej sprzedajna kurwa w dodatku o wątpliwej urodzie, która oferuje swoje marne wdzięki za duże pieniądze dzieciakom, które niedawno zerwały naszywki Korn z plecaków i katan tudzież rzuciły w kąt deskorolki i za duże portki.
Tutaj przywołajmy przykład Blasphemy, które poszło na kompromis i wydaje fciul tych reedycji, koncertówek i rehów (przy braku nowego materiału), a ponadto być może przyciągając w/w przez @Hajasza dzieciaków wypuściło również sygnowany ich logiem blat deskorolki :D
Obrazek
卐 Show no mercy for the weak, Jesus mother can suck my dick! 卐
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#338

yog 4 lata temu

@Hajasz zapłaciłeś za swoją kasetę, a nie za tą, którą Ci wysłano. Brawo, nigdy nie zapłaciłeś za demo.

Odd Spirituality jest już po 150 zł na ebayu wystawiana ta reedycja, choć wciąż leży w Garazelu za 27.

Deskorolka jest na maksa blackmetalowa - antyspołeczna, autodestrukcyjna i niejednokrotnie poza prawem ;) Moja ostatnia była taka czarno-czerwono-biała właśnie, ze zrzucanymi bombami.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Andrzej Oktawa
Master Of Puppets
Posty: 117
Rejestracja: 5 lata temu

#339

Andrzej Oktawa 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Odd Spirituality jest już po 150 zł na ebayu wystawiana ta reedycja, choć wciąż leży w Garazelu za 27.
/facepalm
yog pisze:
4 lata temu
Deskorolka jest na maksa blackmetalowa - antyspołeczna, autodestrukcyjna i niejednokrotnie poza prawem ;) Moja ostatnia była taka czarno-czerwono-biała właśnie, ze zrzucanymi bombami.
Moja nadal żyje i ma się dobrze, chociaż praktycznie jej nie używam, jeździ ze mną od jakiegoś miesiąca w bagażniku (znaczy ona w bagażniku, ja nie), a nuż się kiedyś przyda, a prezentuje się mniej więcej tak, o:
► Pokaż
Obrazek
卐 Show no mercy for the weak, Jesus mother can suck my dick! 卐
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#340

Hajasz 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
@Hajasz zapłaciłeś za swoją kasetę, a nie za tą, którą Ci wysłano. Brawo, nigdy nie zapłaciłeś za demo.
Nigdy nie zapłaciłem za jakieś demo. Wszystko było w ramach wymiany. Pierwsze demówy dostałem od znajomych a dalej to już poszło.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#341

yog 4 lata temu

Under the Sign of Garazel Productions pisze:W związku z wieloma pytaniami informuję, że płyty winylowe CULTES DES GHOULES "Angel of Poison and Death" nie zostały wyprzedane. Ogarniamy przesyłki, a kolejna partia płyt trafi do sklepu pod koniec tygodnia. Cena nie ulegnie zmianie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#342

Pioniere 4 lata temu

Na sklepie to oni tego nie mają, to jak to zamówić?
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#343

Canidia 4 lata temu

Są albumy, o których niewiele potrafię powiedzieć, a są też takie, o których mogłabym rozprawiać bez końca. Przykładem tych drugich jest jedna z moich ulubionych rzeczy od CdG, mianowicie Spectres over Transylvania. Niepozorna epka w każdej sekundzie wypełniona jest złowrogą atmosferą, a słuchając można przenieść się w środek ciemnego lasu i obserwować diaboliczny sabat. Zdecydowanie nie jest to płyta do słuchania w tle - wręcz przeciwnie, uważam, że jej urok można zrozumieć dopiero, gdy poświęcimy się słuchaniu w stu procentach.

Spectres zawiera jeden utwór trwający 25 minut, który ani przez chwilę nie jest monotonny. Mamy tu różne urozmaicenia budujące aurę tajemniczości, zła i zepsucia do szpiku kości. Uwielbiam moment następujący jakoś w 6 minucie, zarówno warstwę muzyczną, jak i następujący potem wiedźmi śmiech - który nie mógłby brzmieć lepiej.

Może na dniach zbiorę się do wyrażenia opinii o pozostałych albumach, ale obecnie jestem w trakcie ponownego przeżywania epki z 2011 roku - bo właśnie "przeżywanie" to znacznie odpowiedniejsze słowo niż zwykłe "słuchanie".

Dodam jeszcze, że jestem zachwycona także warstwą liryczną. Teksty CdG są absolutnym majstersztykiem, są genialnie skomponowane, wyważone, mroczne. Są idealne, piękne.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Orkan
Posty: 90
Rejestracja: 6 lata temu

#344

Orkan 4 lata temu

Canidia pisze:
4 lata temu
Teksty CdG są absolutnym majstersztykiem, są genialnie skomponowane, wyważone, mroczne. Są idealne, piękne.
xD
Kielich krwi pełen, kielich z kości
Spełnij toast, królowo podłości
No, nie wiem dlaczego, lecz odnoszę wrażenie, że gdyby coś takiego napisał Besatt lub inny Dark Altar to wszyscy jebnęliby salwą śmiechu i wepchnęli zespół w otchłań zapomnienia. No ale, że to CdG to nie wypada :P

PS: Żeby nie było, to jeden z moich TOP3 naszych bandów:)
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#345

Canidia 4 lata temu

@Orkan oczywiście, są to teksty bardzo patetyczne, ale oceniając je daj już całość, bo wyrwane z kontekstu wersy to sobie mogą zawsze brzmieć głupio ;)
Ty, co chora wyjesz z miłości
Lecz ziemskich nie starcza ci radości
Kielich krwi pełen, kielich z kości
Spełnij toast, królowo podłości
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#346

deathwhore 4 lata temu

Nie znam tekstów tamtych dwóch, bo ich muzyka mnie nudzi, ale wątpię, żeby mieli tak poetyckie. Szkoda, że CdG tak mało po polsku śpiewa, bo Marek jak mało kto ma talent.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets
Posty: 173
Rejestracja: 5 lata temu

#347

ptrknknc 4 lata temu

To raczej nie jest tylko kwestia tekstu samego w sobie. Jest też równie ważna kwestia - interpretacja, a ta w Cedegie to coś wspaniałego.
Prawda to Metal. I piwko.
Deathhammer
Master Of Puppets
Posty: 126
Rejestracja: 6 lata temu
Kontakt:

#348

Deathhammer 4 lata temu

Odświeżyłem sobie ostatnio "Henbane", zostałem doszczętnie zniszczony i nasunęło mi się parę wniosków.

https://podziemnegarkotluki.blogspot.co ... t-tak.html
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#349

yog 3 lata temu

Jako, że Angel of Poison and Death zaczął po 25 albo i 34 euro na discogsach latać, Garazel zapowiada w okolicy lipca drugie tłoczenie, również 500 sztuk.

Obrazek
Edit: Drugie bicie już dostępne.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Destro
Master Of Puppets
Posty: 130
Rejestracja: 6 lata temu

#350

Destro 3 lata temu

Nowość od Marka :twisted:


Wróć do „Black Metal”