deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#501

deathwhore 5 lata temu

W takich zestawieniach kluczowe jest jednak, zapewne, zdanie sponsora. Nikt nie dostanie okładki, płyty miesiąca, roku, jeżeli nie będzie się to wiązać z odpowiednim przelewem, chociażby w formie wykupienia reklamy.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#502

yog 5 lata temu

To kwestia najoczywistsza z oczywistych. Potem by każdy chciał za darmo!

Kiedyś usłyszałem, żeby nie pisać, kto wydał płytę, kto organizuje koncert, bo potem jak się kiedyś przypadkiem nie napisze, to się obrażą.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#503

Ryszard 5 lata temu

Prześledziłem sobie w originale i co widzę? Stwierdzenie użyte raz - w klik-bajtowym tytule. Dalej mamy zachwyt nad wydanym po 5 latach przerwy albumem, którego specjalność piszący upatruje we wszystkich adamowych przygodach tamtego okresu. Popiera się cytatami Nergala, w których miedzy innymi wspomina o wpływie owych przygód, ze miały znaczenie. Wszystkie te masywne cytaty w kontekście tytułu periodyku wskazują na działalność promocyjno-reklamowa czyli dziedzinę w której niewątpliwie umieścimy wydawnictwa tego typu. Zresztą sytuacja ma miejsce na każdej innej stronie. Ktos te 80% słuchaczy Arch Enemy kształtować przecież musi... Skandalu nie widze.

Dolej. Płyta, na dzień dzisiejszy może i jest naj w XXIw, kto wie. No ale wiek młody, jeszcze sporo się wyda-rzy... Wystarczy nt sprawę spojrzeć od drugiej strony :) i znowu skandalu nie widać.

POLSKA METALOWYM MISTRZEM ŚWIATA - tytuł który w Oslo czy w Tampa mógłby wywołać sporo kontrowersji ;)
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#504

Vortex 5 lata temu

Vexatus pisze:
5 lata temu
Nie ma to jak wybierać najlepszy metalowy album XXI wieku już w 2019 roku. Tylko pogratulować...
Nie no, ja zdecydowanie odczytałem to; jak do tej pory. Niedługo w kolejne dziesięciolecie będziemy wchodzić, to tak żeby było na czasie dają takie co.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#505

Czit 5 lata temu

Kierowanie się takim zestawieniem i oceną to tak jak kierowanie się Gazetą Wyborczą czy Gazetą Polską w temacie polityki.
" Są lepsze. Np. The blackening Machine Head. " No i to pokazuje do jakich "koneserów rocka" jest kierowana zarówno ta płyta jak i te podsumowanie.
Hajasz, dla Ciebie istotnym jest fakt, że Behemoth to zespół z Polski jak rozumiem? to powoduje, że zaciekle walczysz z jakąkolwiek krytyką pod jego adresem?
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#506

Hajasz 5 lata temu

Czit pisze:
5 lata temu
Hajasz, dla Ciebie istotnym jest fakt, że Behemoth to zespół z Polski jak rozumiem? to powoduje, że zaciekle walczysz z jakąkolwiek krytyką pod jego adresem?
Nic nie rozumiesz.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#507

yog 5 lata temu

Hajasz zna Adama, dlatego zaciekle walczy :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#508

Czit 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Hajasz zna Adama, dlatego zaciekle walczy :)
Z dupy strony go zna?
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Piekielny Stolec
Master Of Puppets
Posty: 164
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Dupa

#509

Piekielny Stolec 5 lata temu

Czit pisze:
5 lata temu
yog pisze:
5 lata temu
Hajasz zna Adama, dlatego zaciekle walczy :)
Z dupy strony go zna?
Bo w tym związku to pewnie Hajaszek jest bardziej aktywem, a Adaś z kolei jest bardziej pasywny... :) Grunt, że Adasiu znalazł w końcu tą miłość, której tak pragnął... Panowie, udanego związku i szczęśliwego życia! :D
Czasem idzie gładko, czasem jak po grudzie. Czasem jest ulga, czasem boli i piecze. Czasem czuć słabo, czasem dość mocno. Czasem wiele się nie ma, czasem całkiem sporo. Życie jest jak sranie...
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#510

Hajasz 5 lata temu

Czit pisze:
5 lata temu
yog pisze:
5 lata temu
Hajasz zna Adama, dlatego zaciekle walczy :)
Z dupy strony go zna?
Ciągle szczekasz i ciągle nic nie rozumiesz. Ponownie odsyłam do linka podnoszącego ciśnienie.
Piekielny Stolec pisze: Bo w tym związku to pewnie Hajaszek jest bardziej aktywem, a Adaś z kolei jest bardziej pasywny... :) Grunt, że Adasiu znalazł w końcu tą miłość, której tak pragnął... Panowie, udanego związku i szczęśliwego życia! :D
Musieliśmy przerwać naszą miłość bo jej owocem okazał się jakiś ciężki wysryw - Piekielny Stolec.
Po za tym wszystko doskonale.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#511

