Awatar użytkownika
kurz
Tormentor

Re: Mystic Rites

kurz 5 mies. temu

Blind pisze:
5 mies. temu
Gratulacje dla Nebsia i niech mu woda sodowa do głowy nie uderzy!
Wręcz przeciwnie, niech uderzy! Zasłużył, poeta okapciowany.

Tagi:
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Vexatus 5 mies. temu

Cedeków raczej nie kupuję, ale dla Nebsia zrobię wyjątek. Tylko gdzie te obiecane sekstaśmy ja się pytam. :)
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Belzebóbr 5 mies. temu

Na okładce powinieneś być Nebiros z rybą. Przyznaj się, że po prostu nic godnego uwagi nigdy nie złowiłeś.
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor

Nebiros 4 mies. temu

Jak już Yogzor pisał wyżej - "Storming Planet Earth" wyjdzie w 500 sztukach na łamach Dark Terror Temple. Premiera już ustalona - 24 czerwca 2021.
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
PanLisek
Moderator globalny

PanLisek 3 mies. temu

Szkoda że nie wiedziałem że coś tam wydajesz, bym ci jakąś porządną okładkę zrobił.
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor

Nebiros 3 mies. temu

PanLisek pisze:
3 mies. temu
Szkoda że nie wiedziałem że coś tam wydajesz, bym ci jakąś porządną okładkę zrobił.
Co się odwlecze to nie uciecze, dzięki za propozycję ;)
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
PanLisek
Moderator globalny

PanLisek 3 mies. temu

Spoko, jak coś to daj znać, wymyślimy coś strasznego ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog miesiąc temu

Odkurzałem ostatnio cedeki... Dosłownie. I tak patrzę... No, Nebiros, co by nie mówić, to że Ci się chciało z obu stron Grin as the Jewel Kingdom Falls numerować, to masz u mnie respekt eternal!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor

Nebiros 2 tyg. temu

Premiera płyty zostaje przesunięta na wrzesień tego roku w limicie 333 sztuk, a sama płytka zarazem doczekała się innej okładeczki, która prezentuje się o tak:

Obrazek
yog pisze:
miesiąc temu
Odkurzałem ostatnio cedeki... Dosłownie. I tak patrzę... No, Nebiros, co by nie mówić, to że Ci się chciało z obu stron Grin as the Jewel Kingdom Falls numerować, to masz u mnie respekt eternal!
Też mi wyczyn!

Wróć do „Black Metal”