Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Sznur

#1

Hajasz 5 lata temu

Obrazek

Obrazek

Ten pan z mrocznym spojrzeniem, który zerka z powyższej fotki to Seth i to on stoi za projektem Sznur. Z klaty bije logo bogów więc jaką to muzę chce nam sprzedać ów Seth i jego Sznur. Black metal w takiej surowej formie bardzo blisko leżący koło Darkthrone. Dyskografia jest dosyć mocna bo tylko jeden album, który ukazał się z początkiem 2018 roku, na którym to znalazło się sześć kawałków albo jak kto woli 38 min muzyki.

Rozpoczyna się instrumentalem z dosyć chamskim brzmieniem, deszcz, wiatr i takie około Gravelandowe pierdoły by gdzieś tak w połowie wjechać riffem, który pewnie każdy zagra. No ale kij bo to przecież tylko intro przydługaśne, po którym rozpoczyna się właściwe granie. No i tu już nie ma żadnych wątpliwości bo norweski black metal sobie gra a Seth stara się śpiewać po polsku ale no kurwa w tym kawałku to jest porażka. Niewiele słychać poza tytułowym Co Się Stanie. Tu od razu aż chce się wspomnieć o pewnym kultowym polskim filmie, gdzie były poruszane tytuły kawałków takie jak Orła Cień czy Wszystko Się Może Zdarzyć. Tu jest Co Się Stanie no i kurwa odpowiedź nasuwa się sama. Generalnie potem lecą kolejne numery a każdy po ponad 6 min i gdzieś tak od kawałka Północ zaczyna robić się ciekawie. W końcu słychać tekst, zaczyna się jakieś granie na więcej niż jednym riffie, pojawiają się normalne wokale a sam black zaczyna wchodzić w rytualny klimat. Zaczęło mi się podobać. Kolejny kawałek jeszcze lepszy no i Sznur zaczyna nieśmiało przyśpieszać bo jak dotąd to wszystko szło w wolnych tempach. Na koniec chyba najlepsze bo 9 min kawałek Blizny mocno ocierający się od doom metal.

Spoko to tylko debiut ale jest coś co należy kontynuować bo poza nudnym początkiem dalej płyta się ładnie rozkręca. Teksty też niczego sobie miło posłuchać. Jestem mile zaskoczony tym projektem bo ma potencjał o czym dobitnie świadczy choćby zamykający album numer. Jak na razie dobra płyta ze ścieżką ku górze. BC nie ma, na YT też bida więc szukajcie jak chcecie posłuchać.

Skład:
Seth - Guitars, Vocals, Drum programming (2017-present) Moontower
Psyho - Drums (2019-present)
Zer0 - Vocals (2019-present)

Dyskografia:
2018 - Sznur
2019 - Zabić się będąc martwym
2021 - Dom człowieka




MA: https://www.metal-archives.com/bands/Sznur/3540438713
BC: https://sznur1.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#2

deathwhore 5 lata temu

Nie rozumiem po chuj nagrywać pełne płyty jak pomysłów brak.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#3

TITELITURY 5 lata temu

Dodajesz do tego jeszcze fotki i każda kuciapa twoja.

Ten zespół po nazwie sugeruje, że teksty nie będą tak zabawne jak w Wilku Omedze, więc nawet nie sprawdzam. A gdyby miał koszulkę bogów, to byłoby tam logo Sami Wiecie Kogo.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#4

Belzebóbr 5 lata temu

Dno ten album, wyłączyłem po trzecim kawałku. A ostatnio sobie zapodaję jakieś te nowe polskie twory black metalowe i zwykle pozytywnie się tego słucha, np. Lęk czy Czort.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#5

Hajasz 4 lata temu

Ukazał się drugi album tego "popularnego" tu na forum zespołu. Jakże optymistyczny tytuł Zabić Się Będąc Martwym to pięć długich kompozycji trwających łącznie 35 min. Kto nie polubił to jeszcze bardziej nie polubi a przy próbie odsłuchu poczuje wciskającego się bolca w dupę a gość z tyłu będzie śpiewać refren z trzeciego kawałka. Reszcie mówię pokojowe Fuck Off i zabieram się za sprawdzanie czy pan Seth poszedł ścieżką, która mi podeszła czy pojechał po bandzie.

