Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 722
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Behemoth

deathcrush rok temu

Też bym chciał niejedną piosenkarkę popu wyruchać przed śmiercią. YOLO. Sami pewnie patrzycie na kobiety na ulicy i myślicie co byście z nią zrobili w łóżku, a teraz takie tabu cnotki.

Tagi:
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3168
Rejestracja: 5 lata temu

kurz rok temu

Nekroskop pisze:
rok temu
bo ja sobie po prostu robię podśmiechujki.
To wrzucaj takie filmiki do działu beka/jaja. Nie rozumiem takiego gównianego podejścia.
Nekroskop pisze:
rok temu

Jak ty tam nie widzisz buractwa, to nie wiem, co mam na to odpowiedzieć. Poczytaj sobie komentarze pod filmikiem.
Co mnie obchodzą komentarze? Mam swoją opinię.
Gdzie TY tam widzisz buractwo? Czy znowu robisz podśmiechujki?
deathwhore
Tormentor
Posty: 4467
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore rok temu

Kiedyś załozyłem temat, żeby wyjebać Pudelka z tematu o Behemoth, żeby ciotowate gadki "co Darski powiedział i o chryste panie, to nas obraża" mogły sobie gnić w osobnym temacie, ale yog stwierdził, być może słusznie, że tutejsze metalowce to pizdy które się emocjonują takimi sensacjami tak mocno, że w obu tematach będzie taki syf.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Lis rok temu

deathcrush pisze:
rok temu
Też bym chciał niejedną piosenkarkę popu wyruchać przed śmiercią.
Też bym chciał
deathcrush pisze: Sami pewnie patrzycie na kobiety na ulicy i myślicie co byście z nią zrobili w łóżku
Tak właśnie patrzę i myślę
Awatar użytkownika
Wyrocznia
Master Of Puppets
Posty: 165
Rejestracja: 2 lata temu

Wyrocznia rok temu

deathwhore pisze:
rok temu
Kiedyś załozyłem temat, żeby wyjebać Pudelka z tematu o Behemoth, żeby ciotowate gadki "co Darski powiedział i o chryste panie, to nas obraża" mogły sobie gnić w osobnym temacie, ale yog stwierdził, być może słusznie, że tutejsze metalowce to pizdy które się emocjonują takimi sensacjami tak mocno, że w obu tematach będzie taki syf.
Podobno behemoth to muzyka dla gówniarzy a tutaj udzielają się raczej członkowie forum starsi ode mnie :D
Panowie szkoda strzępić ryja.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Kozioł rok temu

deathcrush pisze: Też bym chciał niejedną piosenkarkę popu wyruchać przed śmiercią. YOLO. Sami pewnie patrzycie na kobiety na ulicy i myślicie co byście z nią zrobili w łóżku, a teraz takie tabu cnotki.
Dokładnie. Jakby piwa nigdy nie pili w męskim towarzystwie, a chudy tylko w kamerę to powiedział. I kto tu jest hippopotamus hipocriticus?
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3168
Rejestracja: 5 lata temu

kurz rok temu

Facet historyjkę wymyślił pewnie na poczekaniu, w kontekście że ma wyjebane na wszystko, a tu afera jakby powiedział, że murzyn to pedał.
edi_gein
Master Of Puppets
Posty: 143
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: (...)

edi_gein rok temu

Ale ton i argumentacja mają zasugerować , że jestem w chuj mądry, doświadczony i to ja wiem lepiej. Tak odbieram ja homoadasia , który chyba chce być odbierany jak intelektualista.
In the depths of a mind insane, fantasy and reality are the same.
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 722
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

deathcrush rok temu

edi_gein pisze:
rok temu
Ale ton i argumentacja mają zasugerować , że jestem w chuj mądry, doświadczony i to ja wiem lepiej. Tak odbieram ja homoadasia , który chyba chce być odbierany jak intelektualista.
Mam podobnie, ale tylko wtedy gdy czytam Twoje posty. Nawet w jednym z nich piszesz, że "Ja osobiście cieszę się , że na forum metalowym nie ma tylko wyznawców behe", ale z tego co widać to 50% Twoich postów jest właśnie w tym wątku.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4663
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY rok temu

