Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#51

yog 4 lata temu

dj zakrystian pisze:
4 lata temu
On juz od dluzszego czasu przeginal z chlaniem. To nie pierwszy filmik z zalanym Abbathem. Ciekawi czy byla to jedna z przyczyn opuszczenia Immortal?
Chyba sporo przed opuszczeniem Immortal się z siostrą Demonaza rozwiódł/rozstał, więc to pewnie jakaś dłuższa historia.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#52

Vexatus 4 lata temu

Może się jeszcze pozbiera do kupy.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#53

Hajasz 4 lata temu

Dorosły facet to jest i chyba zna konsekwencje pewnych rzeczy. Zagranie koncertów w stanie totalnego upojenia to kompletny brak szacunku dla fanów a co za tym idzie olać Abbath'a. Tutaj już płacz i gorzkie żale na profilach nie pomogą. Koleś jest zerem.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#54

Vexatus 4 lata temu

Hajasz pisze: Zagranie koncertów w stanie totalnego upojenia to kompletny brak szacunku dla fanów a co za tym idzie olać Abbath'a.
Tu się akurat zgodzę.
Hajasz pisze:Koleś jest zerem.
Nie przesadzaj. Nigdy nie odstawiłeś jakiejś kaszany po pijaku? :)
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#55

Canidia 4 lata temu

Myślę, że nazywanie zerem człowieka z uzależnieniem jest nie do końca słuszne, natomiast faktem jest, że powinien nieco poważniej traktować swoich fanów, którzy poświęcają czas i pieniądze na to, by go zobaczyć na żywo. To tak, jakby pójść nagrzanym do pracy. Nie ma co go skreślać, należy raczej współczuć i, jak za każdego w takiej sytuacji, trzymać kciuki, by leczenie przebiegało pomyślnie. Podejrzewam, że wielu muzyków miało podobne wpadki, ale tu jest o tyle gorąco, że w tak upokarzającym momencie zostało to uwiecznione przez ludzi.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#56

Hajasz 4 lata temu

Vexatus pisze:
4 lata temu
Nie przesadzaj. Nigdy nie odstawiłeś jakiejś kaszany po pijaku? :)
Robiłem gorsze rzeczy ale nigdy po alkoholu.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#57

mork 4 lata temu

Abbath aktualnie ma się dobrze (2 miesiące trzeźwości) i zaprasza na koncerty w ramach europejskiej trasy.



09.02 (niedziela) zespół wystąpi w Warszawskiej progresji. Bilety w przedsprzedaży 100zł. Jako support 1349 i Vltimas

Obrazek
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#58

deathwhore 4 lata temu

Mogłem iść za darmo, ale wzgardziłem.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#59

yog 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
Mogłem iść za darmo, ale wzgardziłem.
<2 szanuję bardzo!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#60

Hajasz 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
Mogłem iść za darmo, ale wzgardziłem.
Mogłeś być już na dnie. A nie byłeś. Nigdy nie dowiesz się co straciłeś.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#61

dj zakrystian 4 lata temu

Za darmo to bym poszedł choćby dla 1349. Ostatnia płyta bardzo dobra. A właśnie, bo jak Lady Pank gra najebane w trupa to sie podoba gawiedzi, ale Abbath juz nie?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#62

yog 4 lata temu

Dla mnie osobiście, to 1349 jest, było i będzie gównem większym od Abbatha solo. Podobnie Vltimas.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#63

deathwhore 4 lata temu

To za darmo to na akredytację z której nie może skorzystać kolega, więc musiałbym oglądać wszystko i jeszcze o tym pisać.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#64

dj zakrystian 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Dla mnie osobiście, to 1349 jest, było i będzie gównem większym od Abbatha solo. Podobnie Vltimas.
Ty to mocno musisz nie lubic TN BM. W czym takie Demonoir jest gorsze od LLN?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#65

yog 4 lata temu

Ani tam szaleństwa legionów nie ma, ani ścieżek nie przecierali, jakoś tak mam, że dla mnie 1349 to kwintesencja true poser bmu, a nie TNBM :P Plus moim zdaniem LLN potrafią zapodać świetnym riffem, czego u tej kapeli nigdy nie potrafiłem zauważyć ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#66

