Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5344
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Thorns

Hajasz 6 lata temu

Obrazek

Obrazek

Dawno temu powstało kilka projektów, których kultowości za chuja pojąć nie mogę. Taki właśnie jest Thorns, którego lubię posłuchać jako wczesne wcielenie zwane Stigma Diabolicum ale i to bez przesady. Pod nazwą Thorns pojawił się w 1990 ale wszystkie materiały, które wydał są nagrywane przy pomocy muzyków sesyjnych, za których służyli znani lub mniej znani panowie z norweskiej sceny black metal. Początki Thorns to też nic nie wnoszący black metal, który jedynie czym wyróżniał się na tle innych to tym, że numery miały nietypowe aranżacje i wokal nie był wrzeszczący.

Z braku szans na wydanie płyty Thorns i obowiązki kolegów w innych zespołach rozpada się jako zespół i powstaje ponownie jako jednoosobowy projekt.

Ale ponownie nie jest łatwo o kontrakt i nawet przodująca wtedy w ciekawych zespołach z Norwegii Misanthropy Records olewa pana Snorre mówiąc w jednym z wywiadów, że Thorns... nie pasuje do profilu wytwórni. Z pomocą przychodzi w 1999 roku kumpel Satyr, który właśnie założył wytwórnię Moonfog i proponuje wydanie splitu z Emperor ale na zasadzie grania numerów drugiego zespołu. Materiał ten ukazuje się ale lepsze wrażenie pozostawił Emperor.

W 2001 roku wychodzi jedyny album Thorns, który ukazał się chyba tylko dlatego, że Satyr mocno naciskał i wierzył. Na albumie zatytułowanym Thorns wystąpili gościnnie Aldrahn, Satyr, Hellhammer. Dwaj pierwsi zaśpiewali i chyba tylko dzięki nim udało się uratować ten album, który muzycznie jest mocnym połączeniem black metalu z industrialem lecz na tle innych dziwnych płyt czy to Dodheimsgard, Fleurety czy Manes wypada najsłabiej.

Pamiętam ileż to spustów słyszałem o tym albumie i jak już go kupiłem to na następny dzień sprzedałem z nawiązką i wcale nie żałuję.

Wraz z zamknięciem Moonfog ucichł szum wokół Thorns, który coś tam jeszcze wydał na EP'kach by ostatecznie przekształcić się w Thorns LTD i tworzyć ambientowe wizualizacje dla galerii sztuk i przeróżnych art-eventów.

Ciekawostki:
  • Pod pseudonimem Blackthorn w latach 1992-93 był gitarzystą Mayhem.
  • Pod pseudonimem Fernander F. Flux zaprojektował grafiki dla Darkthrone - Plaguewielder i Satyricon - Volcano.
  • Za współpracę z norweską policją i wydanie Krzycha Vickernesa dostał tylko 5 lat za udział przy morderstwie Øysteina Aarsetha
  • Krzychu Vickernes choć niezbyt obecnie darzy szacunkiem Snorre nie ma do niego żalu za to co zrobił :P
  • Satyr stwierdził, że najlepszy cover na albumie Darkthrone Holy Darkthrone wykonał Thorns do kawałka The Pagan Winter i z tym się absolutnie zgadzam.
Skład:
Snorre W. Ruch - Guitars, Keyboards, Programming, Vocals (1990-1992, 1992-present) ex-Stigma Diabolicum, Thorns Ltd., ex-Mayhem, ex-Mann Skutt med Øks
Aldrahn - Vocals (2000-present) The Deathtrip, Urarv, ex-Zyklon-B, ex-Dødheimsgard, ex-Dimmu Borgir (live), ex-Old Man's Child, ex-Antenora, ex-Haerfaerd
Jon T. Wesseltoft - Bass (2007-present) The Deathtrip, Thorns Ltd.
Kenneth Kapstad - Drums (2007-present) Altaar, Goat the Head, Khonsu (live), Grand General, Monolithic, Motorpsycho, Møster, Resjemheia, Spidergawd, Oslo Ess (live), ex-Ihsahn (live), ex-God Seed, ex-African Pepperbirds, ex-Animal Alpha, ex-Cucumber, ex-Dadafon, ex-Gåte, ex-Martin Hagfors, ex-SoundTank
Christian Broholt - Guitars (2007-present) Gangrenator, Hellstorm, Infant Death, Katechon, Laserguys, Sküll, ex-Antidepressive Delivery, Kaos SS, ex-Sarke (live)
▼ Byli muzycy
Harald Eilertsen - Bass (1990-1992) Imbalance, ex-Frost, ex-Stigma Diabolicum, ex-Mann Skutt Med Øks
Bård G. "Faust" Eithun - Drums (1990-1992) Blood Tsunami, Djevel, Studfaust, Scum, ex-Bomberos, ex-Decomposed Cunt, ex-Mongo Ninja, ex-Stigma Diabolicum, ex-Aborym, ex-Emperor, ex-Nattefrost (live)
Marius Vold - Vocals (1990-1992) Mortem, ex-Stigma Diabolicum, ex-Arcturus