deathwhore pisze:
rok temu
Kiedyś załozyłem temat, żeby wyjebać Pudelka z tematu o Behemoth, żeby ciotowate gadki "co Darski powiedział i o chryste panie, to nas obraża" mogły sobie gnić w osobnym temacie, ale yog stwierdził, być może słusznie, że tutejsze metalowce to pizdy które się emocjonują takimi sensacjami tak mocno, że w obu tematach będzie taki syf.
Ale przecież o muzyce hehemota nie ma co pisać. Zostaje więc Darski.
Też bym chciał niejedną piosenkarkę popu wyruchać przed śmiercią. YOLO. Sami pewnie patrzycie na kobiety na ulicy i myślicie co byście z nią zrobili w łóżku, a teraz takie tabu cnotki.
Ja myślę, że każdy normalny facet tak działa. Różnica jest jednak taka, że większość wie, że gdyby się z tym afiszowała, naraziłaby się na śmieszność. Poza tym Darski może sobie pogadać. Cipę pop gwiazdy zobaczy jak świnia niebo. Nie ten poziom kasy w biznesie, żeby miał z takimi kontakt. Udało mu się zakisić ogóra w Dodzie, do dziś wspomina i gada takie rzeczy.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2724
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian rok temu

No takie przemyślenia o ruchaniu, to ma każdy obdojec przesiadujący od rana pod monopolowym. Ja rozumiem pierdolić takie farmazony przy piwie z kumplami z kołchoza, w piontunio... ale w wywiadzie, który pójdzie w świat? No ja bym się wstydził. To już lepiej mógł zapierdolić potężnego bąka i cieszyć się z tego sukcesu. Ten sam poziom. A jaki podziw by wzbudził? Hohoho... moja dupa grzmi jak ruskie działa w Donbasie! I to byłby przekaz godny tego zespołu na rok 2022😂
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3168
Rejestracja: 5 lata temu

kurz rok temu

Nie zgodzę się z tobą didżeju, mimo całego szacunku, jaki do ciebie mam.
Wolę AUTENTYCZNEGO BURAKA niż NIEAUTENTYCZNEGO NIEBURAKA.
\m/
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3809
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Może zabrzmi to jak stary zgred, ale chyba co innego myśleć- o tę bym wyruchał, co jest normalne, ale latanie po mediach i robienie z tego eventu to chyba lekko prymitywne. Przestrzeń społeczną- szeroka, nie ta zarezerwowana dla bliskich znajomych- kieruje się innymi prawami. Pomijam, że jak się kreuje na hiper objawienie, a tu wychodzi bohater tekstów piosenek Braci Figo Fago...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2724
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian rok temu

kurz pisze:
rok temu
Nie zgodzę się z tobą didżeju, mimo całego szacunku, jaki do ciebie mam.
Wolę AUTENTYCZNEGO BURAKA niż NIEAUTENTYCZNEGO NIEBURAKA.
\m/
A dzięki, dziękuję, wzajemnie szacun.
Co do Nergusia, to jemu raczej nie przystoi wypowiadać się w tonie głupkowatych celebrytów z Warshaw Shore czy innych debil show. Z jednej strony nawija o jakiejś misji, zakłada fundacje do walki z ciemnogrodem, z drugiej zachowuje się jak Frytka czy inny ziemniak z Big Brothera. Tu jest mocny dysonans. No i niech sobie będzie tym burakiem, skoro mu z tym dobrze. Tylko pozowanie jednocześnie na wieszcza i intelektualistę, wolnego od zabobonu... no mnie to się gryzie.
Żeby było coś o muzyce, to epka Xiądz całkiem przyjemna.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 722
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

deathcrush rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
Może zabrzmi to jak stary zgred, ale chyba co innego myśleć- o tę bym wyruchał, co jest normalne, ale latanie po mediach i robienie z tego eventu to chyba lekko prymitywne. Przestrzeń społeczną- szeroka, nie ta zarezerwowana dla bliskich znajomych- kieruje się innymi prawami. Pomijam, że jak się kreuje na hiper objawienie, a tu wychodzi bohater tekstów piosenek Braci Figo Fago...