dj zakrystian 4 lata temu

Szalenstwo tam jest, tylko chlopaki nauczyli sie grac ;)
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#67

yog 4 lata temu

Skład Abbathowej trupy opuściła Mia Wallace, znaczy się, została wyjebana przez telefon przez menedżera zespołu.
Mia W. Wallace pisze:(...) I am disappointed that none of my former colleagues have contacted me in this process except for the five minute phone call from Abbath's manager in which I was told I would no longer be needed.
I was told not to contact anyone in the band. The explanation for this had no substance and just made more questions and confusion for me.
Up until then I had been preparing for the European tour as I had been told to do. I had to cancel other plans, and get time off work for the tour which I spent much time preparing for. (...)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#68

Vortex 4 lata temu

Może za dużo piła?
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5423
Rejestracja: 6 lata temu

#69

pit 4 lata temu

W sensie, że Abbath ne mógł dotrzymać jej kroku, a później publicznie robił z siebie pośmiewisko?
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#70

dj zakrystian 4 lata temu

pit pisze:
4 lata temu
W sensie, że Abbath ne mógł dotrzymać jej kroku, a później publicznie robił z siebie pośmiewisko?
Pewno mu polała tuz po odwyku. A wyjebka przez tel i to przez menedzera to troche słabo.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#71

yog 4 lata temu

Słabo, ale pokazuje, czyj to zespół. Nie Abbatha ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#72

Vortex 4 lata temu

A może właśnie Abbatha, tylko trzeźwy boi się szczerych rozmów z ludźmi i wysługuje się menadzerami.... a by trzasnęli po maluchu i by było dobrze, ach ten alkohol.....
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#73

mork 4 lata temu

Trzeźwy Abbath to perfekcyjnie odegrane numery kosztem crab walk i innych harcy na scenie. Mimo wszystko wolę obejrzeć cały występ niż urwane 3 pierwsze numery ;) Utwory leciały jeden po drugim, bez gadek, chwilami jakby trochę wymuszone zagajenie do publiczności czy aby na pewno dobrze się bawią i lecimy dalej. Abbath nie bawił się w bisowe gierki tylko zapytał krótko "Chcecie więcej"? Jak chcecie to jedziemy dalej. Następnie pamiątkowe selfie ze sceny i po wszystkim. Świetny występ tylko Abbath trochę jak ziomek który dotarł spóźniony na imprezę, a tu całe towarzystwo już porobione a on trzeźwy (wyglądało, że na serio).

Nuclear odpuściłem, trash metal nie mój klimat.

1349 bodajże po 6 numerze zacząłem przysypiać i poszedłem usiąść przy barze. Dość monotonne numery z których w pamięci została mi jedna solówka.

Vltimas relewacja! Po odsłuchu albumu i zapoznaniu się ze składem wiedziałem, że będzie dobrze ale na żywo skopali po prostu dupska. Klimat od początku do samego końca. David Vincent zaskoczył mnie znakomitymi czystymi partiami na wokalu (nie wiem czy używał go w Morbid Angel, dyskografię znam wybiórczo). Swoją aparycją i powolnymi przechadzkami po scenie świetnie kontrastował z żywiołowym zachowaniem reszty członków zespołu.

Knock Out jak zwykle na wysokości zadania - organizacyjnie mucha nie siada. Co do nagłośnienia to nie miałem najmniejszych problemów z odsłuchem, wszystko brzmiało tak jak powinno.

Obrazek
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#74

mork 2 lata temu

Średnie to. Zdecydowanie lepiej słucha się bez patrzenia na teledysk.