Obrazek

Wieszak dla skóry
Likwidator rodziny
Zdychaj chuju
Zabić się będąc martwym
Dom bez okien
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 873
Rejestracja: 6 lata temu

#6

Nathas 3 lata temu



Sympatyczny nowy wałek zwiastujący trzeci płyt, którego premiera 17 kwietnia 2021 w Godz ov War.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2894
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#7

Szajtan 2 lata temu

Na kilka dni przed oficjalną datą premiery cały album do odsłuchu:

I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#8

yog 2 lata temu

Patrzę że typ z Moontower, to przeczytałem sobie na bandcampie dwa teksty, którymi uznał, że się pochwali. Dla mnie śmieszne. Ktoś na "patologię" w Odrazie narzeka, to zapraszam tutaj, do pogardliwej grafomanii w tradycjach Arkony :D Jako, że Moontower, to słuchać mi się nie chciało niestety, może kiedy indziej.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2894
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#9

Szajtan 2 lata temu

Teksty o zwierzęcym seksie na śmietnisku, zsamplowane deliryczne sceny z filmu “Żółty szalik” i ogólnie krawędziometr wywalony poza jakąkolwiek skalę mogą skutecznie odstraszać od tego materiału.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#10

Hajasz 2 lata temu

Odstrasza ten materiał tylko tych, którzy nie czują zapachu cipy. Jedna z lepszych płyt wydanych w kraju pod szyldem black metal.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#11

deathcrush 2 lata temu

Zabić Się Będąc Martwym to zajebisty album. Warto odsłuchać i prześledzić teksty.
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1091
Rejestracja: 5 lata temu

#12

Derelict 2 lata temu

Jedyne co warto zrobić z tym materiałem to spuścić go w kiblu, bo tam jego miejsce.
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
hellpanzer
Master Of Reality
Posty: 206
Rejestracja: 3 lata temu

#13

hellpanzer 2 lata temu

potwierdzam. sznur to gówno.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#14

Blind 2 lata temu

„Czy Pani może mi powiedzieć która godzina?
NIEEEEE
Czy mogę Panią pocałować w dupę?
NIEEEEE
Czy państwo pozwolą że się jeszcze napiję?
NIEEEEE
Czy państwo pozwolą że się kurwa powieszę?
NIEEEEE"

Urzekające teksty ma ten Sznur :) Muzycznie mi obojętne, ale tekst zajebisty :) To chyba sampel skądś.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 873
Rejestracja: 6 lata temu

#15

Nathas 2 lata temu

Nie chyba tylko na pewno i nie skądś tylko z 'Żółtego szalika' z genialną rolą genialnego Pana Gajosa. Jak można nie znać, zostaw te Weroniki i marsz nadrabiać zaległości!
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#16

deathcrush 2 lata temu

Likwidator rodziny fajnie się wkręca, no i mój ulubiony Zdychaj Chuju ;3
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 873
Rejestracja: 6 lata temu

#17

Nathas 2 lata temu

Jak dla mnie to dwa pierwsze krążki są jakieś kulawe, ale 'Dom człowieka' wjechał pięknie. Było dużo słuchane, wracam i na pewno jeszcze będę wracał. Nadmiaru pomysłów nadal nie uświadczymy, ale jest to czytelniejsze i lepiej wyprodukowane, a smaczki typu dziecko z mikrofali czy wspomniany sampel z Szalika to +1 do zajebistości.
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#18

deathcrush 2 lata temu

"Co się stanie" z Domu człowieka jest jeszcze w stylu poprzedniego albumu Zabić Się Będąc Martwym co mi się bardzo podoba bo lubię brzmienie gitar i momentami powolne tempo. W nowym albumie już tak nie gilgocze.
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#19

