kataton88
Tormentor
Posty: 404
Rejestracja: rok temu

Re: Behemoth

#1351

kataton88 rok temu

Zsamot pisze: W normalnych krajach to muzyka metalowa jest normalną pasja, czy zwykłym wyborem preferencji muzycznych. To u nas przez cudowny Kościół katolicki chętnie nadaje się łatki co najmniej psychopatów i debili.
Kiedyś dzieliłem pokój z kolesiem blisko związanym z KK i koleś ów przechodził fascynacje Behemothem rzeczonym i (zwłaszcza) Dimmu Borgir. Na pytanie, czy słuchanie takich strasznych szatanistów nie kłóci się z jego wiarą, koleś odpowiedział, że przecież teraz młodzi klerycy słuchają bardzo często Behe czy tam Dimmu. Aż się przygryzłem i nie spytałem, czego słuchają ci starzy.

Tagi:
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#1352

dj zakrystian rok temu

Młodzi klerycy, to chyba ci od Weltrowskiego? Chociaż znam zagorzałego katolika, co był na Big 4 thrash metal, ale to nie takie szatanizmy jak Behemoth czy Dimmu. Fajnie, ze poliński mainstream ich w końcu docenił, choć nagroda bardziej się nalezała za Evangelion lub Satanist. Szacun dla Zbysia za koszulkę.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#1353

yog rok temu

Behemoth supportował Big 4 na Bemowie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#1354

dj zakrystian rok temu

yog pisze:
rok temu
Behemoth supportował Big 4 na Bemowie.
Wiem. Odpowiedział mi, że olał i jemu chodzi o Metę, Rudego i Slayer, Anthrax. God Hates Us All, to chyba mało religijny tytuł. Meta ma kilka numerów, gdzie poddaje w wątpliwość dobroć Bozi, choćby The God that Failed, Rudy to raczej dystopia i tematy okołopolityczne, ale religia to część owego opresyjnego systemu, Anthrax chyba nic na Boziuchnę nie grzmiał? Niezbadane są ścieżki Pana i dokąd poprowadzą głosiciela dobrej nowiny.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
deathwhore
Tormentor
Posty: 4451
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#1355

deathwhore rok temu

God hates us all to głęboko chrześcijański tytuł, przecież ich bożek to głeboko niemoralny, zawistny i złośliwy kawał chuja.

Gorszy od niego był tylko Jezus Chrystus.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
kataton88
Tormentor
Posty: 404
Rejestracja: rok temu

#1356

kataton88 rok temu

deathwhore pisze: przecież ich bożek to głeboko niemoralny, zawistny i złośliwy kawał chuja.
Gdybyś miał tyle dzieci, a nigdy nie poruchał, to też byś taki był. A jeszcze jedno z nich jest niewdzięczne, choć ogarnąłeś mu fryderyka.

A jebanie kościółka i pisiorów to już stało się quasi-lojalką dla celebryckiego świata, jeśli ktoś pragnie iść na salóny. Ale efekt jest odwrotny, tak jak w przypadku polujących na szatanistów. Jedni karmią się działalnością drugich, polaryzują nastroje, robią reklamę, idealna symbioza.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2976
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#1357

Vortex rok temu

TITELITURY pisze:
rok temu
I bardzo dobrze. Dzięki temu możecie czuć się wyróżnieni.
"Możecie" 😂 mości Pan zza granicy.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 579
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Midian

#1358

TheAbhorrent rok temu

Dokładnie jak Kataton napisał, bo to jest ten sam paradygmat, tylko narracja inna. Dlatego takie zbuntowane postawy umacniają część przeciwnej strony.
Obrazek
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4642
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#1359

TITELITURY rok temu

Ech Wy i Wasza mieszczańska muzyka. Fryderyk dla Behemotha. Można ugłaskać metal, słuchać go na salonach i rozwodzić się nad "walorami artystycznymi". Wszystko już bezpieczne, już nie zadaje gwałtu dobremu samopoczuciu, wreszcie można posłuchać Sataniki między jednym, a drugim drinkiem, rozwodząc się z przyjaciółmi nad pozytywami wegańskiej kuchni lub dramatem psiaków trzymanych przez złych gospodarzy na łańcuchu. Wspaniały świat tolerancji, gdzie ani zła, ani dobra, tylko wszechogarniająca miłość i humanitaryzm. Piękny sen stał się rzeczywistością. Teraz możecie wreszcie mówić, że doceniono muzykę tak przez was kochaną... Sama radość!

