Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Barshasketh

#1

Wędrowycz 4 lata temu

Obrazek

Obrazek

Moje kolejne tegoroczne odkrycie. Sprawdziłem nowy album, zatytułowany po prostu "Barshasketh" i z miejsca mi zaskoczyło. Lubię takie granie, nie jest ono wielce odkrywcze, ale świetnie zagrane i skomponowane, gdzie w sumie wszystko się zgadza, a w dodatku mamy prawilną satanistyczno-okultystyczną atmosferę i oprawę. Zespół założony w Nowej Zelandii, by po ukazaniu się debiutanckiego albumu przenieść się do Szkocji.

Skład:
Krigeist - Bass (2007-2013), Vocals, Guitars, Keyboards (2007-present) Belliciste, Bròn, Dunkelheit, Nadsvest, Svartgren, ex-Cathedra, ex-Blood of the Moon
GM - Guitars (2011-present) Haar, Abyssal (live), Devouring Star (live), ex-Acatalepsy, Falloch (live), ex-Cruciamentum (live)
BB - Bass (2013-present) Falloch, ex-Úir (live)
MK - Drums, Vocals, Keyboards (2016-present) Hautakammio, ex-Kalmankantaja
▼ Byli muzycy
Σao - Bass (?-2013)
Maldoror - Drums Kruor Noctis
BH - Drums (2012-?) Cnoc an Tursa, Saor (live)
▼ Muzycy koncertowi
Steve - Bass (2011-?) Haar, ex-Úir
Dyskografia:
2009 - As Flesh Becomes Earth [demo]
2009 - Barshasketh [demo]
2010 - Defying the Bonds of Cosmic Thraldom
2013 - Sitra Achra
2014 - Krawwl ​/ ​Barshasketh [split]
2015 - Barshasketh / Void Ritual [split]
2015 - Ophidian Henosis
2017 - Sein / Zeit [split]
2019 - Barshasketh




MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ba ... 3540288547
BC: https://barshasketh.bandcamp.com/music
Odium Humani Generis

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#2

yog 4 lata temu

Słyszałem tylko splita z Outre i jakoś nie zachęciło do dalszego badania, sprawiało nieco wrażenie podgrzewania flaków na oleju nad pożyczonym kandelabrem.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#3

Vexatus 4 lata temu

Najnowszy album jest całkiem niezły. Niby nic odkrywczego i wszystko to już było, ale na pewno nie można im odmówić umiejętności pisania dobrych kawałków i całkiem biegłej obsługi instrumentów. Będzie słuchane w najbliższym czasie. :)

Wróć do „Black Metal”