deathcrush 2 lata temu


Jako SznuR bardzo rzadko odnosimy do tego co dzieje się w wielkim otwartym świecie. Przeważnie poruszamy się bardzo nisko, w miejskim runie i staramy się odcinać od rzeczy na które i nie mamy wpływu.
Dzisiaj jednak ten wielki otwarty świat upominał się o nas. Uświadomił nam bezwzględnie że jednak jesteśmy jego małą, bardzo kruchą częścią. To obnażyło nas totalnie. Wszystko co robimy jako zespół w porównaniu z tym co się obecnie dzieje wydaje się po prostu infantylnie śmieszne. Treści które przekazujemy stały się właśnie nieaktualne i przeterminowane.
Postanowiliśmy w swoim stylu przekłuć jeden z naszych utworów w formę którą bylibyśmy chociaż trochę w stanie wyrazić się co do panującej sytuacji.
Utwór w pierwotnej wersji opowiadał o wykluczeniu i marginalizacji społecznej z punktu widzenia ofiary.
Odwróciliśmy bieguny i skierowaliśmy środek ciężkości w kierunku oprawcy – wszyscy domyślą się o kogo chodzi.
Jest to wersja Reh, nagrana na naszej sali prób. Wersja na której jesteśmy pod wpływem aktualnej złości, strachu i bezradności. Bez Miksów, bez upiększania chcieliśmy zarejestrować moment w którym znajdujemy się tu i teraz.
Jest to też pierwszy raz gdy prezentujemy się w akcji wraz z nowym członkiem zespołu - basistą Panem Metalem.
W zależności od popularności planujemy też wypuścić dosłownie kilka sztuk jakiegoś fizycznego nośnika z przedmiotowym utworem i cała kasę ze sprzedaży sprezentować tym którzy teraz walczą o zachowanie naszego świata przynajmniej w takim porządku w jakim był jeszcze dwa tygodnie temu.
Black Metal to nie jest wojna. O wojnie nie mamy żadnego pojęcia i mamy nadzieje że długo nie będziemy mieli.
Klikajcie, udostępniajcie, spierdalajcie ...
CHWAŁA !!!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#20

Hajasz 2 lata temu

Nie pierdolcie, że Szamot im pisał ten wstępniak. Blee.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#21

pp3088 2 lata temu

Wokal nagrywany kalukatorem tak że nie byłem w stanie rozpoznać zadnego słowa.

Czyżby sznur bałby się powiedzieć głośniej tego co czuje?
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#22

TITELITURY 2 lata temu

Te nowsze materiały, srały, pierdziały, przesłuchałem na okoliczność koncertu, w którym wczoraj wziąłem udział. Zespół Sznur skrzywdziła Furia, tzn. nie powstałby, gdyby nie moda na śpiewanie o naszym smutnym łez padole, dla którego już chyba wymyślono opis - "pato black metal". Ale w odróżnieniu od Gruzji, Biesow, Odraz i chuj wie ilu jeszcze tych kapel rosnących teraz jak grzyby po deszczu, Sznur jako tako broni się muzycznie, a na koncercie, to nawet ta muzyka wypada przezajebiście. Albo to charyzma frontmana potrafiącego nawiązać kontakt z publiką, albo te utwory świetnie brzmią na żywo, lepiej niż na płytach, a najpewniej obie te rzeczy naraz. Grunt, to to, że metalową młódź w moim mieście porwała muzyka Sznura do tego stopnia, że chyba sami muzycy wydawali się zaskoczeni. Z płyt słuchane w zaciszu domowych pieleszy, nie brzmi to już jednak tak dziarsko. Wszystko już było, momentami muzyka przynudza, choć są też takie żywsze momenty inne, które słysząc, gotów byłżem se pomyśleć "motyla noga, gdyby całość nagrano w podobnym duchu, byłoby zajebiście". Słowem, uważam materiały Sznura za dość nierówne, czasem zahaczające o jakiś kiepski "depresyjny BM", a czasem bardzo energii pełne, ale przez ten brak równowagi całość moim zdaniem wypada średnio. Zespół, którego płyt nie kupię, ale zawsze chętnie obejrzę na żywo. Poza tym, jeśli już nazywa się utwór "czuję zapach twojej cipy", to powinno być więcej o cipie, uważam. Może na następnej płycie. Zespół rokuje, ale póki co jest moim zdaniem średni. No, ale to polska scena, więc dobre i to.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#23