It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#75

dj zakrystian 2 lata temu

Przyzwoite, ale szału ni ma. W komentarzach ktoś pisze o Bathory ... może trochę inspiracji jest. Swoją drogą czy to jeszcze black metal?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#76

mork 2 lata temu

Mi na pierwszy plan rzuca się jak Abbath stara się śpiewać jak Lemmy z Motörhead. Sama kompozycja też w tym kierunku więc w Bathory raczej nie doszukiwałbym się inspiracji.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2890
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#77

Szajtan 2 lata temu

25. marca nowa płyta o tytule Dread Reaver (Season of Mist).
Obrazek
Tracklist:
1. Acid Haze
2. Scarred Core
3. Dream Cull
4. Myrmidon
5. The Deep Unbound
6. Septentrion
7. Trapped Under Ice
8. The Book of Breath
9. Dread Reaver
10. Make my day
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#78

dj zakrystian 2 lata temu

Okładka beznadziejna. Jakby pijany Abbath patrzył na swe odbicie.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#79

yog 2 lata temu

Kawałek też nie wiadomo, czy to do fanów Immortal, Motorhead czy może Kiss kierowany. Może to laptopowe głośniczki, a może po prostu sensu tam nie ma w riffach żadnego. Solowy album Demonaza to jednak przy tych Abbathach istne arcydzieło.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#80

dj zakrystian 2 lata temu

yog pisze:
2 lata temu
Kawałek też nie wiadomo, czy to do fanów Immortal, Motorhead czy może Kiss kierowany. Może to laptopowe głośniczki, a może po prostu sensu tam nie ma w riffach żadnego. Solowy album Demonaza to jednak przy tych Abbathach istne arcydzieło.
Czyli lepiej jak już pił. Było zabawnie przynajmniej a ile memów z najebanym Abbathem. W tym promo kawałku jest trochę tremolo, trochę jazdy pod Lemmiego. Nie jest chujnia, ale takie to sobie. Jakby nie mógł się zdecydować co chce grać
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 574
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#81

TheAbhorrent 2 lata temu

dj zakrystian pisze:
2 lata temu
Okładka beznadziejna. Jakby pijany Abbath patrzył na swe odbicie.
Może właśnie tak jest? Może gościu chciał nagrać coś refleksyjnego i introspektywnego? ;) Może to nawet ma sens, że pod maską jest makeup, a nie jeszcze prawdziwy on?

Obrazek
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#82

dj zakrystian 2 lata temu

No to trafiłem! Skoro rzeczywiście to rozliczenie z nałogiem i zrzucenie starej skóry pijusa, to trzymam za gościa kciuki.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#83

Zsamot 2 lata temu

dj zakrystian pisze:
2 lata temu
Okładka beznadziejna. Jakby pijany Abbath patrzył na swe odbicie.
Raczej metaforyczna. Osoba nakładająca/ zmywająca makijaż. Wielce wymowna. Zwłaszcza w kontekście osobistych przeżyć muzyka.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#84

mork 2 lata temu

Po początkowo średnim wrażeniu polubiłem się z nowym singlem i teledyskiem. Sama okładka niesie mi skojarzenie z filmem Legend z 1985 roku. Ale pewnie, tak jak piszecie, ma to drugie dno.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#85

dj zakrystian 2 lata temu

Też słuchałem tego numeru kilka razy. Nie jest to złe w sumie a nawet zaczęło mi siadać to abbathowe motorheadowanie z motywami tremolo bleku. Ciekawi mnie cała płyta. Dodam jeszcze, że to ciekawy gitarzysta ze swoimi patentami. Abbath serio wie, do czego są struny w gitarze.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#86

yog 2 lata temu

Tytułowy kawałek z Dread Reaver:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2890
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#87

Szajtan 2 lata temu

Świeżutki singiel The Book Of Breath
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#88

mork 2 lata temu

Dojebane brzmienie albumu. To jest ta przewaga Norwegów nad Szwedami w tej kwestii, że mimo klarowności nie tracą w dźwięku brudu.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#89

mork 2 lata temu

Świeże niczym bułeczki z piekarni. Uwaga bo gorące:

It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Destro
Master Of Puppets
Posty: 130
Rejestracja: 6 lata temu

#90

Destro 2 lata temu

Niemożebna sraka, tak samo jak nowy Dark Funeral :D
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#91

