Awatar użytkownika
kurz
Tormentor

Re: Mystic Rites

kurz 7 mies. temu

Blind pisze:
7 mies. temu
Gratulacje dla Nebsia i niech mu woda sodowa do głowy nie uderzy!
Wręcz przeciwnie, niech uderzy! Zasłużył, poeta okapciowany.

Tagi:
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Vexatus 7 mies. temu

Cedeków raczej nie kupuję, ale dla Nebsia zrobię wyjątek. Tylko gdzie te obiecane sekstaśmy ja się pytam. :)
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Belzebóbr 7 mies. temu

Na okładce powinieneś być Nebiros z rybą. Przyznaj się, że po prostu nic godnego uwagi nigdy nie złowiłeś.
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor

Nebiros 6 mies. temu

Jak już Yogzor pisał wyżej - "Storming Planet Earth" wyjdzie w 500 sztukach na łamach Dark Terror Temple. Premiera już ustalona - 24 czerwca 2021.
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
PanLisek
Moderator globalny

PanLisek 5 mies. temu

Szkoda że nie wiedziałem że coś tam wydajesz, bym ci jakąś porządną okładkę zrobił.
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor

Nebiros 5 mies. temu

PanLisek pisze:
5 mies. temu
Szkoda że nie wiedziałem że coś tam wydajesz, bym ci jakąś porządną okładkę zrobił.
Co się odwlecze to nie uciecze, dzięki za propozycję ;)
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
PanLisek
Moderator globalny

PanLisek 5 mies. temu

Spoko, jak coś to daj znać, wymyślimy coś strasznego ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 mies. temu

Odkurzałem ostatnio cedeki... Dosłownie. I tak patrzę... No, Nebiros, co by nie mówić, to że Ci się chciało z obu stron Grin as the Jewel Kingdom Falls numerować, to masz u mnie respekt eternal!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor

Nebiros 2 mies. temu

Premiera płyty zostaje przesunięta na wrzesień tego roku w limicie 333 sztuk, a sama płytka zarazem doczekała się innej okładeczki, która prezentuje się o tak:

Obrazek
yog pisze:
4 mies. temu
Odkurzałem ostatnio cedeki... Dosłownie. I tak patrzę... No, Nebiros, co by nie mówić, to że Ci się chciało z obu stron Grin as the Jewel Kingdom Falls numerować, to masz u mnie respekt eternal!
Też mi wyczyn!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog tydzień temu

Piekło się rozwarło, a sztormy pochłonęły ziemię, gdyż ukazał się cały album owianego tu i ówdzie nimbem tajemnicy Mystic Rites.

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor

Nebiros tydzień temu

Dokładnie tak. I placek za kilka dni
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz tydzień temu

No to najwyższy czas sprawdzić trochę Twojej twórczości Nebi, bo jakoś dotąd było mi wiecznie nie po drodze, a tu lata lecą.

Napewno na plus jest, że brzmi to jednocześnie czysto, a zarazem mamy brud i plugastwo w brzmieniu. Słychać słuszne inspiracje wszędzie. O ile poprzednich wydawnictw nie znam, ale "Storming Planet Earth" mi się już spodobało po pierwszym odsłuchu. Mieszanka black i death metalu, gdzie najwięcej moje ucho wyłapało wpływów francuskiej i norweskiej sceny black metalowej, jak również death metalu spod znaku Morbid Angel i Incantation, ale momentami też i Immolation zaleciało.

Okładka też elegancka, choć dość typowa.

Będziesz @Nebiros miał jakieś płytki na opych? Czy też bezpośrednio od wydawcy trzeba by brać?
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz tydzień temu

Wędrowycz pisze:
tydzień temu
plugastwo
O tak jest zajebiste plugastwo zwłaszcza w jednym kawałku, który tekstem już niemal zapisał się w kanonie polskiego tekściarstwa metalowego. Sam Robert mnie wypytywał czy znam tego nowego w mieście co taki tekst wypalił. Odpowiedziałem, że znam a Robert powiedział awesome.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz tydzień temu

Tam Robert... Jeżeli mówimy o Wrocławiu, to chyba najlepszym herbatnikiem od plugawych tekstów jest Marek (choć on obecnie stacjonuje w Warszawie, ale zdaje się planuje wrócić do Wrocka).
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz tydzień temu

Tu nie chodzi o plugawe teksty, tu chodzi o fragmenty tekstów, poszczególne słowa, fragmenty zdań. Podobnie jak choćby na nieśmiertelnym Imperium, gdzie TYLKO fragmenty tekstów przeszły do historii.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor

Nebiros tydzień temu

Wędrowycz pisze:
tydzień temu
No to najwyższy czas sprawdzić trochę Twojej twórczości Nebi, bo jakoś dotąd było mi wiecznie nie po drodze, a tu lata lecą.

Napewno na plus jest, że brzmi to jednocześnie czysto, a zarazem mamy brud i plugastwo w brzmieniu. Słychać słuszne inspiracje wszędzie. O ile poprzednich wydawnictw nie znam, ale "Storming Planet Earth" mi się już spodobało po pierwszym odsłuchu. Mieszanka black i death metalu, gdzie najwięcej moje ucho wyłapało wpływów francuskiej i norweskiej sceny black metalowej, jak również death metalu spod znaku Morbid Angel i Incantation, ale momentami też i Immolation zaleciało.

Okładka też elegancka, choć dość typowa.

Będziesz @Nebiros miał jakieś płytki na opych? Czy też bezpośrednio od wydawcy trzeba by brać?
Wszystkiego co wymieniłeś słucham, wiec pewniakiem się musiało udzielić.

Płytki oczywiście będą, jak położę na nich swoje brudne łapska, dam znać ;)
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor

Nebiros tydzień temu

"Storming Planet Earth" miała swoją premierkę dzisiaj (a w sumie już wczoraj :) ). Wisi już również w całości na BC:

Krążek dostępny w 333 sztukach u Dark Terror Temple. U mnie też niedługo się pojawią.

Wróć do „Black Metal”