Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

Re: Imperial Triumphant

CzłowiekMłot miesiąc temu

Takie blacki to ja rozumiem. Innych nie. Czekamy na kolejną z płyt roku.

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog miesiąc temu

Dziś lider przeprasza na fejsie, bo wczoraj na liście jego ulubionych 5 płyt z black metalem się znalazły tak kontrowersyjne nazwy, jak Deathspell Omega czy Hate Forest. Ach ten dzisiejszy black metal.

Edit: A strona z tą listą została usunięta: https://www.revolvermag.com/music/imper ... s-all-time

Ciekawe czy Imperial Triumphant z Century Media wyjebią za lubienie DSO i Hate Forest ;)

Na liście było jeszcze Battles in the North, Blood Fire Death i nie pamiętam.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit miesiąc temu

Black metalowcy to mięczaki i pijawki na zdrowej tkance kontrkultury. ;)
Smurfs don't lay eggs! I won't tell you this again! Papa Smurf has a fucking beard! They're mammals.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

CzłowiekMłot miesiąc temu

W produkcję nadchodzącej płyty nowojorczyków jest zamieszany Trey Spruance - gitarowy Mr. Bungle. To chyba ciekawostka.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog tydzień temu

Drugi teledysk, City Swine:

Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit tydzień temu

Lubię w tym zespole, że niby grają dysonansową rzeźnię, a jednocześnie jest to kompletna muzyka tła.

Jest wiele powodów dla których mogliby zatrudnić Treya Sprunce'a do roli producenta, według mnie może to być "Le Mani Destre Recise Degli Ultimi Uomini" - płyta na której Secret Chiefs 3 stworzyło soundtrack do nieistniejącego filmu giallo.
Smurfs don't lay eggs! I won't tell you this again! Papa Smurf has a fucking beard! They're mammals.
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot tydzień temu

yog pisze:
miesiąc temu
Dziś lider przeprasza na fejsie, bo wczoraj na liście jego ulubionych 5 płyt z black metalem się znalazły tak kontrowersyjne nazwy, jak Deathspell Omega czy Hate Forest. Ach ten dzisiejszy black metal.

Edit: A strona z tą listą została usunięta: https://www.revolvermag.com/music/imper ... s-all-time

Ciekawe czy Imperial Triumphant z Century Media wyjebią za lubienie DSO i Hate Forest ;)

Na liście było jeszcze Battles in the North, Blood Fire Death i nie pamiętam.
A za co konkretnie przeprasza??? Zapytuję, bo ja chyba przezimowałem polityczną poprawność w black metalu...
Allah jest wielki, ale B-52 też jest duży.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog tydzień temu

Mniej więcej coś w stylu, że za uprzywilejowanie, tj. w tym przypadku za to, że ma komfort traktowania muzyki jako muzyki, a nie ideologii i czerpie przyjemność ze słuchania Hate Forest, autorów płyt o tak nienawistnych tytułach, jak Purity.
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot 6 dni temu

To jest jakiś dramat. Teraz Redakcja nowej Fantastyki przeprasza za opowiadanie, ten za słuchane płyty.

Żądam przeprosin. Na początek za brak stosownej liczby postów. ;-) To nie moja wina, że nie napisałem ich uprzednio.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 6 dni temu

Zsamot pisze:
6 dni temu
To jest jakiś dramat. Teraz Redakcja nowej Fantastyki przeprasza za opowiadanie, ten za słuchane płyty.
Jakie opowiadanie?
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot 6 dni temu

Nie będę Ci psuć radości, wejdź na ich fanpage... Polski pisarz.

Wróć do „Black Metal”