Trochę niestety tak jak stary zgred... A gdzie te prawa są zapisane? Czasy się zmieniają, dziś w filmach na platformach streamingowych, dostępnych dla wszystkich z przestrzeni społecznej pokazują cycki, ba, nawet penisy! I nikt się z tym nie bulwersuje i nie wypłakuje w przestrzeni publicznej na forach itp. I nie mam tu na myśli "Deep Throat" z 1972 roku. Codziennie ok. 30% odbiorców radiowych w Rmf słuchają wersy "I'll take you to the candy shop. I'll let you lick the lollipop" I co? No i nic. Dzień jak co dzień. Jeśli komuś nie odpowiada to wystarczy nie oglądać, nie słuchać. Reasumując:
Obrazek
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3809
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Jak już próbujesz się mądrować, to podpowiem, że są prawa skodyfikowane i te nie. Te drugie nie mają zazwyczaj zapisu, ew. nie jest on objęty regulacjami.
np. normy zwyczajowe – nawyki, rodzaje zachowania charakterystyczne albo dla całego społeczeństwa, albo dla jakichś grup społecznych.
itp.
Dlatego dla mnie taki poziom rozmów o kobietach jest buracki.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 722
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

deathcrush rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
Jak już próbujesz się mądrować, to podpowiem, że są prawa skodyfikowane i te nie. Te drugie nie mają zazwyczaj zapisu, ew. nie jest on objęty regulacjami.
np. normy zwyczajowe – nawyki, rodzaje zachowania charakterystyczne albo dla całego społeczeństwa, albo dla jakichś grup społecznych.
itp.
Dlatego dla mnie taki poziom rozmów o kobietach jest buracki.
Ja wymądrzać? Nie no, jestem ostatni w kolejce. Ale no tak, czyli dlatego powinien powiedzieć "Taka moja postać, gdy w wielkim uniesieniu serca mego, legnąć bym chciał z niewiastą złotowłosą, gdy tylko chuć mnie najdzie i wola ma taka nadejdzie, bom wszędzie cząstkę mej duszy zostawił.".
Obrazek
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

Nekroskop rok temu

deathcrush pisze:
rok temu
Trochę niestety tak jak stary zgred... A gdzie te prawa są zapisane? Czasy się zmieniają, dziś w filmach na platformach streamingowych, dostępnych dla wszystkich z przestrzeni społecznej pokazują cycki, ba, nawet penisy! I nikt się z tym nie bulwersuje i nie wypłakuje w przestrzeni publicznej na forach itp.
Eksponowanie cycków dla celów artystycznych to jedno, bieganie z gołymi cyckami po ulicy to drugie. Inaczej rozmawia się z kumplami przy piwku, a inaczej np. na uczeli. Są to dość oczywiste sprawy dla każdego rozgarniętego człowieka, że wszystko ma swoje miejsce.

Jebie mnie kogo Nergal rucha albo nie rucha, bo wyśmiewałem nie tyle treść, ile formę. Zachowywanie się jak burak w sferze publicznej być może i jest tanią prowokacją, ale nie zmienia to faktu, że jest buractwem.

Śmieszne są też wypowiedzi o "autentyczności" - tak, kurwa, autentyczny jak nastolatek, który zapuścił włosy i uznał, że jest oświeconym satanistą, chociaż ma problem, że skleić jedno sensowne zdanie.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Kozioł rok temu

Oj strażnicy moralności. Gadacie inteligentnie o tym i o tamtym, a świata współczesnej rozrywki i mechanizmów promocji w odniesieniu do Nergala nie ogarniacie. Z miejsca prymitywne kościołowe oburzenie. Janek Bo w dzień dziecka przebił każdy dotychczasowy czyn Adama i gdzie się podziewacie moralne strażniki texasu.... Do dzisiaj powinien mieć ban na forum.

Mówi co chce i nie musi od 8mej do 16tej niewolniczyć, udając jakie to szlachetne. A wy się bulwersujecie, bo o to nagle metal uzurpuje sobie bycie moralności strażnikiem. Ciemnogród to te emocjonalne posty, SCREAM BLOODY GORE.

Zsamot, a jak twój klient wyjebie żonie w zęby, gdzie wpierw przy wódce opowiada o szacunku do pań, to jakie to niby niepisane prawa?

A Telitury dodając do każdego posta z recenzją filmu charakterystyczny tekst o cyckach to oczywiście również brak buractwa.

albo temat o aktorkach które byście zerżneli bądź chlapiecie na nie z węża... Kto w nich głównie pisze i postuje.

DJ Anal powszechnie piszący o paniach w pogardliwym tonie...

Myślicie że to przypadek że niewiasty tu nie piszą? Ja pamiętam co się działo gdy kilka próbowało...

Hipokryzja i ciemnogród. Tak, Nergal to obnaża. Np tym wątkiem.

