Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Akrotheism

#1

Wędrowycz 4 lata temu

Obrazek

Obrazek

Choć nigdy nie byłem wielbicielem greckiej sceny black metalowej, to z wiekiem co jakiś czas wyłapuję jakieś perełki. Jedną z nich, w zasadzie najświeższą, bo dopiero dziś zapoznaną jest Akrotheism. Sprawdziłem tegorocznego pełniaka, bo opinie kilku osób, których gust w większym stopniu pokrywa się z moim, były mocno pozytywne. Mamy tu uduchowiony black metal, pachnie to kadzidłem, świecami, mrocznymi rytuałami ku chwale rogatego, oparami okultyzmu i fanatyzmu religijnego ścieżki lewej ręki.

Dla niektórych może to być kolejny zakapturzony zespół jakich już trochę było wcześniej. Moim skromnym zdaniem, nie każdy w tego typu graniu radzi sobie odpowiednio. Na mnie "Law Of Seven Deaths" zrobił wrażenie, zarówno samymi riffami i ich ponurą atmosferą jak i bardzo dobrymi i wręcz idealnie wpasowanymi w zawartość muzyczną wokalami, dużo tu też udanych czystych zaśpiewów. Jeżeli miałbym zapodać jakiś wyznacznik, z czym się to kojarzy, to najwięcej tu słychać Francji np. Deathspell Omega i szczyptę Islandii jak np. Svartidaudi.

Skład:
Schism - Bass ex-Astral Aeon
Tho - Drums Aherusia, The Anal Treatment XXXperience, Unholy Throne, ex-Dask, ex-Glacier Equilibrium, ex-Miasma3263, ex-Nightmare, ex-Project Havok
Naos - Guitars ex-Astral Aeon
Aeon - Vocals, Guitars ex-Astral Aeon, ex-Mandrake
▼ Byli muzycy
Scythe - Drums
Dagwn - Guitars (2014-?) Nethescerial, ex-Disolvo Animus, ex-Aenaon
Dyskografia:
2013 - Behold the Sign of a New Era / Generation of Vipers [split]
2014 - Behold the Son of Plagues
2015 - Sphinx: The Great Enigma of Times [split]
2019 - Law of Seven Deaths



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ak ... 3540367010
BC: https://akrotheism.bandcamp.com/music
Odium Humani Generis

Tagi:
Kosynier
Posty: 87
Rejestracja: 4 lata temu

#2

Kosynier 4 lata temu

Bardzo dobry, mam debiut wydany przez nasza Odium Records, musze sie zapoznac blizej z 2 plyta.

Wróć do „Black Metal”