Kiepski dramat.

A kabaret jeszcze gorszy.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#1360

dj zakrystian rok temu

A mnie to się wydaje, że ten cały Szatan, jesli w ogóle istnieje, to woli być właśnie na salonach w wytwornym garniaku, niż jako menel na próbie w piwnicy, gdzie jak wkurwi somsiada, to zadzwoni na milicję i koniec kariery. Wszak Szatan panuje nad babilońskim holiłudem, to tam są jego wyznawcy jedzący bombelki żywcem i wstrzykujący sobie adrenochrom. Piwnice są dla brudasów z Łuctoka.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4182
Rejestracja: 7 lata temu

#1361

DiabelskiDom rok temu

Ja nad dramatem takich psiaków i projektowaniem użycia przemocy na ich właścicielach zawsze chętnie się porozwodzę, jednak wolę to robić słuchając gruzowiska, stonerków i doomików zamiast Behemotha 🤷
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 579
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Midian

#1362

TheAbhorrent rok temu

Metal został ugłaskany i zaproszony na salony już dawno temu. To, że Behemoth dostaje jakąś nagrodę nie powinno nas dziwić. Nas to dziwi, bo żyjemy pod pręgierzem dominacji kultury kremówkowego JP2, więc tym większy jest sukces Nergala i kolegów, którzy dzięki popularności robią chcąc nie chcąc dobre rzeczy dla tych szatanów z piwnic i rozmaitych metalowych outsiderów.

Czy to siara? Pff kwestia subiektywna. Materiał z Instagrama Halforda to też może być siara i co? Poza tym coś czuję, że wiele tych zespołów z piwnic chciałoby być na miejscu Behemoth i przecierać szlaki w dodarciu do mas, ale nie przyznają tego.

BTW, a pamiętacie pewnie, że w Norwegii płyta Darkthrone trafiła do muzeum narodowego, Mayhem dostało Grammy za całokształt twórczości (czy coś takiego) i na uroczystej ceremonii różni muzycy wykonywali ich utwory, a Satyricon stworzyło tło muzyczne do wystawy Muncha.
Wszystkie te kapele zaczynały ma wygnaniu, daleko od jakiegokolwiek mainstreamu, ale świat się nieustannie zmienia. U nas wielkie święte pierdolnięcie wśród konserw, że szatamistyczny zespół dostał nagrodę w TV i szatańskie pierdolnięcie pośród metali, że Behemoth śmiał tam pójść. No tradycyjnie kraj pęknięty.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#1363

Zsamot rok temu

Skoro norweska placówka dyplomatyczna prowadzi oficjalne wsparcie dla tej muzyki, to chyba tu nie ma co dalej komentować.
Niestety, kraje obarczone "troską" KK z Watykanem u boku raczej nie zrozumieją takich akcji.

Jedynie, co żałuję, że ostatni album Behemoth jakoś mnie porwał. |Poprzedni zresztą też. A szkoda. Bo jest tu - pozornie- wszystko, co powinno być.
Nic to czekam na ich koncert na Mystic.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
hellpanzer
Master Of Reality
Posty: 208
Rejestracja: 3 lata temu

#1364

hellpanzer 10 mies. temu

Jakby kogoś to obchodziło - nowy obrazek od behemocza

Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#1365

Lis 10 mies. temu

Obrazek raczej nikogo nie obchodzi, ale za to..

Obrazek
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#1366

Kozioł 10 mies. temu

Dziecoi pod Kraków wywieźć a Nergala na prezesa PiS 😁
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#1367

Szajtan 10 mies. temu

Fake, Nergal na pewno mieszka w lesie.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
kataton88
Tormentor
Posty: 404
Rejestracja: rok temu

#1368

kataton88 10 mies. temu

No i fajnie. Trzeba zmieniać stereotypowy wizerunek szatanistów. Jak widać poza kamerami są to zupełnie normalni, wrażliwi ludzie, którzy rozwrzeszczane bachory by jednego po drugim wypatroszyli.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#1369

