"Si Monumentum Requires, Circumspice"
deathwhore
Tormentor

Post deathwhore » 8 mies. temu

Ej, wpadnę Ci na chatę i nasram na środku pokoju. Jak będziesz się burzyć, to powiem, że przecież tylko w dwóch miejscach leży gówno, a w zasadzie to w jednym, jeśli mówimy o jakimś konkretnym stolcu, a nie tylko zasranym papierze. Okej?
Nebiros pisze:
tydzień temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian

Tagi:
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

Post DiabelskiDom » 8 mies. temu

A jak Konkubina robi Ci obiad i zdarzy jej się zapomnieć, że np nie lubisz oliwek i podaje Ci makaron z kurczakiem i warzywami czy tam sosem w którym jest kilka oliwek to wypierdalasz cały talerz do kosza i zamawiasz pizzę, czy po prostu wybierasz sobie je widelcem i zjadasz smaczną resztę?

Ciągle twierdzę, że jechanie na tą płytę ze względu na 2 x kilkanaście sekund wycia jest bezsensu, ale co kto lubi. Dla mnie to taki smaczek, dodatek, bardzo możliwe, że gdyby w każdym numerze jechali takie refreny to by się faflunił, ale jest jak jest.
Panzer Division Nightwish
deathwhore
Tormentor

Post deathwhore » 8 mies. temu

Ja wszystko lubię i wpierdalam jak leci, a jeszcze jej z talerza wybieram. Nie umiem sobie wyobrazić takiej sytuacji.

A chcę żebyście też tam zawsze słyszeli marynarza. Ktoś mi kiedyś tak tę płytę zepsuł, ja chcę komuś też.
Nebiros pisze:
tydzień temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Destro

Post Destro » 7 mies. temu

Osłuchałem już setki razy najnowszą płytę Kriegsmaschine i za każdym razem odkrywam coś nowego w niej,szczególnie w kwestii perkusji jest mnóstwo takich poukrywanych rzeczy.Jest to na pewno płyta wybitna pod względem bębnów, one grają główną rolę na tym albumie i nawet jakby nie było wokalu gitar basu, to i tak byłaby to mistrzowska płyta, a Darkside w tej chwili jest najlepszym polskim perkusistą jeśli chodzi o szeroko pojętą muzykę ekstremalną.To bez dwóch zdań.
Deathhammer

Post Deathhammer » 2 tyg. temu

KRIEGSMASCHINE - Apocalypticists

Przeprosiłem się trochę z ostatnim KSM. Choć tak jak napisałem w recenzji - chciałbym, aby jednak większy nacisk położony został na jakość samych kompozycji, a nie tylko zalewanie słuchacza najczarniejszą jak się da smołą. Nie zmienia to faktu, że choć płyta jest gorsza od EoM, to jednak wciąż bdb :)

Wróć do „Black Metal”