Czit 5 lata temu

Ja rozumiem jak i wielu tutaj, ze Behemoth nagrał zjebaną płytę, a to, ze jakiś frajer na zachodzie ją chwali, bo mu posmarowali mam gdzieś.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#512

Hajasz 5 lata temu

Nadal nie rozumiesz. Wiesz chociaż o jaką płytę chodzi?
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#513

Nebiros 5 lata temu

Hajasz pisze:Nadal nie rozumiesz. Wiesz chociaż o jaką płytę chodzi?
To nie ma żadnego znaczenia, bo zarówno ostatnia, jak i przedostatnia jest chujowa ;)
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#514

Wędrowycz 5 lata temu

Przedostatnia tj. "The Satanist" bardzo mi się podoba i chętnie do niej wracam, ale musiałoby mi coś paść na mózg żeby znowu takie teksty puszczać jak w tym linku co zapodałeś @Hajasz. Ostatni album Behemoth to już gówno, co mówiłem już nie raz nie dwa i zapewne to zdanie będę podtrzymywał. Najsłabszy pełniak jaki wydali.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#515

Hajasz 5 lata temu

Kurwa macie wszyscy klapki na oczach. Co mnie obchodzą jakieś teksty!!! W linku jest wskazówka, której NIKT nie widzi. Przestańcie słuchać metalu bo jesteście ślepi jak Bzyk z pszczółki Mai.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#516

Nebiros 5 lata temu

Dziadek, tylko żebyś Ty klocka nie puścił!! :P
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#517

TITELITURY 5 lata temu

Mam ten nowy telefon, smartfon, dumbfon, czy jak go tam zwą, a w nim taką opcję, której niestety nie mogę zlikwidować, że wyświetlają mi się jakieś z dupy artykuły. Co prawda nic o kurwach z Ukrainy jak kiedyś u Lisa, ale nie wiem czemu ciągle dostaję teksty z Pudelka, Kozaczka i jakiegoś Piko. Nie, nie wchodzę na takie strony. No i w takim właśnie polu tematów z dupy wziętych wyświetliła mi się informacja o tym, Że Nergal wyprzedził teraźniejszość i do 2099 roku nikt nie nagra płyty tak dobrej jak "Szatanista". Oczywiście po przeczytaniu leadu olałem resztę ciepłym moczem i myślałem, że tutaj też tak będzie zgodnie z zasadą, że żart opowiadany w kółko robi się nudny, a że Nergal i jego kapela, to właśnie jeden, wielki żart, to już sami wicie, rozumiecie. No, ale zaczęło się dzielenie włosa na czworo. Dochodzenie motywów, powodów, przeliczanie ile gał musiał opierdolić Darski za taką reklamę, itd. Ale Hajasz, Hajasz zadziwił mnie niepomiernie. Dlatego mam pytanie, człowieku dobry jak makowiec, czy Ty, taki obeznany z muzyką, słuchający jej co najmniej od czasów Gomółki, który był tak ekstremalny, że zamiast cytryną, zakwaszał herbatę kiszoną kapustą, że Ty taki Wielki Człowiek, zdajesz się naprawdę sądzić, że "Szatanista" to najlepsza płyta XXI w. Poczekaj, aż za parę lat powstanie kapela Necrosaint Devilness i w 2026 wyda epkę "I human Ritualistic Defecation" i może wtedy się wypowiadaj, co?
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#518

Marduk666 5 lata temu

Taki artykuł na prima aprilis :D
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#519

Vexatus 5 lata temu

TITELITURY pisze:
5 lata temu
No i w takim właśnie polu tematów z dupy wziętych wyświetliła mi się informacja o tym, Że Nergal wyprzedził teraźniejszość i do 2099 roku nikt nie nagra płyty tak dobrej jak "Szatanista".
Miałeś chyba na myśli rok 2101? :)
Ania86
Master Of Puppets
Posty: 123
Rejestracja: 5 lata temu

#520

Ania86 5 lata temu

A ja mam do nich sentyment, słuchałam ich w młodości, i lubię wspierać rodzime kapele. Ostatnią ich płytę dostałam w prezencie, co jest zawsze miłe, ale to już nie moja bajka, takie za spokojne.
Awatar użytkownika
Astral
Fallen Angel Of Doom
Posty: 336
Rejestracja: 5 lata temu

#521

Astral 5 lata temu

Ania86 pisze:
5 lata temu
Ostatnią ich płytę dostałam w prezencie, co jest zawsze miłe, ale to już nie moja bajka, takie za spokojne.
Dla każdego w miarę ogarniętego ostatnia płyta Behe jest za spokojna i zbyt bezjajeczna.
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#522

