"Si Monumentum Requires, Circumspice"
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Re: Enslaved

Post Zsamot » rok temu

Może się dogadają, kurna zależy mi na tym poznańskim koncercie...
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » rok temu

Nie no, bez perkusisty to Enslaved na pewno nie zostanie, nie taka kapela, najwyżej z Kvitrafnem wpadną, czy co :P Choć przy progresywnej muzie, doświadczony perkusista to bolesna strata na pewno.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
mork
Tormentor

Post mork » rok temu

Rok temu z racji przeprowadzki przegapiłem. W tym, mam nadzieję, uda mi się wybrać.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 2 mies. temu

Tym razem Darkness Shall Rise przygotowało coś dla fanów wikingów i kasetek. Army of the North Star się zwie.

Obrazek

W Fallen Temple to 299,9 zeta stoi, bo te ich boxy tanie to nie są. 65 euro na darknessshallrise.de. Można spytać @Epoxxa, czy warte swojej ceny ;) Wychodzi to w moje imieninki, 24 lutego 2020 roku. 750 sztuk.
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality

Post KorgullExterminator » 2 mies. temu

I gowno wiecie o Enslaved, i gowno piszecie. Jest taki zespol z wysp owczych zwany Tyr, i ich staraja sie Norwegowie nasladowac i kopiowac. Tyr jest wielki, piekna mikstura progresji i poganskiego metalu, natomiast Enslaved wyjebalo koreczki i staraja sie byc wirtuozami w progressive viking metalu. Nawet im to wychodzi, choc do solowek i kunsztu Tyr wiele im brakuje. Ot co.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » miesiąc temu

Kapela podobno, co pewnie nikogo nie dziwi, planuje nowy album. Tak przynajmniej twierdzi organizator Summer Dying Loud, gdzie Zniewoleni mają zagrać i tenże krążek promować.
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Post Zsamot » miesiąc temu

I nie ukrywam, ze cholernie się cieszę z tej zapowiedzi. SDL to u mnie stały punkt programu. Co do płyty, to poczekamy, posłuchamy, jakiś tam margines zaufania mają u mnie.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Post Hajasz » miesiąc temu

A nie da się napisać coś innego bo każda twoja odpowiedź to mam sentyment, kredyt zaufania, lubię ich i taki tam bełkot jak na wykładach K. Karonia.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Post Zsamot » miesiąc temu

Nie mam w zwyczaju napalać się na nowe płyty, nawet po singlach, zapowiedziach i tworzyć szumnych deklaracji na wyrost. Zatem w mym ograniczonym kognitywnie zamyśle, tyle chciałem rzec.

Musisz z tym żyć.

Wróć do „Black Metal”