Opanujcie się I nie róbcie mi z extremalnej muzyki stowarzyszenia dewot. Co wy chcecie kościół katolicki zastąpić?
Nekroskop pisze:
rok temu

Eksponowanie cycków dla celów artystycznych to jedno, bieganie z gołymi cyckami po ulicy to drugie. Inaczej rozmawia się z kumplami przy piwku, a inaczej np. na uczeli. Są to dość oczywiste sprawy dla każdego rozgarniętego człowieka, że wszystko ma swoje miejsce.

Jebie mnie kogo Nergal rucha albo nie rucha, bo wyśmiewałem nie tyle treść, ile formę. Zachowywanie się jak burak w sferze publicznej być może i jest tanią prowokacją, ale nie zmienia to faktu, że jest buractwem.

Śmieszne są też wypowiedzi o "autentyczności" - tak, kurwa, autentyczny jak nastolatek, który zapuścił włosy i uznał, że jest oświeconym satanistą, chociaż ma problem, że skleić jedno sensowne zdanie.
buta i patrzenie na innych użytkowników z góry, ocenianie postaw bez okazania stosownych kredencjałów, granie eksperta, to rzeczywiście kultura i inteligencja w chuj.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus rok temu

Kozioł pisze:
rok temu
Janek Bo w dzień dziecka przebił każdy dotychczasowy czyn Adama
Szkoda, że tego nie widziałem w moim radioodbiorniku.
Kozioł pisze:
rok temu
Zsamot, a jak twój klient wyjebie żonie w zęby, gdzie wpierw przy wódce opowiada o szacunku do pań, to jakie to niby niepisane prawa?
Może wódka była za słona?
Kozioł pisze:
rok temu
A Telitury dodając do każdego posta z recenzją filmu charakterystyczny tekst o cyckach to oczywiście również brak buractwa.
Przecież on konsekwentnie i z poświęceniem robi to tylko i wyłącznie dla @deathwhore'a. ;)
Kozioł pisze:
rok temu
albo temat o aktorkach które byście zerżneli bądź chlapiecie na nie z węża... Kto w nich głównie pisze i postuje.
Mamy taki temat?
Kozioł pisze:
rok temu
Myślicie że to przypadek że niewiasty tu nie piszą?
Nie, to nie przypadek.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5348
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz rok temu

Kozioł pisze:
rok temu
Janek Bo w dzień dziecka przebił każdy dotychczasowy czyn Adama
Byłem na tym wydarzeniu. To najlepszy dzień dziecka na jaki zabrali mnie rodzice.

Rysiu pewnie się zastanawiasz po tym co napisałeś skąd taki dziwny dźwięk doszedł do ciebie? Już wyjaśniam. Otóż to dźwięk zerwanych gwintów szanownych państwa, którzy z obgryzanymi paznokciami każdego dnia sprawdzają wszelakie Adamowie konta z nadzieją, że ten coś powie albo pokaże i o co będzie można się bulwersować.
Tak więc Rysiu za pierwsze twarde bolce do dupy całej masie fajansiarzy piwko a drugie za pocharatanie gwintów w ramach poprawin.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2724
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian rok temu

Panie po prostu nie mają za dużo do powiedzenia w tematach muzyki, stąd kończy się na kilkunastu postach w stylu: podoba mi się, albo nie. O światopoglądzie też nie mają nic do powiedzenia, trzeba szanować LPGD i kochać małe kotki. I to nie piszę w pogardliwym tonie, a z wielkim smutkiem.
Każdy ma trochę z buraka z PGRu, ale niekoniecznie trzeba to manifestować w wywiadach, publicznie. A my tu sobie buracko możemy pogadać w zamkniętym gronie, które zna się od lat, jakby nie było.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3809
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

dj zakrystian pisze:
rok temu
Panie po prostu nie mają za dużo do powiedzenia w tematach muzyki, stąd kończy się na kilkunastu postach w stylu: podoba mi się, albo nie. O światopoglądzie też nie mają nic do powiedzenia, trzeba szanować LPGD i kochać małe kotki. I to nie piszę w pogardliwym tonie, a z wielkim smutkiem.
Każdy ma trochę z buraka z PGRu, ale niekoniecznie trzeba to manifestować w wywiadach, publicznie. A my tu sobie buracko możemy pogadać w zamkniętym gronie, które zna się od lat, jakby nie było.
To jest straszne, kolejny post, gdzie się zgadzam z Tobą. ;-)

Ale co ma do rzeczy muzyk Lady Pank? Debilizm jest mniejszy, bo inny pajac zrobił coś gorszego? Dziwna narracja.
Na siłę chcesz być wyluzowany?