Vexatus 2 lata temu

Widać po postach, że zespół budzi dość skrajne emocje, więc postanowiłem sprawdzić. Jestem w drugiej połowie pierwszej płyty i szczerze mówiąc nie rozumiem ani hajaszowego zachwytu, ani pogardliwych uwag prawie całej reszty, która się w tym temacie wypowiadała, bo jak na razie to słucham i materiał jest bardzo... średni. Ani jakoś szczególnie nie odpycha, ani dupy nie urywa. Całkiem spoko się słucha no i to tyle jak na razie. Posłucham jeszcze co tam ciekawego się dzieje na kolejnych płytach...
Awatar użytkownika
Wyrocznia
Master Of Puppets
Posty: 165
Rejestracja: rok temu

#24

Wyrocznia rok temu

Vexatus pisze:
2 lata temu
Widać po postach, że zespół budzi dość skrajne emocje, więc postanowiłem sprawdzić. Jestem w drugiej połowie pierwszej płyty i szczerze mówiąc nie rozumiem ani hajaszowego zachwytu, ani pogardliwych uwag prawie całej reszty, która się w tym temacie wypowiadała, bo jak na razie to słucham i materiał jest bardzo... średni. Ani jakoś szczególnie nie odpycha, ani dupy nie urywa. Całkiem spoko się słucha no i to tyle jak na razie. Posłucham jeszcze co tam ciekawego się dzieje na kolejnych płytach...
Mi tam bardzo daleko do tych pogardliwych uwag. Dom człowieka chyba najlepiej wjechał, nie jest to jakiś najlepszy materiał ale fajnie się słuchało, wypadło nieco lepiej niż przeciętnie , szkoda że na żywo ich nie zobaczyłem bo chyba jakiś czas temu grali w moich okolicach.
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 873
Rejestracja: 6 lata temu

#25

Nathas 10 mies. temu

Lepki ochłap z nadchodzącej, nowej płyty pt. 'Ludzina':



Żadnego zaskoczenia, tylko konsekwentne podążanie obraną ścieżką. I bardzo, kurwa, dobrze! :twisted:
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#26

dj zakrystian 10 mies. temu

Okładka jest równie obrzydliwa jak rodzaj ludzki. Będzie słuchane.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2894
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#27

Szajtan 9 mies. temu

"K***y" to drugi singiel z nadchodzącego materiału "Ludzina",który ukaże się już 24 czerwca nakładem Godz Ov War.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#28

dj zakrystian 9 mies. temu

Obleśne i obrzydliwe to, czyli takie, jak powinien wyglądać black metal.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 873
Rejestracja: 6 lata temu

#29

Nathas 8 mies. temu

Jestem już po odsłuchu 'Ludziny' i zrobiło mi to dobrze. Prosty i konkretny strzał w pysk, chore teksty i wszystko ładnie buja, nóżka chodzi razem z główką. Razem z poprzedniczką ex aequo pierwsze miejsce w dyskografii, właściwie są to płyty bliźniacze. Może mi się wydaje (a ostatnio dużo mi się wydaje) ale wokal jest bardziej czytelny, w każdym razie mogę wyłapać i zrozumieć z 90% tekstów (na poprzedniej też było z tym już całkiem ok, bardzo podobna produkcja).
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#30

deathcrush 8 mies. temu

Jakoś nie mogę się z tą płytą zaprzyjaźnić. Najbardziej jednak lubię 'Zabić się będąc martwym".
blue_calx
Fallen Angel Of Doom
Posty: 348
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Judaszów

#31

blue_calx 8 mies. temu

"Ludzina" niezła. Klimat zapuszczonego, tonącego w śmieciach mieszkania i choroby psychicznej. Riffy fajne (że aż, aż!), produkcja czytelna.
Nothing inside.
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 873
Rejestracja: 6 lata temu