Hajasz 2 lata temu

Destro pisze:
2 lata temu
Niemożebna sraka, tak samo jak nowy Dark Funeral :D
Cieszę się bardzo bo chociaż raz to nie ja pierdolnąłem pierwszy kamieniem.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#92

dj zakrystian 2 lata temu

Poleciało w tle do zmywania garów. Za mało by ocenić, ale ja rozumiem, że mamy tu takich znawców co po jednej nutce już wiedzum. Niczym w programie Jaka to Melodia. Taki jest kurewski przesyt wszystkiego, że zblazowane brudasy nie wiedzą już czego chcą. Numer promocyjny zyskał po kilku odsłuchach. Z płytą jeszcze się oswoję, to napiszę coś wincyj.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2890
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#93

Szajtan 2 lata temu

Dzisiaj odsłuchałem Dread Reaver.I sam jestem w lekkim szoku, bo bawiłem się całkiem nieźle. Jest w tej płycie coś - nie oszukujmy się -groteskowego.Dość przystępny heavy ubrany został w specyficzne brzmienie z perkusją i wokalem na wierzchu, po czym polano go nieco stereotypowym
blackowym feelingiem.Wchodzi to całkiem przyjemnie i mimo pewnej dozy kiczowatości nie można powiedzieć, że jest to materiał słaby lub nijaki.
Owszem, każdy kto - nie widzieć w sumie czemu - oczekiwał czystego black metalu mocno się rozczaruje, ale słuchacze lubujący się w black’n’rollowych dźwiękach powinni chociaż spróbować. Czy ta płyta zmieni oblicze metalu i stanie się ikoniczna? Śmiem wątpić. Wystarczy, że ikoną jest sam Abbath.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#94

deathcrush rok temu

Nie wiem czy to pomyłką, ale można kupić płytkę za 40zł w wydaniu Deluxe Clamshell Box. Normalnie cena koło 100zł

link: https://allegro.pl/oferta/abbath-dread- ... 2202501261

Obrazek
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#95

yog rok temu

Breloczek fajny!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
biały86
Posty: 20
Rejestracja: 9 mies. temu
Lokalizacja: skup metali kolorowych MIEDZIEX

#96

biały86 9 mies. temu

Wcześniej znałem tylko Harvest Pyre (jest OK) i jakoś tak napatoczył się teraz Dread Reaver.
Solowy Abbath to może nie jakaś wytworna melomańska uczta, więcej - w utworach jest pierwiastek sztuczności,
jazda na skróty, płycizny... pełna zgoda. Tylko co z tego, jeśli całość jest mimo to całkiem spoko?
Wg mnie jak najbardziej do posłuchania w ramach odskoczni od "wytwornych uczt".

Nazwijcie to guilty pleasure. Co do narzekań - że miałkie, że kupa - poza proporcjami, jakiś snobizm.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2890
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#97

Szajtan 6 mies. temu

Abbath wraca do Polski na 3 koncerty w ramach europejskiej trasy...
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#98

mork 6 mies. temu

Proxima zamiast Progresji jak ostatnio? Czyżby degradacja? Nie no, żarty. Pewnie się wybiorę, co będę w środę w domu siedział.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#99

mork miesiąc temu

Słów kilka na temat warszawskiego koncertu w Proxima. Speed/trash nie moje klimaty więc o Hellripper i Toxic Holocaust się za wiele nie wypowiem. Zgromadzili pod sceną całkiem sporą gromadę, było szybko, energicznie, ludzie bawili się przednio więc w roli supportów spisali się na medal. Toxic Holocaust zapodali kilka naprawdę zacnych breakdown'ów, że aż głowa sama chodziła.
Abbath w formie. 3 lata temu w Progresji niemal cień człowieka, tym razem tryskający humorem, zagadujący a nawet pląsający po scenie. Set długi, bez bisów, urozmaicony kawałkami Immortal "In my kingdom cold", "One by One" i "Tyrants" które zabrzmiały wyśmienicie. Frekwencja na klub Proxima w sam raz - było tłoczno ale dało się usiąść, podejść bliżej sceny czy obczaić cały merch. Tylko kolejki do piwa długawe ale wyczekane smakowało lepiej.

Obrazek
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease

Wróć do „Black Metal”