Dyskografia:
1991 - Grymyrk [demo]
1992 - Trøndertun [demo]
1992 - The Thule Tape [demo]
1999 - Thorns vs. Emperor [split]
2001 - Thorns
2002 - Embrace / Fragment [EP]
2002 - Fragment / Be My Love [split]
2007 - Stigma Diabolicum [kompilacja]



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Thorns/1131
BC: https://thornsnorway.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6096
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 6 lata temu

Uważam, że zarówno jako Stigma Diabolicum i później już jako Thorns Snorre stworzył jeden z najbardziej wartościowych projektów na black metalowej scenie z Norge. Te jakbym to określił chore melodie i nietypowe aranże są właśnie punktem wyjściowym dlaczego tak wysoko stawiam twórczość Snorre. Debiut "Thorns" dobry, momentami nawet bardzo, ale ogółem i tak już mniej ciekawy niż poprzednie wydawnictwa. Chciałbym jeszcze coś usłyszeć pod szyldem Thorns choć wiem, że na to nie ma już specjalnie co liczyć. Choć jakieś parę lat temu widziałem fotkę Snorre z chłopakami z Mayhem i już po cichu liczyłem, że coś razem pokombinują, ale chyba tylko na focie się ostało...
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5344
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 6 lata temu

Może być ciężko bo Snorre podobnie jak Bruno Kramm z Das Ich stwierdził nie tak całkiem dawno, że gitara elektryczna to najgorszy instrument na świecie.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6096
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 6 lata temu

Z jednej strony trochę szkoda, ale z drugiej może lepiej że nie kombinuje i nie próbuje pod nazwą Thorns tworzyć jakiś gówien.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 5 lata temu

Hajasz pisze:
6 lata temu
W 2001 roku wychodzi jedyny album Thorns, który ukazał się chyba tylko dlatego, że Satyr mocno naciskał i wierzył.
Jeśli mocno naciskał to bardzo dobrze, bo dzięki temu światło dzienne ujrzał bardzo dobry i bardzo ciekawy materiał.
Wędrowycz pisze: Uważam, że zarówno jako Stigma Diabolicum i później już jako Thorns Snorre stworzył jeden z najbardziej wartościowych projektów na black metalowej scenie z Norge.
Ja tam jestem dość podobnego zdania, a z pewnością jeden z ciekawszych.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5526
Rejestracja: 6 lata temu

pit 5 lata temu

Dwaj pierwsi zaśpiewali i chyba tylko dzięki nim udało się uratować ten album, który muzycznie jest mocnym połączeniem black metalu z industrialem lecz na tle innych dziwnych płyt czy to Dodheimsgard, Fleurety czy Manes wypada najsłabiej.
Jeśli już czynić Thorns jakieś wyrzuty to tylko takie, że na albumie nie ma nic specjalnie dziwnego. Wystarczy, że słuchacz oprócz black metalu otarł się na przykład o Ministry, a nie drgnie mu nawet powieka.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5344
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 5 lata temu

pit pisze:
5 lata temu
Jeśli już czynić Thorns jakieś wyrzuty to tylko takie, że na albumie nie ma nic specjalnie dziwnego. Wystarczy, że słuchacz oprócz black metalu otarł się na przykład o Ministry, a nie drgnie mu nawet powieka.
Zapewniam Cię, że wtedy każdy szanujący się black metalowiec nie znał Ministry a jak już to gardził taką muzyką.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

Metalized 5 lata temu

Prawda to je z tym ministry. Sam znałem to bo siostra mi tego słuchała a ja unikałem tej watpliwej dla mnie przyjemności. A samo Thorns słuchało się oj słuchało, Stellar Master Elite to była rzecz ładnie w mózg wgryzająca się.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5526
Rejestracja: 6 lata temu

pit 5 lata temu

Hajasz pisze:
5 lata temu
pit pisze:
5 lata temu
Jeśli już czynić Thorns jakieś wyrzuty to tylko takie, że na albumie nie ma nic specjalnie dziwnego. Wystarczy, że słuchacz oprócz black metalu otarł się na przykład o Ministry, a nie drgnie mu nawet powieka.
Zapewniam Cię, że wtedy każdy szanujący się black metalowiec nie znał Ministry a jak już to gardził taką muzyką.
Ministry to tylko przykład. Btw. ciekawe co ci słuchacze z misją powiedzieliby teraz na śmieszne fotki Varga, humorystyczne albumy Darkthrone, albo upodobania muzyczne członków Mayhem. Pewnie większość z nich słucha teraz radiowego popu.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6096
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 5 lata temu