#32

Nathas 8 mies. temu

Produkcja czytelna i teksty też, ale że słuchałem z yt zanim się pojawiła całość z tekstami na bandcampie, to już nie odsłyszę usłyszanego 'klękaj i liż rodzynki' w utworze 'Pole' :D
Pijaw_Boży
Posty: 2
Rejestracja: 8 mies. temu

#33

Pijaw_Boży 8 mies. temu

Ludzina jest wyjątkowo obrzydliwa, riffy wchodzą jak woda, patologia wylewa się ze słuchawek.
Wszystko tak jak być powinno. Black Metal na pełnej k00rvie, poza jednym odstępstwem w utworze " Stosunek " w postaci momentów black'n'rollowych, ale to miłe odświeżenie. Albumik wymiata.
Sznur dla każdego
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#34

Vexatus 8 mies. temu

Pijaw_Boży pisze:
8 mies. temu
Ludzina jest wyjątkowo obrzydliwa
Nieprawda. Po prostu nie umiesz gotować...
Pijaw_Boży
Posty: 2
Rejestracja: 8 mies. temu

#35

Pijaw_Boży 8 mies. temu

Może dlatego że zjadłem na surowo
Sznur dla każdego
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#36

Vexatus 8 mies. temu

Kłamać też nie umiesz...
blue_calx
Fallen Angel Of Doom
Posty: 348
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Judaszów

#37

blue_calx 7 mies. temu

Zbytnio wymagający nie jestem, więc ostatnio jak nie wiem co włączyć, to leci "Zabić się będąc martwym". Muzycznie przyjemnie, wstawki dialogów nieco humorystycznie wypadają, a parę soczystych "kurew" w pierwszym utworze nastraja odpowiednio na kolejny dzień. Wyrzygane teksty czasem wypadają nieco zabawnie, czasem trochę kiczowato, ale ogółem jest spoko w ch0y. Gitarki miłe i nieskomplikowane, wchodzi gładko, choć perka za bardzo nie porywa, bas też chyba się przed szereg nie wyrywa.

Tak nie robi człowiek.
Nothing inside.
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#38

Pogan696 6 mies. temu

Ludzina to chyba będzie mój ulubiony album tego roku? Nie najlepszy, ale ulubiony. Skromny ze mnie typ i ciągnie mnie trochę do patoli mimo wszystko... tej muzycznej oczywiście ;) . Ludzina to 35 min., blackowy opis najgorszych ludzkich zachowań... w bardzo eleganckiej i wysublimowanej "skórzanej" oprawie :mrgreen: . Obrzydliwe i dobre jednocześnie jak polska kuchnia :D .
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#39

deathwhore 6 mies. temu

Pogan696 pisze:
6 mies. temu
Skromny ze mnie typ i ciągnie mnie trochę do patoli mimo wszystko...
To dlaczego wyprowadziłeś się ze Słupska? :D
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#40

Pogan696 6 mies. temu

@deathwhore byłeś, widziałeś :D ... umieralnia bardziej pod depressive black metal niż pod patolke od Sznur'ka, aczkolwiek o wpierdol dość łatwo :D . Zawsze mam serduszku :D
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#41

Molotow 666 4 mies. temu



Wywiad z ... a chuj tam! SZNUR! SZNUR! SZNUR! SZNUR! :twisted:
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 306
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#42

Wicih miesiąc temu

Jak już się zalogowałem raz na ruski rok to sobie pospamię. Jakoś mi ciągle ten Sznur umykał odkąd zrobiło się o nich głośniej więc odpaliłem sobie dzisiaj tę Ludzinę i no. Ewidentnie jestem w grupie która nie lubi Sznura. O ile zwykle gdy czegoś nie lubię to chociaż staram się rozumieć czemu ktoś to lubi tak ze Sznurem nie bardzo rozumiem. Po kilku próbach dałem se spokój i wróciłem do katowania Nekkrofukk. Mam nadzieję że może po prostu chujowo zacząłem czy coś, bo jednak chciałbym się do chłopaków przekonać biorąc pod uwagę że to cholernie aktywne bydlaki które regularnie dostarczają radochy fanom. Także nie wiem, nie powinienem zaczynać od Ludziny? Czy na nie lubienie Sznura nie ma lekarstwa poza sznurem?
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5426
Rejestracja: 6 lata temu

