deathwhore
Tormentor

deathwhore 5 mies. temu

Chodzi o kolekcjonerskie pierdololo
Nebiros pisze:
7 mies. temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
karp
Master Of Reality

karp 5 mies. temu

Heh, z całym szacunkiem do chłopaków z TS, ale wątpię aby za 10-15 lat te cedeki były tyle warte. Na razie ich fanbase to młodzież, która ma jeszcze zbyt płynny gust muzyczny. Jak Truchło nie zrobi w najbliższych kilku latach jakiegoś "wow" materiału, to będzie się ich wspominać tylko jako "był kiedyś taki polski zespół". Ale może się mylę.

Całe szczęście, że zarówno EPkę jak i debiut zaopatrzyłem się jeszcze w sklepowej cenie :D 100 zł na ich CD bym nie dał.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 5 mies. temu

Nie jestem pewien, jak sytuacja wyglądać będzie za 10 czy 15 lat, ale zanim mieli wydany debiut chyba jeszcze sobie kminiłem, że może by te ich demosy + gig z Magnetofonu nabyć, bo byłem pewien, że to będzie chodzić dużo więcej, jednak głupio mi było pisać do typów, że niby jestem zainteresowany, choć wiedziałem, że to będzie leżało na półce i czekało na odpowiedni moment do sprzedaży. Tak się stało, że dziś już pewnie niemal nie do osiągnięcia w rozsądnej cenie te rzeczy i póki co to hajp nie gaśnie, a może nawet i wciąż rośnie.

Zapomniani mogą oczywiście zostać, jak 99,9% kapel, które wydały choćby i niesłychanie zajebistą, ale jedną płytę, jednakoż sądzę, że może też być tak, że to dla tych małoletnich truskulowców-metalowców co to do bierzmowania idą w 2020 roku może być po prostu za 20 lat kult. No bo jakoś nie sądzę, żeby więcej miało chodzić dajmy na to pierwsze wydanie Deus Mortem - Kosmocide. A może.

Nie mam jednak za bardzo wątpliwości, że Truchło wyda i drugi album, tym razem pewnie nieco bardziej przemyślany i dopracowany niż debiut.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 5 mies. temu

Na discogs za to gówno chcą 90€ normalnie uśmiałem się do rozpuchu. O czym to świadczy? Ano o tym, że black metal jest upośledzony skoro takie gówna banda idiotów, która odkryła ten styl chwilkę temu stawia na jakieś pseudo piedestały kultu w gatunku doprowadzając do tego, że takie płyty ktoś wycenia na takie same kwoty co kultowe rzeczy wydane 20-30 lat temu. Nonsens.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Vortex 5 mies. temu

Hajasz pisze:
5 mies. temu
Nonsens.
Przejdź do T-Mobile :D
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 mies. temu

Truchlaki podobno nagrały drugą płytę, można się jedynie domyślać, że wyjdzie ona 8 maja 2020 i być może będzie się nazywać Między zdychaniem, a zmartwychwstaniem...

A może nie.
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor

EdusPospolitus 2 mies. temu

Oj lepiej nie
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog miesiąc temu

Czarne i żółte winylki debiutanckiego albumu Truchła będą doskonałą okazją do inwestycji.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog miesiąc temu

No nic, zaspekulowane na żółciaku. Przekonał mnie do tego za paczkę fajek splicior greckich raw blackmetalowców z Cthonium i Osculum Infame.

66 żółtych winyli, 188 czarnych jakby ktoś chciał dołączyć.

http://godzovwar.com/shop/pl/23-przedsprzedaz
Awatar użytkownika
karp
Master Of Reality

karp miesiąc temu

Będę z wielkim zainteresowaniem śledził cyrk cenowy jaki się z tym odwali. Już ceny za kompakty były dostatecznie zabawne.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog miesiąc temu

O, żółte już wyszły ;)
Molotow 666
Tormentor

Molotow 666 miesiąc temu

yog pisze:
miesiąc temu
O, żółte już wyszły ;)
Kurwa jak to możliwe?!?!?!? Co za biznes? Kto w ogóle to kupuje?
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom

Canidia miesiąc temu

A mnie zawsze strasznie bawi i dziwi jednocześnie, ile energii pochłania niektórym plucie jadem na młodą kapelę, która osiągnęła sukces :D Pomijając już aspekt muzyczny, bo równie dobrze spekulować można byłoby o BMSS, które również błyskawicznie się rozeszło. To akurat kwestia gustu, ale po co ten ból dup i zawiść? Niekoniecznie tu na forum, ale ogólnie gdzie się nie spojrzy.
yog pisze:
9 mies. temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog miesiąc temu

Inwestorzy i spekulanci, toć nie fani, bo ich na płyty Truchła nie stać!

Na BMSS spekuluje się jednak lepiej bo winyl Rainbow Nights schodzi za 100 euro na pniu (wczoraj na ebayu 3 poszły z takim kup teraz), a jak się jest cierpliwszym to i ze 150 idzie wycisnąć pewnie ;)
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny

pp3088 miesiąc temu

Canidia pisze:
miesiąc temu
A mnie zawsze strasznie bawi i dziwi jednocześnie, ile energii pochłania niektórym plucie jadem na młodą kapelę, która osiągnęła sukces :D Pomijając już aspekt muzyczny, bo równie dobrze spekulować można byłoby o BMSS, które również błyskawicznie się rozeszło. To akurat kwestia gustu, ale po co ten ból dup i zawiść? Niekoniecznie tu na forum, ale ogólnie gdzie się nie spojrzy.
Jak człowieka coś uwiera to lubi się popastwić nad czymś lub kimś. Skoro jednakże pastwienie się nad kimś może przynieść ze sobą smutne konsekwencje prawne lub w postaci wpierdolu tak pastwienie się w internecie jest darmowe, przyjemne, szybkie i bezpieczne. Sam czasem lubię! Nie znam osoby która nie lubi ;)

Co do tego osiągnięcia sukcesu to jest dodatkowy katalizator - mnie dla przykładu wkurwia, że kapela którą lubię nie jest na wymieniana na 1 miejscu w swoim gatunku, tylko jakiś inny zespół je okupuje! Tóż to skandal kurde le bele! Szkoda że tak mało zespołów może żyć/utrzymać się z muzyki i merchu.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
PanLisek
Moderator globalny

PanLisek miesiąc temu

pp3088 pisze:
miesiąc temu
Jak człowieka coś uwiera to lubi się popastwić nad czymś lub kimś. Skoro jednakże pastwienie się nad kimś może przynieść ze sobą smutne konsekwencje prawne lub w postaci wpierdolu tak pastwienie się w internecie jest darmowe, przyjemne, szybkie i bezpieczne. Sam czasem lubię! Nie znam osoby która nie lubi ;)
To już znasz, ja nie lubię, nie widzę w tym nic ciekawego.
deathwhore
Tormentor

deathwhore miesiąc temu

Nie pastw się tak nad nim. Wygląda jakby sprawiało Ci to przyjemność.
Nebiros pisze:
7 mies. temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 tyg. temu

Wyszedł już split Truchła z japońskim Sabbat, na 7" w kolorach czarnym oraz podwójnie patriotycznych białym i czerwonym. 30 pln.

Truchło Strzygi track recorded during "Pora Umierać" album session, 2017.
http://godzovwar.com/shop/pl/szukaj?ord ... uch%C5%82o

Edit: Czerwony poszedł w dzień.

Wróć do „Black Metal”