Lis 10 mies. temu

Każdy normalny wrażliwy człowiek ma ochotę wypatroszyć bachora. Zgadzam się.
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 579
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Midian

#1370

TheAbhorrent 10 mies. temu

Na moje rozdmuchana sprawa, ale pewnie dobrze się klika. Nie znamy przecież szczegółów. Ktoś pisał na Instagramie, że ten żłobek jest po prostu w jednym z mieszkań na klatce i wkurzają się wszyscy, do tego biornik na qpę zamontowali (podobno!) przy wejściu, więc wali gównem na cały blok. Sorry, ale jeżeli to jest prawda - bo tego też nie wiemy - to tak nie powinno być i Nergal ma rację, że się wkurza.
U moich rodziców na osiedlu parę lat temu na parterze zrobiono szkołę tańca. Niby nic, ale zajęcia z zumby do 22 i dopingujące głosy prowadzącej przez mikrofon były tak zwałowe, że ludzie się schodzili z okolicy pośmiać i współczuć. W za budowie wielorodzinnej nie wszystko jest OK.
Obrazek
kataton88
Tormentor
Posty: 404
Rejestracja: rok temu

#1371

kataton88 10 mies. temu

Gwoli ścisłości - ja nie ironizowałem.

Żałosna w tej sprawie jest tylko ta piździocha, która sprzedała kulawego niusa w bądź co bądź wewnętrznej sprawie mieszkańców bloku.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2976
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#1372

Vortex 10 mies. temu

Ben-Sahar-mistrzowsko położony bas!
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#1373

dj zakrystian 10 mies. temu

Vortex pisze:
10 mies. temu
Ben-Sahar-mistrzowsko położony bas!
Niemożliwe! Ktoś napisał o muzyce w temacie Hehemoth!
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#1374

yog 10 mies. temu

Żeby nie było o tej muzyce za dużo, to napiszę, że przedwczoraj na stacji widziałem samochód z jakimś krzyżykiem w trójkącie na tylnej klapie i się zastanawiałem, co to za sekciarze, czy to aby nie jaka behemociarska rybka, a tu niecały dzień później, jak grom z jasnego nieba, spadła na lud wiadomość o przedszkolnej inbie, dzięki czemu mogłem sobie spojrzeć na obrazek obrazka, który nikogo nie interesuje i potwierdzić swoje przypuszczenia, za co jestem wdzięczny Adamowi "Inbiarzowi" Darskiemu.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6275
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#1375

Vexatus 10 mies. temu

Vortex pisze:
10 mies. temu
Ben-Sahar-mistrzowsko położony bas!
Nie rób wiochy! Temat o Hehemocz to nie jest temat o muzyce! ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#1376

dj zakrystian 10 mies. temu

Vexatus pisze:
10 mies. temu
Vortex pisze:
10 mies. temu
Ben-Sahar-mistrzowsko położony bas!
Nie rób wiochy! Temat o Hehemocz to nie jest temat o muzyce! ;)
Myślę, że gdzieś do okolic Satanist, dało się dyskutować o Hehemoczu w kontekście muzyki, bo zła nie była. Ba, nawet te I Loved at your dark hole miało kilka dobrych momentów. Co do ostatniej, to poza Malaria Vulgata i ostatnim numerem o Jezusku wszystko mi się zlewa w jakąś pulpę. Nerguś chyba ma świadomość, że dobre rzeczy już nagrał i niczego rewolucyjnego, czy choćby odtwórczego, ale zajebistego nie stworzy. Zostało robienie skandali pudelkowych. Status ma wyrobiony, płyty ktoś tam zawsze kupi, ale wazniejsze teraz by o nim gadali. Nie ważne jak. Byle nazwiska nie przekręcić.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1852
Rejestracja: 7 lata temu

