Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5423
Rejestracja: 6 lata temu

Re:

#601

pit 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Jakieś nowe teledyski, pewnie to, co zawsze, jakieś krzyże i dużo dłoni składanych jak do zbierania deszczówki.

A co to? Parodia Heart-Shaped Box, Albatross, Love Like Blood i okładek Dwarves? Nergal jako Kung Lao?

Tagi:
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#602

Molotow 666 4 lata temu

Obrazek

Tak słucham po prostu albumu "Satanica".... I nagle taki dzwon... Kurwa ten album wyszedł 20 lat temu!!! Szok jak czas ucieka...
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#603

dj zakrystian 4 lata temu

I nadal sie go dobrze slucha, moze nieco brzmienie odstaje od pozniejszych ale same utwory dalej robia wrazenie. Szkoda, ze Behemocz juz raczej nie powroci w te rejony. Nergus za mocno poszedl w hipsteriade.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#604

Zsamot 4 lata temu

Kurwa, jaką hipsteriadę??? Bo gadżety???

Satanica miała swój czas i jest to idealny album, by pójść dalej. Potem już tylko lepiej.

Niemniej uwielbiam ten album.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#605

dj zakrystian 4 lata temu

Zsamot pisze:
4 lata temu
Kurwa, jaką hipsteriadę??? Bo gadżety???

Satanica miała swój czas i jest to idealny album, by pójść dalej. Potem już tylko lepiej.

Niemniej uwielbiam ten album.
Chodzi mi o imidz Adasia jak i podpierdalanie patentow z tego co akurat trendi w mocnym graniu. Bylo Morbid/Nile na Zoskach i Demigodach. Teraz jest modny religijny blek i ostatni Behemocz ewidentnie w te klimaty leci. Niemniej lubie w zasadzie wszystko co nagrali, ale koniunkturalni sa.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#606

Zsamot 4 lata temu

Mi tam ich image delikatnie "leży". Istotny jest na "deskach" , no i sesje fotograficzne, które są elementem szaty graficznej danego albumu. co do koniunktury, to pewnie tak, zarazem przyznam, ze czasem płyty "followersów" bardziej mnie przekonują niż liderów danego nurtu.

King Diamond / Mercyful Fate powypuszczali jakieś figurki, paluchy, zatem to powszechne dorabianie sobie gadżetami. Mi to wisi, bo absolutnie jestem poza tym. Co innego smycz, otwieracz do piwa czy czapeczka. Ale inne bzdety omijam, bo np. nie zaryzykowałbym prezerwatywy, która jakby nie było ma mnie chronić. ;-) Psu też kupuję karmę Boscha, nie Behemoth. ;-) Inaczej bym prędko pożałował. ;-)

Jeżeli za jakiś czas Nergal będzie miał audycję w TV, kana ł mną YT- ok. I tak nie mam tv, nie oglądam nic poza klipami i dokumentami na YT. ;-)

Liczy się tylko muza, a ta jest moim słabsza na tej ostatniej płycie niż na poprzedniej. Nie mam poczucia obcowania z poszczególnymi utworami, są oczywiście ciekawe kompozycje, ale... no właśnie.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
corpseflower
Posty: 5
Rejestracja: 4 lata temu

#607

corpseflower 4 lata temu

Z wczorajszego koncertu Behemoth 🤘 ostatni w polskiej trasie 😢 przy okazji zgarnąłem wydaną tylko na okazje tej trasy epkę z autografami , w limitowanej edycji sztuk 666 😈

🤘

Obrazek

🤘

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#608

Zsamot 4 lata temu

EPka winylowa?
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#609

Vexatus 4 lata temu

Zsamot pisze:
4 lata temu
EPka winylowa?
Nie. To 10-calowy CD. Albo ktoś ma wyjątkowo małe rączki... ;) Oczywiście, że winylowa. :)
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#610

Zsamot 4 lata temu

Mi coś fotek nie do końca załadowało, ...
E, to żadna strata. I tak bym nie kupił. To EPka z kawałkami live czy coś jeszcze ?
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#611

Vexatus 4 lata temu

Tytułowy kawałek + 3 kawałki live.

https://www.metal-archives.com/albums/B ... nis/794273
corpseflower
Posty: 5
Rejestracja: 4 lata temu