No cóż, jak ktoś nie ma dystansu do siebie i gatunku jakim jest black metal, to pewnie trzyma dalej lodowe sztylety w lodówce. Znam co najmniej kilku zatwardziałych black metalowców od wielu lat i każdy z nich wiedzie normalne życie.

Choć równocześnie zdaję sobie sprawę, że kiedy te 10 lat temu śmiertelnie poważnie traktowałem ten gatunek to jego dzisiejsze oblicze mocno by mnie rozczarowało, ale cóż lata lecą, człowiek dojrzewa do pewnych rzeczy (albo i nie, ale wtedy zostaje przegrywem).

Ministry zasadniczo gardzę do dziś, choć po latach do dwóch albumów się przekonałem i wręcz bardzo mi one podeszły, ale to nie o nich temat.

Co do bohaterów (bohatera) wątku to czekam na nowy album, o którym co rusz pojawiają się jakieś wzmianki na fejsie, głównie u panów z Satyr i Koń, bo zdaje się kumplują się ze Snorre.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5344
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 5 lata temu

Wędrowycz pisze:
5 lata temu
czekam na nowy album, o którym co rusz pojawiają się jakieś wzmianki
To sobie poczekasz do usranej śmierci bo ten nigdy się nie ukaże z prostej przyczyny Pan konfident woli łatwe pieniądze z nagrywania muzyki do filmów i zabawiania młodzieży setami jako DJ.

Metalem jest kompletnie znudzony. I niech tak pozostanie.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 8 mies. temu

Slagmaur zamieścił informację, że trwają prace z wokalami na nowe Thorns :) Tak więc już niewiele zostało!
All the figures and the demons from the band thank you for the audience record at Prophecy. Slagmaur is looking forward to taking on England's cold shores next weekend before the band will complete the vocals on the new Thorns album and their own long awaited Hulders Ritual. Then there will be a dark invasion in Belgium at the Unholy Congregation.
See you there!
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1868
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 8 mies. temu

To za 10 lat premiera będzie.
Jeden jedyny long oczywiście zajebisty.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 6 mies. temu

Z FB Slagmaur: "News coming up"
Obrazek
Coś się kroi!
Trzy tygodnie temu taki komentarz Snorra pod jego filmem na YouTube:
Aldrahn has done his tracks, Satyr will sing on one and I will be doing some myself. Glennex is doing some dubs and he is going to try main vocal on one song. We are hoping to actually finally finishing this album!
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6096
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 6 mies. temu

Chłopaki ze Slagmaur co raz podgrzewają atmosferę jakimś postem o Snorre i nadchodzącym materiale. Dobrze, że coś się dzieje w temacie, bo choć czekanie na nowe Thorns trwa całe wieki, to jednak czuję podskórnie że warto poczekać dłużej.
Odium Humani Generis
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Lis 6 mies. temu

Satyr coś tam mówił że Snorre jest ciągle aktywny i cały czas od wyjścia z puchy tworzy muzykę, tylko ma taki system pracy, że jest bardzo krytyczny i często zmienia zdanie co do wartości.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 6 mies. temu

Jakoś mało w to wierzę, mimo że to mógłby być cios na miarę ostatniego DHG.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Sierra
Master Of Reality
Posty: 292
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Stąd do wieczności

Sierra 6 mies. temu

Ile już razy zapowiadano, mniej lub bardziej szumnie, że Thorns wydaje drugiego pełniaka... Uwierzę, jak zobaczę.
cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek
HUMAN
Tormentor
Posty: 1569
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN 6 mies. temu

Koncza wokale info potwierdzone u żródła .
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6096
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 6 mies. temu

Ano zapowiadano wiele razy, bo nie ma się co oszukiwać, upłynęły już 22 lata od premiery poprzedniego albumu. Nie mniej jednak wszystkie znaki na niebie i ziomeczki ze Slagmaur wskazują, że produkcja zbliża się do finału. Mam jedynie nadzieję, że efekt końcowy sprosta ogromnym oczekiwaniom.
Z dzisiejszego artykułu (link poniżej) wynika, że zbliża się również koncertowa kolaboracja Slagmaur i Snorre.
https://metalinjection.net/news/thorns- ... AUh3HpcEcA
Odium Humani Generis
HUMAN
Tormentor
Posty: 1569
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN 6 mies. temu