#1377

Blind 7 mies. temu

Dziś wyjątkowo będzie o Inferno, nie o Nergalu. Otóż okazuje się, że w Zbyszku kocha się niejedna metalówka. Cytując wyznanie spod jednego posta Inferno na facebooku:
I will never I mean NEVER stop loving you. A.lot of people have tried to stop us from being together and I have come to accept that we will never be. As HARD as that is for me to accept I have no choice but to. Bit I will never and I mean NEVER stop loving you... In this life and beyond... I promise you that and swear on everything and everyone that I love... I hope and pray every day for the best for you despite everything... You really had my heart in a way that nobody else could... Or ever will... Whatever I did to make you not trust me anymore I'm not mad or upset about it... Anything I did, I promise you I only did it because I love you and I wanted you more than anything... I got to know the real you... You were so comfortable with me that I got to know a side of you that most people don't see or know... And I'll admit that I should have been more grateful for that... I don't want Inferno I want my Honey Bunny... I was willing to kill for you and die for you... and honestly I still am. That will never change as long as I'm alive on this earth... I WILL NEVER EVER STOP LOVING YOU. No matter how much time passes by... I will never stop loving you. You will always ALWAYS have a piece of my heart that nobody else I this world could have. I love you Zbigniew. I always will no matter what.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4642
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#1378

TITELITURY 7 mies. temu

Prawie jak listy nastolatek do Kalibabki, kiedy siedział w więzieniu. Jestem blondynką zgrabną i jestem wciąż cnotliwa. Pragnę aby moja kobiecość była tylko dla ciebie. Zawsze będę cię kochać. Choć treść listu przywołuję z pamięci, bardzo mi utkwiło w niej to określenie "wciąż jestem cnotliwa". A, czy Inferno nadal jest cnotliwy? Jeśli w ciele nie, to może chociaż na umyśle?
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4451
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#1379

deathwhore 7 mies. temu

Ale tak naprawdę mógł to pisać ktokolwiek, choćby Tomasz B., lat 52, ze Szczecina.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4642
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#1380

TITELITURY 7 mies. temu

Pewnie. Ja też kiedyś dostałem taki list - w podstawówce. Na walentynki. Zdziwiony otwieram skrytke pocztową na klatce, czytam, a tu jakaś dziewczyna wyznaje miłość. Dodatkowego smaczku miało to wszystko, bo przecież dziewczę musiało się postarać i znaleźć mój adres. Szybko jednak los sprowadził moje marzenia o tajemniczej adoratorce na ziemię, ponieważ gorące wyznanie miłości ( choć to była 6. klasa, więc jeszcze bez oferty pozbawienia cnoty) kończyło się słowami "Kocham cię Marcinie". Spojrzałem więc jeszcze raz na adres i okazało się, że wszystko to efekt pomyłki listonosza. List miał dostać mój podwórkowy kolega mieszkający pod tym samym numerem, ale w klatce obok. Cóż mogłem zrobić? Odniosłem mu go, a że akurat miał wolną chatę, to obejrzeliśmy film z Teresą Orlowski.

To był jedyny list walentynkowy jaki w życiu dostałem, nie licząc tych dla jaj, które sobie wysyłaliśmy z kumplami z klasy w liceum.

Prawie jak Kalibabka, prawie jak Inferno.
In torment, in hell.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
paero123
Posty: 64
Rejestracja: 5 lata temu

#1381

paero123 7 mies. temu

TITELITURY pisze:
7 mies. temu
(...)obejrzeliśmy film z Teresą Orlowski.(...)
Walentynki z kolegą, u niego w domu, romantyczny film ze scenami ;-)
BTW ten Marcin zaliczył swoją walentynkę? Tę od listu tj.autorkę? Opłaciło się wyręczać listonosza?
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6275
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#1382

Vexatus 7 mies. temu

TITELITURY pisze:
7 mies. temu
To był jedyny list walentynkowy jaki w życiu dostałem, nie licząc tych dla jaj, które sobie wysyłaliśmy z kumplami z klasy w liceum.
Taaa... dla jaj. Akurat... :)
Raw Black Metal w rowie!!!
kataton88
Tormentor
Posty: 404
Rejestracja: rok temu

#1383

kataton88 7 mies. temu

My raz spreparowaliśmy na walę w tyłki liścik miłosny od świętojebliwej koleżanki do księdza. Katecheza w tym dniu musiała być z definicji o miłości i sytuacja trochę wymknęła się spod kontroli, gdy rzeczona koleżanka zaczęła wygłaszać płomienną tyradę, czym jest dla niej miłość, a księżulo przełykał ślinę i wywracał oczami, myśląc: weź ty się, kurwo, zamknij, bo się wyda i będę mieć przejebane.