#612

corpseflower 4 lata temu

To taki gadżet , bajer .. takie wydawnictwo dostępne tylko na koncertach , wyprodukowane w nakładzie 666 sztuk , do wyboru vinyl biały albo przezroczysty .. fajnie ozdabia półkę w domu 😂 tez się zastanawiałem czy kupić czy nie ale nie żałuje 🤘
Ruda.06030
Posty: 2
Rejestracja: 4 lata temu

#613

Ruda.06030 4 lata temu

Dzisiaj rozmawiając ze znajomym z black metalowego zespołu usłyszałam, że dla niego Behemoth to dno. Zastanawia mnie fakt,że stary Behemoth zawiele od standardowego obrazu black metalu się nie różnił. Z czasem faktycznie zaczął robić się bardziej medialny (np. tworząc ręczniki ze swoją facjatą którą później wycierasz sobie dupe) ale niestety na tym już polega biznes. Sama muzyka jest według mnie na naprawdę wysokim poziomie, a podchodzenie do zespołu pod względem osobistości troche mija się z fenomenem słuchania muzyki.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17448
Rejestracja: 7 lata temu

#614

yog 4 lata temu

Różnił się stary Behemoth tym od wielu innych blackowych zespołów, że jest w tym blackowaniu przeciętny do bólu. Obraz nie gra.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Ruda.06030
Posty: 2
Rejestracja: 4 lata temu

#615

Ruda.06030 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Różnił się stary Behemoth tym od wielu innych blackowych zespołów, że jest w tym blackowaniu przeciętny do bólu. Obraz nie gra.
Coś w tym jest. Ale wypromować się umieją? Umieją. I tak duża część polskich "black metali" wie, że Nergal był z doda ale dziwią się, że Batushka to polski zespół.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#616

Zsamot 4 lata temu

Ale co to ma do muzyki, z kim jaki lider łazi... i z kim się spotyka. Niby tacy wszyscy kontrowersyjni, niewierzący a mentalność bab z poduchą na parapecie w oknie. Mnie interesuje wartość tej EPki,czy fajne kawałki czy ciekawe wykonanie, a tu o ręcznikach, wizerunku... i na finał Batuszce, bo rzeczywiście, mało o nich tu na forum. ;-)
Pytam, bo lubię EPki Behemoth, zwłaszcza gdy wrzucą jakiś kowerek.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#617

TITELITURY 4 lata temu

Pojechać na koncert i robić zdjęcia. O tempora, o mores!
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#618

Zsamot 4 lata temu

Teraz nie ma szans, by być na koncercie, bez jebanych filmików i fot tyłem do sceny. I wrzucać na FB.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#619

Molotow 666 4 lata temu

corpseflower pisze:
4 lata temu
To taki gadżet , bajer .. takie wydawnictwo dostępne tylko na koncertach , wyprodukowane w nakładzie 666 sztuk , do wyboru vinyl biały albo przezroczysty .. fajnie ozdabia półkę w domu 😂 tez się zastanawiałem czy kupić czy nie ale nie żałuje 🤘
Ile kosztowała ta EP'ka?
corpseflower
Posty: 5
Rejestracja: 4 lata temu

#620

corpseflower 4 lata temu

100 zł 😂
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17448
Rejestracja: 7 lata temu

#621

yog 4 lata temu

The Satanist został wybrany #1 wśród Top 25 albumów lat 2010-tych wg. Consequence of Sound.

https://consequenceofsound.net/2019/11/ ... e-2010s/4/

Na miejscu 10 mayhemowy Daemon, więc sobie możecie wyobrazić. Hipsterska lista po bandzie. Nawet nie hipsterska, tylko wygląda jak jakaś pierdolona kompilacja od czapy, losowe płyty z największą ilością odsłuchów na Spotifaju.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#622

Belzebóbr 4 lata temu

Trzeba być jakimś pedałem żeby słuchać z jakiego Spotifaja alb Tajdala, jak coś takiego zobaczę u metala to mu komórę rozpierdolę.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5423
Rejestracja: 6 lata temu

#623

pit 4 lata temu

Sam główny nurt i rzeczy na które był hype w poszczególnych latach. Nuda.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#624