No to trzeba bedzie jechać.
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1730
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

brzask 6 mies. temu

Snorre, z tego co mówili w wielu wywiadach ludzie znający go w l.90tych, miał faktycznie spory wpływ na rozwój norweskiego /i nie tylko/ bm w ogóle - to specyficzne granie na gitarze to w sporej mierze jego zasługa. Kto nie widział dokumentu -Helvete- to tam kilka krótkich przykładów ten byczek osobiście pokazywał pamiętam.
Czekam/y/ na nowy Thorns!
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 591
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Midian

TheAbhorrent 6 mies. temu

Snorre wpływ miał bardzo duży, ale jak na ironię jedyny długograj Thorns mało ma wspólnego z blackiem z początku 90s. Mówiąc szczerze mnie ta muza nie porywa. Tak samo jak w przypadku Satyrickon wolę "Nemesis Divina" niż kolejną płytę, którą wyszli z lasu. Wspominam o niech oczywiście z wiadomych powodów.

Także w sumie jestem ciekawy nowej płyty, ale nie czekam z utęsknieniem. BTW, Snorre parę lat temu mówił coś takiego, ze gitara to nudny instrument, którego czas minął. Odmieniło mu się?
Obrazek
Awatar użytkownika
Sierra
Master Of Reality
Posty: 292
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Stąd do wieczności

Sierra 6 mies. temu

Czekam, jeśli faktycznie jest coś na rzeczy. Z tym, że, z tego, co wyczytałam w różnych źródłach, Snorre materiał na drugą płytę nagrał w 2008 roku. Ciekawa jestem, jak to wyszło i czy się przyjmie, czy nie będzie tak, że od początku to będzie przestarzały, niemodny kloc, czy też małe arcydzieło.
A koncert Slagmaur/Thorns chętnie bym obejrzała oculus meus.
cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1730
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

brzask 6 mies. temu

Oby był ,,niemodny" - czytaj mniej mainstreamowy niż dzisiejsze Immortale i Satyricony
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
Sierra
Master Of Reality
Posty: 292
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Stąd do wieczności

Sierra 6 mies. temu

@brzask nie no, weź nie strasz...
Ciekawe, kto robi wokale? Jeśli Aldrahn, to już lubię.
cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 6 mies. temu

Bardzo jestem ciekawy co tym razem wypierdział z ziomalami... Ten jego jedyny (jak do tej pory) pełniak to kawał dobrej i dość oryginalnej muzyki, której wielu Kochanych Metali nie docenia i nie rozumie.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Sierra
Master Of Reality
Posty: 292
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Stąd do wieczności

Sierra 6 mies. temu

Ja jestem ciekawa, czy pociągnie materiał sprzed lat, czy przerobi to na nowo w zupełnie innym kierunku i ile będzie podobieństw między jedynką i dwójką. Oraz - kto, poza nim bierze udział w tworzeniu i nagrywaniu.
cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Lis 6 mies. temu

Sierra pisze:
6 mies. temu
Z tym, że, z tego, co wyczytałam w różnych źródłach, Snorre materiał na drugą płytę nagrał w 2008 roku. Ciekawa jestem, jak to wyszło i czy się przyjmie, czy nie będzie tak, że od początku to będzie przestarzały
Ten materiał to raczej już dawno w koszu leży. Z tego co mówił Satyr, a mają podobno dobry kontakt, to Snorre cały czas tworzy, szlifuje, dopracowuje, a na koniec wyrzuca, bo nie jest w 100% zadowolony, taki przesadzony perfekcjonista z niego, i dlatego nic nie wydaje.
Awatar użytkownika
Sierra
Master Of Reality
Posty: 292
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Stąd do wieczności

Sierra 6 mies. temu

@Lis Jeśli faktycznie jest tak, jak mówisz, to on tego nie wyda do ujebanej śmierci, bo zawsze coś będzie nie tak. Perfekcjonizm jest dobry, o ile nie zahacza o ekstremę.
cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6096
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 6 mies. temu