Czit 5 lata temu

No taki grzeczny i bezpieczny metal dla całej rodziny.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#523

Hajasz 5 lata temu

TITELITURY pisze:
5 lata temu
zdajesz się naprawdę sądzić, że "Szatanista" to najlepsza płyta XXI w.
Tutti a pokaż mi gdzie ja tak napisałem ? Wrzuciłem linka z tekstem aby podnieść wam ciśnienie co mi się udało i z tego się cholernie cieszę.
Niestety ale świat zbudowany jest na zasadzie przeciwieństw więc oprócz radości zaraz po kilku komentarzach pojawił się smutek, że nikt nie rozumie tego jakby nie było krótkiego tekstu. W całym tym tekście inny aspekt jest o wiele ważniejszy niż wybór akurat tej płyty. No ale jak mówiłem klapki na oczach nie pozwalają wam znaleźć tego co najważniejsze i biedny Hajasz znowu obrywa za Behemoth, którego nie mam ani jednej płyty :lol:

P.S. Wybór najlepszego samochodu danego roku ogłasza się do lutego mimo, że rok dopiero się zaczął. Patrzcie jaka ciekawostka.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#524

yog 5 lata temu

Behemoth pokonał niebywale silną konkurencję i zdobył Fryderyka 2019 w kategorii Album roku - Metal! Wśród nominowanych płyt znalazły się:

Behemoth - I Loved You At Your Darkest
Virgin Snatch - Vote Is A Bullet
Frontside - Zmartwychwstanie


Jednak to Adam "Nergal" Darski (41 l.) wyszedł z ceremonii ze statuetką, po raz kolejny udowadniając, że jest królem rodzimej sceny metalowej.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#525

Wędrowycz 5 lata temu

Konkurencja widzę na poziomie :)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#526

Hajasz 5 lata temu

Wędrowycz pisze:
5 lata temu
Konkurencja widzę na poziomie :)
Konkurencja taka jaką można nabyć w każdym sklepie muzycznym.
GRINDCORE FOR LIFE
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#527

Molotow 666 5 lata temu

@yog wspomniał w temacie RAMMSTEIN, że teledyski ni jak mają się do Naszego BEHEMOTH?!?! Yyyyy... Nasz BEHEMOTH to profesjonalne podejście do sprawy "teledysków"... Przedsiębiorstwo które zna się na biznesie w muzyce metalowej...
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#528

yog 5 lata temu

Jak wspomniałem przed chwilą w temacie Rammstein - dla mnie te teledyski są puste i pozbawione większego sensu, albo ze mnie za mały satanista, żeby pojąć w nich myśl. Nie ukrywam jednak, że paru ostatnich nawet nie widziałem, bo już mi się znudziło. Jest to ładnie zrobione, ale nawet jeśli chodzi o sam warsztat tej Grupy 13, to może robić wrażenie jako "teledyskowy", ale ten Rammstein to dla mnie trochę inny poziom kinematografii jest - ujęcia, aktorstwo, kostiumy, kolorystyka, oświetlenie. Grupa 13 to wysokiej próby rzemiosło, ale brak mi zawsze było w tych ich projektach jakiejś iskierki, myśli przewodniej. Sama forma, zero treści. Inaczej, niż u Rammsteina ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#529

Molotow 666 5 lata temu

Kolezko @yog... Nie lubisz żadnej płyty BEHEMOTH? A to ci dopiero numer...
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#530

yog 5 lata temu

No jakoś tak się uchowałem, że jedyne, co mnie w Behemocie na dłużej przyciągnęło to był Antichristian Phenomenon, który przekatowałem dziesiątki, jak nie setki razy i już starczyło na całe życie ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#531

Molotow 666 5 lata temu

Ale numer... Niespodziewalem się po Tobie... Ale masz do tego prawo ;) Posiadasz może to wydawnictwo od AVANTGARDE MUSIC w swoich zbiorach???
Ostatnio zmieniony 29 mar 2019, 01:43 przez Molotow 666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#532

yog 5 lata temu

Niestety ta miłość przypadła na czasy przed tym, jak zacząłem kupować płyty ;) Może bym i kiedy kupił, ale drogie te Behemoty wszystkie. I tańsze pewnie nie będą.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#533

Hajasz 5 lata temu

Idź zapytaj jaki budżet na teledyski ma Rammstein i ogólnie jakimi pieniędzmi dysponują a potem porównaj to do Behemoth. Rammstein to kombinat, który zarabia kasę i w zasadzie nic nie musi robić. Płyty mogą wydawać co 10 lat a i tak utrzymują się z grania. To takie porównanie Dawida z Goliatem bo oba to klasowe zespoły ale Rammstein to absolutne wyżyny biznesu muzycznego i marketingu.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#534

Ryszard 5 lata temu

Dobra uwaga. Po za tym dużo tego jebania jest wynikiem niechęci do okolo muzycznych spraw, nergala i golnie zacietrzewienia. Patrzac na to z obiektywnej strony, to kto zrobił w polszy lepszej? Mamy jakieś porządne teledyski metalowe? Nie.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#535

yog 5 lata temu

To tak tylko zostawię tu info, że Behemoth będzie gościem Slayera na ich najbliższym ostatnim koncercie w Polsce.