Hajasz 4 lata temu

Była mowa o tej liście na shoucie. Zestawienie płyt metalowych ostatniej dekady, które według tego magazynu były najlepsze. Jest Gojira, różowy Sunbather i ten nieszczęsny Mayhem, który raptem na rynku jest 2 tygodnie. Miejsce Behemoth wcale nie dziwi bo w każdym kraju by wygrali tylko nie w Polsce.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3115
Rejestracja: 5 lata temu

#625

kurz 4 lata temu

Satanist świetna płyta. Ranking jak ranking, większość pozycji jak to @pit ujął, co nie zmienia faktu, że zwycięzca zacny.
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#626

Nebiros 4 lata temu

yog pisze: The Satanist został wybrany #1 wśród Top 25 albumów lat 2010-tych wg. Consequence of Sound.

https://consequenceofsound.net/2019/11/ ... e-2010s/4/

Na miejscu 10 mayhemowy Daemon, więc sobie możecie wyobrazić. Hipsterska lista po bandzie. Nawet nie hipsterska, tylko wygląda jak jakaś pierdolona kompilacja od czapy, losowe płyty z największą ilością odsłuchów na Spotifaju.
Może to będzie kompilacja? Wyda ja Nuclearblast. Złote hity lat 2010tych
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17448
Rejestracja: 7 lata temu

#627

yog 4 lata temu

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#628

Vortex 4 lata temu

Co za śmieszek. Od razu mi się nasuwa akcja jak to zjarany kumpel go sprowokował durnym tekstem, a Adam szalał z komentami. Faktycznie łatwo manipulować ludźmi, takim Nergalem też....
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#629

dj zakrystian 4 lata temu

Vortex pisze:
4 lata temu
Co za śmieszek. Od razu mi się nasuwa akcja jak to zjarany kumpel go sprowokował durnym tekstem, a Adam szalał z komentami. Faktycznie łatwo manipulować ludźmi, takim Nergalem też....
A mnie sie przypomnialo jak Adam dal sie strollowac Problemom polskiego rynku muzycznego, jak cisnal niepoprawna angielszczyzna w nerwach... po czym usunal swoje wpisy jak zajarzyl trolling. Slabe. A Satanist dobre.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets
Posty: 173
Rejestracja: 5 lata temu

#630

ptrknknc 4 lata temu

Znajomy ostatnio mi powiedział, że dostał bana na profilu Nergala. Kiedy to nasz wielki polak, muzyk, wokalista i apostata udostępnił jakieś nagranie sióstr Godlewskich, znajomy skomentował to tymi słowy: dalej lepsze od Behemotha
Prawda to Metal. I piwko.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#631

Hajasz 4 lata temu

Też bym idiotów banował permanentnie.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#632

dj zakrystian 4 lata temu

Hajasz pisze:
4 lata temu
Też bym idiotów banował permanentnie.
Wrzuca cos dla beki po czym banuje typa, za bekowy koment. Japierdole. Niech sie okresli czy jest smieszkiem, czy ma ego wieksze niz odbyt Biedronia
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#633

Hajasz 4 lata temu

Nie wiem jak wielki jest odbyt Biedronia ale banowanie idiotów powinno być zapisane ustawowo nawet tutaj.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#634

dj zakrystian 4 lata temu

Wiesz, Adas odpierdala zenade, ale jak ktos to dowcipnie skomentuje to on sie nie cieszy. Lubie Behemoth, natomiast Adam jest dla mnie pajacem z przerosnietym ego. No i to tyle. Ludzkosc powinna zdechnac ;)
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3115
Rejestracja: 5 lata temu

#635

kurz 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Obrazek
Różnie dobrze można uznać, że ta wypowiedź jest manipulacją.
A na pewno jest nią post @yoga. I to wyższego rzędu, bez własnej wypowiedzi, za to z wysoko podniesionym transparentem.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#636

Zsamot 4 lata temu

Zapętlił się w tym wszystkim. No ale kto ma mu powiedzieć., że jest żenujący? Ludzie z kapeli mają własne obszary realizacji, a ten po chamskim finale z Dodą (żaden facet nie powinien się źle wypowiadać o swoich ex) to się nieco uzależnił od taniego poklasku. Niby taki progresywny, niby niezależny, a cieszy się, że manipuluje miernotami. To niskie, ja bym się cieszył, gdybym manipulował ludźmi wybitnymi. Motłoch to raczej mi nie imponuje.