Chyba jest tak jak to opisał @Lis, że komponuje i tworzy stale, ale nie wydaje nic tylko trzyma u siebie. Tylko małe grono znajomków z paru kapel słyszy to i owo i za każdym razem są potem spusty. Łeb ma nie od parady, to pewne. W procesie nagrywania z tego co wyczytałem biorą przede wszystkim udział Aldrahn i Satyr, a także wspomniane gagatki ze Slagmaur, którym Snorre od lat pomaga w brzmieniu i służy radami.
Tyle lat minęło, że ciężko powiedzieć w jakim kierunku jego gust i pomysły poszybowały. Fajnie jeżeli będzie coś na miarę debiutu, oczywiście osobiście nie pogniewałbym się jakby spróbował eksperymentów w stylu demówek tyle że ze współczesnym brzmieniem, ale w to szczerze wątpię.
Czuję, że możemy być wszyscy zaskoczeni efektem końcowym.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 876
Rejestracja: 6 lata temu

mork 6 mies. temu

Chciałbym się mylić ale z doświadczenia wiem, że im dłużej dmucha się balonik tym zwód jest większy.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Sierra
Master Of Reality
Posty: 292
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Stąd do wieczności

Sierra 6 mies. temu

Zastanawiam się, w którą stronę ostatnio pojdzie Snorre ze swoją wizją płyty. W "Ewolucji kultu" mówił, że ma dość elektroniki i chce wrócić do korzeni. Ciekawe, na co się zdecyduje.
cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek
HUMAN
Tormentor
Posty: 1569
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN 6 mies. temu

Zdziwicie się płyta będzie raczej powrót do korzeni . Czekam robię zaraz dobry trunek i odpalam jedynkę !
Awatar użytkownika
Sierra
Master Of Reality
Posty: 292
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Stąd do wieczności

Sierra 6 mies. temu

Ja posłucham jutro, pełniaka i demówki. Na razie łeb mnie napierdala i nawet moje koty tupią.
@HUMAN ale że płyta nawiąże do jedynki, czy do demówek? A może wypośrodkuje?
cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan miesiąc temu

Od 29 minuty Snorre prezentuje trzy fragmenty utworów na kolejny album, który ukaże się w 2024 roku!
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6096
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz miesiąc temu

No i to jest konkret ;) Cieszę się, że można w końcu choć jakieś próbki usłyszeć. Napawa mnie to nadzieją. Drugi fragment wręcz bardzo przypadł mi do gustu. Pozostaje trwać w modlitiwe i czekać na nowy krążek.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot miesiąc temu

Mam nikłą nadzieję na to, ale zobaczymy... Nie rozumiem, czemu to tyle lat trwa...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6096
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz miesiąc temu

Odpowiedź dlaczego tyle trwa jest zawarta we wspomnianym fragmencie. General Gribbsphiiser chwali jakie to dobre i w ogóle, a Snorre na to, że coś tam mu się nie podoba i nie wie czy trafi to na album, najwyżej odda to właśnie Generałowi. Tu najpewniej leży całe sedno sprawy. Trwa to tyle lat, bo o ile on ciągle coś tam dłubie, to i tak wszystkie pomysły lądują w koszu, ewentualnie szufladzie, bo nie podobają się twórcy.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 876
Rejestracja: 6 lata temu

mork miesiąc temu

Nadmierny, zgubny perfekcjonizm. A pewnie spora część rzeczy która trafiła do szafy okazałaby się lepsza niż to co wyjdzie na oficjalnym pełniaku.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6096
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz miesiąc temu

Duża szansa, że tak by było. Z drugiej strony zawsze można mieć nadzieję, że któryś z ziomeczków Snorre namówi go na wydanie później jakiegoś składaka niepublikowanych wałków.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Sierra
Master Of Reality
Posty: 292
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Stąd do wieczności

Sierra miesiąc temu

Ja już to mam w rzyci - wyda, to wyda, nie - to zrobią to jego spadkobiercy. Ileż można czekać i słuchać zapowiedzi?
Wnioskuję że Snorre to albo kawał lenia, albo nadmierny perfekcjonista, i tak źle i tak niedobrze.
cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus miesiąc temu

Sierra pisze: Snorre to albo kawał lenia, albo nadmierny perfekcjonista, i tak źle i tak niedobrze.
Pozostaje jeszcze trzecia najgorsza opcja, czyli jedno i drugie...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1730
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

brzask miesiąc temu

Oprócz talentu no taka trochę pizda generalnie z niego niezdecydowana i mało konkretna, o czym sporo Varg też pisze w 'To Hell and Back Again ,My Black Metal Story 91-93'
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
Sierra
Master Of Reality
Posty: 292
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Stąd do wieczności

Sierra miesiąc temu

@Vexatus nie byłabym zbyt zaskoczona, gdybyś miał rację.
Po takim czasie i tylu tekstach że wyda, po czym jednak nie to jest robienie z siebie pajaca i pośmiewiska.
cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek

Wróć do „Black Metal”