Żeby nie oftopować, to Behemoth jest spoczi.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#1384

Kozioł 7 mies. temu

Vexatus pisze:
7 mies. temu
TITELITURY pisze:
7 mies. temu
To był jedyny list walentynkowy jaki w życiu dostałem, nie licząc tych dla jaj, które sobie wysyłaliśmy z kumplami z klasy w liceum.
Taaa... dla jaj. Akurat... :)
Strzelam że dla jajec w dupie.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4642
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#1385

TITELITURY 7 mies. temu

Krzyczy jedna baba na kasie do drugiej przez cały sklep:
- Hela, hela! Jajka mi nie wchodzą!
- Żadnej nie wchodzą!
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6275
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#1386

Vexatus 7 mies. temu

TITELITURY pisze:
7 mies. temu
Krzyczy jedna baba na kasie do drugiej przez cały sklep:
- Hela, hela! Jajka mi nie wchodzą!
- Żadnej nie wchodzą!
Powinieneś być ministrem kultury w rządzie PiS/Konfabulacja. ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4642
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#1387

TITELITURY 7 mies. temu

Nie chciałbyś tego. PiS byłby przy mnie liberalną partią. :D
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4451
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#1388

deathwhore 7 mies. temu

Ostatnio słyszałem, że Nergal w knajpach nic nie zamawia, a potem wyjada frytki znajomym. Sprawdzone info.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
paero123
Posty: 64
Rejestracja: 5 lata temu

#1389

paero123 7 mies. temu

To całkiem możliwe, pewnie jest na "diecie keto" i chodzi głodny, to nie zamawia i podjada ludziom z talerza.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4451
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#1390

deathwhore 7 mies. temu

Chyba na diecie "koko".
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6275
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#1391

Vexatus 7 mies. temu

paero123 pisze:
7 mies. temu
To całkiem możliwe, pewnie jest na "diecie keto" i chodzi głodny, to nie zamawia i podjada ludziom z talerza.
Na prawidłowo dobranej keto nie jesteś głodny.
deathwhore pisze:Chyba na diecie "koko".
A co to za dieta? :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4642
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#1392

TITELITURY 7 mies. temu

Bierzesz koko w czoko.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4451
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#1393

deathwhore 7 mies. temu

Vexatus pisze:A co to za dieta?
Donośna!
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1012
Rejestracja: 6 lata temu

#1394

Molotow 666 7 mies. temu

Obrazek

BEHEMOTH poszedł w odstawkę! Łeeee ... "The Darkside"! :twisted:
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#1395

Lis 6 mies. temu

Wyskoczył mi na you tube teledysk do The Satanist, więc obejrzałem z ciekawości. Video jak video, imo Behemoth zrobił tylko dwa dobre, ale jako ciekawostkę podam że aktorka grająca główną rolę w rzeczonym filmie, pani Kasia, to prywatnie żona profesora Andrzeja Dragana, a on sam stał za kamerą. Jestem trochę sfiksowany na punkcie fizyki teoretycznej to musiałem wspomnieć.
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1012
Rejestracja: 6 lata temu

#1396

Molotow 666 6 mies. temu

Oddałbym wszystko, by móc na żywo usłyszeć utwór "The Entrance To The Spheres Of Mars"!

Obrazek
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#1397

Zsamot 6 mies. temu

O, fajne wydanie. Ja kupiłem późniejsze, ale za to Grom mam prawilne. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1012
Rejestracja: 6 lata temu

#1398

Molotow 666 6 mies. temu

Człowiek się starzeje! Przed czterdziestką Nergal wydaje się Bogiem nomen omen lat minonych! Hail Darski "Nergal" Adam!!!

ObrazekObrazek
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#1399

Lis 6 mies. temu

Muszę mieć dzień na słuchanie Behemotha, niby wszystko jest tu ok, wali po mordzie, ale odrzuca mnie ten przepatetyzowany wokal i wydumane, wtykane gdzie się tylko da solówki. Mój ulubiony otwór to chyba Entering the Pylon ov Light.
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1012
Rejestracja: 6 lata temu

#1400

Molotow 666 6 mies. temu



Koncert z Moskwy 2002 rok! No jest klimat! Novy i Havoc to esencja tamtej epoki. BEHEMOTH !!! :twisted: :roll: :twisted:

Wróć do „Black Metal”