#43

pit miesiąc temu

Nie wiń się. To po prostu przeciętny, łatwo przyswajalny black metal jakiego wiele. Żadne drugie przyjście Hell Militi, czy innego Sadistik Exekution.
blue_calx
Fallen Angel Of Doom
Posty: 348
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Judaszów

#44

blue_calx miesiąc temu

Zakręć jeszcze "Zabić się będąc martwym". Jest to trochę prostackie, ale moim zdaniem tutaj się bardziej udało się uchwycić jakiś zamysł i klimat bez popadania w skrajną pretensjonalność/śmieszkowość jak u Gruzji, na Ludzinie teksty są trochę po bandzie.
Nothing inside.
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 306
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#45

Wicih miesiąc temu

blue_calx pisze:
miesiąc temu
Zakręć jeszcze "Zabić się będąc martwym". Jest to trochę prostackie, ale moim zdaniem tutaj się bardziej udało się uchwycić jakiś zamysł i klimat bez popadania w skrajną pretensjonalność/śmieszkowość jak u Gruzji, na Ludzinie teksty są trochę po bandzie.
zakręciłem i chyba nie dla mnie ten cały Sznur. Jedyne co to rzeczywiście przyjemnie się słuchało, Ludzina mnie zanudziła, tutaj było trochę fajnych klasycznych riffów. Chyba dam se spokój, nie moje klimaty
Awatar użytkownika
javad
Posty: 16
Rejestracja: 2 mies. temu
Lokalizacja: 66400

#46

javad miesiąc temu

^Identycznie mam, próbuje kolejny raz przesłuchać i ni idzie. Ogólnie dla mnie to jakieś punkowe za bardzo, za żywe. Kolejnych podejść chyba nie będzie.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#47

Vexatus miesiąc temu

Vexatus pisze:
2 lata temu
słucham i materiał jest bardzo... średni. Ani jakoś szczególnie nie odpycha, ani dupy nie urywa. Całkiem spoko się słucha no i to tyle jak na razie. Posłucham jeszcze co tam ciekawego się dzieje na kolejnych płytach...
No i warto czasem dać niektórym projektom/zespołom szansę i posłuchać po jakimś czasie jeszcze raz. Dzisiaj mnie tak wieczorem naszło i sobie odpaliłem pierwszą płytę i bardzo mi się spodobała. Co prawda materiał mi dupy nie urwał, ale klimat bardzo fajny ma ta płyta (choć mam przez cały czas wrażenie, że jeszcze czegoś mi tutaj brakuje). Spodobało mi się na tyle, że muszę konkretnie obadać pozostałe materiały.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#48

Hajasz miesiąc temu

Vexatus pisze:
miesiąc temu
(choć mam przez cały czas wrażenie, że jeszcze czegoś mi tutaj brakuje)
Dużo ludków mówi, że niesamowicie to wchodzi będąc w rowie pod kątem 45 stopni. Warto spróbować a się okaże, że wjedzie wtedy na pełnej. :P
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#49

Vexatus miesiąc temu

Słabe są wrzutki o rowach. Musisz się lepiej postarać i wymyślić coś nowego... :)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#50

Vexatus miesiąc temu

Przesłuchałem dość dokładnie wszystkie pełniaki i nawet mi się wkręcił ten zespół. Niby nic specjalnego, niby wszystko już było, niby wszystko na przysłowiowe jedno kopyto i niby repetytywne gówno, ale jednak ma klimat i słucha mi się tego bardzo dobrze. Na koncert bym się z chęcią wybrał, bo taka muzyka raczej zyskuje na żywo.

Jeszcze taka mała ciekawostka, bo Kochane Brutale zapewne nie znają...


Wróć do „Black Metal”