Ostatnio na wizji lokalnej koleś mi chciał zaprzeczyć, że ma w pokoju mocz w butelkach i na me żądanie posprzątania, powiedział, że to multiwitamina i wypił kilka łyków...
Też mam rzec, że to chuj i szukać gorszych eventów? Kogoś, kto gówno zeżre?
Kretynizm nie ma skali, nie muszę go wartościować.

Zsamot, a jak twój klient wyjebie żonie w zęby, gdzie wpierw przy wódce opowiada o szacunku do pań, to jakie to niby niepisane prawa? To jest tak słabe, że nawet szkoda liter.

Za to mogę rzec, że dziś miałem kolesia, co właśnie wrócił do domu najebany, jebnął butelką i dzieciak dostał nią.
I nie musiałem nic mówić. Sam uznał, że przegiął. Ja tylko na osobności powiedziałem, jeszcze bez dzielnicowego, że takich numerów nie będzie odpierdałał u mnie na rejonie. Dosłownie. On przyznał mi rację. Wiesz dlaczego? Bo właśnie są te niepisane normy. I po minięciu zaćmienia, najebania sam wie.

To tydzień temu byłem w pięknej chacie, wszystko tip top, małżeństwo, czwórka dzieci i sadysta psychiczny, żonie wzrokiem nie pozwalał mówić. Tam jest problem wskazać normy, bo "jest porządną rodziną, mam żonę , czwórkę dzieci i tu się nie pije alkoholu". Jebany chuj.

Muzycznie- włączyłem sobie "Demigod" i cholernie mi pasuje ten album. Kilka lat nie słuchałem, a teraz- na fali wątku - mocno wracam. Pewnie z tydzień będę to wałkował. Inferno już tak nie gra. Sam to przyznał, ze to już dla niego zamknięty okres.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Kozioł rok temu

dobra pokój, już daje spokój. ALE ukradkiem na koniec przemycę, że o wszystkich strasznych antysatanistycznych wyczynach chudego, no, nie wyczynach tylko głównie reakcjach, dowiaduje się z forum na którym większość nie chce pudelka w temacie. :D
w tajemnicy wam zdradzę, że do jego zachowania "celebryckiego" nic nie mam, bo rozpoznaje ten schemat, gdzieś od pierwszego BIG brothera i baru. A ponieważ komentuje głównie was a nie Nergala, dodam jeszcze.... Muzyka nigdy mnie za bardzo nie grzała, ale czasami kliknę w linę z nową piosenką. Reszta mnie nie interesuje lub robił bym inaczej, wobec czego, konsekwentnie, nie pamiętam abym przez ostatnich kilka lat, w ogóle czytał jakikolwiek artykuł, wywiad czy coś. Zero. 😁

Zsamot. długo można by gadać w temacie, i myślę że dobry to topic na OTWARTE dyskutowanie.... Gdyby te niezapisane zasady były silniejsze od natury, chemii bądź strachu przed konsekwencjami, nie miał byś pracy 😉
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3809
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

One są silne, ale i ingerencja (tak to nazwijmy) kontroli państwa jest większa.Kiedyś wiele rzeczy było przemilczane. Teraz nie ma na to przyzwolenia.

W temacie:
Dobrze mi zrobił rozbrat z "deathowym" Behemothem. Zbyt mocno polubiłem Satanistę, jak i nie ma co ukrywać, że w pewnym momencie zlały mi się te albumy, gdy też mocno słuchałem kapel deathowych. Teraz z technicznego łojenia mniej u mnie nawala, stawiając na taki Benediction, to i chętniej wracam do "The Apostasy". "Be with your fear" , czy "as the left..." to sa cholernie udane kawałki. O dziwo otwarcie płyty mnie nie przekonuje. Chociaż jakoś hiper wybitnych "otwarć" tu nigdy nie było.
"Satanicę" ostatnio też sobie mocno przypomniałem. Ładnie z się z nią czas obszedł. Cały czas jest to rodzaj ekspresji, który mnie "bierze".
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2724
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
One są silne, ale i ingerencja (tak to nazwijmy) kontroli państwa jest większa.Kiedyś wiele rzeczy było przemilczane. Teraz nie ma na to przyzwolenia.