Ostatnia płyta przesłuchana dziesiątki razy, ale nadal uważam ją za swoisty suplement. Satanist pozostanie tu - oby n ie- niedoścignionym absolutem tej kapeli. Niczym Icon i Draconian Times. Gdzie ten pierwszy to dla mnie ideał.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17448
Rejestracja: 7 lata temu

#637

yog 4 lata temu

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#638

Belzebóbr 4 lata temu

Bożeee zmiłuj się yogurt, miałem to wrzucić na sb dla beki.
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#639

pro 4 lata temu

Satanista metalowym albumem dekady wg Loudwire

https://loudwire.com/behemoth-the-satan ... cumentary/
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17448
Rejestracja: 7 lata temu

#640

yog 4 lata temu

Czy to jest to samo, co Consequence of Sound, czy to już drugie takie wyróżnienie? ;) Chyba drugie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#641

pp3088 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Obrazek

Ale to pierdololo głębokie, normalnie jakbym znowu był w gimnazjum. Albo nawet w podbazie. The Great Manipulator, brzmi trochę jak 14-letnia galerianka popuszczająca szpary a potem szantażująca podstarzałych oblechów. Wszelkie alegorie zamierzone.
yog pisze: Czy to jest to samo, co Consequence of Sound, czy to już drugie takie wyróżnienie? ;) Chyba drugie.
Lepsze to niż Slipknot, ale i ten się tam znalazł.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 194
Rejestracja: 5 lata temu

#642

Elementw 4 lata temu

Nie da się ukryć , że B. był przecież lubianym wśród prawdziwych zespołem. A teraz lider pokazuje prawie ( prawie) wszystkie konsekwencje bycia w głöwnym nurcie. Jeszcze sfotografuje się z pedziem i zawalczy o wolne sądy z Kramkami.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17448
Rejestracja: 7 lata temu

#643

yog 4 lata temu

To co tam poniżej jest to już lista kawałków jest, nie płyt. Dziwne to trochę :P No i kawałki pewnie słabe, ale większości nie słyszałem, może a7x to zajebisty hord.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#644

KorgullExterminator 4 lata temu

Przenies mnie do tematu o bieda projekcie adasia, ulzy ci. Prawda jest jedna, Behemoth zapierdala zajebiste plyty od kilku lat i to trzeba im przyznac. Pracuja ciezko na wizerunek i maja fanow na calym swiecie. Sam lubie ich muzyke i nie powiem zlego slowa na Behemoth. Inferno poswiecil zycie dla kariery w tym zespole. Natomiast sam adas daje ciala, robi sobie antyreklame swoimi wywodami i wywiadami, tandeta i wies.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17448
Rejestracja: 7 lata temu

#645

yog 4 lata temu

Naucz się pisać w odpowiednim temacie i najlepiej jeszcze z sensem to nie będzie przenoszone, a jak cię to boli to mogę ulżyć twoim cierpieniom bardzo łatwo.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#646

KorgullExterminator 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Naucz się pisać w odpowiednim temacie i najlepiej jeszcze z sensem to nie będzie przenoszone, a jak cię to boli to mogę ulżyć twoim cierpieniom bardzo łatwo.
A wystarczy zrozumiec ze kazdy ma prawo do swojej opinii.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#647

deathwhore 4 lata temu

ty nie.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#648

Molotow 666 4 lata temu

Tak tylko zapytam co to za KURWY skandowaly w Progresji w Wawie : "Zawsze i wszędzie Nergal jebany będzie" ?!?!? Tych podrzegaczy i wrogo nastawionych winno się na szubienicy wieszać w trybie natychmiastowym!!! Adam być może ma swoje slabostki, ale osiągnął spory sukces i ma na koncie kilka albumów które na stałe wpisują się ZŁOTYMI literami w BLACK METALU!!!
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#649

deathwhore 4 lata temu

Sam bym się pewnie podłączył, gdyby się okazało, że to koledzy tak sobie skandują :D
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17448
Rejestracja: 7 lata temu

#650

yog 4 lata temu

O ile wiem, okazałoby się ;)

Scena przeprowadziła w Progresji szeroko zakrojoną kampanię przeciwko Adamowi. Sam padłem jej niewinną ofiarą. Podstępnie gdzieś w tłumie przylepiono mi taką wlepkę na plecach:
► Pokaż
IMG_20191217_193505021.jpg
(tzw. NSFW)
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Black Metal”