Jeśli o te teledyski chodzi, to kiedyś mi imponowało, że wow! ale wyglądają!, że ta polska Grupa 13, która kiedyś nie wiem czy Głuchej nocy Peji nie nagrała, robi Kreatorowi teledyski (np. Phantom Antichrist) itp., ale po jakimś czasie to jednak dochodzę do wniosku, że te teledyski tak samo zbędne, jak chujowe teledyski Selani Studio. Wiele do muzy nie wnoszą. Chociaż nie wiem, może na małolatach to robi wrażenie jak na mnie kiedyś robił From the Cradle to Enslave Kredek. Dla odmiany ten wysokobudżetowy Rammstein to wygląda jakby ciut nie muza była pisana z teledyskiem w głowie, jakby to miał być nieodłączny jej element. O różnicy w budżetach sam wspomniałem w temacie o szwabskich pomiotach.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#536

Ryszard 5 lata temu

Praktycznie wszystkie są po chuju. Jak leci. Kilka fajnych(?) może się znajdzie.... Ja nie mam nic w głowie... Metallica?
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5426
Rejestracja: 6 lata temu

#537

pit 5 lata temu

Z demonami, to dla mnie np. Demon Cleaner. Kate Bush - większość to krótkie filmy.
paero123
Posty: 64
Rejestracja: 5 lata temu

#538

paero123 4 lata temu

Obrazek

Kurwa, to reklama jego biznesów urodowych a wygląda jakby umarł i go balsamowali.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#539

yog 4 lata temu

Widziałem Adama wczoraj z odległości pół metra i wygląda jak normalny kolo mimo tych zastrzyków :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#540

TITELITURY 4 lata temu

Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#541

Vexatus 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Widziałem Adama wczoraj z odległości pół metra i wygląda jak normalny kolo mimo tych zastrzyków :)
Widziałem Adama w lipcu 2018 roku w Krakowie na koncercie Iron Maiden numer 2 z odległości całego metra i wyglądał jak wyglądał. :) Antychryste! Byłeś całe pół metra bliżej Adama. Ty to masz przygody! ;) Piszcie kiedy, gdzie i z jakiej odległości widzieliście Adama!
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#542

Belzebóbr 4 lata temu

Raz widziałem Adama :( z daleka :( A co on kurwa teraz chomikiem satanistą będzie, że zastrzyki w jape przyjmuje. W ogóle to dlaczego nie rozmawiamy o muzyce Nergala tylko o jego fizycznej postaci?!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#543

yog 4 lata temu

Vexatus pisze:
4 lata temu
yog pisze:
4 lata temu
Widziałem Adama wczoraj z odległości pół metra i wygląda jak normalny kolo mimo tych zastrzyków :)
Widziałem Adama w lipcu 2018 roku w Krakowie na koncercie Iron Maiden numer 2 z odległości całego metra i wyglądał jak wyglądał. :) Antychryste! Byłeś całe pół metra bliżej Adama. Ty to masz przygody! ;) Piszcie kiedy, gdzie i z jakiej odległości widzieliście Adama!
Jeszcze z moim znajomym był, więc w ogóle - trochę jakbyśmy się znali!!! Do dziś się nie mogę otrząsnąć po tej wymianie spojrzeń.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#544

deathwhore 4 lata temu

Czyli niemalże miałeś go na długość prącia. Fascynujące.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#545

Marduk666 4 lata temu

Yog ma kutasa na pół metra?!!? O_o
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#546

dj zakrystian 4 lata temu

Ja znam goscia co chcial wylac Adasiowi piwo na glowe z balkonu w jednym klubie. Niestety byl za mocno wstawiony i spudlowal. Ale Adas na niego spojrzal. RiGCz na 100.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#547

deathwhore 4 lata temu

Jak wyciąga ze spodni to czasem się przewraca, tak mu się środek ciężkości przesuwa.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#548

Vexatus 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
Jak wyciąga ze spodni to czasem się przewraca, tak mu się środek ciężkości przesuwa.
Zgłaszam tą wypowiedź do konkursu Złote Usta Brutalland 2019. :)
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#549

Belzebóbr 4 lata temu

To dlatego babcie złego słowa na niego nie szepczą mimo, że im dudni całe dnie?
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#550

deathwhore 4 lata temu

Już wiesz czym dudni.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian

Wróć do „Black Metal”