W temacie:
Dobrze mi zrobił rozbrat z "deathowym" Behemothem. Zbyt mocno polubiłem Satanistę, jak i nie ma co ukrywać, że w pewnym momencie zlały mi się te albumy, gdy też mocno słuchałem kapel deathowych. Teraz z technicznego łojenia mniej u mnie nawala, stawiając na taki Benediction, to i chętniej wracam do "The Apostasy". "Be with your fear" , czy "as the left..." to sa cholernie udane kawałki. O dziwo otwarcie płyty mnie nie przekonuje. Chociaż jakoś hiper wybitnych "otwarć" tu nigdy nie było.
"Satanicę" ostatnio też sobie mocno przypomniałem. Ładnie z się z nią czas obszedł. Cały czas jest to rodzaj ekspresji, który mnie "bierze".
Satanica się broni, ale kompozycjami. Brzmienie się strasznie zdezaktualizowało i choć nie lubię tego określenia, jest dziś kwadratowe. O ile w momencie wydania płyty, te triggerowane gary Inferno mogły robić wrażenie, tak dziś brzmi to dość archaicznie. Nic się tak szybko nie starzeje, jak techniczne nowinki. Demigod jakoś tam daje radę, jeśli o perce mowa, bo te nakładane po kilkanaście razy wokale, już po wydaniu płyty brzmiały nienaturalnie. Apostasy, to pierwsza płyta Hehemotha, gdzie wszystko brzmi porządnie i nie czuć plastiku. Wreszcie naturalny sound garów, do tego Inferno w świetnej formie. Na Evangelion jest jeszcze lepiej. To na moje kulminacyjny punkt w dyskografii Nergemotha. Rewelacyjne brzmienie, dopieszczone studyjnie, ale bez plastiku. Satanist, to nowy rozdział. Bardziej organiczne granie, bez spiny na szybkość, bardziej przejrzyste konstrukcje numerów, ale nadal jest to Behemoth, co słychać. Taka czarna płyta Darskimotha. Dwie ostatnie nieco gorzej, mniej tu defu i bleku. Load/Reload? Tylko tam mimo zmiany stylistyki, nadal mamy kawał dobrego grania. U Behcia ta jakość spada niestety, od Satanist jest coraz bardziej miałko. Ostatnia, mimo kilkunastu podejść w różnych pozycjach, słuchawki, na dobrych głośniczkach itd, no nie daje mi takiich doznań, jak Satanist. Coraz batdziej upraszczają kompozycje, brzmienie to ciągle pochodna tego, wypracowanego na Satanist. Inferno gra zachowawczo i nie różni się już zbytnio od innych paukerów. Gdzieś wyparował wkurw z muzy Behemotha, ba teraz wyparowuje klimat. Na ostatniej jest kilkanaście minut, gdzie wacek lekko dyga, reszta to papka. No to napisałem o muzycznej stronie, nie tylko o tym, jakim przychlastem jest Adaś😉
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3809
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

I super. Mam nieco inne zdanie, ale jest tu rozmowa o muzie, a nie Nergalu...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 722
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

deathcrush rok temu

Obrazek

Originally released in 1996, Grom will be available on 31 March digitally, on a beautifully packaged gatefold double vinyl and 2CD hardcover media book.

Physical formats are copper hotstamped and include bonus vintage audio material and booklets containing exclusive archival content. Bonus content includes many rarities: cover versions, rehearsals, and live tracks.

The following vinyl variants are available:

From the EU:
- 180g Black vinyl
- Stone Gray Marbled vinyl (limited to 500)
- Gold w/Black Dust vinyl (limited to 300)
- Dust Gray Marbled vinyl (limited to 200 of 500)

Exclusively from our store:
- Picture Disc (limited to 666)

From the US:
- Dust Gray Marbled vinyl (limited to 300 of 500)
Awatar użytkownika
Destro
Master Of Puppets
Posty: 131
Rejestracja: 6 lata temu

Destro rok temu

Kolejne odcinanie kuponów...
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 592
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Midian

TheAbhorrent rok temu

Pełno zespołów to robi. Mnie tylko śmieszy, że te reedycje (niekiedy nawet nagrań demo) mają najbardziej wypasione wydania w całej dyskografii, a coś, co oryginalnie wyszło na kasetce nagranej w amatorskim studio teraz ląduje czasami na paru winylach xD

