Awatar użytkownika
Destro
Master Of Puppets
Posty: 130
Rejestracja: 6 lata temu

Qayin Regis

#1

Destro 4 lata temu

Obrazek
Qayin Regis zacna black metalowa horda z Hiszpanii, na koncie mają Ep-kę z 2017 roku i pełniaka przed chwilą co dopiero wydanego. Obydwie płyty świetne. Polecam bardzo :twisted:

Obrazek
Skład:
Patriarch Venerable Saturn - Drums
Sovereign Pontiff Aheraaz - Guitars, Bass
Sublime Tirannus of Vedma - Vocals, Ambience

Dyskografia:
2017 - Blackthorn [EP]
2019 - Doctrine



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Qa ... 3540432616
BC: https://qayinregis.bandcamp.com/music

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#2

yog 4 lata temu

Niezłe granie prezentują ci intronizatorzy Kaina, choć na dłuższą metę - jak zapodałem obie płytki po sobie, czyli chyba nawet na średni dystans - to nieco już mnie zaczęło mierzić to riffowanie brzęko-dysonansów pod De Mysteriis... w nieskończoność. Sporo w tym też okultystycznych dywagacji - kapturniczego filozofowania nad świeczką - znanego choćby z Acherontas, jednak wzbogaconego nieco o atmosferę katakumbianą. Niech to ostatnie Was jednak nie zwiedzie na manowce, bo brzmi dość to wszystko grzecznie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

#3

Metalized 4 lata temu

Akurat dziś sobie bandcampowałem toto przy spacerach leśnych i tam się całkiem sprawdzało, lazłem, w uszach brzęczało nieinwazyjnie, to dzika wystraszę to w gówno wdepnę, no fajny spacer z muzyczką w tle
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2890
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#4

Szajtan 3 lata temu

Nie wiedzieć czemu jakoś długo chowała się przede mną ta płytka, ale wreszcie ją dopadłem, przeorałem wzdłuż i wszerz i jestem kurwa naprawdę zadowolony, gdyż muzyka wypełniająca „Doctrine” to diabelnie dobry, zagęszczony, przesiąknięty okultyzmem Black/Death Metal. Jest na czym zawiesić ucho. Naprawdę dobra rzecz
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#5

Vexatus 3 lata temu

Nie znam kompletnie tego zespołu. Dzisiaj mam zamiar zmierzyć się z ich EPką i pełniakiem. :)

Wróć do „Black Metal”