Behemoth dba o formę wydawnictw, wiec można się spodziewać, że tutaj też będą to małe dzieła sztuki wizualnej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3809
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Destro pisze:
rok temu
Kolejne odcinanie kuponów...
Przecież nikt kijem do sklepu nie goni. Ja nie kupię, bo mam stare bicie (SOL 005), ale jakbym miał za dużo kasy, to i może bym rozważył. Tylko mi się nie podoba inna szata graficzna. Ale to mój problem. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1019
Rejestracja: 6 lata temu

Molotow 666 rok temu

Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1870
Rejestracja: 7 lata temu

Blind rok temu

Wiem, że wiele osób jara się życiem Nergala, więc jak na wątek pudelkowy przystało, pozostawiam ten oto news:
https://plejada.pl/newsy/doda-i-nergal- ... da/8wv5z9g
😳
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Lis rok temu

No, i to mi się podoba, oby im się wszystko ułożyło.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17552
Rejestracja: 7 lata temu

yog rok temu

Wspaniała wiadomość na święta! Byłem w szoku, że się rozstali i życzę im jak najlepiej!




(Może to tak nie brzmi, ale serio!)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 592
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Midian

TheAbhorrent rok temu

Panowie, ale weszliście w ten link? Bo nie wiem czego im życzycie i z jakiego powodu :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17552
Rejestracja: 7 lata temu

yog rok temu

Oczywiście, że nie. Z powodu dobrego serca im życzymy!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Lis rok temu

No jak to, znów się spotykają, tak?
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1870
Rejestracja: 7 lata temu

Blind rok temu

Doda nagrała tyle samo hitów, co Nergal, czyli dużo, więc życzę im powrotu do siebie, wyjaśnienia spraw i dobrego ruchania.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 592
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Midian

TheAbhorrent rok temu

No to ja tam wlazłem i Wy już nie musicie nabijać wejść :lol: To jest o tym, że oni się spotkają na Fryderykach, a nie spotykają. Jest tam raczej o żalach Dody, że ona się poświęcała podczas jego choroby, a on ją zostawił jak wydobrzał. O ruchaniu tam nic nie ma, ale pewnie mają udane, tyle, że nie razem :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2469
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot rok temu

Poważnie? No kto by pomyślał...
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Lis rok temu

To ja przeczytałem Doda i Nergal znów się spotykają, ech.
kataton88
Tormentor
Posty: 415
Rejestracja: rok temu

kataton88 rok temu

Rozumiem, że w tym arcymrocznym środowisku można życzyć różnych okropieństw od śmierci w męczarniach po odnalezienie Chrystusa, ale powrotu do wkurwionej eksowej? Miejcież ludzie trochę empatii.

A Behe najlepszy w młodzieńczym, pogańskim wydaniu.
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1019
Rejestracja: 6 lata temu

Molotow 666 rok temu

ObrazekObrazek

Szkoda, że dzieci mi już wyrosły z takich rozmiarów... :twisted:
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus rok temu

Blind pisze:
rok temu
Wiem, że wiele osób jara się życiem Nergala, więc jak na wątek pudelkowy przystało, pozostawiam ten oto news:
https://plejada.pl/newsy/doda-i-nergal- ... da/8wv5z9g
😳
Jest mi z tego powodu bardzo wszystko jedno...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 722
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

deathcrush rok temu

Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 592
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Midian

TheAbhorrent rok temu

Korzulka Burzum to trolling? Udostępnienie czegoś z tym logo irytuje Cukrowego Marka :D

W dupie mam takie eventy, ale fajnie, że muzyka metalowa tam zaistniała i to jakby nie było w ekstremalnej formie i treści.
Obrazek
edi_gein
Master Of Puppets
Posty: 143
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: (...)

edi_gein rok temu

No nie lubię pedała.
In the depths of a mind insane, fantasy and reality are the same.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3809
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

TheAbhorrent pisze:
rok temu
W dupie mam takie eventy, ale fajnie, że muzyka metalowa tam zaistniała i to jakby nie było w ekstremalnej formie i treści.
Owszem. W normalnych krajach to muzyka metalowa jest normalną pasja, czy zwykłym wyborem preferencji muzycznych. To u nas przez cudowny Kościół katolicki chętnie nadaje się łatki co najmniej psychopatów i debili.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4663
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY rok temu

I bardzo dobrze. Dzięki temu możecie czuć się wyróżnieni.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.

Wróć do „Black Metal”